Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Grobelniak Rafał | ŻUKOWO | Polska | 5 km Marsz Nordic Walking | ||
2 | Gumiński Piotr | Zblewo | Polska | 15 km Bieg - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo | KS Sokół Zblewo | |
3 | Hulewicz Grażyna | Tczew | Polska | 15 km Bieg | Biegający Tczew | |
4 | Hulewicz Przemysław | Tczew | Polska | 15 km Bieg | Biegający Tczew | |
5 | Bładzikowski Rafał | Tczew | Polska | 15 km Bieg | ||
6 | Rekowski Kazimierz | Tczew | Polska | 15 km Bieg | Eaton Running Team/Biegajacy Tczew | |
7 | Śrutkowski Sylwester | Sztum | Polska | 15 km Bieg | ||
8 | Ruchlewicz Natalia | Sztum | Polska | 15 km Bieg | ||
9 | Cebula Bogdan | Sztum | Polska | 15 km Bieg | LKS Zantyr Sztum | |
10 | Czechowski Dawid | Subkowy | Polska | 15 km Bieg | Biegający Tczew | |
11 | Szwedowski Błażej | Starogard Gdański | Polska | 15 km Bieg | TRI Starogard Gdański | |
12 | Mikołajczyk Wojciech | Starogard Gdański | Polska | 15 km Bieg | SKL Filippides | |
13 | Kolassa Ryszard | Skórcz | Polska | 15 km Bieg | Aktywni Kociewiacy | |
14 | Noga Grzegorz | Skórcz | Polska | 15 km Bieg | Skórcz | |
15 | Binger Aneta | Sępólno Krajeńskie | Polska | 5 km Marsz Nordic Walking | ||
16 | Skweres Adriana | Pelplin | Polska | 5 km Marsz Nordic Walking | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | |
17 | Boschke Magdalena | Pelplin | Polska | 15 km Bieg | ||
18 | Lewandowski Michał | LLKS Ziemia kociewska Skórcz | Polska | 15 km Bieg | LLKS Ziemia kociewska Skórcz | |
19 | Pobłocka Bożena | LĘBORK | Polska | 15 km Bieg | UKS Ekonomik Maratończyk Lębork | |
20 | Pobłocki Piotr | Lębork | Polska | 15 km Bieg | UKS Ekonomik Maratończyk Lębork | |
21 | Wiernicka Paulina | KWIDZYN | Polska | 15 km Bieg | Gmina Gardeja Biega | |
22 | Wesołowska Wiesława Wesołowska | Kwidzyn | Polska | 5 km Marsz Nordic Walking | ||
23 | SALEWSKI JAN | GDYNIA | Polska | 15 km Bieg | KUJAWCY RUNNERS/ ALIOR BANK / GOOD-TIME | |
24 | SALEWSKI JAN2 | GDYNIA | Polska | 15 km Bieg | KUJAWCY RUNNERS/ ALIOR BANK / GOOD-TIME | |
25 | Olińska Marzena | Gardeja | Polska | 15 km Bieg | Gmina Gardeja Biega | |
26 | Ślęzak Adam | Elbląg | Polska | 5 km Marsz Nordic Walking | OSP POGRODZIE | |
27 | Jasiński Sebastian | Drzycim | Polska | 15 km Bieg | ||
28 | Tocha Andrzej | Damaszka | Polska | 15 km Bieg | Biegający Tczew | |
29 | Grabowska-Ufnowska Justyna | Czersk | Polska | 15 km Bieg | Aktywni Borowiacy Czersk | |
30 | Ufnowski Sebastian | Czersk | Polska | 15 km Bieg | Aktywni Borowiacy Czersk | |
31 | Hoffmann Kamil | Cekcynek | Polska | 5 km Marsz Nordic Walking | ||
32 | Dajnowski Mateusz | Angowice | Polska | 15 km Bieg | MKS Chojniczanka Chojnice | |
33 | Osiecki Grzegorz | 14-220 Kisielice | Polska | 15 km Bieg |
Wyświetleń: 12018