Lp | Numer | Karta | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Czy jesteś urzędnikiem? | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Adamczyk Krzysztof | Małe Walichnowy | Polska | 10 km (mieszkańcy Miasta i Gminy Pelplin) | TAK | opłacono on-line | ||
2 | 2 | Adamkowski Jerzy | Starogard Gdański | Polska | 10 km | opłacono on-line | |||
3 | 251 | Alaszkiewicz Filip | Pelplin | Polska | 100 mterów - roczniki 2014 i młodsze (chłopcy i dziewczynki) | Przedszkole nr 2 w Pelplinie | NIE | ||
4 | 3 | Alaszkiewicz Marta | Pelplin | Polska | 10 km (mieszkańcy Miasta i Gminy Pelplin) | NIE | opłacono on-line | ||
5 | 4 | Awizen Antoni | Bydgoszcz | Polska | 10 km | BIEGAJ Z BARTKIEM | NIE | opłacono on-line | |
6 | 311 | Baczewska Amelia | Rożental | Polska | 200 metrów - roczniki 2012/2013 (chłopcy i dziewczynki) | Sp 4 Tczew | NIE | ||
7 | 5 | Bagrowski Tomasz | Gdańsk | Polska | 10 km | Radość Biegania | opłacono on-line | ||
8 | 6 | Balmas Piotr | Kwidzyn | Polska | 10 km | Traktor Team Gmina Kwidzyn | NIE | opłacono on-line | |
9 | 252 | Banach Ksawery | Grudziądz | Polska | 100 mterów - roczniki 2014 i młodsze (chłopcy i dziewczynki) | NIE | |||
10 | Bartkowski Zbigniew | Działdowo | Polska | 10 km | Heinz-Glas | ||||
11 | Białkowski Krzysztof | Rozajny | Polska | 10 km | Gmina Gardeja Biega | NIE | |||
12 | 8 | Bielińska Barbara | Starogard Gdański | Polska | 10 km | SKL/FILIPPIDES BBL STAROGARD GD | opłacono on-line | ||
13 | 253 | Biniszkiewicz Magdalena | Tczew | Polska | 100 mterów - roczniki 2014 i młodsze (chłopcy i dziewczynki) | NIE | |||
14 | 9 | Biniszkiewicz Marcin | Tczew | Polska | 10 km | opłacono on-line | |||
15 | 254 | Bloch Dawid | Gdynia | Polska | 100 mterów - roczniki 2014 i młodsze (chłopcy i dziewczynki) | ||||
16 | 10 | Bloch Szymon | Czersk | Polska | 10 km | opłacono on-line | |||
17 | 255 | BLOK MAJA | PELPLIN | Polska | 100 mterów - roczniki 2014 i młodsze (chłopcy i dziewczynki) | BLOCZEK TEAM PELPLIN | NIE | ||
18 | 256 | BLOK STANISŁAW | PELPLIN | Polska | 100 mterów - roczniki 2014 i młodsze (chłopcy i dziewczynki) | BLOCZEK TEAM PELPLIN | NIE | ||
19 | 11 | Bojanowski Damian | Sierakowice | Polska | 10 km | NIE | opłacono on-line | ||
20 | 12 | Borzyszkowski Bartosz | Kwidzyn | Polska | 10 km | NIE | opłacono on-line | ||
21 | 13 | Boschke Magdalena | Pelplin | Polska | 10 km (mieszkańcy Miasta i Gminy Pelplin) | NIE | opłacono on-line | ||
22 | 14 | Bresa Kamil | Pelplin | Polska | 10 km (mieszkańcy Miasta i Gminy Pelplin) | NIE | opłacono on-line | ||
23 | 257 | Bresa Michał | Pelplin | Polska | 100 mterów - roczniki 2014 i młodsze (chłopcy i dziewczynki) | NIE | |||
24 | 258 | Bresa Szymon | Pelplin | Polska | 100 mterów - roczniki 2014 i młodsze (chłopcy i dziewczynki) | NIE | |||
25 | 15 | Brosze Dominik | Pelplin | Polska | 10 km (mieszkańcy Miasta i Gminy Pelplin) | Ultra Trail Runners | NIE | opłacono on-line | |
26 | 330 | Brosze Magdalena | Pelplin | Polska | 400 metrów - roczniki 2010/2011 (chłopcy i dziewczynki) | Zespół Kształcenia i Wychowania Nr 1 w Pelplinie | NIE | ||
27 | 387 | Brosze Zuzanna | Pelplin | Polska | 800 metrów - roczniki 2005/2006 (chłopcy i dziewczynki) | Zespół Kształcenia i Wychowania Nr 1 w Pelplinie | NIE | ||
28 | 16 | Budzik Kazimierz | Grudziądz | Polska | 10 km | Parkrun Grudziądz | opłacono on-line | ||
29 | 360 | Bugalska Kinga | Malbork | Polska | 600 metrów - roczniki 2007/2008/2009 (chłopcy i dziewczynki) | CAPOW TCZEW | NIE | ||
30 | 331 | Bukowska Maja | Pelplin | Polska | 400 metrów - roczniki 2010/2011 (chłopcy i dziewczynki) | Szkoła podstawowa nr 2 w Pelplinie | |||
31 | 361 | Bukowski Fabian | Pelplin | Polska | 600 metrów - roczniki 2007/2008/2009 (chłopcy i dziewczynki) | UKS LOTOS GDAŃSK | |||
32 | Butowska Katarzyna | Starogard Gdański | Polska | 10 km | NIE | ||||
33 | 17 | Byczyńska Barbara | Starogard Gdański | Polska | 10 km | SKL Filippides | NIE | opłacono on-line | |
34 | 18 | Bykowski Bogdan | Zielona Góra-Stary Kisielin | Polska | 10 km | NIE | opłacono on-line | ||
35 | 259 | BZOWSKI DOMINIK | Koteże | Polska | 100 mterów - roczniki 2014 i młodsze (chłopcy i dziewczynki) | Przedszkole Koteże | NIE | ||
36 | 19 | Cebula Bogdan | Sztum | Polska | 10 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line | ||
37 | 20 | Chabowski Tomasz | sztum | Polska | 10 km | Sztum Biega | opłacono on-line | ||
38 | 260 | Chamski Iwo | Gdańsk | Polska | 100 mterów - roczniki 2014 i młodsze (chłopcy i dziewczynki) | NIE | |||
39 | 21 | Chamski Michał | Gdańsk | Polska | 10 km | Za linią mety | NIE | opłacono on-line | |
40 | 362 | Choinska Jagoda | Kulice | Polska | 600 metrów - roczniki 2007/2008/2009 (chłopcy i dziewczynki) | KS GP "Sprint" Kulice | NIE | ||
41 | 363 | Choinski Konrad | Kulice | Polska | 600 metrów - roczniki 2007/2008/2009 (chłopcy i dziewczynki) | KS GP "Sprint" Kulice | NIE | ||
42 | 22 | Chojnacka Jolanta | Pelplin | Polska | 10 km (mieszkańcy Miasta i Gminy Pelplin) | TAK | opłacono on-line | ||
43 | 23 | Chojnacki Krzysztof | Pelplin | Polska | 10 km (mieszkańcy Miasta i Gminy Pelplin) | NIE | opłacono on-line | ||
44 | 261 | Chudzik Aleksander | Sztum | Polska | 100 mterów - roczniki 2014 i młodsze (chłopcy i dziewczynki) | Sztum Biega | |||
45 | 262 | Chudzik Łucja | Sztum | Polska | 100 mterów - roczniki 2014 i młodsze (chłopcy i dziewczynki) | Sztum Biega | |||
46 | 24 | Chyła Mirosław | Pelplin | Polska | 10 km (mieszkańcy Miasta i Gminy Pelplin) | TAK | opłacono on-line | ||
47 | Cichowska Joanna | Ostróda | Polska | 10 km | |||||
48 | 25 | Cichowski Michał | Tczew | Polska | 10 km | Gwardia Tczew | TAK | opłacono on-line | |
49 | 264 | Ćwiklińska Aleksandra | Zelgoszcz | Polska | 100 mterów - roczniki 2014 i młodsze (chłopcy i dziewczynki) | Zelgoszcz | |||
50 | 26 | Cylkowska Wiktoria | Pelplin | Polska | 10 km (mieszkańcy Miasta i Gminy Pelplin) | Biegam Bo Lubię Pelplin | NIE | opłacono on-line | |
51 | 27 | Cyron Bogumił | Śliwice | Polska | 10 km | Biegające Śliwice | NIE | opłacono on-line | |
52 | 28 | Czabaj Jacek | Kwidzyn | Polska | 10 km | Kwidzyn Biega | opłacono on-line | ||
53 | 364 | Czabaj Nadia | Kwidzyn | Polska | 600 metrów - roczniki 2007/2008/2009 (chłopcy i dziewczynki) | ||||
54 | 29 | CZARNECKI ARTUR | BORKOWO | Polska | 10 km | ENERGA | opłacono | ||
55 | 30 | CZARNECKI DOBROMIŁ | BORKOWO | Polska | 10 km | ENERGA | opłacono | ||
56 | 31 | Czarnecki Janusz | Bochlin | Polska | 10 km | OSP Nowe | NIE | opłacono on-line | |
57 | 32 | Czechowska Dorota | Subkowy | Polska | 10 km | Biegający Tczew | NIE | opłacono on-line | |
58 | 33 | Czechowski Dawid | Subkowy | Polska | 10 km | Biegający Tczew | NIE | opłacono on-line | |
59 | 34 | Czerwiak Bartosz | STAROGARD GDAŃSKI | Polska | 10 km | NIE | opłacono on-line | ||
60 | 312 | Czoska FABIAN | Gdynia | Polska | 200 metrów - roczniki 2012/2013 (chłopcy i dziewczynki) | Szkoła Podstawowa w Pogórzu | NIE | ||
61 | 263 | Czoska Filip | Pogórze | Polska | 100 mterów - roczniki 2014 i młodsze (chłopcy i dziewczynki) | Przedszkole Morska Przygoda Gdynia | NIE | ||
62 | 35 | Czoska Przemysław | Gdynia | Polska | 10 km | JARBUD | NIE | opłacono on-line | |
63 | Dąbrowski Edmund | Grudziądz | Polska | 10 km | |||||
64 | 37 | Dąbrowski Leszek | Pływaczewo | Polska | 10 km | Start Team Wąbrzeźno | NIE | opłacono on-line | |
65 | 36 | Dagga Dawid | Rywałd | Polska | 10 km | opłacono on-line | |||
66 | 365 | Delewska Hanna | Rożental | Polska | 600 metrów - roczniki 2007/2008/2009 (chłopcy i dziewczynki) | ZKiW Kulice | NIE | ||
67 | 313 | Delewska Marta | Rożental | Polska | 200 metrów - roczniki 2012/2013 (chłopcy i dziewczynki) | ZKiW Kulice | NIE | ||
68 | 366 | Delewski Jan | Rożental | Polska | 600 metrów - roczniki 2007/2008/2009 (chłopcy i dziewczynki) | ZKiW Kulice | NIE | ||
69 | 38 | Delewski Piotr | Rożental | Polska | 10 km (mieszkańcy Miasta i Gminy Pelplin) | NIE | opłacono on-line | ||
70 | Dembowski Mariusz | Lidzbark | Polska | 10 km | H+H Polska | ||||
71 | 39 | Derlaga Kamil | Szymankowo | Polska | 10 km | PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY / NOWY STAW BIEGA | NIE | opłacono on-line | |
72 | 388 | Dorawa Mikołaj | Zblewo | Polska | 800 metrów - roczniki 2005/2006 (chłopcy i dziewczynki) | KS Sokół Zblewo | |||
73 | 332 | Drewek Jan | Gdansk | Polska | 400 metrów - roczniki 2010/2011 (chłopcy i dziewczynki) | Szkoła podstawowa | |||
74 | 40 | Drząszcz Marek | Tczew | Polska | 10 km | CrossElite | opłacono on-line | ||
75 | 367 | Dubiel Oskar | Gniszewo | Polska | 600 metrów - roczniki 2007/2008/2009 (chłopcy i dziewczynki) | Szkoła Podstawowa w Subkowach | NIE | ||
76 | 41 | Dubiel Piotr | Gniszewo | Polska | 10 km | Flex Runners | opłacono | ||
77 | 333 | Dubiel Szymon | Gniszewo | Polska | 400 metrów - roczniki 2010/2011 (chłopcy i dziewczynki) | Szkoła Podstawowa w Subkowach | NIE | ||
78 | 42 | Duszyńska Anna | Pelplin | Polska | 10 km (mieszkańcy Miasta i Gminy Pelplin) | Biegam Bo Lubię Pelplin | NIE | opłacono on-line | |
79 | 43 | Dywel Bogdan | Łąg | Polska | 10 km | Aktywni Borowiacy Czersk | NIE | opłacono on-line | |
80 | 44 | Dywelski Mirosław | Tczew | Polska | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||
81 | 265 | Etmański Aleks | Janiszewko | Polska | 100 mterów - roczniki 2014 i młodsze (chłopcy i dziewczynki) | ||||
82 | 45 | Fierek Bożena | Czersk | Polska | 10 km | Aktywni Borowiacy Czersk | NIE | opłacono on-line | |
83 | 368 | Fierka Paweł | Zblewo | Polska | 600 metrów - roczniki 2007/2008/2009 (chłopcy i dziewczynki) | KS Sokół Zblewo | |||
84 | 389 | Filipek Paulina | Tczew | Polska | 800 metrów - roczniki 2005/2006 (chłopcy i dziewczynki) | SP 1 Tczew | NIE | ||
85 | 266 | Frątczak Antoni | Pelplin | Polska | 100 mterów - roczniki 2014 i młodsze (chłopcy i dziewczynki) | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | NIE | ||
86 | 46 | Frątczak Łukasz | Pelplin | Polska | 10 km (mieszkańcy Miasta i Gminy Pelplin) | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | NIE | opłacono on-line | |
87 | 47 | Frątczak Wioleta | Pelplin | Polska | 10 km (mieszkańcy Miasta i Gminy Pelplin) | opłacono on-line | |||
88 | 48 | Gajdus Leon | Skórcz | Polska | 10 km | LLKS Ziemia kociewska Skórcz | NIE | opłacono on-line | |
89 | 49 | Gapiński Łukasz | Wąbrzeźno | Polska | 10 km | Start Team Wąbrzeźno | TAK | opłacono on-line | |
90 | 267 | Gąsiorowski Arkadiusz | Gardeja | Polska | 100 mterów - roczniki 2014 i młodsze (chłopcy i dziewczynki) | NIE | |||
91 | Gąsiorowski Dariusz | Gardeja | Polska | 10 km | Wataha Łączy Nas Bieganie | ||||
92 | 369 | Gerowska Olga | Skowarcz | Polska | 600 metrów - roczniki 2007/2008/2009 (chłopcy i dziewczynki) | ||||
93 | 268 | Gerowski Hubert | Skowarcz | Polska | 100 mterów - roczniki 2014 i młodsze (chłopcy i dziewczynki) | ||||
94 | 50 | Glugla Mariusz | Świecie | Polska | 10 km | Runners Świecie | NIE | opłacono on-line | |
95 | 52 | Gockowski Andrzej | Tczew | Polska | 10 km | Dove va? | TAK | opłacono on-line | |
96 | 314 | Godlewska Małgorzata | Malbork | Polska | 200 metrów - roczniki 2012/2013 (chłopcy i dziewczynki) | Sp2 Malbork | |||
97 | 53 | GOLICKI ADAM | TCZEW | Polska | 10 km | Press Glass Biegamy i Wspieramy | NIE | opłacono on-line | |
98 | 370 | Góra Ksawery | Rożental | Polska | 600 metrów - roczniki 2007/2008/2009 (chłopcy i dziewczynki) | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | NIE | ||
99 | 315 | Górniak Zuzanna | Pogórze | Polska | 200 metrów - roczniki 2012/2013 (chłopcy i dziewczynki) | JARBUD | NIE | ||
100 | 371 | Górski Dawid | Tczew | Polska | 800 metrów - roczniki 2005/2006 (chłopcy i dziewczynki) | CAPOW TCZEW | NIE |
Wyświetleń: 23323