XVIII Piknik Sportowy I Marsz Po Zdrowie - 10 km

10 km

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Miejscowość Klub Kat M kat Dystans Prędkość Czas/km Meta
1 71 POŁEĆ ARKADIUSZ M 1 GDYNIA UNIQUE HAIR TEAM WEJHEROWO m 30-39 1 10 km 17.85 00:03:21 00:33:37.41
2 50 LEWANDOWSKI MICHAŁ M 2 MIROTKI LLKS ZIEMIA KOCIEWSKA SKÓRCZ m 20-29 1 10 km 17.79 00:03:22 00:33:44.61
3 9 CZAJA LESZEK M 3 STAROGARD GDAŃSKI CZAJNIK TEAM m 40-49 1 10 km 16.61 00:03:36 00:36:07.01
4 22 GAPIŃSKI ŁUKASZ M 4 WĄBRZEŹNO START TEAM WĄBRZEŹNO m 30-39 2 10 km 16.49 00:03:38 00:36:23.90
5 85 SZAMOCKI DOMINIK M 5 ŚLIWICE m 40-49 2 10 km 16.48 00:03:38 00:36:25.48
6 199 SEROCKI ADAM M 6 ELBLĄG DRUŻYNA PIERŚCIENIA m 40-49 3 10 km 16.45 00:03:38 00:36:28.37
7 47 KRAIŃSKI MICHAŁ M 7 ŚLIWICE m 30-39 3 10 km 16.25 00:03:41 00:36:55.52
8 4 BLOCH PRZEMYSŁAW M 8 CZERSK BIEGAJĄCE ŚLIWICE m 40-49 4 10 km 16.14 00:03:43 00:37:11.58
9 61 MISZKE PATRYK M 9 WEJHEROWO UNIQUE HAIR TEAM WEJHEROWO m 30-39 4 10 km 16.08 00:03:43 00:37:19.34
10 89 TOCHA ANDRZEJ M 10 DAMASZKA BIEGAJĄCY TCZEW m 30-39 5 10 km 16.04 00:03:44 00:37:25.56
11 27 GORNOWICZ KACPER M 11 SZLACHTA m 20-29 2 10 km 15.93 00:03:46 00:37:40.87
12 93 WICENBACH ARKADIUSZ M 12 PRUSZCZ GDAŃSKI LLKS ZIEMI KOCIEWSKIEJ SKÓRCZ m 30-39 6 10 km 15.92 00:03:46 00:37:42.51
13 86 SZCZEPAŃSKI MATEUSZ M 13 SZEMBRUK START TEAM WĄBRZEŹNO m 20-29 3 10 km 15.72 00:03:49 00:38:10.23
14 32 HARTUNA ZENON M 14 PIECE FLORIAN CHOJNICE m 50-59 1 10 km 15.7 00:03:49 00:38:13.65
15 92 WĘSIORA MARIUSZ M 15 DRZYCIM m 50-59 2 10 km 15.51 00:03:52 00:38:41.09
16 49 KURKOWSKI MAREK M 16 STAROGARD GDAŃSKI KS SOKÓŁ ZBLEWO m 50-59 3 10 km 15.41 00:03:53 00:38:56.31
17 14 CZERWIAK ROBERT M 17 STAROGARD GDAŃSKI TRI STAROGARD GDAŃSKI m 40-49 5 10 km 15.32 00:03:55 00:39:10.77
18 111 SZYPLEWSKI BARTOSZ M 18 NOWE m 20-29 4 10 km 15.28 00:03:55 00:39:16.41
19 31 GRZONKA KAMILA K 1 BYTONIA KS SOKÓŁ ZBLEWO k 30-39 1 10 km 15.21 00:03:56 00:39:27.89
20 67 PATELCZYK SŁAWOMIR M 19 DEMLIN m 40-49 6 10 km 15.02 00:03:59 00:39:57.56
21 55 MAJKOWSKI TOMASZ M 20 SKÓRCZ AKTYWNI KOCIEWIACY m 30-39 7 10 km 15.02 00:03:59 00:39:57.69
22 84 SZABŁOWSKA IWONA K 2 PRUSZCZ GDAŃSKI LLKS ZIEMI KOCIEWSKIEJ SKÓRCZ k 30-39 2 10 km 14.99 00:04:00 00:40:02.57
23 98 ZAJDEL FILIP M 21 KRAKÓW AGH m 20-29 5 10 km 14.83 00:04:02 00:40:27.00
24 29 GROBELNY TOMASZ M 22 STAROGARD GD. SKL FILIPPIDES m 40-49 7 10 km 14.62 00:04:06 00:41:03.88
25 7 CYRON BOGUMIŁ M 23 ŚLIWICE BIEGAJĄCE ŚLIWICE m 50-59 4 10 km 14.52 00:04:08 00:41:20.51
26 40 KACZYŃSKI DANIEL M 24 STAROGARD GDAŃSKI KS SOKÓŁ ZBLEWO m 30-39 8 10 km 14.48 00:04:08 00:41:26.04
27 2 BARANOWSKI KRZYSZTOF M 25 SIWIAŁKA LLKS ZIEMI KOCIEWSKIEJ SKÓRCZ m 30-39 9 10 km 14.43 00:04:09 00:41:34.41
28 184 ŁAZARSKI MARIAN M 26 DZIAŁOWO START TEAM WĄBRZEŹNO m 40-49 8 10 km 14.31 00:04:11 00:41:56.13
29 95 WŁOCH KRZYSZTOF M 27 BIALACHOWO KS SOKÓŁ ZBLEWO m 50-59 5 10 km 14.27 00:04:12 00:42:02.78
30 197 STOLARÓW ROBERT M 28 MALBORK DRUŻYNA PIERŚCIENIA m 40-49 9 10 km 14.25 00:04:12 00:42:06.76
31 198 STOLARÓW AGNIESZKA K 3 MALBORK DRUŻYNA PIERŚCIENIA k 40-49 1 10 km 14.23 00:04:12 00:42:09.88
32 24 GLAZA HENRYK M 29 OSIECZNA m 40-49 10 10 km 14.16 00:04:14 00:42:22.34
33 96 WOJCIECHOWSKI SEBASTIAN M 30 SZLACHTA DRZEWIARZ SZLACHTA m 40-49 11 10 km 14.04 00:04:16 00:42:45.54
34 16 DERING MARCIN M 31 DEMLIN m 30-39 10 10 km 13.99 00:04:17 00:42:53.15
35 45 KORDECKI ROBERT M 32 WIELKI KLINCZ MARATOŃCZYK WIELKI KLINCZ m 20-29 6 10 km 13.99 00:04:17 00:42:54.51
36 8 CZAJA DOMINIK M 33 OSIECZNA CZAJNIK TEAM m 20-29 7 10 km 13.97 00:04:17 00:42:57.49
37 74 REIMUS MACIEJ M 34 SKÓRCZ AKTYWNI KOCIEWIACY m 40-49 12 10 km 13.82 00:04:20 00:43:25.19
38 99 ZAKRZEWSKI JAKUB M 35 STAROGARD GDAŃSKI m 30-39 11 10 km 13.8 00:04:20 00:43:29.21
39 79 STĘPIŃSKI PAWEŁ M 36 STAROGARD GDAŃSKI m 20-29 8 10 km 13.65 00:04:23 00:43:58.48
40 77 SOKÓŁ PAWEŁ M 37 ZDUNY UNIWERSYTET GDAŃSKI m 20-29 9 10 km 13.53 00:04:26 00:44:21.68
41 191 TRYCZAK ANDRZEJ M 38 WĄBRZEŹNO START TEAM WĄBRZEŹNO m 40-49 13 10 km 13.35 00:04:29 00:44:56.51
42 69 PILARSKI MAKSYMILIAN M 39 OSIE STRAŻ POŻARNA PSP/OSP m 20-29 10 10 km 13.25 00:04:31 00:45:17.69
43 72 POŁOMSKI JAROSŁAW M 40 GNIEW TRUNSFORMACJA GNIEW m 60-69 1 10 km 13.23 00:04:32 00:45:22.38
44 59 MANIA ROMAN M 41 BĘDŹMIEROWICE PKP CARGO GDYNIA m 50-59 6 10 km 13.19 00:04:33 00:45:30.41
45 190 BRZEZINSKI ROBERT M 42 CZERSK AKTYWNI BOROWIACY CZERSK m 20-29 11 10 km 13.01 00:04:36 00:46:07.29
46 186 BLUMA TOMASZ M 43 OSÓWEK m 20-29 12 10 km 13.01 00:04:36 00:46:08.52
47 68 PAWLAK WOJCIECH M 44 BYDGOSZCZ m 40-49 14 10 km 12.88 00:04:39 00:46:34.81
48 39 JASKOT PIOTR M 45 GOŚCISZEWO m 50-59 7 10 km 12.83 00:04:40 00:46:47.25
49 53 ŁEPEK TERESA K 4 GRUDZIĄDZ START TEAM WĄBRZEŹNO k 20-29 1 10 km 12.81 00:04:41 00:46:51.57
50 43 KOLINSKI MATEUSZ M 46 KALISKA KOCIEWSKI KLUB BIEGACZA m 40-49 15 10 km 12.78 00:04:41 00:46:58.14
51 97 WYSOCKI JAN WYSOCKI M 47 OSIECZNA KOCIEWSKI KLUB BIEGACZA STAROGARD GDAŃSKI. m 50-59 8 10 km 12.78 00:04:41 00:46:58.14
52 60 MISZKE KAZIMIERZ M 48 CZERSK m 60-69 2 10 km 12.77 00:04:42 00:47:00.81
53 108 STOSIK ARTUR M 49 PĄCZEWO m 50-59 9 10 km 12.68 00:04:43 00:47:18.37
54 65 ORLIKOWSKI TADEUSZ M 50 GDYNIA BIEGAJĄCA GDYNIA m 70+ 1 10 km 12.63 00:04:45 00:47:30.10
55 12 CZECHOWSKA DOROTA K 5 SUBKOWY BIEGAJĄCY TCZEW k 40-49 2 10 km 12.56 00:04:46 00:47:46.95
56 87 SZUBERT KATARZYNA K 6 SIWIAKA k 30-39 3 10 km 12.54 00:04:47 00:47:51.53
57 42 KOBIEROWSKA IZABELA K 7 KRUSZKA KS SOKÓŁ ZBLEWO 1 10 km 12.5 00:04:48 00:48:01.55
58 196 AŁANOWSKI ARTUR M 51 KAMIENNA KARCZMA SZKOŁA PODSTAWOWA KALISKA m 16-19 1 10 km 12.46 00:04:49 00:48:10.02
59 33 JABŁOŃSKA MAGDALENA K 8 CZERSK AKTYWNI BOROWIACY CZERSK k 40-49 3 10 km 12.41 00:04:50 00:48:20.05
60 28 GREFKA STEFAN M 52 ŁĄG AKTYWNI BOROWIACY CZERSK m 60-69 3 10 km 12.32 00:04:52 00:48:42.55
61 187 SKALSKA ANNA K 9 BYTONIA KS SOKÓŁ ZBLEWO k 40-49 4 10 km 12.3 00:04:52 00:48:48.01
62 38 JANOWSKI PIOTR M 53 NOWAWIEŚ CHEŁMIŃSKA TKKF CHEŁMNO m 50-59 10 10 km 12.17 00:04:55 00:49:18.22
63 88 ŚCISŁOWSKI ANDRZEJ M 54 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW m 60-69 4 10 km 12.12 00:04:57 00:49:30.81
64 20 FIEREK BOŻENA K 10 CZERSK AKTYWNI BOROWIACY CZERSK k 60-69 1 10 km 12.08 00:04:58 00:49:40.31
65 6 BOSCHKE MAGDALENA K 11 PELPLIN k 20-29 2 10 km 12.01 00:04:59 00:49:58.57
66 37 JANOWSKI ADAM M 55 LISEWO m 50-59 11 10 km 12 00:04:59 00:49:59.03
67 82 SUCHOMSKI DAWID M 56 OSIECZNA m 20-29 13 10 km 11.98 00:05:00 00:50:05.20
68 200 ZNAROWSKA BOŻENA K 12 ELBLĄG DRUŻYNA PIERŚCIENIA k 50-59 1 10 km 11.87 00:05:03 00:50:32.28
69 193 KLAJBOR MARIUSZ M 57 CZERSK ŚWIECKI TERENOWY ZAWRÓT GŁOWY m 40-49 16 10 km 11.81 00:05:04 00:50:48.62
70 91 WALASZKOWSKA DOMINIKA K 13 GOŚCICINO BIESY k 30-39 4 10 km 11.8 00:05:05 00:50:50.09
71 64 NIEŻURAWSKA EWA K 14 CZERSK AKTYWNI BOROWIACY CZERSK k 40-49 5 10 km 11.78 00:05:05 00:50:55.20
72 78 SPRĘGA AURELIA K 15 STAROGARD GDAŃSKI SKL FILIPPIDES k 40-49 6 10 km 11.75 00:05:06 00:51:03.94
73 90 TOCHA ZBIGNIEW M 58 SKÓRCZ AKTYWNI KOCIEWIACY m 60-69 5 10 km 11.68 00:05:08 00:51:23.26
74 34 JAGODDA ADAM M 59 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW m 40-49 17 10 km 11.68 00:05:08 00:51:23.55
75 181 WANIONEK MATEUSZ M 60 BANINO SP BANINO 2 10 km 11.63 00:05:09 00:51:36.32
76 76 ROGOCKI JAROSŁAW M 61 TCZEW m 40-49 18 10 km 11.62 00:05:09 00:51:38.03
77 100 ZARĘBA BEATA K 16 KALISKA NIEZRZESZONA k 40-49 7 10 km 11.52 00:05:12 00:52:05.77
78 35 JANIK ROMAN M 62 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA m 60-69 6 10 km 11.5 00:05:13 00:52:10.91
79 185 PASZKOWSKI STANISŁAW M 63 MALBORK DRUŻYNA PIERŚCIENIA m 40-49 19 10 km 11.46 00:05:14 00:52:20.77
80 18 DYWEL BOGDAN M 64 ŁĄG AKTYWNI BOROWIACY CZERSK m 50-59 12 10 km 11.4 00:05:15 00:52:38.73
81 11 CZAJA ZUZANNA K 17 OSIECZNA CZAJNIK TEAM k 20-29 3 10 km 11.36 00:05:16 00:52:49.31
82 5 BŁADZIKOWSKI RAFAŁ M 65 TCZEW m 40-49 20 10 km 11.17 00:05:22 00:53:44.11
83 57 MALEK ANDRZEJ M 66 KOSCIERZYNA ATLAS RUNNING TEAM m 70+ 2 10 km 11.11 00:05:24 00:54:01.54
84 3 BINISZKIEWICZ MARCIN M 67 TCZEW m 40-49 21 10 km 11.06 00:05:25 00:54:14.31
85 182 SUSZEK KRZYSZTOF M 68 OSIECZNA m 20-29 14 10 km 10.95 00:05:28 00:54:47.52
86 52 LIS JANUSZ M 69 GRUDZIĄDZ TKKF CHEŁMNO m 50-59 13 10 km 10.95 00:05:28 00:54:49.94
87 80 STOSIK MARCELINA K 18 OSIECZNA k 16-19 1 10 km 10.85 00:05:31 00:55:17.53
88 81 STOSIK STANISŁAW M 70 OSIECZNA OSIECZNA m 40-49 22 10 km 10.85 00:05:31 00:55:18.48
89 46 KOWALSKI RADOSŁAW M 71 STAROGARD GD. BIEGAMBOLUBIE m 40-49 23 10 km 10.81 00:05:33 00:55:30.19
90 195 DORAN DOROTA K 19 SZKOŁA PODSTAWOWA W CZARNEJ WODZIE 3 10 km 10.73 00:05:35 00:55:54.32
91 194 GOŁĄBEK ŁUCJA K 20 CZARNA WODA SZKOŁA PODSTAWOWA W CZARNEJ WODZIE 4 10 km 10.69 00:05:36 00:56:08.47
92 51 LIPSKI JAKUB M 72 SZLACHTA m 30-39 12 10 km 10.67 00:05:37 00:56:13.05
93 25 GLAZA PRZEMEK M 73 OSIECZNA m 20-29 15 10 km 10.64 00:05:38 00:56:22.33
94 192 OSIECKI GRZEGORZ M 74 KISIELICE m 70+ 3 10 km 10.63 00:05:38 00:56:28.29
95 189 HOFMANN KAMIL M 75 CEKCINEK m 30-39 13 10 km 10.6 00:05:39 00:56:36.82
96 26 GOŁĄBEK MARIUSZ M 76 TCZEW m 40-49 24 10 km 10.55 00:05:41 00:56:52.77
97 73 PYŻEWSKA BEATA K 21 CZERSK AKTYWNI BOROWIACY CZERSK k 40-49 8 10 km 10.36 00:05:47 00:57:56.52
98 21 FIEREK LESZEK M 77 CZERSK AKTYWNI BOROWIACY CZERSK m 60-69 7 10 km 10.33 00:05:48 00:58:04.35
99 48 KRAWCZAK ANNA K 22 CZERSK AKTYWNI BOROWIACY CZERSK k 40-49 9 10 km 10.14 00:05:55 00:59:12.48
100 66 OSOWSKA WERONIKA K 23 SZLACHTA k 20-29 4 10 km 9.96 00:06:01 01:00:15.00
101 15 DEMIRSKI MAREK M 78 ŚLIWICE BIEGAJĄCE ŚLIWICE m 60-69 8 10 km 9.91 00:06:03 01:00:33.28
102 1 ADAMCZYK ARTUR M 79 SEMLIN WYBIEGANE SEMLIN m 30-39 14 10 km 9.9 00:06:03 01:00:38.98
103 75 REKOWSKI KAZIMIERZ M 80 TCZEW EATON RUNNING TEAM/BIEGAJACY TCZEW m 60-69 9 10 km 9.89 00:06:04 01:00:40.83
104 70 PISKORSKI JERZY M 81 PELPLIN m 60-69 10 10 km 9.87 00:06:04 01:00:48.28
105 30 GRZENIA ANGELIKA K 24 GDAŃSK CZAJNIK TEAM k 20-29 5 10 km 9.58 00:06:15 01:02:38.29
106 19 DYWELSKI MIROSŁAW M 82 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW m 60-69 11 10 km 9.52 00:06:18 01:03:03.84
107 62 MŁYŃSKI ZBIGNIEW M 83 KOKOSZKOWY m 70+ 4 10 km 9.43 00:06:21 01:03:37.82
108 183 SZYPLEWSKA AGATA K 25 NOWE II LO IM. KRÓLA JANA III SOBIESKIEGO GRUDZIĄDZ k 16-19 2 10 km 9.4 00:06:23 01:03:51.23
109 188 SZACHTA KATARZYNA K 26 STAROGARD GDAŃSKI k 30-39 5 10 km 9.28 00:06:27 01:04:38.76
110 41 KNITTER WIKTORIA K 27 CZERSK AKTYWNI BOROWIACY CZERSK k 20-29 6 10 km 9.24 00:06:29 01:04:57.30
111 58 MALISZEWSKA MARIANNA K 28 ELBLĄG k 50-59 2 10 km 9.08 00:06:36 01:06:04.29
112 44 KOPROWSKI ANDRZEJ M 84 GDAŃSK m 60-69 12 10 km 9.03 00:06:38 01:06:26.51
113 56 MAJNA KAZIMIERZ M 85 GDYNIA PARKRUN GDYNIA m 70+ 5 10 km 8.98 00:06:40 01:06:48.02
114 17 DUBIELA PATRYCJA K 29 STAROGARD GDAŃSKI SKL/FILIPPIDES BBL STAROGARD GD k 16-19 3 10 km 8.82 00:06:48 01:08:00.15
115 83 SUCHOMSKI MATEUSZ M 86 OSIECZNA ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNYCH W STAROGARDZIE GDAŃSKIM m 16-19 2 10 km 8.82 00:06:48 01:08:00.26

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ