Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13 WOG Grudziądz | |||||||||
1 | Kunke Tomasz | Grudziądz | 5 km | 13 WOG Grudziądz | opłacono on-line | ||||
22 Baza lotnictwa Taktycznego | |||||||||
2 | Sowiński Patryk | Tczew | 5 km | 22 Baza lotnictwa Taktycznego | opłacono on-line | ||||
Aktywni Kociewiacy | |||||||||
3 | raszeja jerzy | skórcz | 5 km | Aktywni Kociewiacy | opłacono on-line | ||||
4 | Reimus Maciej | Skórcz | 5 km | Aktywni Kociewiacy | opłacono on-line | ||||
5 | Majkowski Tomasz | Skórcz | 5 km | Aktywni Kociewiacy | opłacono on-line | ||||
Biegająca Gdynia | |||||||||
6 | Orlikowski Tadeusz | Gdynia | 5 km | Biegająca Gdynia | opłacono on-line | ||||
Biegający Tczew | |||||||||
7 | Czechowski Dawid | Subkowy | 5 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
8 | Czechowska Dorota | Subkowy | 5 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
9 | Dywelski Mirosław | Tczew | 5 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
10 | Ścisłowski Andrzej | Tczew | 5 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
11 | Wolski Jarosław | Tczew | 5 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
12 | Tocha Andrzej | Damaszka | 5 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
13 | Jagodda Adam | Tczew | 5 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
Borowiacka Kuna | |||||||||
14 | Żukowska Joanna | Lubiewo | 5 km | Borowiacka Kuna | opłacono on-line | ||||
DCT Drużyna Biegowa | |||||||||
15 | Hinz Wojciech | Gniew | 5 km | DCT Drużyna Biegowa | opłacono on-line | ||||
Diabelskie pioruny | |||||||||
16 | Węsiora Mariusz | Drzycim | 5 km | Diabelskie pioruny | opłacono on-line | ||||
ENATA BREAD | |||||||||
17 | Bloch Szymon | Czersk | 5 km | ENATA BREAD | opłacono on-line | ||||
Eaton Running Team/Biegajacy Tczew | |||||||||
18 | Rekowski Kazimierz | Tczew | 5 km | Eaton Running Team/Biegajacy Tczew | opłacono on-line | ||||
Fashion by Ann | |||||||||
19 | Boettcher Kapcer | Nicponia | 5 km | Fashion by Ann | opłacono on-line | ||||
20 | Boettcher Grzegorz | Nicponia | 5 km | Fashion by Ann | opłacono on-line | ||||
Florian Chojnice | |||||||||
21 | Rudnik Jerzy | Chojnice | 5 km | Florian Chojnice | opłacono on-line | ||||
22 | Dziadczyk Krzysztof | Chojnice | 5 km | Florian Chojnice | |||||
Florian Chojnice CARGO Gdynia | |||||||||
23 | Hartuna zenon | Piece | 5 km | Florian Chojnice CARGO Gdynia | |||||
GOIA | |||||||||
24 | Wódkowski Krzysztof | Szpęgawsk | 5 km | GOIA | opłacono on-line | ||||
Gmina Gardeja Biega | |||||||||
25 | TOMASZEK MARITA TOMASZEK | GARDEJA | 5 km | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line | ||||
JURUNNERS | |||||||||
26 | Puszkarska Nina | Janów | 5 km | JURUNNERS | opłacono on-line | ||||
KS Prefbet Sonarol | |||||||||
27 | Niemczyk Mateusz | Starogard Gdański | 5 km | KS Prefbet Sonarol | opłacono on-line | ||||
KS Sokół Zblewo | |||||||||
28 | Hoffmann Daniel | Zblewo | 5 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line | ||||
29 | Żardecki Dawid | Starogard Gdański | 5 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line | ||||
30 | Bogulski Piotr | Zblewo | 5 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line | ||||
31 | Włoch Krzysztof | Bialachowo | 5 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line | ||||
32 | Loose Anna | Starogard Gdański | 5 km | KS Sokół Zblewo | opłacono | ||||
33 | Skalska Anna | Bytonia | 5 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line | ||||
34 | Kaczyński Daniel | Starogard Gdański | 5 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line | ||||
35 | Loose Bartosz | Zblewo | 5 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line | ||||
36 | Grzonka Kamila | Bytonia | 5 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line | ||||
Klub Kociewiak Tczew | |||||||||
37 | Różycki Ryszard | Tczew | 5 km | Klub Kociewiak Tczew | |||||
Koteże | |||||||||
38 | Ossowski Dariusz | Koteże | 5 km | Koteże | opłacono on-line | ||||
Kujawscy Runners | |||||||||
39 | Kaczor Agnieszka | Debrzno | 5 km | Kujawscy Runners | opłacono | ||||
40 | Mierzwa Krzysztof | Banino | 5 km | Kujawscy Runners | opłacono | ||||
41 | Jurak Krzysztof | Nowe Ostrowite | 5 km | Kujawscy Runners | opłacono | ||||
Kujawscy Runners | |||||||||
42 | Kowalewska Małgorzata | Banino | 5 km | Kujawscy Runners | opłacono on-line | ||||
43 | Paprocka Ewelina | Luzino | 5 km | Kujawscy Runners | opłacono | ||||
44 | Serkowski Wojciech | Dzierżążno | 5 km | Kujawscy Runners | opłacono | ||||
45 | Kujawski Łukasz | Żukowo | 5 km | Kujawscy Runners | opłacono | ||||
46 | Sieciński Marcin | Żukowo | 5 km | Kujawscy Runners | opłacono | ||||
Kurzętnik biega | |||||||||
47 | Moskal Paweł | Kurzętnik | 5 km | Kurzętnik biega | opłacono on-line | ||||
LKS Zantyr Sztum | |||||||||
48 | Cebula Bogdan | Sztum | 5 km | LKS Zantyr Sztum | |||||
LKS Ziemi Puckiej Puck | |||||||||
49 | Kujawski Grzegorz | Puck | 5 km | LKS Ziemi Puckiej Puck | opłacono on-line | ||||
LKS Zorza Gdynia | |||||||||
50 | Zieliński Krzysztof | Gdynia | 5 km | LKS Zorza Gdynia | opłacono | ||||
LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | |||||||||
51 | Gajdus Leon | Skórcz | 5 km | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | opłacono | ||||
52 | Baranowski Krzysztof | Siwiałka | 5 km | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | opłacono on-line | ||||
53 | Dubiella Monika | Lubichowo | 5 km | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | opłacono | ||||
54 | Kłos Klaudiusz | Skórcz | 5 km | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | opłacono on-line | ||||
LLKS Ziemi kociewskiej Skórcz | |||||||||
55 | Szabłowska Iwona | Juszkowo | 5 km | LLKS Ziemi kociewskiej Skórcz | opłacono on-line | ||||
56 | Lewandowski Michał | Mirotki | 5 km | LLKS Ziemi kociewskiej Skórcz | opłacono on-line | ||||
MKrawczyńska team | |||||||||
57 | Chronowski Waldemar | Gdańsk | 5 km | MKrawczyńska team | opłacono on-line | ||||
MaratonyPolskie.PL TEAM | |||||||||
58 | Łukaszewicz Barbara | Gdańsk | 5 km | MaratonyPolskie.PL TEAM | opłacono on-line | ||||
59 | Lenkiewicz Ryszard | Gdańsk | 5 km | MaratonyPolskie.PL TEAM | opłacono on-line | ||||
60 | Witt Grażyna | Sopot | 5 km | MaratonyPolskie.PL TEAM | opłacono on-line | ||||
Maratończyk Wielki Klincz | |||||||||
61 | Kordecki Robert | Wielki Klincz | 5 km | Maratończyk Wielki Klincz | opłacono on-line | ||||
Morsy Zblewo | |||||||||
62 | Trygalski Krzysztof | Pinczyn | 5 km | Morsy Zblewo | opłacono on-line | ||||
63 | Trygalska Beata | Pinczyn | 5 km | Morsy Zblewo | opłacono on-line | ||||
64 | Szczypkowska Danuta | BORZECHOWO | 5 km | Morsy Zblewo | opłacono on-line | ||||
Morsy Zblewo Run Team | |||||||||
65 | wicek aneta | Starogard Gdański | 5 km | Morsy Zblewo Run Team | opłacono on-line | ||||
66 | Langmesser Danuta | Pinczyn | 5 km | Morsy Zblewo Run Team | opłacono on-line | ||||
Morsy z Grudziądza | |||||||||
67 | Szatkowski Józef | Grudziądz | 5 km | Morsy z Grudziądza | opłacono on-line | ||||
OSP POGRODZIE | |||||||||
68 | Ślęzak Adam | Elbląg | 5 km | OSP POGRODZIE | |||||
Olimpia Grudziądz | |||||||||
69 | Arendt Kacper | Grudziądz | 5 km | Olimpia Grudziądz | opłacono on-line | ||||
70 | Kukawka Mateusz | Grudziądz | 5 km | Olimpia Grudziądz | opłacono | ||||
71 | Wiśniewski Damian | Grudziądz | 5 km | Olimpia Grudziądz | opłacono on-line | ||||
PACKMAN TEAM | |||||||||
72 | Rogiewicz Andrzej | Grudziądz | 5 km | PACKMAN TEAM | opłacono | ||||
Parkrun Gdynia | |||||||||
73 | MAJNA Kazimierz | Gdynia | 5 km | Parkrun Gdynia | opłacono on-line | ||||
Piękny | |||||||||
74 | Lenkiewicz Andrzej | Bądki | 5 km | Piękny | opłacono on-line | ||||
RulińskiRunningTeam | |||||||||
75 | Hinz Adam | Gniew | 5 km | RulińskiRunningTeam | opłacono on-line | ||||
S...K...S... | |||||||||
76 | Tokarski Krzysztof | Gdańsk | 5 km | S...K...S... | |||||
77 | Witt Henryk | Sopot | 5 km | S...K...S... | opłacono on-line | ||||
SKL Filippides | |||||||||
78 | SPRĘGA aurelia | starogard gdański | 5 km | SKL Filippides | |||||
SPRINT S.A. / KUJAWSCY RUNNERS | |||||||||
79 | Jakubowski Marek | Pszczółki | 5 km | SPRINT S.A. / KUJAWSCY RUNNERS | opłacono | ||||
STRAŻ POŻARNA PSP/OSP | |||||||||
80 | Banaszewski Łukasz | Toruń | 5 km | STRAŻ POŻARNA PSP/OSP | opłacono on-line | ||||
81 | Pilarski Maksymilian | Osie | 5 km | STRAŻ POŻARNA PSP/OSP | opłacono on-line | ||||
Skórcz | |||||||||
82 | Noga Grzegorz | Skórcz | 5 km | Skórcz | opłacono on-line | ||||
Sokół Zblewo | |||||||||
83 | Ossowska Ewa | Zblewo | 5 km | Sokół Zblewo | opłacono on-line | ||||
Start Team Wąbrzeźno | |||||||||
84 | dąbrowska sylwia | pływaczewo | 5 km | Start Team Wąbrzeźno | opłacono on-line | ||||
85 | Gapiński Łukasz | Wąbrzeźno | 5 km | Start Team Wąbrzeźno | opłacono on-line | ||||
86 | Łepek Teresa | Grudziądz | 5 km | Start Team Wąbrzeźno | opłacono on-line | ||||
87 | Szczepański Mateusz | Szembruk | 5 km | Start Team Wąbrzeźno | opłacono on-line | ||||
Start Team Wąbrzeźno | |||||||||
88 | Dąbrowski Leszek | Pływaczewo | 5 km | Start Team Wąbrzeźno | opłacono on-line | ||||
Szarmach team | |||||||||
89 | Szarmach Grzegorz | Ocypel | 5 km | Szarmach team | opłacono on-line | ||||
Team MX Skórcz | |||||||||
90 | Nowakowski Jerzy | Skórcz | 5 km | Team MX Skórcz | opłacono on-line | ||||
91 | Legaszewski Roman | Skórcz | 5 km | Team MX Skórcz | opłacono on-line | ||||
Team Tapflo / OSP Jeleń | |||||||||
92 | Kordunowski Tomasz | Jeleń | 5 km | Team Tapflo / OSP Jeleń | opłacono on-line | ||||
Trunsformacja Gniew | |||||||||
93 | Justa Beata | Gniew | 5 km | Trunsformacja Gniew | opłacono on-line | ||||
94 | Górski Kamil | Gniew | 5 km | Trunsformacja Gniew | opłacono on-line | ||||
95 | Kujawska Małgorzata | Gniew | 5 km | Trunsformacja Gniew | opłacono on-line | ||||
96 | Kołtonowska Agnieszka | Gniew | 5 km | Trunsformacja Gniew | opłacono on-line | ||||
97 | Połomski Jarosław | Gniew | 5 km | Trunsformacja Gniew | opłacono on-line | ||||
Uniwersytet Gdański | |||||||||
98 | Sokół Paweł | Zduny | 5 km | Uniwersytet Gdański | opłacono on-line | ||||
Walterscy Team | |||||||||
99 | Walterski Sławomir | Toruń | 5 km | Walterscy Team | |||||
Yourevitch Team | |||||||||
100 | Jurewicz Błażej | Elbląg | 5 km | Yourevitch Team | opłacono on-line | ||||
101 | Jurewicz Adam | Elbląg | 5 km | Yourevitch Team | opłacono on-line | ||||
Zamek Kurzętnik | |||||||||
102 | Pawłowska Kamila | Marzęcice | 5 km | Zamek Kurzętnik | opłacono on-line | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
103 | Kwiatkowska Iwona | Elbląg | 5 km | opłacono on-line | |||||
104 | Kwiatkowski Krzysztof | Elbląg | 5 km | opłacono on-line | |||||
105 | Chojnacka Jolanta | Pelplin | 5 km | opłacono on-line | |||||
106 | Mateja Bożena | Gdańsk | 5 km | ||||||
107 | Górski Dawid | Nowe | 5 km | opłacono on-line | |||||
108 | Grefka Stefan | Łąg | 5 km | opłacono on-line | |||||
109 | Zielińska Iwona | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | |||||
110 | Jankowska Barbara | Poznań | 5 km | opłacono on-line | |||||
111 | Brzóska Krzysztof | Nowe | 5 km | opłacono on-line | |||||
112 | Janiak Marcin | Grudziądz | 5 km | opłacono on-line | |||||
113 | Juźwiak Barbara | Nowe | 5 km | opłacono on-line | |||||
114 | Juźwiak Marcin | Głogów | 5 km | opłacono on-line | |||||
115 | Wasilewski Bogdan | Gdansk | 5 km | opłacono on-line | |||||
116 | Ciesiński Lukasz | Pruszcz Gdański | 5 km | opłacono on-line | |||||
117 | Rudzki Adam | Sztum | 5 km | opłacono on-line | |||||
118 | Sowiński Paweł | Skórcz | 5 km | opłacono on-line | |||||
119 | Jakubowska Amelia | Lubichowo | 5 km | opłacono on-line | |||||
120 | Jakubowska Alina | Lubichowo | 5 km | opłacono on-line | |||||
121 | Szarmach Anna | Lubichowo | 5 km | opłacono on-line | |||||
122 | Ruszkiewicz Malgirzata Ruszkiewicz | Susz | 5 km | opłacono on-line | |||||
123 | Zakrzewski Jakub | Starogard Gdański | 5 km | opłacono on-line | |||||
124 | Boczek Dagmara | Nowe | 5 km | opłacono on-line | |||||
125 | Szczygielski Robert | Sztum | 5 km | opłacono on-line | |||||
126 | Petrykowski Grzegorz | Sztum | 5 km | opłacono on-line | |||||
127 | Siecinski Emilian | Gdańsk | 5 km | opłacono on-line | |||||
128 | Osiecki Grzegorz | 14-220 Kisielice | 5 km | ||||||
129 | Piskorski Jerzy | Pelplin | 5 km | opłacono on-line | |||||
130 | Szyplewski Bartosz | Nowe | 5 km | opłacono on-line | |||||
131 | Mania Roman | Bedzmierowice | 5 km | ||||||
132 | Śrutkowski Sylwester | Sztum | 5 km | opłacono on-line | |||||
133 | Murawska Katarzyna | Starogard Gdanski | 5 km | opłacono on-line | |||||
134 | Ruchlewicz Natalia | Sztum | 5 km | opłacono on-line | |||||
135 | Ruchlewicz Urszula | Sztum | 5 km | opłacono on-line | |||||
136 | Kawecki Piotr | Cygany | 5 km | opłacono on-line | |||||
137 | Szamocki Dominik | Śliwice | 5 km | opłacono on-line | |||||
138 | Gdaniec Anna | Starogard Gdański | 5 km | opłacono on-line | |||||
139 | Rambowski Marek | Starogard Gdański | 5 km | opłacono on-line | |||||
140 | Szarmach Sylwia | Ocypel | 5 km | opłacono on-line | |||||
141 | Kraiński Michał | Śliwice | 5 km | opłacono on-line | |||||
142 | Bładzikowski Rafał | Tczew | 5 km | opłacono on-line | |||||
143 | Dubiela Beata | Skórcz | 5 km | opłacono on-line | |||||
144 | Maliszewska Marianna | Elbląg | 5 km | opłacono on-line | |||||
145 | Prokopiuk Jacek | Bolesławowo | 5 km | opłacono on-line | |||||
146 | Stępiński Paweł | Starogard Gdański | 5 km | opłacono on-line | |||||
147 | Żołądek Paweł | Starogard Gdański | 5 km | opłacono on-line | |||||
148 | Młyński Zbigniew | Kokoszkowy | 5 km | opłacono on-line | |||||
149 | Dziedziński Łukasz | Pelplin | 5 km | opłacono on-line | |||||
150 | Biniszkiewicz Marcin | Tczew | 5 km | opłacono on-line | |||||
151 | Wicenbach Arkadiusz | Pruszcz Gdański | 5 km | opłacono on-line | |||||
152 | Boschke Magdalena | Pelplin | 5 km | opłacono on-line |
Wyświetleń: 11245