29. Bieg Kociewski z Polpharmą
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Krużycka Żaneta Gdynia 10 km stacjonarnie opłacono on-line
2 Zwoliński Marcin WARSZAWA 10 km stacjonarnie POLPHARMA RUN 39.00 PLN
3 Dubiel Oskar Gniszewo 2,2 km stacjonarnie - BIEG MŁODZIEŻOWY Szkoła Podstawowa w Subkowach 5.00 PLN
4 Dubiel Piotr Gniszewo 10 km stacjonarnie Flex Runners 39.00 PLN
5 Zblewski Arkadiusz Starogard Gdański 10 km stacjonarnie opłacono on-line
6 Orlikowski Tadeusz Gdynia 10 km stacjonarnie Biegająca Gdynia opłacono on-line
7 Eggert Piotr Kwidzyn 10 km stacjonarnie Flex Runners 39.00 PLN
8 Prabucki Robert Owidz 10 km stacjonarnie TRI STAROGARD GD opłacono on-line
9 Pontus Maciej Gdańsk 2,2 km stacjonarnie - BIEG MŁODZIEŻOWY opłacono on-line
10 Henke Aleksander Gdańsk 10 km stacjonarnie 39.00 PLN
11 Hinc Iwona Żukowo-Borkowo 10 km stacjonarnie Nessi time żukowo kujawscy Runners 39.00 PLN
12 Cysarz Łukasz Starogard Gdański 10 km stacjonarnie Flex Runners 39.00 PLN
13 Murawska Katarzyna Starogard Gdanski 10 km wirtualnie opłacono on-line
14 Nelke Eliasz Tczew 10 km stacjonarnie Apator Metrix opłacono on-line
15 Kawski Bartłomiej Kisielice 10 km stacjonarnie EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ 39.00 PLN
16 TROCHOWSKA Anna TCZEW 10 km stacjonarnie Flex Runners \Biegający Tczew 39.00 PLN
17 Arendt Kacper Grudziądz 10 km stacjonarnie GKS Olimpia Grudziądz 39.00 PLN
18 Woźniak-Dominik Kamila Starogard Gdański 10 km wirtualnie Zespół Szkół Zawodowych w Starogardzie Gdańskim opłacono on-line
19 GUZ Robert Tczew 10 km stacjonarnie opłacono on-line
20 Szamański Jakub Starogard Gdański 2,2 km stacjonarnie - BIEG MŁODZIEŻOWY 5.00 PLN
21 Tomasik Sebastian Starogard Gdański/Grantham 10 km wirtualnie Vacu Lug opłacono on-line
22 Klaman Jacek Łąg 10 km stacjonarnie opłacono on-line
23 Pontus Krzysztof Gdańsk 10 km stacjonarnie opłacono on-line
24 Rysiewski Robert Starogard Gdański 10 km stacjonarnie SKL Filippides 39.00 PLN
25 Dmuchowski Adam Nowa Wieś Rzeczna 10 km wirtualnie Pomerania Winter Swimming 39.00 PLN
26 Gacek Katarzyna Skarszewy 10 km stacjonarnie Morsy Skarszewy 39.00 PLN
27 Segar Kajetan Lubichowo 2,2 km stacjonarnie - BIEG MŁODZIEŻOWY UKS Olimpik Lubichowo 5.00 PLN
28 Górtowski Remigiusz Kretki Małe 10 km stacjonarnie opłacono on-line
29 Suliński Darek Susz 10 km stacjonarnie Zabiegany Susz 39.00 PLN
30 Jędraszewska Monika Tczew 10 km wirtualnie opłacono on-line
31 Heyka Jarosław Lębork 10 km stacjonarnie MJR opłacono on-line
32 Olszański Paweł Kwidzyn 10 km stacjonarnie 39.00 PLN
33 Gralak Jacek Kościerzyna 10 km stacjonarnie Akademia Biegania Kościerzyna opłacono on-line
34 KARGUL JAN Tczew 10 km stacjonarnie opłacono on-line
35 Jankowski Tomasz Elbląg 10 km stacjonarnie Team Karaś - Elbląg opłacono on-line
36 Klarkowski Jakub Gdańsk 10 km wirtualnie 39.00 PLN
37 Lenkiewicz Andrzej Bądki 10 km stacjonarnie - emeryci, którzy ukończyli 65 rok życia Piękny 39.00 PLN
38 Rambowski Marek Starogard Gdański 10 km stacjonarnie opłacono on-line
39 Budziński Rafał Starogard Gdański 10 km stacjonarnie opłacono on-line
40 Czechowski Dawid Subkowy 10 km stacjonarnie Biegający Tczew opłacono on-line
41 Czechowska Dorota Subkowy 10 km stacjonarnie Biegający Tczew opłacono on-line
42 Makowski Krzysztof Starogard Gdański 10 km wirtualnie opłacono on-line
43 Budziarek Adam Gdańsk 10 km wirtualnie #BBKTS opłacono on-line
44 Bloch Przemysław Czersk 10 km stacjonarnie Biegające Śliwice opłacono on-line
45 Wąsek Tomasz Starogard Gdański 10 km wirtualnie POLPHARMA RUN 39.00 PLN
46 Gorząch Zbigniew Ciechanów 10 km wirtualnie ASFaltLove Dziki opłacono on-line
47 Zima Jan Minięta 10 km stacjonarnie DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono on-line
48 Marcinek Rafał Wrocław 10 km wirtualnie opłacono on-line
49 Kacperski Mateusz Dzierzgoń 10 km stacjonarnie DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono on-line
50 Kacperski Bartosz Dzierzgoń 10 km stacjonarnie DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono on-line
51 Mańka Eryk Dzierzgoń 10 km stacjonarnie DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono on-line
52 Mańka Sandra Dzierzgoń 10 km stacjonarnie DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono on-line
53 Kukliński Marek Tczew 10 km stacjonarnie Flex Runners 39.00 PLN
54 Kraśnieński Krzysztof elbląg 10 km stacjonarnie Team Karaś - Elbląg opłacono on-line
55 Rogoza Mateusz Zielin 10 km stacjonarnie Niezrzeszony opłacono on-line
56 Prabucki Piotr Starogard Gdański 10 km stacjonarnie opłacono on-line
57 Konkolewski Tomasz Kwidzyn 10 km stacjonarnie Kwidzyn Biega 39.00 PLN
58 Piesik Sławomir Starogard Gdański 10 km stacjonarnie opłacono on-line
59 Kasper Louisa Starogard Gdański 10 km wirtualnie opłacono on-line
60 Kraiński Michał Śliwice 10 km stacjonarnie opłacono on-line
61 Cichocki Marek Starogard Gdanski 10 km stacjonarnie POLPHARMA RUN 39.00 PLN
62 Strojecki Bogusław Sztum 10 km stacjonarnie opłacono on-line
63 Brzoza Remigiusz Starogard Gdański 10 km stacjonarnie POLPHARMA RUN 39.00 PLN
64 Tolla Krzysztof Koteże 10 km stacjonarnie Bo Jak Nie My... To Kto? ;) opłacono on-line
65 Reksyn Małgorzata Tczew 10 km stacjonarnie Crosselite opłacono on-line
66 Kwidzinski Bartosz Gdańsk 10 km stacjonarnie opłacono on-line
67 Dubiela Beata Skórcz 10 km stacjonarnie opłacono on-line
68 Raszeja Jerzy skórcz 10 km stacjonarnie Aktywni Kociewiacy opłacono on-line
69 Grzelecki Sebastian Juszkowo 10 km stacjonarnie ST RUNNERS opłacono on-line
70 Zieliński Krzysztof Gdynia 10 km stacjonarnie LKS Zorza Gdynia opłacono on-line
71 Zakrzewski Mariusz Starogard Gdański 10 km stacjonarnie DAMA 39.00 PLN
72 Grześlak Joanna Ełganowo 10 km stacjonarnie Mewo Team opłacono on-line
73 Wójcik-Wicka Weronika Starogard Gdański 10 km stacjonarnie POLPHARMA RUN 39.00 PLN
74 Dziedziński Łukasz Pelplin 10 km stacjonarnie Pelplińscy napinacze opłacono on-line
75 Lenz Magdalena Starogard Gdański 10 km stacjonarnie TRI Starogard Gdański opłacono on-line
76 Grzonka Kamila Bytonia 10 km stacjonarnie KS Sokół Zblewo 39.00 PLN
77 Zmorzyńska Marta Kwidzyn 10 km stacjonarnie Kwidzyn Biega opłacono on-line
78 Loose Anna Starogard Gdański 10 km stacjonarnie KS Sokół Zblewo 39.00 PLN
79 Byczyńska Barbara Starogard Gdański 10 km stacjonarnie SKL Filippides 39.00 PLN
80 Zardecka Sabina Starogard Gdański 10 km wirtualnie opłacono on-line
81 Znarowska Bożena Elblag 10 km stacjonarnie Drużyna Pierścienia/#SławomirKaminski fizjoterapeuta running team 39.00 PLN
82 Serocki Adam Elblag 10 km stacjonarnie Drużyna Pierścienia/#SławomirKaminski fizjoterapeuta running team 39.00 PLN
83 Stolarów Agnieszka Malbork 10 km stacjonarnie Drużyna Pierścienia/#SławomirKaminski fizjoterapeuta running team 39.00 PLN
84 Wilczynski Robert Starogard Gdański 10 km stacjonarnie POLPHARMA RUN 39.00 PLN
85 Gajda Patryk Gdynia 10 km stacjonarnie 39.00 PLN
86 lech jacek lubichowo 10 km stacjonarnie opłacono on-line
87 Nelkowski Janusz Sulechów 10 km wirtualnie Zabiegany Sulechów opłacono on-line
88 Lipiński Krystian Starogard Gdański 10 km stacjonarnie POLPHARMA RUN 39.00 PLN
89 Zalewska Karolina Starogard Gdański 10 km wirtualnie opłacono on-line
90 Romański Marcin Starogard Gdański 10 km wirtualnie opłacono on-line
91 Błaszak Łukasz Solec Kujawski 10 km stacjonarnie opłacono on-line
92 Leśniewski Jan Elbląg 10 km stacjonarnie El-Aktywni opłacono on-line
93 Lewandowski Dariusz Pelplin 10 km stacjonarnie Biegam bo lubię Pelplin opłacono on-line
94 Frymus Norbert Kłomnice 10 km wirtualnie POLPHARMA RUN 39.00 PLN
95 Jankowski Grzegorz BYTÓW 10 km stacjonarnie Pozytywnie nakręcony opłacono on-line
96 Matlewska Marzena Elblag 10 km stacjonarnie El-Aktywni opłacono on-line
97 Dordzik Małgorzata Elbląg 10 km stacjonarnie opłacono on-line
98 Woźniak Katarzyna Warszawa 10 km wirtualnie opłacono on-line
99 Gołąbek Mariusz Tczew 10 km stacjonarnie opłacono on-line
100 Jurewicz Adam Elbląg 10 km stacjonarnie Drużyna Pierścienia/#SławomirKaminski fizjoterapeuta running team opłacono on-line


Wyświetleń: 4881

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ