Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Osiecki Grzegorz | 14-220 Kisielice | Polska | Bieg główny | limit osiągnięty | |
2 | Bukowski Bartosz | Annowo | Polska | Bieg główny | Parkrun Grudziądz | opłacono on-line |
3 | Lenkiewicz Andrzej | Bądki | Polska | Bieg główny | opłacono on-line | |
4 | Trosdowska Martyna | Bąkowski Młyn | Polska | Bieg główny | Sarenki | opłacono on-line |
5 | Mania Roman | Bedzmierowice | Polska | V Mistrzostwa Polski Kolejarzy - OPEN | opłacono on-line | |
6 | Mania Małgorzata | Bedzmierowice | Polska | Marsz Nordic Walking 5 km | opłacono on-line | |
7 | Włoch Krzysztof | Bialachowo | Polska | Bieg główny | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
8 | Płachecka Julia | Białe Błota | Polska | Kat. V dziewczęta rocznik 2007 i 2008 - 800 m | ||
9 | Chmara-Baker Grażyna | Brzeziny | Polska | Bieg główny | opłacono on-line | |
10 | Krawczyk Arkadiusz | Bukowiec | Polska | Bieg główny | opłacono | |
11 | Spychalska Iga | Bukowiec | Polska | Kat. V dziewczęta rocznik 2007 i 2008 - 800 m | KS Wda Świece | |
12 | Gwizdala Tomasz | Bukowiec | Polska | Bieg główny | opłacono on-line | |
13 | Gwizdała Agnieszka | Bukowiec | Polska | Bieg główny | opłacono | |
14 | Potrzebowski Marek | Bydgoszcz | Polska | Marsz Nordic Walking 5 km | DEAF i #B3K | opłacono on-line |
15 | Potrzebowska Agata | Bydgoszcz | Polska | Marsz Nordic Walking 5 km | DEAF i #B3K | opłacono on-line |
16 | Lenc Janusz | Bydgoszcz | Polska | V Mistrzostwa Polski Kolejarzy - OPEN | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | opłacono on-line |
17 | ANGIEL WŁADYSŁAW | Bydgoszcz | Polska | Bieg główny (osoby powyżej 70 roku życia) | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | limit osiągnięty |
18 | Andryszak Karolina | Bydgoszcz | Polska | Marsz Nordic Walking 5 km | ŻÓŁTOKRÓLEWSCY | opłacono on-line |
19 | Szczepaniak Anna | Bydgoszcz | Polska | Marsz Nordic Walking 5 km | opłacono on-line | |
20 | Ratajczak Aurelia | bydgoszcz | Polska | Marsz Nordic Walking 5 km | opłacono on-line | |
21 | Znaniecka Dominika | Bydgoszcz | Polska | Marsz Nordic Walking 5 km | opłacono | |
22 | Znaniecki Wojciech | Bydgoszcz | Polska | Bieg główny | opłacono | |
23 | Znaniecki Tomasz | Bydgoszcz | Polska | Marsz Nordic Walking 5 km | opłacono | |
24 | Znaniecka Ewa | Bydgoszcz | Polska | Marsz Nordic Walking 5 km | opłacono | |
25 | Grzonka Kamila | Bytonia | Polska | Bieg główny | KS SOKÓŁ ZBLEWO | opłacono |
26 | Skalska Anna | Bytonia | Polska | Bieg główny | KS SOKÓŁ ZBLEWO | opłacono on-line |
27 | Kawczyńska Anna | Cekcyn | Polska | Kat. I dziewczęta rocznik 2011 i młodsze - 400 m | ||
28 | Hoffmann Kamil | Cekcynek | Polska | Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” | opłacono on-line | |
29 | Hoffmann Szymon | Cekcynek | Polska | Kat. II chłopcy rocznik 2011 i młodsze - 400 m | SP Cekcyn | |
30 | Hoffmann Zofia | Cekcynek | Polska | Kat. "Skrzaty" dzieci rocznik 2015 i młodsze | ||
31 | Drąg Tomasz | Chełmno | Polska | Bieg główny | opłacono on-line | |
32 | Klin Paulina | Czersk | Polska | Bieg główny | opłacono on-line | |
33 | Klajbor Mariusz | Czersk Świecki | Polska | Bieg główny | Terenowy Zawrót Głowy | opłacono on-line |
34 | Tocha Andrzej | Damaszka | Polska | Bieg główny | Biegający Tczew | opłacono on-line |
35 | Robaczewska Kinga | Dobrcz | Polska | Bieg główny | opłacono on-line | |
36 | Kornacka Zofia | Dragacz | Polska | Kat. I dziewczęta rocznik 2011 i młodsze - 400 m | SP Dragacz | |
37 | Cackowska Zofia | Dragacz | Polska | Kat. I dziewczęta rocznik 2011 i młodsze - 400 m | SP Dragacz | |
38 | Krzyżanowski Filip | Dragacz | Polska | Kat. II chłopcy rocznik 2011 i młodsze - 400 m | SP Dragacz | |
39 | Werkowski Filip | Dragacz | Polska | Kat. II chłopcy rocznik 2011 i młodsze - 400 m | ||
40 | Ceyer Kacper | Dragacz | Polska | Kat. II chłopcy rocznik 2011 i młodsze - 400 m | SP Dragacz | |
41 | Sarnowska Dominika | Dragacz | Polska | Kat. III dziewczęta rocznik 2009 i 2010 - 600 m | SP Dragacz | |
42 | Stawicki Szymon | Dragacz | Polska | Kat. VI chłopcy rocznik 2007 i 2008 - 1000 m | SP Dragacz | |
43 | Szczepańska Maja | Dragacz | Polska | Kat. V dziewczęta rocznik 2007 i 2008 - 800 m | SP Dragacz | |
44 | Sosnowski Dominik | Dragacz | Polska | Kat. VI chłopcy rocznik 2007 i 2008 - 1000 m | SP Dragacz | |
45 | Wróblewska Daria | Drzycim | Polska | Kat. III dziewczęta rocznik 2009 i 2010 - 600 m | ZPO Drzycim | |
46 | Uzdowska Oliwia | Drzycim | Polska | Kat. V dziewczęta rocznik 2007 i 2008 - 800 m | ZPO Drzycim | |
47 | Łepek Klaudia | Drzycim | Polska | Kat. III dziewczęta rocznik 2009 i 2010 - 600 m | ZPO Drzycim | |
48 | Czaplińska Nadia | Drzycim | Polska | Kat. III dziewczęta rocznik 2009 i 2010 - 600 m | ZPO Drzycim | |
49 | Gutowska Inga | Drzycim | Polska | Kat. III dziewczęta rocznik 2009 i 2010 - 600 m | ZPO Drzycim | |
50 | Śledź Lena | Drzycim | Polska | Kat. III dziewczęta rocznik 2009 i 2010 - 600 m | ZPO Drzycim | |
51 | Gretkowska Karolina | Drzycim | Polska | Kat. III dziewczęta rocznik 2009 i 2010 - 600 m | ZPO Drzycim | |
52 | Chróścińska Martyna | Drzycim | Polska | Kat. III dziewczęta rocznik 2009 i 2010 - 600 m | ZPO Drzycim | |
53 | Patina Nikola | Drzycim | Polska | Kat. III dziewczęta rocznik 2009 i 2010 - 600 m | ZPO Drzycim | |
54 | Midykowska Martyna | Drzycim | Polska | Kat. V dziewczęta rocznik 2007 i 2008 - 800 m | ZPO Drzycim | |
55 | Ziółkowska Otylia | Drzycim | Polska | Kat. V dziewczęta rocznik 2007 i 2008 - 800 m | ZPO Drzycim | |
56 | Ratkowska Patrycja | Drzycim | Polska | Kat. V dziewczęta rocznik 2007 i 2008 - 800 m | ZPO Drzycim | |
57 | Kielpińska Julia | Drzycim | Polska | Kat. V dziewczęta rocznik 2007 i 2008 - 800 m | ZPO Drzycim | |
58 | Szczygieł Weronika | Drzycim | Polska | Kat. III dziewczęta rocznik 2009 i 2010 - 600 m | ZPO Drzycim | |
59 | Witkowska Agnieszka | Drzycim | Polska | Kat. III dziewczęta rocznik 2009 i 2010 - 600 m | ZPO Drzycim | |
60 | Piotrowska Jagoda | Drzycim | Polska | Kat. V dziewczęta rocznik 2007 i 2008 - 800 m | ZPO Drzycim | |
61 | Lewandowska Lena | Drzycim | Polska | Kat. V dziewczęta rocznik 2007 i 2008 - 800 m | ZPO Drzycim | |
62 | Kochanowicz Katarzyna | Drzycim | Polska | Kat. V dziewczęta rocznik 2007 i 2008 - 800 m | ZPO Drzycim | |
63 | Banach Amelia | Drzycim | Polska | Kat. V dziewczęta rocznik 2007 i 2008 - 800 m | ZPO Drzycim | |
64 | Konopa Patrycja | Drzycim | Polska | Kat. V dziewczęta rocznik 2007 i 2008 - 800 m | ZPO Drzycim | |
65 | Frankiewicz Maja | Drzycim | Polska | Kat. V dziewczęta rocznik 2007 i 2008 - 800 m | ZPO Drzycim | |
66 | Sudoł Wojciech | Drzycim | Polska | Kat. IV chłopcy rocznik 2009 i 2010 - 800 m | ZPO Drzycim | |
67 | Skorupski Mateusz | Drzycim | Polska | Kat. IV chłopcy rocznik 2009 i 2010 - 800 m | ZPO Drzycim | |
68 | Gaca Mikołaj | Drzycim | Polska | Kat. II chłopcy rocznik 2011 i młodsze - 400 m | ZPO Drzycim | |
69 | Sass Fabian | Drzycim | Polska | Kat. II chłopcy rocznik 2011 i młodsze - 400 m | ZPO Drzycim | |
70 | Różycki Brunon | Drzycim | Polska | Kat. II chłopcy rocznik 2011 i młodsze - 400 m | ZPO Drzycim | |
71 | Różycki Marcel | Drzycim | Polska | Kat. VI chłopcy rocznik 2007 i 2008 - 1000 m | ZPO Drzycim | |
72 | Brygman Paweł | Drzycim | Polska | Kat. IV chłopcy rocznik 2009 i 2010 - 800 m | ZPO Drzycim | |
73 | Sudoł Piotr | Drzycim | Polska | Kat. VI chłopcy rocznik 2007 i 2008 - 1000 m | ZPO Drzycim | |
74 | Chaciński Krzysztof | Drzycim | Polska | Kat. IV chłopcy rocznik 2009 i 2010 - 800 m | ZPO Drzycim | |
75 | Klimczak Ksawery | Drzycim | Polska | Kat. IV chłopcy rocznik 2009 i 2010 - 800 m | ZPO Drzycim | |
76 | Umlauf Kamil | Drzycim | Polska | Kat. VI chłopcy rocznik 2007 i 2008 - 1000 m | ZPO Drzycim | |
77 | Maćkowiak Kacper | Drzycim | Polska | Kat. IV chłopcy rocznik 2009 i 2010 - 800 m | ZPO Drzycim | |
78 | Kowalski Jakub | Drzycim | Polska | Kat. II chłopcy rocznik 2011 i młodsze - 400 m | ZPO Drzycim | |
79 | Pakłucki Maksymilian | Drzycim | Polska | Kat. II chłopcy rocznik 2011 i młodsze - 400 m | ZPO Drzycim | |
80 | Frankiewicz Marcel | Drzycim | Polska | Kat. IV chłopcy rocznik 2009 i 2010 - 800 m | ZPO Drzycim | |
81 | Konopa Hubert | Drzycim | Polska | Kat. II chłopcy rocznik 2011 i młodsze - 400 m | ZPO Drzycim | |
82 | Wójcik Hubert | Drzycim | Polska | Kat. VI chłopcy rocznik 2007 i 2008 - 1000 m | ZPO Drzycim | |
83 | Frank Maksymilian | Drzycim | Polska | Kat. VI chłopcy rocznik 2007 i 2008 - 1000 m | ZPO Drzycim | |
84 | Renkiewicz Dominik | Drzycim | Polska | Kat. VI chłopcy rocznik 2007 i 2008 - 1000 m | ZPO Drzycim | |
85 | Zieliński Bartosz | Drzycim | Polska | Kat. VI chłopcy rocznik 2007 i 2008 - 1000 m | ZPO Drzycim | |
86 | Herbatowski Szymon | Drzycim | Polska | Kat. II chłopcy rocznik 2011 i młodsze - 400 m | ZPO Drzycim | |
87 | Szagała Julia | Drzycim | Polska | Kat. I dziewczęta rocznik 2011 i młodsze - 400 m | ZPO Drzycim | |
88 | Byrszel Kinga | Drzycim | Polska | Kat. V dziewczęta rocznik 2007 i 2008 - 800 m | ZPO Drzycim | |
89 | Szczygieł Adam | Drzycim | Polska | Kat. II chłopcy rocznik 2011 i młodsze - 400 m | ZPO Drzycim | |
90 | Frankiewicz Martyna | Drzycim | Polska | Kat. I dziewczęta rocznik 2011 i młodsze - 400 m | ZPO Drzycim | |
91 | Węsiora Mariusz | Drzycim | Polska | Bieg główny | opłacono on-line | |
92 | Nowak Ewa | Drzycim | Polska | Bieg główny | opłacono | |
93 | Gubański Szymon | Drzycim | Polska | Bieg główny | diabelskie pioruny | opłacono on-line |
94 | Cichowska Joanna | Durąg | Polska | Bieg główny | Ostróda Runners | limit osiągnięty |
95 | Piotrowski Arkadiusz | Dworzysko | Polska | Bieg główny | Mutomboteam | opłacono on-line |
96 | Maliszewska Marianna | Elbląg | Polska | Bieg główny | opłacono on-line | |
97 | Szarko Maciej | Elbląg | Polska | Bieg główny | BIEGAJ Z BARTKIEM | limit osiągnięty |
98 | Ślęzak Adam | Elbląg | Polska | Marsz Nordic Walking 5 km | OSP POGRODZIE | |
99 | Bakhovskyi Pavlo | GDANSK | Polska | Bieg na orientację na trasie „Zielonego Punktu Kontrolnego” (dzieci 2006 i młodsze) | ||
100 | Bakhovskyi Pavlo | Gdańsk | Polska | Kat. "Skrzaty" dzieci rocznik 2015 i młodsze |
Wyświetleń: 33966