I Bieg Wilka Kociewskiego - Najszybsza Leśna 5 km - trasa z atestem PZLA
5 km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Nowakowski Jerzy Skórcz 5 km Team MX Skórcz opłacono on-line
2 Kordecki Robert Wielki Klincz 5 km Maratończyk Wielki Klincz opłacono on-line
3 Juźwiak Marcin Głogów 5 km opłacono on-line
4 Gajdus Leon Skórcz 5 km LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz opłacono
5 Rudnik Jerzy Chojnice 5 km Florian Chojnice opłacono on-line
6 Szarmach Sylwia Ocypel 5 km opłacono on-line
7 Puszkarska Nina Janów 5 km JURUNNERS opłacono on-line
8 Langmesser Danuta Pinczyn 5 km Morsy Zblewo Run Team opłacono on-line
9 Ruszkiewicz Malgirzata Ruszkiewicz Susz 5 km opłacono on-line
10 Lewandowski Michał Mirotki 5 km LLKS Ziemi kociewskiej Skórcz opłacono on-line
11 Juźwiak Barbara Nowe 5 km opłacono on-line
12 Młyński Zbigniew Kokoszkowy 5 km opłacono on-line
13 Noga Grzegorz Skórcz 5 km Skórcz opłacono on-line
14 Wolski Jarosław Tczew 5 km Biegający Tczew opłacono on-line
15 Grzonka Kamila Bytonia 5 km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
16 TOMASZEK MARITA TOMASZEK GARDEJA 5 km Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
17 Kaczyński Daniel Starogard Gdański 5 km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
18 Szarmach Grzegorz Ocypel 5 km Szarmach team opłacono on-line
19 Kawecki Piotr Cygany 5 km opłacono on-line
20 Janiak Marcin Grudziądz 5 km opłacono on-line
21 Petrykowski Grzegorz Sztum 5 km opłacono on-line
22 Pilarski Maksymilian Osie 5 km STRAŻ POŻARNA PSP/OSP opłacono on-line
23 Boettcher Grzegorz Nicponia 5 km Fashion by Ann opłacono on-line
24 Rambowski Marek Starogard Gdański 5 km opłacono on-line
25 Bogulski Piotr Zblewo 5 km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
26 Szatkowski Józef Grudziądz 5 km Morsy z Grudziądza opłacono on-line
27 Witt Henryk Sopot 5 km S...K...S... opłacono on-line
28 Hinz Adam Gniew 5 km RulińskiRunningTeam opłacono on-line
29 Witt Grażyna Sopot 5 km MaratonyPolskie.PL TEAM opłacono on-line
30 Legaszewski Roman Skórcz 5 km Team MX Skórcz opłacono on-line
31 Górski Dawid Nowe 5 km opłacono on-line
32 Wicenbach Arkadiusz Pruszcz Gdański 5 km opłacono on-line
33 Hinz Wojciech Gniew 5 km DCT Drużyna Biegowa opłacono on-line
34 Hoffmann Daniel Zblewo 5 km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
35 Szabłowska Iwona Juszkowo 5 km LLKS Ziemi kociewskiej Skórcz opłacono on-line
36 Kłos Klaudiusz Skórcz 5 km LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz opłacono on-line
37 Dąbrowski Leszek Pływaczewo 5 km Start Team Wąbrzeźno opłacono on-line
38 Kowalewska Małgorzata Banino 5 km Kujawscy Runners opłacono on-line
39 Łepek Teresa Grudziądz 5 km Start Team Wąbrzeźno opłacono on-line
40 Jagodda Adam Tczew 5 km Biegający Tczew opłacono on-line
41 dąbrowska sylwia pływaczewo 5 km Start Team Wąbrzeźno opłacono on-line
42 Szyplewski Bartosz Nowe 5 km opłacono on-line
43 Loose Anna Starogard Gdański 5 km KS Sokół Zblewo opłacono
44 Ciesiński Lukasz Pruszcz Gdański 5 km opłacono on-line
45 Ossowska Ewa Zblewo 5 km Sokół Zblewo opłacono on-line
46 Kwiatkowski Krzysztof Elbląg 5 km opłacono on-line
47 Jurak Krzysztof Nowe Ostrowite 5 km Kujawscy Runners opłacono
48 Kujawski Łukasz Żukowo 5 km Kujawscy Runners opłacono
49 Orlikowski Tadeusz Gdynia 5 km Biegająca Gdynia opłacono on-line
50 Serkowski Wojciech Dzierżążno 5 km Kujawscy Runners opłacono
51 Jakubowski Marek Pszczółki 5 km SPRINT S.A. / KUJAWSCY RUNNERS opłacono
52 Kwiatkowska Iwona Elbląg 5 km opłacono on-line
53 Brzóska Krzysztof Nowe 5 km opłacono on-line
54 Szczygielski Robert Sztum 5 km opłacono on-line
55 Sowiński Paweł Skórcz 5 km opłacono on-line
56 Wódkowski Krzysztof Szpęgawsk 5 km GOIA opłacono on-line
57 Włoch Krzysztof Bialachowo 5 km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
58 Zakrzewski Jakub Starogard Gdański 5 km opłacono on-line
59 Kraiński Michał Śliwice 5 km opłacono on-line
60 Czechowska Dorota Subkowy 5 km Biegający Tczew opłacono on-line
61 Połomski Jarosław Gniew 5 km Trunsformacja Gniew opłacono on-line
62 Ossowski Dariusz Koteże 5 km Koteże opłacono on-line
63 Czechowski Dawid Subkowy 5 km Biegający Tczew opłacono on-line
64 Żardecki Dawid Starogard Gdański 5 km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
65 Trygalska Beata Pinczyn 5 km Morsy Zblewo opłacono on-line
66 Boettcher Kapcer Nicponia 5 km Fashion by Ann opłacono on-line
67 Ruchlewicz Urszula Sztum 5 km opłacono on-line
68 Trygalski Krzysztof Pinczyn 5 km Morsy Zblewo opłacono on-line
69 Żołądek Paweł Starogard Gdański 5 km opłacono on-line
70 Rudzki Adam Sztum 5 km opłacono on-line
71 Szczypkowska Danuta BORZECHOWO 5 km Morsy Zblewo opłacono on-line
72 MAJNA Kazimierz Gdynia 5 km Parkrun Gdynia opłacono on-line
73 Jurewicz Adam Elbląg 5 km Yourevitch Team opłacono on-line
74 Kołtonowska Agnieszka Gniew 5 km Trunsformacja Gniew opłacono on-line
75 Jurewicz Błażej Elbląg 5 km Yourevitch Team opłacono on-line
76 Rogiewicz Andrzej Grudziądz 5 km PACKMAN TEAM opłacono
77 Kukawka Mateusz Grudziądz 5 km Olimpia Grudziądz opłacono
78 Maliszewska Marianna Elbląg 5 km opłacono on-line
79 Zielińska Iwona Gdańsk 5 km opłacono on-line
80 Arendt Kacper Grudziądz 5 km Olimpia Grudziądz opłacono on-line
81 Boczek Dagmara Nowe 5 km opłacono on-line
82 Reimus Maciej Skórcz 5 km Aktywni Kociewiacy opłacono on-line
83 Szczepański Mateusz Szembruk 5 km Start Team Wąbrzeźno opłacono on-line
84 Moskal Paweł Kurzętnik 5 km Kurzętnik biega opłacono on-line
85 Banaszewski Łukasz Toruń 5 km STRAŻ POŻARNA PSP/OSP opłacono on-line
86 Majkowski Tomasz Skórcz 5 km Aktywni Kociewiacy opłacono on-line
87 Kujawska Małgorzata Gniew 5 km Trunsformacja Gniew opłacono on-line
88 Justa Beata Gniew 5 km Trunsformacja Gniew opłacono on-line
89 Siecinski Emilian Gdańsk 5 km opłacono on-line
90 Boschke Magdalena Pelplin 5 km opłacono on-line
91 Lenkiewicz Ryszard Gdańsk 5 km MaratonyPolskie.PL TEAM opłacono on-line
92 Mierzwa Krzysztof Banino 5 km Kujawscy Runners opłacono
93 Niemczyk Mateusz Starogard Gdański 5 km KS Prefbet Sonarol opłacono on-line
94 Dziedziński Łukasz Pelplin 5 km opłacono on-line
95 Gapiński Łukasz Wąbrzeźno 5 km Start Team Wąbrzeźno opłacono on-line
96 Bloch Szymon Czersk 5 km ENATA BREAD opłacono on-line
97 Sokół Paweł Zduny 5 km Uniwersytet Gdański opłacono on-line
98 Baranowski Krzysztof Siwiałka 5 km LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz opłacono on-line
99 Chronowski Waldemar Gdańsk 5 km MKrawczyńska team opłacono on-line
100 Górski Kamil Gniew 5 km Trunsformacja Gniew opłacono on-line


Wyświetleń: 8412

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ