Lp | Numer | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Szymanowicz Monika | Kamień Krajeński | Polska | 10 km stacjonarnie | opłacono on-line | ||
2 | Leśniak Kamil Leśniak | Toruń | Polska | 10 km stacjonarnie | Salco Garmin Team | opłacono on-line | |
3 | Komorowska Karolina | Lubiszewo Tczewskiie | Polska | 10 km stacjonarnie | CrossElite | opłacono on-line | |
4 | Rumkowski Piotr | Gdynia | Polska | 10 km stacjonarnie | limit osiągnięty | ||
5 | Szczepański Mateusz | Szembruk | Polska | 10 km stacjonarnie | Start Team Wąbrzeźno | limit osiągnięty | |
6 | Świtała Roman | Kwidzyn | Polska | 10 km stacjonarnie | Amator | opłacono on-line | |
7 | Góralski Marcin | Gdynia | Polska | 10 km stacjonarnie | opłacono on-line | ||
8 | Partyka Robert | Malbork | Polska | 10 km stacjonarnie | Muzeum Zamkowe Malbork | opłacono on-line | |
9 | Lewandowska Karolina | Brodnica | Polska | 10 km stacjonarnie | opłacono on-line | ||
10 | Sołowiej Daniel | Elbląg | Polska | 10 km stacjonarnie | Team Karaś-Elbląg | opłacono on-line | |
11 | Hulewicz Przemysław | Tczew | Polska | 10 km stacjonarnie | Biegający Tczew | opłacono on-line | |
12 | Hulewicz Grażyna | Tczew | Polska | 10 km stacjonarnie | Biegający Tczew | opłacono on-line | |
13 | Kowalski Jacek | Elbląg | Polska | 10 km stacjonarnie | JACKO | opłacono on-line | |
14 | Bartel Anita | Gdańsk | Polska | 10 km stacjonarnie | Nie Marnuj Tlenu GAiT | opłacono on-line | |
15 | Basara Mateusz | Starogard Gdański | Polska | 10 km stacjonarnie | TRI STAROGARD GDAŃSKI | opłacono on-line | |
16 | Łukomski Andrzej | Sztum | Polska | 10 km stacjonarnie | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line | |
17 | Kabat Damian | Stargard | Polska | 10 km stacjonarnie | Wmlks Pomorze Stargard | opłacono on-line | |
18 | Kosiedowski Łukasz | Kolincz | Polska | 10 km stacjonarnie | Hardwood Team | limit osiągnięty | |
19 | Koprowski Andrzej | Gdańsk | Polska | 10 km stacjonarnie | opłacono on-line | ||
20 | Strzeszyńska Martyna | Tczew | Polska | 10 km stacjonarnie | Biegający Tczew | opłacono on-line | |
21 | Ptashuk Katsiaryna Ptashuk | Minsk | Białoruś | 10 km stacjonarnie | limit osiągnięty | ||
22 | Chabowski Tomasz | sztum | Polska | 10 km stacjonarnie | Sztum Biega | opłacono on-line | |
23 | Tryczak Andrzej | Wąbrzeźno | Polska | 10 km stacjonarnie | Start Team Wąbrzeźno | opłacono on-line | |
24 | Mierzwa Krzysztof | Gdańsk | Polska | 10 km stacjonarnie | Kujawscy Runners | opłacono on-line | |
25 | Kaczyński Janusz | Głuche | Polska | 10 km stacjonarnie | Aktywni Kociewiacy | opłacono on-line | |
26 | Sztejter Jakub | Pruszcz Gdański | Polska | 10 km stacjonarnie | AWFIS GDAŃSK | limit osiągnięty | |
27 | Rudzki Adam | Sztum | Polska | 10 km stacjonarnie | opłacono on-line | ||
28 | Kwiatkowska Iwona | Elbląg | Polska | 10 km stacjonarnie | opłacono on-line | ||
29 | Kwiatkowski Krzysztof | Elbląg | Polska | 10 km stacjonarnie | opłacono on-line | ||
30 | Wiśniewska Kornelia | Gdańsk | Polska | 10 km stacjonarnie | ZABIEGANE DWIE | opłacono on-line | |
31 | Strzeszyński Wojciech | Tczew | Polska | 10 km stacjonarnie | Biegający Tczew | opłacono on-line | |
32 | Sieniek Krzysztof | Licze | Polska | 10 km stacjonarnie | opłacono on-line | ||
33 | Czarnecki Artur | Borkowo | Polska | 10 km stacjonarnie | opłacono | ||
34 | Wojas Aneta | GRUDZIADZ | Polska | 10 km stacjonarnie | opłacono on-line | ||
35 | Trzos Łukasz | Elbląg | Polska | 10 km stacjonarnie | opłacono on-line | ||
36 | Kełpin Monika Kełpin | Starogard Gdański | Polska | 10 km stacjonarnie | limit osiągnięty | ||
37 | Pobłocki Piotr | Lębork | Polska | 10 km stacjonarnie | UKS Ekonomik Maratończyk Lębork | opłacono on-line | |
38 | Pobłocka Bożena | Lębork | Polska | 10 km stacjonarnie | UKS Ekonomik Maratończyk Lębork | opłacono on-line | |
39 | Pobłocka Katarzyna | GDYNIA | Polska | 10 km stacjonarnie | UKS Ekonomik Maratończyk Lębork | limit osiągnięty | |
40 | Kusmider Andrzej Kusmider | Czaplinek | Polska | 10 km stacjonarnie | Wmlks Pomorze Stargard | opłacono on-line | |
41 | Wicenbach Arkadiusz | Pruszcz Gdański | Polska | 10 km stacjonarnie | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | opłacono on-line | |
42 | Cylkowski Grzegorz | Starogard Gdański | Polska | 10 km stacjonarnie | TRI Starogard Gdański | limit osiągnięty | |
43 | Karczewska Aleksandra | Tczew | Polska | 10 km stacjonarnie | Biegający Tczew | opłacono on-line | |
44 | Oller Grzegorz | Koteże | Polska | 10 km stacjonarnie | TRI Starogard Gdański | opłacono on-line | |
45 | Dywelski Mirosław | Tczew | Polska | 10 km stacjonarnie | Biegający Tczew | opłacono on-line | |
46 | Oller Joachim | Pruszcz Gdański | Polska | 10 km stacjonarnie | TRI Starogard Gdański | opłacono on-line | |
47 | Wojciechowicz Jacek | Koszalin | Polska | 10 km stacjonarnie | ENERGA | opłacono | |
48 | GAŁĄZKA KRZYSZTOF | MALBORK | Polska | 10 km stacjonarnie | opłacono on-line | ||
49 | Tuwalska Elżbieta | Gdańsk | Polska | 10 km stacjonarnie | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line | |
50 | Czyżewska Paulina Czyżewska | Smętowo | Polska | 10 km stacjonarnie | opłacono on-line | ||
51 | Tadejewski Paweł | Ostróda | Polska | 10 km stacjonarnie | opłacono on-line | ||
52 | Czarnecki Piotr | Gdańsk | Polska | 10 km stacjonarnie | opłacono on-line | ||
53 | Wika Mateusz | Dąbrówka | Polska | 10 km stacjonarnie | opłacono on-line | ||
54 | Kwiatkowska Agnieszka | Elbląg | Polska | 10 km stacjonarnie | opłacono on-line | ||
55 | Ukleja Kamila | Gdansk | Polska | 10 km stacjonarnie | opłacono on-line | ||
56 | Lenkiewicz Tomasz | Mątowy Wielkie | Polska | 10 km stacjonarnie | opłacono on-line | ||
57 | Szczypior Marcin | Zblewo | Polska | 10 km stacjonarnie | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line | |
58 | milkowski mariusz | gdynia | Polska | 10 km stacjonarnie | opłacono on-line | ||
59 | Lewandowski Tomasz | Gdańsk | Polska | 10 km stacjonarnie | Dekpol | opłacono | |
60 | Rudnik Krzysztof | Słupsk | Polska | 10 km stacjonarnie | opłacono on-line | ||
61 | Mikołajewski Mateusz | Zblewo | Polska | 10 km stacjonarnie | Dekpol / Sokół Zblewo | opłacono | |
62 | Deptulski Sebastian | Starogard Gdański | Polska | 10 km stacjonarnie | opłacono on-line | ||
63 | Krazińska Samanta | Gdańsk | Polska | 10 km stacjonarnie | ENERGA | opłacono | |
64 | Pekrul Wojciech | Gdańsk | Polska | 10 km stacjonarnie | Między Treningami / DawajKalach Team | opłacono on-line | |
65 | Kujawski Grzegorz | Puck | Polska | 10 km stacjonarnie | LKS Ziemi Puckiej Puck | opłacono on-line | |
66 | Dering Marcin | Demlin | Polska | 10 km stacjonarnie | opłacono on-line | ||
67 | Patelczyk Sławomir | Demlin | Polska | 10 km stacjonarnie | opłacono on-line | ||
68 | Glaza Henryk | Osieczna | Polska | 10 km stacjonarnie | opłacono on-line | ||
69 | Kosiecki Artur Kosiecki | Starogard Gdański | Polska | 10 km stacjonarnie | opłacono on-line | ||
70 | GUZOWSKI DARIUSZ | Cetyń | Polska | 10 km stacjonarnie | Talex Borzytuchom | opłacono on-line | |
71 | Andryskowski Zdzislaw | Lębork | Polska | 10 km stacjonarnie | Kolarz-Pol | opłacono on-line | |
72 | Roman Krzysztof | Tczew | Polska | 10 km stacjonarnie | Flex Runners | opłacono | |
73 | Nierzwicki Sebastian | Starogard Gdański | Polska | 10 km stacjonarnie | Flex Runners | opłacono | |
74 | Cieśnik Krzysztof | Grudziądz | Polska | 10 km stacjonarnie | opłacono on-line | ||
75 | Toboła Lucyna | Gdańsk | Polska | 10 km stacjonarnie | Kancelaria Toboła | opłacono on-line | |
76 | Szylin Szymon | Gdańsk | Polska | 10 km stacjonarnie | Kancelaria Toboła | opłacono on-line | |
77 | Kamrowski Marcin | Owidz | Polska | 10 km stacjonarnie | opłacono on-line | ||
78 | Lewandowski Adam | Gdańsk | Polska | 10 km stacjonarnie | opłacono on-line | ||
79 | Wasilewski Bogdan | Gdansk | Polska | 10 km stacjonarnie | opłacono on-line | ||
80 | Sadowski Tomasz | Gdańsk | Polska | 10 km stacjonarnie | opłacono on-line | ||
81 | Grefka Stefan | Łąg | Polska | 10 km stacjonarnie | Aktywni Borowiacy Czersk | opłacono on-line | |
82 | Bielińska Barbara | Starogard Gdański | Polska | 10 km stacjonarnie | SKL/FILIPPIDES BBL STAROGARD GD | opłacono on-line | |
83 | Dywel Bogdan | Łąg | Polska | 10 km stacjonarnie | Aktywni Borowiacy Czersk | opłacono on-line | |
84 | Ciesiński Lukasz | Pruszcz Gdański | Polska | 10 km stacjonarnie | opłacono on-line | ||
85 | STOPA ANNA | ELBLĄG | Polska | 10 km stacjonarnie | opłacono on-line | ||
86 | Mieszkowski Andrzej | Poznań | Polska | 10 km stacjonarnie | opłacono on-line | ||
87 | Mieszkowska Magdalena | Poznań | Polska | 10 km stacjonarnie | opłacono on-line | ||
88 | Derlaga Kamil | Szymankowo | Polska | 10 km stacjonarnie | PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY / NOWY STAW BIEGA | limit osiągnięty | |
89 | Pilarski Maksymilian | Osie | Polska | 10 km stacjonarnie | STRAŻ POŻARNA PSP/OSP | opłacono on-line | |
90 | Galeńska Dorota | Borucino | Polska | 10 km stacjonarnie | opłacono on-line | ||
91 | Magrian Maciej | Gdynia | Polska | 10 km stacjonarnie | AWF Gdańsk | opłacono on-line | |
92 | Paul Krzysztof | Starogard Gdański | Polska | 10 km stacjonarnie | TRI Starogard Gdański | opłacono on-line | |
93 | Król Krzysztof Król | Steblewo | Polska | 10 km stacjonarnie | opłacono on-line | ||
94 | Kik Andrzej | Gdańsk | Polska | 10 km stacjonarnie | Nie Marnuj Tlenu GAiT | opłacono on-line | |
95 | Cybulski Krzysztof | Gdańsk | Polska | 10 km stacjonarnie | Nie Marnuj Tlenu GAiT | opłacono on-line | |
96 | Bładzikowski Rafał | Tczew | Polska | 10 km stacjonarnie | opłacono on-line | ||
97 | Płatkowski Marcin | Elbląg | Polska | 10 km stacjonarnie | Team Karaś - Elbląg | opłacono on-line | |
98 | Kukawka Mateusz | Grudziądz | Polska | 10 km stacjonarnie | GKS Olimpia Grudziądz | limit osiągnięty | |
99 | Walterski Sławomir | Toruń | Polska | 10 km stacjonarnie | limit osiągnięty | ||
100 | Gruchała Radosław | Kościerzyna | Polska | 10 km stacjonarnie | Akademia Biegania Kościerzyna | opłacono on-line |
Wyświetleń: 29159