Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Bąkowski Tadeusz ROKOCIN 15 km Bieg - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo KS Sokół Zblewo
2 Baranowski Krzysztof Siwiałka 15 km Bieg LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz opłacono
3 Bielińska Barbara Starogard Gdański 15 km Bieg SKL/FILIPPIDES BBL STAROGARD GD opłacono
4 Binger Aneta Sępólno Krajeńskie 5 km Marsz Nordic Walking
5 Biniszkiewicz Marcin Tczew 15 km Bieg - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo KS Sokół Zblewo
6 Bogulska Agnieszka ZBLEWO 5 km Marsz Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo KS Sokół Zblewo
7 Bogulski Piotr Zblewo 15 km Bieg - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo KS Sokół Zblewo
8 Boschke Magdalena Pelplin 15 km Bieg
9 Bładzikowski Rafał Tczew 15 km Bieg
10 Cebula Bogdan Sztum 15 km Bieg LKS Zantyr Sztum
11 Czechowska Dorota Subkowy 15 km Bieg Biegający Tczew opłacono
12 Czechowski Dawid Subkowy 15 km Bieg Biegający Tczew
13 Dajnowski Mateusz Angowice 15 km Bieg MKS Chojniczanka Chojnice
14 Damps Katarzyna Skrzeszewo 15 km Bieg Biegun OCR Team opłacono
15 Drągowska Anna Subkowy 5 km Marsz Nordic Walking opłacono
16 Drzycimska Małgorzata Gdańsk 15 km Bieg LKS Zantyr Sztum opłacono
17 Dywel Bogdan Łąg 15 km Bieg Aktywni Borowiacy Czersk opłacono
18 Dywelski Mirosław Tczew 15 km Bieg Biegający Tczew opłacono
19 Ebertowska Marzena Pinczyn 5 km Marsz Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo Morsy Zblewo
20 Flisikowska Katarzyna Stara Kiszewa 5 km Marsz Nordic Walking opłacono
21 Freda Patrycja Starogard Gdański 15 km Bieg opłacono
22 Gierszewski Marek Starogard Gdański 5 km Marsz Nordic Walking opłacono
23 Grabowska-Ufnowska Justyna Czersk 15 km Bieg Aktywni Borowiacy Czersk
24 Grefka Stefan Łąg 15 km Bieg Aktywni Borowiacy Czersk opłacono
25 Grobelniak Rafał ŻUKOWO 5 km Marsz Nordic Walking
26 Grobelny Tomasz Starogard Gd. 15 km Bieg Starogardzki Klub Lekkoatletyczny Filippides opłacono
27 Grzonka Kamila Bytonia 15 km Bieg - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo KS Sokół Zblewo
28 Gumiński Piotr Zblewo 15 km Bieg - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo KS Sokół Zblewo
29 Gwizdała Bartosz Gołąbek 5 km Marsz Nordic Walking opłacono
30 Gwizdała Zbigniew Gołąbek 5 km Marsz Nordic Walking opłacono
31 Hoffmann Daniel Zblewo 15 km Bieg - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo KS Sokół Zblewo
32 Hoffmann Kamil Cekcynek 5 km Marsz Nordic Walking
33 Hoffmann-Malinowska Izabela Zblewo 5 km Marsz Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo
34 Homa Henryk Pelplin 15 km Bieg opłacono
35 Hulewicz Grażyna Tczew 15 km Bieg Biegający Tczew
36 Hulewicz Przemysław Tczew 15 km Bieg Biegający Tczew
37 Jagodda Adam Tczew 15 km Bieg Biegajacy Tczew opłacono
38 Jasiński Sebastian Drzycim 15 km Bieg
39 Kaczyński Daniel Starogard Gdański 15 km Bieg - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo Morsy Zblewo
40 Kaczyński Janusz Głuche 15 km Bieg Aktywni Kociewiacy opłacono
41 Kamysz Magdalena ZBLEWO 15 km Bieg - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo KS Sokół Zblewo
42 Karczyńska Sylwia Starogard Gdański 5 km Marsz Nordic Walking opłacono
43 Kasprzycka Katarzyna Zblewo 5 km Marsz Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo Morsy Zblewo
44 Kiełtyka Bożena Pinczyn 5 km Marsz Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo Morsy Zblewo
45 Klaman Jacek Łąg 15 km Bieg opłacono
46 Klejna Wiesława Zblewo 15 km Bieg - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo KS Sokół Zblewo
47 Kolassa Ryszard Skórcz 15 km Bieg Aktywni Kociewiacy
48 Kordecki Robert Wielki Klincz 15 km Bieg Maratończyk Wielki Klincz opłacono
49 Kosiecki Nikodem Liniewo 15 km Bieg - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo KS Sokół Zblewo
50 Kosiecki Tomasz Liniewo 15 km Bieg - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo KS Sokół Zblewo
51 Kozłowska Halina Pinczyn 5 km Marsz Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo Morsy Zblewo
52 Kołodziejczyk Henryk Zblewo 15 km Bieg - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo Kociewski klub biegacza
53 Krynicki Maciej Zielona 15 km Bieg opłacono
54 Krzysztof Gajewski Gdańsk 15 km Bieg opłacono
55 Kuchta Anna Starogard Gdański 5 km Marsz Nordic Walking Maratończyk Wielki Klincz opłacono
56 Kulczycki Jan GDAŃSK 5 km Marsz Nordic Walking opłacono
57 Kurkowski Marek Starogard Gdański 15 km Bieg - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo KS Sokół Zblewo
58 Kłos Łukasz Zblewo 15 km Bieg - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo
59 Kłos Szymon Zblewo 15 km Bieg - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo
60 Langmesser Danuta Pinczyn 5 km Marsz Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo Morsy Zblewo
61 Laskiewicz Mateusz Zblewo 15 km Bieg - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo
62 Lewańczyk Marcin Stężyca 15 km Bieg Metrożercy opłacono
63 LEWAŃCZYK SYLWIA STĘŻYCA 5 km Marsz Nordic Walking Metrożercy opłacono
64 Lewandowska Agnieszka Starogard Gdański 5 km Marsz Nordic Walking Speed Ladies opłacono
65 Lewandowska Ewa Semlin 5 km Marsz Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo Morsy Zblewo
66 Lewandowski Michał LLKS Ziemia kociewska Skórcz 15 km Bieg LLKS Ziemia kociewska Skórcz
67 Loose Anna Starogard Gdański 15 km Bieg - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo KS Sokół Zblewo
68 Loose Bartosz Zblewo 15 km Bieg - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo KS Sokół Zblewo
69 Machnikowska Karolina Zblewo 15 km Bieg - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo Morsy Zblewo
70 Maciejewski Paweł Zblewo 15 km Bieg - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo
71 Majkowski Tomasz Skórcz 15 km Bieg Aktywni Kociewiacy opłacono
72 Malinowski Mirosław Zblewo 5 km Marsz Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo
73 Maliszewska Marianna Elbląg 15 km Bieg opłacono
74 Mania Małgorzata Będźmierowice 5 km Marsz Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo KS Sokół Zblewo
75 Mania Roman Będźmierowice 15 km Bieg - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo KS Sokół Zblewo
76 Mechlińska Anna Lubiki 5 km Marsz Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo KS Sokół Zblewo
77 Mikołajczyk Wojciech Starogard Gdański 15 km Bieg SKL Filippides
78 Mikołajewski Mateusz Zblewo 15 km Bieg - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo KS Sokół Zblewo
79 Mikulewicz Hanna Starogard Gdański 5 km Marsz Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo Morsy Zblewo
80 Miler Monika Starogard Gdański 5 km Marsz Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo Morsy Zblewo
81 Mizura-Stencel Anetta Starogard Gdański 15 km Bieg - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo Morsy Zblewo
82 Młyński Zbigniew Kokoszkowy 15 km Bieg opłacono
83 Nelke Eliasz Tczew 15 km Bieg Apator Metrix opłacono
84 Niemczyk Mateusz Starogard Gdański 15 km Bieg KS PREFBET-SONAROL opłacono
85 Noga Grzegorz Skórcz 15 km Bieg Skórcz
86 Olińska Marzena Gardeja 15 km Bieg Gmina Gardeja Biega
87 Orlikowska Natalia Semlin 15 km Bieg - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo
88 Orlikowski Tadeusz Gdynia 15 km Bieg Biegająca Gdynia opłacono
89 Osiecki Grzegorz 14-220 Kisielice 15 km Bieg
90 Osowski Tomasz Borzechowo 15 km Bieg - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo
91 Ossowska Ewa Zblewo 15 km Bieg - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo KS Sokół Zblewo
92 Ossowska Marzena Ossowska Borzechowo 5 km Marsz Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo Morsy Zblewo Run Team
93 Ossowski Kazimierz Borzechowo 5 km Marsz Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo Morsy Zblewo Run Team
94 Piskorski Jerzy Pelplin 15 km Bieg opłacono
95 Plutowska Mieczysława Zblewo 5 km Marsz Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy Zblewo oraz reprezentanci KS Sokół Zblewo i Morsy Zblewo Morsy Zblewo
96 Pobłocka Bożena LĘBORK 15 km Bieg UKS Ekonomik Maratończyk Lębork
97 Pobłocki Piotr Lębork 15 km Bieg UKS Ekonomik Maratończyk Lębork
98 Połomski Marcin Rudno 15 km Bieg opłacono
99 Prokopiuk Jacek Bolesławowo 15 km Bieg opłacono
100 Reimus Maciej Skórcz 15 km Bieg Aktywni Kociewiacy opłacono


Wyświetleń: 7828

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ