XVIII Piknik Sportowy I Marsz Po Zdrowie - 10 km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Gornowicz Kacper Szlachta Bieg OPEN 10 km opłacono on-line
2 Zajdel Filip Kraków Bieg OPEN 10 km AGH opłacono on-line
3 Szyplewski Bartosz Nowe Bieg OPEN 10 km
4 Reimus Maciej Skórcz Bieg OPEN 10 km Aktywni Kociewiacy opłacono on-line
5 Stosik Artur Pączewo Bieg OPEN 10 km
6 Lenkiewicz Andrzej Bądki Bieg OPEN 10 km
7 Połeć Arkadiusz Gdynia Bieg OPEN 10 km Unique HAIR TEAM Wejherowo opłacono on-line
8 Szczepański Mateusz Szembruk Bieg OPEN 10 km Start Team Wąbrzeźno opłacono on-line
9 Janowski Adam Lisewo Bieg OPEN 10 km opłacono on-line
10 Miszke Patryk Wejherowo Bieg OPEN 10 km UNIQUE HAIR TEAM WEJHEROWO opłacono on-line
11 Maliszewska Marianna Elbląg Bieg OPEN 10 km opłacono on-line
12 Zakrzewski Jakub Starogard Gdański Bieg OPEN 10 km opłacono on-line
13 Walaszkowska Dominika Gościcino Bieg OPEN 10 km BIESY opłacono on-line
14 Ścisłowski Andrzej Tczew Bieg OPEN 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
15 Czechowski Dawid Subkowy Bieg OPEN 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
16 Czechowska Dorota Subkowy Bieg OPEN 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
17 Jaskot Piotr Gościszewo Bieg OPEN 10 km opłacono on-line
18 Dywelski Mirosław Tczew Bieg OPEN 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
19 Szczypkowska Danuta BORZECHOWO Bieg OPEN 10 km Morsy Zblewo
20 Tocha Andrzej Damaszka Bieg OPEN 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
21 Knitter Wiktoria Czersk Bieg OPEN 10 km Aktywni Borowiacy Czersk opłacono on-line
22 Kurkowski Marek Starogard Gdański Bieg OPEN 10 km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
23 Czaja Zuzanna Osieczna Bieg OPEN 10 km CZAJNIK TEAM opłacono on-line
24 Czaja Marta Osieczna Bieg OPEN 10 km CZAJNIK TEAM opłacono on-line
25 Malek Andrzej Koscierzyna Bieg OPEN 10 km Atlas Running Team opłacono on-line
26 Bloch Przemysław Czersk Bieg OPEN 10 km Biegające Śliwice opłacono on-line
27 Pyżewska Beata Czersk Bieg OPEN 10 km Aktywni Borowiacy Czersk opłacono on-line
28 Grefka Stefan Łąg Bieg OPEN 10 km Aktywni Borowiacy Czersk opłacono on-line
29 Dywel Bogdan Łąg Bieg OPEN 10 km Aktywni Borowiacy Czersk opłacono on-line
30 Kordecki Robert Wielki Klincz Bieg OPEN 10 km Maratończyk Wielki Klincz opłacono on-line
31 Demirski Marek Śliwice Bieg OPEN 10 km Biegające Śliwice opłacono on-line
32 Rogocki Jarosław Tczew Bieg OPEN 10 km opłacono on-line
33 Kobierowska Izabela Kruszka Bieg OPEN 10 km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
34 Lewandowski Michał Mirotki Bieg OPEN 10 km LLKS Ziemia kociewska Skórcz opłacono on-line
35 Gapski Zbigniew Starogard Gd. Bieg OPEN 10 km kkb opłacono on-line
36 Pilarski Maksymilian Osie Bieg OPEN 10 km STRAŻ POŻARNA PSP/OSP opłacono on-line
37 MAJNA Kazimierz Gdynia Bieg OPEN 10 km Parkrun Gdynia opłacono on-line
38 Lipski Jakub Szlachta Bieg OPEN 10 km opłacono on-line
39 Baranowski Krzysztof Siwiałka Bieg OPEN 10 km LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz opłacono on-line
40 Koprowski Andrzej Gdańsk Bieg OPEN 10 km opłacono on-line
41 Janka Maciej Pelplin Bieg OPEN 10 km opłacono on-line
42 Krawczak Anna Czersk Bieg OPEN 10 km Aktywni Borowiacy Czersk opłacono on-line
43 Włoch Krzysztof Bialachowo Bieg OPEN 10 km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
44 Boschke Magdalena Pelplin Bieg OPEN 10 km opłacono on-line
45 Kowalski Radosław Starogard Gd. Bieg OPEN 10 km BiegamBoLubie opłacono on-line
46 Grobelny Tomasz Starogard Gd. Bieg OPEN 10 km SKL Filippides opłacono on-line
47 Winowiecki Paweł Pruszcz Bieg OPEN 10 km opłacono on-line
48 Niemczyk Mateusz Starogard Gdański Bieg OPEN 10 km KS Prefbet-Sonarol opłacono on-line
49 Wysocki Jan Wysocki Osieczna Bieg OPEN 10 km Kociewski Klub Biegacza Starogard Gdański. opłacono on-line
50 Majkowski Tomasz Skórcz Bieg OPEN 10 km Aktywni Kociewiacy opłacono on-line
51 Mania Roman Będźmierowice Bieg OPEN 10 km PKP Cargo Gdynia opłacono on-line
52 Mania Roman Bedzmierowice Bieg OPEN 10 km CARGO Gynia
53 Hartuna zenon Piece Bieg OPEN 10 km Florian Chojnice opłacono on-line
54 Osowska Weronika Szlachta Bieg OPEN 10 km opłacono on-line
55 Suchomski Dawid Osieczna Bieg OPEN 10 km opłacono on-line
56 Patelczyk Sławomir Demlin Bieg OPEN 10 km opłacono on-line
57 Dering Marcin Demlin Bieg OPEN 10 km opłacono on-line
58 Kraiński Michał Śliwice Bieg OPEN 10 km opłacono on-line
59 Kaczyński Daniel Starogard Gdański Bieg OPEN 10 km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
60 Połomski Jarosław Gniew Bieg OPEN 10 km Trunsformacja Gniew opłacono on-line
61 Jagodda Adam Tczew Bieg OPEN 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
62 Jabłońska Magdalena Czersk Bieg OPEN 10 km Aktywni Borowiacy Czersk opłacono on-line
63 Fierek Leszek Czersk Bieg OPEN 10 km Aktywni Borowiacy Czersk opłacono on-line
64 Fierek Bożena Czersk Bieg OPEN 10 km Aktywni Borowiacy Czersk opłacono on-line
65 Nieżurawska Ewa Czersk Bieg OPEN 10 km Aktywni Borowiacy Czersk opłacono on-line
66 Łepek Teresa Grudziądz Bieg OPEN 10 km Start Team Wąbrzeźno opłacono on-line
67 Wicenbach Arkadiusz Pruszcz Gdański Bieg OPEN 10 km LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz opłacono on-line
68 Szabłowska Iwona Pruszcz Gdański Bieg OPEN 10 km LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz opłacono on-line
69 Cyron Bogumił Śliwice Bieg OPEN 10 km Biegające Śliwice opłacono on-line
70 Bładzikowski Rafał Tczew Bieg OPEN 10 km opłacono on-line
71 Franek Dawid Bucz Nowy Bieg OPEN 10 km Matvareexpressen
72 Wojciechowski Sebastian Szlachta Bieg OPEN 10 km Drzewiarz Szlachta opłacono on-line
73 Glaza Przemek Osieczna Bieg OPEN 10 km opłacono on-line
74 Glaza Henryk Osieczna Bieg OPEN 10 km opłacono on-line
75 Dubiela Patrycja Starogard Gdański Bieg OPEN 10 km SKL/FILIPPIDES BBL STAROGARD GD opłacono on-line
76 Suchomski Mateusz Osieczna Bieg OPEN 10 km Zespół Szkół Ekonomicznych w Starogardzie Gdańskim opłacono on-line
77 Pawlak Wojciech Bydgoszcz Bieg OPEN 10 km opłacono on-line
78 SZUBERT KATARZYNA SIWIAKA Bieg OPEN 10 km opłacono on-line
79 KOLINSKI MATEUSZ KALISKA Bieg OPEN 10 km Kociewski Klub Biegacza opłacono on-line
80 Szamocki Dominik Śliwice Bieg OPEN 10 km opłacono on-line
81 Miszke Kazimierz Czersk Bieg OPEN 10 km opłacono on-line
82 Janowski Piotr Nowawieś Chełmińska Bieg OPEN 10 km TKKF Chełmno opłacono on-line
83 Lis Janusz Grudziądz Bieg OPEN 10 km TKKF Chełmno opłacono on-line
84 Bielińska Barbara Starogard Gdański Bieg OPEN 10 km SKL/FILIPPIDES BBL STAROGARD GD
85 Grzenia Angelika Gdańsk Bieg OPEN 10 km CZAJNIK TEAM opłacono on-line
86 Czaja Dominik Osieczna Bieg OPEN 10 km CZAJNIK TEAM opłacono on-line
87 Gołąbek Mariusz Tczew Bieg OPEN 10 km opłacono on-line
88 Młyński Zbigniew Kokoszkowy Bieg OPEN 10 km opłacono on-line
89 Kwaśniewski Roman Starogard Gdański Bieg OPEN 10 km
90 Rekowski Kazimierz Tczew Bieg OPEN 10 km Eaton Running Team/Biegajacy Tczew opłacono on-line
91 Czaja Leszek STAROGARD GDAŃSKI Bieg OPEN 10 km CZAJNIK TEAM opłacono on-line
92 Czerwiak Robert Starogard Gdański Bieg OPEN 10 km TRI STAROGARD GDAŃSKI opłacono on-line
93 Gapiński Łukasz Wąbrzeźno Bieg OPEN 10 km Start Team Wąbrzeźno opłacono on-line
94 Grzonka Kamila Bytonia Bieg OPEN 10 km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
95 Stępiński Paweł Starogard Gdański Bieg OPEN 10 km opłacono on-line
96 Tocha Zbigniew Skórcz Bieg OPEN 10 km Aktywni Kociewiacy opłacono on-line
97 Zaręba Beata Kaliska Bieg OPEN 10 km niezrzeszona opłacono on-line
98 Stosik Marcelina Osieczna Bieg OPEN 10 km opłacono on-line
99 milkowski mariusz gdynia Bieg OPEN 10 km
100 MAJEWSKI MACIEJ POZNAN Bieg OPEN 10 km opłacono on-line


Wyświetleń: 5532

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ