Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kamysz Magdalena ZBLEWO 15 km Bieg - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo KS Sokół Zblewo
2 Połomski Marcin Rudno 15 km Bieg opłacono
3 Sowiński Patryk Tczew 15 km Bieg Biegajacy Tczew opłacono
4 Bielińska Barbara Starogard Gdański 15 km Bieg SKL/FILIPPIDES BBL STAROGARD GD opłacono
5 Maliszewska Marianna Elbląg 15 km Bieg opłacono
6 Flisikowska Katarzyna Stara Kiszewa 5 km Marsz Nordic Walking opłacono
7 Szachta Katarzyna Zelgoszcz 15 km Bieg opłacono
8 Bogulska Agnieszka ZBLEWO 5 km Marsz Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo KS Sokół Zblewo
9 Mechlińska Anna Lubiki 5 km Marsz Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo KS Sokół Zblewo
10 Wolski Jarosław Tczew 15 km Bieg Biegający Tczew opłacono
11 Kaczyński Janusz Głuche 15 km Bieg Aktywni Kociewiacy opłacono
12 Drzycimska Małgorzata Gdańsk 15 km Bieg LKS Zantyr Sztum opłacono
13 Mania Małgorzata Będźmierowice 5 km Marsz Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo KS Sokół Zblewo
14 Mania Roman Będźmierowice 15 km Bieg - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo KS Sokół Zblewo
15 ZABOROWSKA BEATA Drzycim 5 km Marsz Nordic Walking opłacono
16 Damps Katarzyna Skrzeszewo 15 km Bieg Biegun OCR Team opłacono
17 Świtała Roman Kwidzyn 15 km Bieg Amator opłacono
18 Baranowski Krzysztof Siwiałka 15 km Bieg LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz opłacono
19 Grefka Stefan Łąg 15 km Bieg Aktywni Borowiacy Czersk opłacono
20 Dywel Bogdan Łąg 15 km Bieg Aktywni Borowiacy Czersk opłacono
21 Krynicki Maciej Zielona 15 km Bieg opłacono
22 Gwizdała Zbigniew Gołąbek 5 km Marsz Nordic Walking opłacono
23 Gwizdała Bartosz Gołąbek 5 km Marsz Nordic Walking opłacono
24 Homa Henryk Pelplin 15 km Bieg opłacono
25 Kulczycki Jan GDAŃSK 5 km Marsz Nordic Walking opłacono
26 Laskiewicz Mateusz Zblewo 15 km Bieg - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo
27 Dywelski Mirosław Tczew 15 km Bieg Biegający Tczew opłacono
28 Rogiewicz Andrzej Grudziądz 15 km Bieg PackMan Team opłacono
29 Ścisłowski Andrzej Tczew 15 km Bieg Biegający Tczew opłacono
30 Zakrzewski Jakub Starogard Gdański 15 km Bieg opłacono
31 Malinowski Mirosław Zblewo 5 km Marsz Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo
32 Hoffmann-Malinowska Izabela Zblewo 5 km Marsz Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo
33 Kołodziejczyk Henryk Zblewo 15 km Bieg - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo Kociewski klub biegacza
34 Styś Dariusz Pelplin 15 km Bieg opłacono
35 Nelke Eliasz Tczew 15 km Bieg Apator Metrix opłacono
36 Żardecki Dawid Starogard Gdański 15 km Bieg - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo KS Sokół Zblewo
37 Kosiecki Tomasz Liniewo 15 km Bieg - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo KS Sokół Zblewo
38 Kosiecki Nikodem Liniewo 15 km Bieg - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo KS Sokół Zblewo
39 Kaczyński Daniel Starogard Gdański 15 km Bieg - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo Morsy Zblewo
40 Freda Patrycja Starogard Gdański 15 km Bieg opłacono
41 Czechowska Dorota Subkowy 15 km Bieg Biegający Tczew opłacono
42 Rudnik Jerzy Chojnice 15 km Bieg Florian Chojnice opłacono
43 Rozek Mariola Frank 5 km Marsz Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo Morsy Zblewo
44 Niemczyk Mateusz Starogard Gdański 15 km Bieg KS PREFBET-SONAROL opłacono
45 Kozłowska Halina Pinczyn 5 km Marsz Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo Morsy Zblewo
46 Orlikowski Tadeusz Gdynia 15 km Bieg Biegająca Gdynia opłacono
47 Machnikowska Karolina Zblewo 15 km Bieg - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo Morsy Zblewo
48 Karczyńska Sylwia Starogard Gdański 5 km Marsz Nordic Walking opłacono
49 Gierszewski Marek Starogard Gdański 5 km Marsz Nordic Walking opłacono
50 Sroka Marietta Borzechowo 15 km Bieg - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo Morsy Zblewo
51 Sroka Jerzy Borzechowo 15 km Bieg - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo Tri Starogard
52 Ossowski Kazimierz Borzechowo 5 km Marsz Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo Morsy Zblewo Run Team
53 Ossowska Marzena Ossowska Borzechowo 5 km Marsz Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo Morsy Zblewo Run Team
54 Bogulski Piotr Zblewo 15 km Bieg - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo KS Sokół Zblewo
55 Szweda Karolina Zblewo 5 km Marsz Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo Morsy Zblewo
56 Szweda Marek Zblewo 5 km Marsz Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo Morsy Zblewo
57 Szweda Grażyna Zblewo 5 km Marsz Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo Morsy Zblewo
58 Ebertowska Marzena Pinczyn 5 km Marsz Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo Morsy Zblewo
59 Sabiniarz Beata Pinczyn 5 km Marsz Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo Morsy Zblewo
60 Lewandowska Ewa Semlin 5 km Marsz Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo Morsy Zblewo
61 Langmesser Danuta Pinczyn 5 km Marsz Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo Morsy Zblewo
62 Kiełtyka Bożena Pinczyn 5 km Marsz Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo Morsy Zblewo
63 Plutowska Mieczysława Zblewo 5 km Marsz Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo Morsy Zblewo
64 Szulkowska Irena Pinczyn 5 km Marsz Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo Morsy Zblewo
65 Kasprzycka Katarzyna Zblewo 5 km Marsz Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo Morsy Zblewo
66 Mikulewicz Hanna Starogard Gdański 5 km Marsz Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo Morsy Zblewo
67 Ossowska Ewa Zblewo 15 km Bieg - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo KS Sokół Zblewo
68 Loose Anna Starogard Gdański 15 km Bieg - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo KS Sokół Zblewo
69 Sabiniarz Modest Pinczyn 15 km Bieg - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo Morsy Zblewo
70 Krzysztof Gajewski Gdańsk 15 km Bieg opłacono
71 Maciejewski Paweł Zblewo 15 km Bieg - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo
72 Miler Monika Starogard Gdański 5 km Marsz Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo Morsy Zblewo
73 Klaman Jacek Łąg 15 km Bieg opłacono
74 Kłos Szymon Zblewo 15 km Bieg - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo
75 Kłos Łukasz Zblewo 15 km Bieg - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo
76 Jagodda Adam Tczew 15 km Bieg Biegajacy Tczew opłacono
77 SZUBERT KATARZYNA SIWIAŁKA 15 km Bieg opłacono
78 LEWAŃCZYK SYLWIA STĘŻYCA 5 km Marsz Nordic Walking Metrożercy opłacono
79 Lewańczyk Marcin Stężyca 15 km Bieg Metrożercy opłacono
80 Majkowski Tomasz Skórcz 15 km Bieg Aktywni Kociewiacy opłacono
81 Kurkowski Marek Starogard Gdański 15 km Bieg - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo KS Sokół Zblewo
82 Młyński Zbigniew Kokoszkowy 15 km Bieg opłacono
83 Osowski Tomasz Borzechowo 15 km Bieg - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo
84 Witkowski Maurycy Kwidzyn 15 km Bieg opłacono
85 Hoffmann Daniel Zblewo 15 km Bieg - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo KS Sokół Zblewo
86 Tocha Zbigniew Skórcz 15 km Bieg Aktywni Kociewiacy opłacono
87 Bąkowski Tadeusz ROKOCIN 15 km Bieg - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo KS Sokół Zblewo
88 Szarmach Mirosław Bytonia 15 km Bieg opłacono
89 Reimus Maciej Skórcz 15 km Bieg Aktywni Kociewiacy opłacono
90 Biniszkiewicz Marcin Tczew 15 km Bieg - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo KS Sokół Zblewo
91 Mikołajewski Mateusz Zblewo 15 km Bieg - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo KS Sokół Zblewo
92 Klejna Wiesława Zblewo 15 km Bieg - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo KS Sokół Zblewo
93 Lewandowska Agnieszka Starogard Gdański 5 km Marsz Nordic Walking Speed Ladies opłacono
94 Tokarski Krzysztof Gdańsk 15 km Bieg S...K...S... opłacono
95 Sokół Paweł Zduny 15 km Bieg Aktywni Kociewiacy opłacono
96 Mizura-Stencel Anetta Starogard Gdański 15 km Bieg - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo Morsy Zblewo
97 Drągowska Anna Subkowy 5 km Marsz Nordic Walking opłacono
98 Piskorski Jerzy Pelplin 15 km Bieg opłacono
99 Prokopiuk Jacek Bolesławowo 15 km Bieg opłacono
100 Szczypkowska Danuta BORZECHOWO 15 km Bieg - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo Morsy Zblewo Run Team


Wyświetleń: 8067

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ