6,5 km

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Miejscowość Klub Kat M kat Dystans Prędkość Czas/km Meta
1 38 NIEMCZYK MATEUSZ M 1 STAROGARD GDAŃSKI KS PREFBET SONAROL m 20-29 1 6,5 km 17.19 00:03:29 00:22:41.13
2 77 LEWANDOWSKI MICHAŁ M 2 MIROTKI LLKS ZIEMIA KOCIEWSKA SKÓRCZ m 20-29 2 6,5 km 16.68 00:03:35 00:23:23.85
3 93 GAJDUS LEON M 3 SKÓRCZ LKS ZIEMI KOCIEWSKIEJ SKÓRCZ m 16-19 1 6,5 km 15.93 00:03:46 00:24:29.62
4 14 GAPIŃSKI ŁUKASZ M 4 WĄBRZEŹNO START TEAM WĄBRZEŹNO m 30-39 1 6,5 km 15.78 00:03:48 00:24:43.44
5 60 SZAMOCKI DOMINIK M 5 ŚLIWICE m 40-49 1 6,5 km 15.73 00:03:48 00:24:48.45
6 99 TOCHA ANDRZEJ M 6 DAMASZKA BIEGAJĄCY TCZEW m 30-39 2 6,5 km 15.69 00:03:49 00:24:51.42
7 68 WICENBACH ARKADIUSZ M 7 PRUSZCZ GDAŃSKI LLKS ZIEMIA KOCIEWSKA SKÓRCZ m 30-39 3 6,5 km 15.53 00:03:51 00:25:07.19
8 94 GIEMBICKI JAN M 8 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM m 30-39 4 6,5 km 14.93 00:04:01 00:26:07.28
9 39 NOGA GRZEGORZ M 9 SKÓRCZ SKÓRCZ m 30-39 5 6,5 km 14.83 00:04:02 00:26:18.44
10 102 MAKIŁA KAROL M 10 DĄBRÓWKA m 16-19 2 6,5 km 14.63 00:04:06 00:26:39.16
11 8 CZERWIAK ROBERT M 11 STAROGARD GDAŃSKI TRI STAROGARD GDAŃSKI m 40-49 2 6,5 km 14.56 00:04:07 00:26:47.56
12 5 CEBULA BOGDAN M 12 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM m 60-69 1 6,5 km 14.52 00:04:08 00:26:52.13
13 59 SZABŁOWSKA IWONA K 1 JUSZKOWO LLKS ZIEMIA KOCIEWSKA SKÓRCZ k 30-39 1 6,5 km 14.37 00:04:10 00:27:08.03
14 19 HARTUNA ZENON M 13 PIECE FLORIAN CHOJNICE m 50-59 1 6,5 km 14.33 00:04:11 00:27:13.03
15 32 MAJKOWSKI TOMASZ M 14 SKÓRCZ AKTYWNI KOCIEWIACY m 30-39 6 6,5 km 14.14 00:04:14 00:27:35.25
16 18 GRZONKA KAMILA K 2 BYTONIA KS SOKÓŁ ZBLEWO k 30-39 2 6,5 km 14.03 00:04:16 00:27:48.44
17 81 MIKOŁAJCZYK WOJCIECH M 15 STAROGARD GDAŃSKI SKL FILIPPIDES m 30-39 7 6,5 km 14 00:04:17 00:27:51.46
18 27 KORDECKI ROBERT M 16 WIELKI KLINCZ MARATOŃCZYK WIELKI KLINCZ m 20-29 3 6,5 km 13.86 00:04:19 00:28:08.68
19 3 BORSZEWSKI DARIUSZ M 17 STAROGARD GDAŃSKI FLEX RUNNERS m 30-39 8 6,5 km 13.77 00:04:21 00:28:19.72
20 30 LOOSE BARTOSZ M 18 ZBLEWO KS SOKÓŁ ZBLEWO m 30-39 9 6,5 km 13.68 00:04:23 00:28:30.17
21 71 WŁOCH KRZYSZTOF M 19 BIALACHOWO KS SOKÓŁ ZBLEWO m 50-59 2 6,5 km 13.64 00:04:23 00:28:35.85
22 56 SOKÓŁ PAWEŁ M 20 ZDUNY UNIWERSYTET GDAŃSKI m 20-29 4 6,5 km 13.63 00:04:24 00:28:37.58
23 52 RUCHLEWICZ NATALIA K 3 SZTUM k 20-29 1 6,5 km 13.62 00:04:24 00:28:38.66
24 11 DZIADCZYK KRZYSZTOF M 21 CHOJNICE FLORIAN CHOJNICE m 60-69 2 6,5 km 13.57 00:04:25 00:28:45.06
25 50 REIMUS MACIEJ M 22 SKÓRCZ AKTYWNI KOCIEWIACY m 40-49 3 6,5 km 13.46 00:04:27 00:28:59.11
26 7 CZECHOWSKI DAWID M 23 SUBKOWY BIEGAJĄCY TCZEW m 40-49 4 6,5 km 13.31 00:04:30 00:29:18.34
27 21 KACZYŃSKI DANIEL M 24 STAROGARD GDAŃSKI KS SOKÓŁ ZBLEWO m 30-39 10 6,5 km 13.29 00:04:30 00:29:21.03
28 58 STĘPIŃSKI PAWEŁ M 25 STAROGARD GDAŃSKI m 20-29 5 6,5 km 13.17 00:04:33 00:29:37.93
29 17 GROBELNY TOMASZ M 26 STAROGARD GD. STAROGARDZKI KLUB LEKKOATLETYCZNY FILIPPIDES m 40-49 5 6,5 km 13.09 00:04:35 00:29:48.72
30 46 PILARSKI MAKSYMILIAN M 27 OSIE STRAŻ POŻARNA PSP/OSP m 20-29 6 6,5 km 12.99 00:04:37 00:30:01.49
31 33 MANIA ROMAN M 28 BEDZMIEROWICE m 50-59 3 6,5 km 12.66 00:04:44 00:30:49.34
32 26 KOŁODZIEJCZYK HENRYK M 29 ZBLEWO KOCIEWSKI KLUB BIEGACZA m 50-59 4 6,5 km 12.57 00:04:46 00:31:02.05
33 100 GAWIN RAFAŁ M 30 KOŚCIERZYNA m 40-49 6 6,5 km 12.55 00:04:46 00:31:04.42
34 66 TOKARSKI KRZYSZTOF M 31 GDAŃSK S...K...S... m 60-69 3 6,5 km 12.52 00:04:47 00:31:09.39
35 98 AŁANOWSKI ARTUR M 32 KALSKA TECHNIKUM ELEKTRYCZNE STAROGARD GDAŃSKI m 16-19 3 6,5 km 12.45 00:04:49 00:31:20.18
36 48 POŁOMSKI JAROSŁAW M 33 GNIEW TRUNSFORMACJA GNIEW m 60-69 4 6,5 km 12.37 00:04:51 00:31:32.41
37 49 PRABUCKI ROBERT M 34 OWIDZ TRI STAROGARD GDAŃSKI m 30-39 11 6,5 km 12.36 00:04:51 00:31:33.99
38 37 NELKE ELIASZ M 35 TCZEW APATOR METRIX m 30-39 12 6,5 km 12.35 00:04:51 00:31:34.69
39 25 KOLINSKI MATEUSZ M 36 KALISKA KOCIEWSKI KLUB BIEGACZA STAROGARD GDAŃSKI. m 40-49 7 6,5 km 12.28 00:04:53 00:31:45.21
40 12 DZIEDZIŃSKI ŁUKASZ M 37 PELPLIN PELPLIŃSCY NAPINACZE m 30-39 13 6,5 km 12.25 00:04:53 00:31:50.07
41 31 ŁEPEK TERESA K 4 GRUDZIĄDZ START TEAM WĄBRZEŹNO k 20-29 2 6,5 km 12.13 00:04:56 00:32:09.41
42 74 JANKA MACIEJ M 38 PELPLIN m 30-39 14 6,5 km 12.12 00:04:57 00:32:11.37
43 20 JAGODDA ADAM M 39 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW m 40-49 8 6,5 km 12.11 00:04:57 00:32:12.71
44 6 CZECHOWSKA DOROTA K 5 SUBKOWY BIEGAJĄCY TCZEW k 40-49 1 6,5 km 12.06 00:04:58 00:32:21.01
45 16 GREFKA STEFAN M 40 ŁĄG AKTYWNI BOROWIACY CZERSK m 60-69 5 6,5 km 11.87 00:05:03 00:32:52.29
46 42 ORLIKOWSKI TADEUSZ M 41 GDYNIA BIEGAJĄCA GDYNIA m 70+ 1 6,5 km 11.84 00:05:04 00:32:56.78
47 67 TYBUŚ WOJCIECH M 42 STAROGARD GDAŃSKI m 30-39 15 6,5 km 11.78 00:05:05 00:33:07.04
48 63 SZUBERT KATARZYNA K 6 SIWIAŁKA k 30-39 3 6,5 km 11.77 00:05:05 00:33:08.81
49 84 SROKA JERZY M 43 BORZECHOWO TRI STAROGARD m 50-59 5 6,5 km 11.71 00:05:07 00:33:19.99
50 54 SKALSKA ANNA K 7 BYTONIA KS SOKÓŁ ZBLEWO k 40-49 2 6,5 km 11.6 00:05:10 00:33:37.20
51 65 ŚRUTKOWSKI SYLWESTER M 44 SZTUM m 30-39 16 6,5 km 11.57 00:05:11 00:33:43.79
52 4 BOSCHKE MAGDALENA K 8 PELPLIN k 20-29 3 6,5 km 11.54 00:05:11 00:33:47.33
53 101 FILAŃSKI MARCIN M 45 GDAŃSK m 30-39 17 6,5 km 11.47 00:05:13 00:34:00.66
54 55 SMUKAŁA DAWID M 46 LUBLEWO GDAŃSKIE m 30-39 18 6,5 km 11.47 00:05:13 00:34:00.78
55 92 CZYŻEWSKA PAULINA K 9 SMĘTOWO k 20-29 4 6,5 km 11.4 00:05:15 00:34:13.86
56 64 ŚCISŁOWSKI ANDRZEJ M 47 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW m 60-69 6 6,5 km 11.32 00:05:18 00:34:28.73
57 57 SPRĘGA AURELIA K 10 STAROGARD GDAŃSKI SKL FILIPPIDES k 40-49 3 6,5 km 11.29 00:05:19 00:34:33.89
58 72 ZARĘBA BEATA K 11 KALISKA NIEZRZESZONA k 40-49 4 6,5 km 11.16 00:05:22 00:34:56.35
59 13 ELIASZ MICHAŁ M 48 STAROGARD GDANSKI m 30-39 19 6,5 km 11.03 00:05:26 00:35:22.76
60 35 NARLOCH MICHAŁ M 49 STAROGARD GDAŃSKI m 30-39 20 6,5 km 10.94 00:05:28 00:35:38.45
61 69 WITT GRAŻYNA K 12 SOPOT MARATONYPOLSKIE.PL TEAM k 60+ 1 6,5 km 10.93 00:05:29 00:35:40.43
62 43 OSIECKI GRZEGORZ M 50 14-220 KISIELICE m 70+ 2 6,5 km 10.73 00:05:35 00:36:20.61
63 9 DYWEL BOGDAN M 51 ŁĄG AKTYWNI BOROWIACY CZERSK m 50-59 6 6,5 km 10.65 00:05:38 00:36:38.82
64 1 BINISZKIEWICZ MARCIN M 52 TCZEW m 40-49 9 6,5 km 10.55 00:05:41 00:36:58.47
65 2 BŁADZIKOWSKI RAFAŁ M 53 TCZEW m 40-49 10 6,5 km 10.44 00:05:45 00:37:22.73
66 45 OSSOWSKA EWA K 13 ZBLEWO KS SOKÓŁ ZBLEWO k 60+ 2 6,5 km 10.3 00:05:49 00:37:52.86
67 103 PIĘTKA MICHAŁ M 54 CZŁUCHÓW ASTRO ENERGY m 30-39 21 6,5 km 10.21 00:05:52 00:38:12.84
68 85 SROKA MARIETTA K 14 BORZECHOWO MORSY ZBLEWO k 50-59 1 6,5 km 10.17 00:05:54 00:38:22.42
69 91 SOWIŃSKI PAWEŁ M 55 SKÓRCZ m 30-39 22 6,5 km 10 00:05:59 00:38:59.54
70 47 PISKORSKI JERZY M 56 PELPLIN m 60-69 7 6,5 km 9.69 00:06:11 00:40:16.75
71 36 NARLOCH TOMASZ M 57 STAROGARD GDANSKI m 30-39 23 6,5 km 9.64 00:06:13 00:40:28.85
72 22 KLAK IZABELA K 15 STAROGARD GDANSKI k 30-39 4 6,5 km 9.54 00:06:17 00:40:54.29
73 24 KLEJNA WIESŁAWA K 16 ZBLEWO KS SOKÓŁ ZBLEWO k 50-59 2 6,5 km 9.47 00:06:20 00:41:10.86
74 104 SZACHTA KATARZYNA K 17 ZELGOSZCZ k 30-39 5 6,5 km 9.41 00:06:22 00:41:26.27
75 34 MŁYŃSKI ZBIGNIEW M 58 KOKOSZKOWY m 70+ 3 6,5 km 9.23 00:06:30 00:42:15.90
76 76 KRASUCKA JOANNA K 18 PIASECZNO NIEZRZESZONA k 50-59 3 6,5 km 9.07 00:06:37 00:43:01.29
77 10 DYWELSKI MIROSŁAW M 59 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW m 60-69 8 6,5 km 9.06 00:06:37 00:43:02.71
78 40 NOWAK JANUSZ M 60 KOLINCZ KKB STAROGARD GDAŃSKI m 16-19 4 6,5 km 8.98 00:06:40 00:43:26.26
79 51 REKOWSKI KAZIMIERZ M 61 TCZEW EATON RUNNING TEAM/BIEGAJACY TCZEW m 60-69 9 6,5 km 8.98 00:06:41 00:43:27.57
80 28 LENKIEWICZ ANDRZEJ M 62 BĄDKI PIĘKNY m 60-69 10 6,5 km 8.98 00:06:41 00:43:27.78
81 95 MARSZAŁEK MARIAN M 63 STAROGARD GDAŃSKI m 50-59 7 6,5 km 8.77 00:06:50 00:44:29.91
82 53 RUCHLEWICZ URSZULA K 19 SZTUM k 50-59 4 6,5 km 8.74 00:06:52 00:44:38.17
83 41 NOWAK MIKOŁAJ M 64 STAROGARD GD m 16-19 5 6,5 km 8.71 00:06:53 00:44:48.65
84 29 LOOSE ANNA K 20 STAROGARD GDAŃSKI KS SOKÓŁ ZBLEWO k 30-39 6 6,5 km 8.37 00:07:10 00:46:37.76
85 61 SZARMACH ANNA K 21 LUBICHOWO k 40-49 5 6,5 km 8.04 00:07:27 00:48:30.29
86 62 SZARMACH SYLWIA K 22 OCYPEL k 30-39 7 6,5 km 8.04 00:07:27 00:48:30.34
87 97 SZARMACH GRZEGORZ M 65 OCYPEL m 30-39 24 6,5 km 8.04 00:07:27 00:48:30.57
88 96 CHOJNACKA JOLANTA K 23 PELPLIN k 50-59 5 6,5 km 7.55 00:07:56 00:51:38.90
89 79 MAJNA KAZIMIERZ M 66 GDYNIA PARKRUN GDYNIA m 70+ 4 6,5 km 6.94 00:08:38 00:56:12.20
90 70 WITT HENRYK M 67 SOPOT S...K...S... m 70+ 5 6,5 km 6.42 00:09:20 01:00:43.44
91 80 MAREK HENRYK M 68 WARSZAWA NIEZRZESZONA m 70+ 6 6,5 km 5.76 00:10:25 01:07:44.30

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ