XVIII Piknik Sportowy I Marsz Po Zdrowie - 10 km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Walczak Krzysztof Gdynia Bieg OPEN 10 km ElektroniczneZapisy.pl Team
2 Adamczyk Artur Semlin Bieg OPEN 10 km WYBIEGANE Semlin opłacono on-line
3 Sokół Paweł Zduny Bieg OPEN 10 km Uniwersytet Gdański opłacono on-line
4 JANIK Roman KWIDZYN Bieg OPEN 10 km KWIDZYN BIEGA opłacono on-line
5 Stosik Stanisław Osieczna Bieg OPEN 10 km Osieczna opłacono on-line
6 Piskorski Jerzy Pelplin Bieg OPEN 10 km opłacono on-line
7 SPRĘGA aurelia starogard gdański Bieg OPEN 10 km SKL Filippides opłacono on-line
8 Cebula Bogdan Sztum Bieg OPEN 10 km LKS Zantyr Sztum
9 Orlikowski Tadeusz Gdynia Bieg OPEN 10 km Biegająca Gdynia opłacono on-line
10 Biniszkiewicz Marcin Tczew Bieg OPEN 10 km opłacono on-line
11 Węsiora Mariusz Drzycim Bieg OPEN 10 km opłacono on-line
12 Szopiński Wiktor Starogard Gdański Bieg OPEN 10 km The Szopin Stones Running Team
13 MAJEWSKI MACIEJ POZNAN Bieg OPEN 10 km opłacono on-line
14 milkowski mariusz gdynia Bieg OPEN 10 km
15 Stosik Marcelina Osieczna Bieg OPEN 10 km opłacono on-line
16 Zaręba Beata Kaliska Bieg OPEN 10 km niezrzeszona opłacono on-line
17 Tocha Zbigniew Skórcz Bieg OPEN 10 km Aktywni Kociewiacy opłacono on-line
18 Stępiński Paweł Starogard Gdański Bieg OPEN 10 km opłacono on-line
19 Grzonka Kamila Bytonia Bieg OPEN 10 km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
20 Gapiński Łukasz Wąbrzeźno Bieg OPEN 10 km Start Team Wąbrzeźno opłacono on-line
21 Czerwiak Robert Starogard Gdański Bieg OPEN 10 km TRI STAROGARD GDAŃSKI opłacono on-line
22 Czaja Leszek STAROGARD GDAŃSKI Bieg OPEN 10 km CZAJNIK TEAM opłacono on-line
23 Rekowski Kazimierz Tczew Bieg OPEN 10 km Eaton Running Team/Biegajacy Tczew opłacono on-line
24 Kwaśniewski Roman Starogard Gdański Bieg OPEN 10 km
25 Młyński Zbigniew Kokoszkowy Bieg OPEN 10 km opłacono on-line
26 Gołąbek Mariusz Tczew Bieg OPEN 10 km opłacono on-line
27 Czaja Dominik Osieczna Bieg OPEN 10 km CZAJNIK TEAM opłacono on-line
28 Grzenia Angelika Gdańsk Bieg OPEN 10 km CZAJNIK TEAM opłacono on-line
29 Bielińska Barbara Starogard Gdański Bieg OPEN 10 km SKL/FILIPPIDES BBL STAROGARD GD
30 Lis Janusz Grudziądz Bieg OPEN 10 km TKKF Chełmno opłacono on-line
31 Janowski Piotr Nowawieś Chełmińska Bieg OPEN 10 km TKKF Chełmno opłacono on-line
32 Miszke Kazimierz Czersk Bieg OPEN 10 km opłacono on-line
33 Szamocki Dominik Śliwice Bieg OPEN 10 km opłacono on-line
34 KOLINSKI MATEUSZ KALISKA Bieg OPEN 10 km Kociewski Klub Biegacza opłacono on-line
35 SZUBERT KATARZYNA SIWIAKA Bieg OPEN 10 km opłacono on-line
36 Pawlak Wojciech Bydgoszcz Bieg OPEN 10 km opłacono on-line
37 Suchomski Mateusz Osieczna Bieg OPEN 10 km Zespół Szkół Ekonomicznych w Starogardzie Gdańskim opłacono on-line
38 Dubiela Patrycja Starogard Gdański Bieg OPEN 10 km SKL/FILIPPIDES BBL STAROGARD GD opłacono on-line
39 Glaza Henryk Osieczna Bieg OPEN 10 km opłacono on-line
40 Glaza Przemek Osieczna Bieg OPEN 10 km opłacono on-line
41 Wojciechowski Sebastian Szlachta Bieg OPEN 10 km Drzewiarz Szlachta opłacono on-line
42 Franek Dawid Bucz Nowy Bieg OPEN 10 km Matvareexpressen
43 Bładzikowski Rafał Tczew Bieg OPEN 10 km opłacono on-line
44 Cyron Bogumił Śliwice Bieg OPEN 10 km Biegające Śliwice opłacono on-line
45 Szabłowska Iwona Pruszcz Gdański Bieg OPEN 10 km LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz opłacono on-line
46 Wicenbach Arkadiusz Pruszcz Gdański Bieg OPEN 10 km LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz opłacono on-line
47 Łepek Teresa Grudziądz Bieg OPEN 10 km Start Team Wąbrzeźno opłacono on-line
48 Nieżurawska Ewa Czersk Bieg OPEN 10 km Aktywni Borowiacy Czersk opłacono on-line
49 Fierek Bożena Czersk Bieg OPEN 10 km Aktywni Borowiacy Czersk opłacono on-line
50 Fierek Leszek Czersk Bieg OPEN 10 km Aktywni Borowiacy Czersk opłacono on-line
51 Jabłońska Magdalena Czersk Bieg OPEN 10 km Aktywni Borowiacy Czersk opłacono on-line
52 Jagodda Adam Tczew Bieg OPEN 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
53 Połomski Jarosław Gniew Bieg OPEN 10 km Trunsformacja Gniew opłacono on-line
54 Kaczyński Daniel Starogard Gdański Bieg OPEN 10 km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
55 Kraiński Michał Śliwice Bieg OPEN 10 km opłacono on-line
56 Dering Marcin Demlin Bieg OPEN 10 km opłacono on-line
57 Patelczyk Sławomir Demlin Bieg OPEN 10 km opłacono on-line
58 Suchomski Dawid Osieczna Bieg OPEN 10 km opłacono on-line
59 Osowska Weronika Szlachta Bieg OPEN 10 km opłacono on-line
60 Hartuna zenon Piece Bieg OPEN 10 km Florian Chojnice opłacono on-line
61 Mania Roman Bedzmierowice Bieg OPEN 10 km CARGO Gynia
62 Mania Roman Będźmierowice Bieg OPEN 10 km PKP Cargo Gdynia opłacono on-line
63 Majkowski Tomasz Skórcz Bieg OPEN 10 km Aktywni Kociewiacy opłacono on-line
64 Wysocki Jan Wysocki Osieczna Bieg OPEN 10 km Kociewski Klub Biegacza Starogard Gdański. opłacono on-line
65 Niemczyk Mateusz Starogard Gdański Bieg OPEN 10 km KS Prefbet-Sonarol opłacono on-line
66 Winowiecki Paweł Pruszcz Bieg OPEN 10 km opłacono on-line
67 Grobelny Tomasz Starogard Gd. Bieg OPEN 10 km SKL Filippides opłacono on-line
68 Kowalski Radosław Starogard Gd. Bieg OPEN 10 km BiegamBoLubie opłacono on-line
69 Boschke Magdalena Pelplin Bieg OPEN 10 km opłacono on-line
70 Włoch Krzysztof Bialachowo Bieg OPEN 10 km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
71 Krawczak Anna Czersk Bieg OPEN 10 km Aktywni Borowiacy Czersk opłacono on-line
72 Janka Maciej Pelplin Bieg OPEN 10 km opłacono on-line
73 Koprowski Andrzej Gdańsk Bieg OPEN 10 km opłacono on-line
74 Baranowski Krzysztof Siwiałka Bieg OPEN 10 km LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz opłacono on-line
75 Lipski Jakub Szlachta Bieg OPEN 10 km opłacono on-line
76 MAJNA Kazimierz Gdynia Bieg OPEN 10 km Parkrun Gdynia opłacono on-line
77 Pilarski Maksymilian Osie Bieg OPEN 10 km STRAŻ POŻARNA PSP/OSP opłacono on-line
78 Gapski Zbigniew Starogard Gd. Bieg OPEN 10 km kkb opłacono on-line
79 Lewandowski Michał Mirotki Bieg OPEN 10 km LLKS Ziemia kociewska Skórcz opłacono on-line
80 Kobierowska Izabela Kruszka Bieg OPEN 10 km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
81 Rogocki Jarosław Tczew Bieg OPEN 10 km opłacono on-line
82 Demirski Marek Śliwice Bieg OPEN 10 km Biegające Śliwice opłacono on-line
83 Kordecki Robert Wielki Klincz Bieg OPEN 10 km Maratończyk Wielki Klincz opłacono on-line
84 Dywel Bogdan Łąg Bieg OPEN 10 km Aktywni Borowiacy Czersk opłacono on-line
85 Grefka Stefan Łąg Bieg OPEN 10 km Aktywni Borowiacy Czersk opłacono on-line
86 Pyżewska Beata Czersk Bieg OPEN 10 km Aktywni Borowiacy Czersk opłacono on-line
87 Bloch Przemysław Czersk Bieg OPEN 10 km Biegające Śliwice opłacono on-line
88 Malek Andrzej Koscierzyna Bieg OPEN 10 km Atlas Running Team opłacono on-line
89 Czaja Marta Osieczna Bieg OPEN 10 km CZAJNIK TEAM opłacono on-line
90 Czaja Zuzanna Osieczna Bieg OPEN 10 km CZAJNIK TEAM opłacono on-line
91 Kurkowski Marek Starogard Gdański Bieg OPEN 10 km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
92 Knitter Wiktoria Czersk Bieg OPEN 10 km Aktywni Borowiacy Czersk opłacono on-line
93 Tocha Andrzej Damaszka Bieg OPEN 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
94 Szczypkowska Danuta BORZECHOWO Bieg OPEN 10 km Morsy Zblewo
95 Dywelski Mirosław Tczew Bieg OPEN 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
96 Jaskot Piotr Gościszewo Bieg OPEN 10 km opłacono on-line
97 Czechowska Dorota Subkowy Bieg OPEN 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
98 Czechowski Dawid Subkowy Bieg OPEN 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
99 Ścisłowski Andrzej Tczew Bieg OPEN 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
100 Walaszkowska Dominika Gościcino Bieg OPEN 10 km BIESY opłacono on-line


Wyświetleń: 5823

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ