Lp | Numer | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Szymanowicz Monika | Kamień Krajeński | Polska | 10 km stacjonarnie | opłacono on-line | ||
2 | Leśniak Kamil Leśniak | Toruń | Polska | 10 km stacjonarnie | Salco Garmin Team | opłacono on-line | |
3 | Komorowska Karolina | Lubiszewo Tczewskiie | Polska | 10 km stacjonarnie | CrossElite | opłacono on-line | |
4 | Świtała Roman | Kwidzyn | Polska | 10 km stacjonarnie | Amator | opłacono on-line | |
5 | Góralski Marcin | Gdynia | Polska | 10 km stacjonarnie | opłacono on-line | ||
6 | Partyka Robert | Malbork | Polska | 10 km stacjonarnie | Muzeum Zamkowe Malbork | opłacono on-line | |
7 | Lewandowska Karolina | Brodnica | Polska | 10 km stacjonarnie | opłacono on-line | ||
8 | Sołowiej Daniel | Elbląg | Polska | 10 km stacjonarnie | Team Karaś-Elbląg | opłacono on-line | |
9 | Hulewicz Przemysław | Tczew | Polska | 10 km stacjonarnie | Biegający Tczew | opłacono on-line | |
10 | Hulewicz Grażyna | Tczew | Polska | 10 km stacjonarnie | Biegający Tczew | opłacono on-line | |
11 | Kowalski Jacek | Elbląg | Polska | 10 km stacjonarnie | JACKO | opłacono on-line | |
12 | Bartel Anita | Gdańsk | Polska | 10 km stacjonarnie | Nie Marnuj Tlenu GAiT | opłacono on-line | |
13 | Basara Mateusz | Starogard Gdański | Polska | 10 km stacjonarnie | TRI STAROGARD GDAŃSKI | opłacono on-line | |
14 | Łukomski Andrzej | Sztum | Polska | 10 km stacjonarnie | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line | |
15 | Kabat Damian | Stargard | Polska | 10 km stacjonarnie | Wmlks Pomorze Stargard | opłacono on-line | |
16 | Koprowski Andrzej | Gdańsk | Polska | 10 km stacjonarnie | opłacono on-line | ||
17 | Strzeszyńska Martyna | Tczew | Polska | 10 km stacjonarnie | Biegający Tczew | opłacono on-line | |
18 | Chabowski Tomasz | sztum | Polska | 10 km stacjonarnie | Sztum Biega | opłacono on-line | |
19 | Tryczak Andrzej | Wąbrzeźno | Polska | 10 km stacjonarnie | Start Team Wąbrzeźno | opłacono on-line | |
20 | Mierzwa Krzysztof | Gdańsk | Polska | 10 km stacjonarnie | Kujawscy Runners | opłacono on-line | |
21 | Kaczyński Janusz | Głuche | Polska | 10 km stacjonarnie | Aktywni Kociewiacy | opłacono on-line | |
22 | Rudzki Adam | Sztum | Polska | 10 km stacjonarnie | opłacono on-line | ||
23 | Kwiatkowska Iwona | Elbląg | Polska | 10 km stacjonarnie | opłacono on-line | ||
24 | Kwiatkowski Krzysztof | Elbląg | Polska | 10 km stacjonarnie | opłacono on-line | ||
25 | Wiśniewska Kornelia | Gdańsk | Polska | 10 km stacjonarnie | ZABIEGANE DWIE | opłacono on-line | |
26 | Strzeszyński Wojciech | Tczew | Polska | 10 km stacjonarnie | Biegający Tczew | opłacono on-line | |
27 | Sieniek Krzysztof | Licze | Polska | 10 km stacjonarnie | opłacono on-line | ||
28 | Czarnecki Artur | Borkowo | Polska | 10 km stacjonarnie | opłacono | ||
29 | Wojas Aneta | GRUDZIADZ | Polska | 10 km stacjonarnie | opłacono on-line | ||
30 | Trzos Łukasz | Elbląg | Polska | 10 km stacjonarnie | opłacono on-line | ||
31 | Pobłocki Piotr | Lębork | Polska | 10 km stacjonarnie | UKS Ekonomik Maratończyk Lębork | opłacono on-line | |
32 | Pobłocka Bożena | Lębork | Polska | 10 km stacjonarnie | UKS Ekonomik Maratończyk Lębork | opłacono on-line | |
33 | Kusmider Andrzej Kusmider | Czaplinek | Polska | 10 km stacjonarnie | Wmlks Pomorze Stargard | opłacono on-line | |
34 | Wicenbach Arkadiusz | Pruszcz Gdański | Polska | 10 km stacjonarnie | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | opłacono on-line | |
35 | Karczewska Aleksandra | Tczew | Polska | 10 km stacjonarnie | Biegający Tczew | opłacono on-line | |
36 | Oller Grzegorz | Koteże | Polska | 10 km stacjonarnie | TRI Starogard Gdański | opłacono on-line | |
37 | Dywelski Mirosław | Tczew | Polska | 10 km stacjonarnie | Biegający Tczew | opłacono on-line | |
38 | Oller Joachim | Pruszcz Gdański | Polska | 10 km stacjonarnie | TRI Starogard Gdański | opłacono on-line | |
39 | Wojciechowicz Jacek | Koszalin | Polska | 10 km stacjonarnie | ENERGA | opłacono | |
40 | GAŁĄZKA KRZYSZTOF | MALBORK | Polska | 10 km stacjonarnie | opłacono on-line | ||
41 | Tuwalska Elżbieta | Gdańsk | Polska | 10 km stacjonarnie | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line | |
42 | Czyżewska Paulina Czyżewska | Smętowo | Polska | 10 km stacjonarnie | opłacono on-line | ||
43 | Tadejewski Paweł | Ostróda | Polska | 10 km stacjonarnie | opłacono on-line | ||
44 | Czarnecki Piotr | Gdańsk | Polska | 10 km stacjonarnie | opłacono on-line | ||
45 | Wika Mateusz | Dąbrówka | Polska | 10 km stacjonarnie | opłacono on-line | ||
46 | Kwiatkowska Agnieszka | Elbląg | Polska | 10 km stacjonarnie | opłacono on-line | ||
47 | Ukleja Kamila | Gdansk | Polska | 10 km stacjonarnie | opłacono on-line | ||
48 | Lenkiewicz Tomasz | Mątowy Wielkie | Polska | 10 km stacjonarnie | opłacono on-line | ||
49 | Szczypior Marcin | Zblewo | Polska | 10 km stacjonarnie | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line | |
50 | milkowski mariusz | gdynia | Polska | 10 km stacjonarnie | opłacono on-line | ||
51 | Lewandowski Tomasz | Gdańsk | Polska | 10 km stacjonarnie | Dekpol | opłacono | |
52 | Rudnik Krzysztof | Słupsk | Polska | 10 km stacjonarnie | opłacono on-line | ||
53 | Mikołajewski Mateusz | Zblewo | Polska | 10 km stacjonarnie | Dekpol / Sokół Zblewo | opłacono | |
54 | Deptulski Sebastian | Starogard Gdański | Polska | 10 km stacjonarnie | opłacono on-line | ||
55 | Krazińska Samanta | Gdańsk | Polska | 10 km stacjonarnie | ENERGA | opłacono | |
56 | Pekrul Wojciech | Gdańsk | Polska | 10 km stacjonarnie | Między Treningami / DawajKalach Team | opłacono on-line | |
57 | Kujawski Grzegorz | Puck | Polska | 10 km stacjonarnie | LKS Ziemi Puckiej Puck | opłacono on-line | |
58 | Dering Marcin | Demlin | Polska | 10 km stacjonarnie | opłacono on-line | ||
59 | Patelczyk Sławomir | Demlin | Polska | 10 km stacjonarnie | opłacono on-line | ||
60 | Glaza Henryk | Osieczna | Polska | 10 km stacjonarnie | opłacono on-line | ||
61 | Kosiecki Artur Kosiecki | Starogard Gdański | Polska | 10 km stacjonarnie | opłacono on-line | ||
62 | GUZOWSKI DARIUSZ | Cetyń | Polska | 10 km stacjonarnie | Talex Borzytuchom | opłacono on-line | |
63 | Andryskowski Zdzislaw | Lębork | Polska | 10 km stacjonarnie | Kolarz-Pol | opłacono on-line | |
64 | Roman Krzysztof | Tczew | Polska | 10 km stacjonarnie | Flex Runners | opłacono | |
65 | Nierzwicki Sebastian | Starogard Gdański | Polska | 10 km stacjonarnie | Flex Runners | opłacono | |
66 | Cieśnik Krzysztof | Grudziądz | Polska | 10 km stacjonarnie | opłacono on-line | ||
67 | Toboła Lucyna | Gdańsk | Polska | 10 km stacjonarnie | Kancelaria Toboła | opłacono on-line | |
68 | Szylin Szymon | Gdańsk | Polska | 10 km stacjonarnie | Kancelaria Toboła | opłacono on-line | |
69 | Kamrowski Marcin | Owidz | Polska | 10 km stacjonarnie | opłacono on-line | ||
70 | Lewandowski Adam | Gdańsk | Polska | 10 km stacjonarnie | opłacono on-line | ||
71 | Wasilewski Bogdan | Gdansk | Polska | 10 km stacjonarnie | opłacono on-line | ||
72 | Sadowski Tomasz | Gdańsk | Polska | 10 km stacjonarnie | opłacono on-line | ||
73 | Grefka Stefan | Łąg | Polska | 10 km stacjonarnie | Aktywni Borowiacy Czersk | opłacono on-line | |
74 | Bielińska Barbara | Starogard Gdański | Polska | 10 km stacjonarnie | SKL/FILIPPIDES BBL STAROGARD GD | opłacono on-line | |
75 | Dywel Bogdan | Łąg | Polska | 10 km stacjonarnie | Aktywni Borowiacy Czersk | opłacono on-line | |
76 | Ciesiński Lukasz | Pruszcz Gdański | Polska | 10 km stacjonarnie | opłacono on-line | ||
77 | STOPA ANNA | ELBLĄG | Polska | 10 km stacjonarnie | opłacono on-line | ||
78 | Mieszkowski Andrzej | Poznań | Polska | 10 km stacjonarnie | opłacono on-line | ||
79 | Mieszkowska Magdalena | Poznań | Polska | 10 km stacjonarnie | opłacono on-line | ||
80 | Pilarski Maksymilian | Osie | Polska | 10 km stacjonarnie | STRAŻ POŻARNA PSP/OSP | opłacono on-line | |
81 | Galeńska Dorota | Borucino | Polska | 10 km stacjonarnie | opłacono on-line | ||
82 | Magrian Maciej | Gdynia | Polska | 10 km stacjonarnie | AWF Gdańsk | opłacono on-line | |
83 | Paul Krzysztof | Starogard Gdański | Polska | 10 km stacjonarnie | TRI Starogard Gdański | opłacono on-line | |
84 | Król Krzysztof Król | Steblewo | Polska | 10 km stacjonarnie | opłacono on-line | ||
85 | Kik Andrzej | Gdańsk | Polska | 10 km stacjonarnie | Nie Marnuj Tlenu GAiT | opłacono on-line | |
86 | Cybulski Krzysztof | Gdańsk | Polska | 10 km stacjonarnie | Nie Marnuj Tlenu GAiT | opłacono on-line | |
87 | Bładzikowski Rafał | Tczew | Polska | 10 km stacjonarnie | opłacono on-line | ||
88 | Płatkowski Marcin | Elbląg | Polska | 10 km stacjonarnie | Team Karaś - Elbląg | opłacono on-line | |
89 | Gruchała Radosław | Kościerzyna | Polska | 10 km stacjonarnie | Akademia Biegania Kościerzyna | opłacono on-line | |
90 | Tocha Andrzej | Damaszka | Polska | 10 km stacjonarnie | Biegający Tczew | opłacono on-line | |
91 | GAJDA ANNA | GDYNIA | Polska | 10 km stacjonarnie | opłacono on-line | ||
92 | Rogowski Wojciech | Pelplin | Polska | 10 km stacjonarnie | opłacono on-line | ||
93 | Rusoń Bartosz | Rumia | Polska | 10 km stacjonarnie | LKS Zorza Gdynia | opłacono on-line | |
94 | Czerniga Michał | Starogard Gdański | Polska | 10 km stacjonarnie | opłacono on-line | ||
95 | demiaz patrick demiaz | Warszawa | Polska | 10 km stacjonarnie | opłacono on-line | ||
96 | Waśniewska Martyna | Elbląg | Polska | 10 km stacjonarnie | KlugeTeam | opłacono on-line | |
97 | Kwiatkowska Agata | Elbląg | Polska | 10 km stacjonarnie | KlugeTeam | opłacono on-line | |
98 | Kowalczyk Grzegorz | Gdańsk | Polska | 10 km stacjonarnie | Flex Runners | opłacono | |
99 | Jędrzejewski Daniel | Nowa Wieś Rzeczna | Polska | 10 km stacjonarnie | DEKPOL | opłacono | |
100 | Rybicki Bartosz | Konstancin Jeziorna | Polska | 10 km stacjonarnie | Flex Runners | opłacono |
Wyświetleń: 29172