Lp | Numer | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barszcz Aleksandra | Starogard Gdański | Polska | 10 km stacjonarnie | limit osiągnięty | ||
2 | Orlikowska Natalia | Semlin | Polska | 10 km stacjonarnie | opłacono on-line | ||
3 | Kordecki Robert | Wielki Klincz | Polska | 10 km stacjonarnie | Maratończyk Wielki Klincz | opłacono on-line | |
4 | Felton Beata | Tczew | Polska | 10 km stacjonarnie | opłacono on-line | ||
5 | Felton Adam | Tczew | Polska | 10 km stacjonarnie | opłacono on-line | ||
6 | Czaja Leszek | STAROGARD GDAŃSKI | Polska | 10 km stacjonarnie | TRI STAROGARD GD | opłacono on-line | |
7 | Bogulski Piotr | Zblewo | Polska | 10 km stacjonarnie | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line | |
8 | Grabowska-Ufnowska Justyna | Czersk | Polska | 10 km stacjonarnie | Aktywni Borowiacy Czersk | opłacono on-line | |
9 | Ufnowski Sebastian | Czersk | Polska | 10 km stacjonarnie | Aktywni Borowiacy Czersk | opłacono on-line | |
10 | Sowa Renata | Elbląg | Polska | 10 km stacjonarnie | opłacono on-line | ||
11 | SOWA Sylwester | Elbląg | Polska | 10 km stacjonarnie | Drużyna Pierścienia | opłacono on-line | |
12 | Eliasz Michał | Starogard Gdanski | Polska | 10 km stacjonarnie | opłacono on-line | ||
13 | Mikowski Mariusz | Elbląg | Polska | 10 km stacjonarnie | "TeamKaraś" | opłacono on-line | |
14 | Drzycimska Małgorzata | Gdańsk | Polska | 10 km stacjonarnie | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line | |
15 | BOJAN Andrzej | Gdynia | Polska | 10 km stacjonarnie | Anddach | opłacono on-line | |
16 | Nieżurawska Ewa | Czersk | Polska | 10 km stacjonarnie | Aktywni Borowiacy Czersk | opłacono on-line | |
17 | Mazurkiewicz Marcin | Starogard Gdański | Polska | 10 km stacjonarnie | opłacono on-line | ||
18 | Biniszkiewicz Marcin | Tczew | Polska | 10 km stacjonarnie | opłacono on-line | ||
19 | Grzonka Krzysztof | Starogard Gdański | Polska | 10 km stacjonarnie | Luxtorpeda :) | opłacono on-line | |
20 | Kwiatkowski Adam | Wałdowo Szlacheckie | Polska | 10 km stacjonarnie | opłacono on-line | ||
21 | Stsrgecki Michał | Chojnice | Polska | 10 km stacjonarnie | opłacono on-line | ||
22 | Miąsek Ryszard | Szpęgawa | Polska | 10 km stacjonarnie | opłacono on-line | ||
23 | Narloch Michał | Starogard Gdański | Polska | 10 km stacjonarnie | opłacono on-line | ||
24 | Cichowska Joanna | Ostróda | Polska | 10 km stacjonarnie | Ostróda Runners | opłacono on-line | |
25 | Dziwosz Paweł | Malbork | Polska | 10 km stacjonarnie | Beztlenowi Malbork | limit osiągnięty | |
26 | Ossowski Dariusz | Koteże | Polska | 10 km stacjonarnie | SKL FILIPPIDES | opłacono on-line | |
27 | Prokopiuk Jacek | Bolesławowo | Polska | 10 km stacjonarnie | opłacono on-line | ||
28 | Oberzig Tomasz | Reda | Polska | 10 km stacjonarnie | ST RUNNERS | opłacono on-line | |
29 | Grzonka Bartosz | Starogard Gdański | Polska | 10 km stacjonarnie | opłacono on-line | ||
30 | Jedtka Angelika | Skarszewy | Polska | 10 km stacjonarnie | opłacono on-line | ||
31 | Liegmann Bożena | Lubiszewo | Polska | 10 km stacjonarnie | Biegający Tczew | opłacono on-line | |
32 | Liegmann Mariusz | Lubiszewo | Polska | 10 km stacjonarnie | Biegający Tczew | opłacono on-line | |
33 | Liegmann Michał | Lubiszewo | Polska | 10 km stacjonarnie | opłacono on-line | ||
34 | Liegmann Aleksander | Lubiszewo | Polska | 10 km stacjonarnie | Uniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące Tczew | opłacono on-line | |
35 | Sokół Paweł | Zduny | Polska | 10 km stacjonarnie | Aktywni Kociewiacy | limit osiągnięty | |
36 | Kiedrowski Grzegorz | Pogódki | Polska | 10 km stacjonarnie | Flex Runners | opłacono | |
37 | Krynicki Maciej | Zielona | Polska | 10 km stacjonarnie | opłacono on-line | ||
38 | Wiśniewski Marek | Lubiszewo | Polska | 10 km stacjonarnie | opłacono on-line | ||
39 | Wiśniewska Marta | Lubiszewo | Polska | 10 km stacjonarnie | CrossElite | opłacono on-line | |
40 | Flis Michał | gdańsk | Polska | 10 km stacjonarnie | opłacono on-line | ||
41 | Lewandowski Michał | Mirotki | Polska | 10 km stacjonarnie | LLKS Ziemia kociewska Skórcz | opłacono on-line | |
42 | Wojtyna Sławomir | Starogard Gdański | Polska | 10 km stacjonarnie | Flex Runners | opłacono | |
43 | Dusowski Piotr | Borkowo | Polska | 10 km stacjonarnie | Flex Runners | opłacono on-line | |
44 | Narloch Tomasz | Starogard Gdanski | Polska | 10 km stacjonarnie | opłacono on-line | ||
45 | Bartnicki Wojciech | Elbląg | Polska | 10 km stacjonarnie | Team Karaś - Elbląg | opłacono on-line | |
46 | Bartnicka Anetta | Elbląg | Polska | 10 km stacjonarnie | Team Karaś - Elbląg | opłacono on-line | |
47 | Mikołajczyk Wojciech | Starogard Gdański | Polska | 10 km stacjonarnie | SKL Filippides | opłacono on-line | |
48 | Papiernik Magdalena | Elbląg | Polska | 10 km stacjonarnie | Team Karaś - Elbląg | opłacono on-line | |
49 | Borszewski Dariusz | Starogard Gdański | Polska | 10 km stacjonarnie | Flex Runners | opłacono | |
50 | Pyżewska Beata | Czersk | Polska | 10 km stacjonarnie | opłacono on-line | ||
51 | Szczyglak Mariusz | Tczew | Polska | 10 km stacjonarnie | Flex Runners | opłacono | |
52 | Brzozowski Jacek | Elbląg | Polska | 10 km stacjonarnie | Team Karaś - Elbląg | opłacono on-line | |
53 | Petka Lucyna | Starogard Gdański | Polska | 10 km stacjonarnie | SKL Filippides | opłacono on-line | |
54 | Boroń Panglisz Anna | Starogard Gdański | Polska | 10 km stacjonarnie | STAROGARD GDAŃSKI | opłacono on-line | |
55 | Szyca Katarzyna | Gdańsk | Polska | 10 km stacjonarnie | Flex Runners | opłacono | |
56 | Fryszka Błażej | Tczew | Polska | 10 km stacjonarnie | Flex Runners | opłacono | |
57 | Słomińska Kinga | Kościerzyna | Polska | 10 km stacjonarnie | Akademia Biegowa Kościerzyna | opłacono on-line | |
58 | Łabieniec Magdalena | Kościerzyna | Polska | 10 km stacjonarnie | opłacono on-line | ||
59 | Pawlak Wojciech | Bydgoszcz | Polska | 10 km stacjonarnie | limit osiągnięty | ||
60 | Romanowski Paweł | Gdańsk | Polska | 10 km stacjonarnie | ST RUNNERS | limit osiągnięty | |
61 | Kwiatkowski Maciej | Wałdowo Szlacheckie | Polska | 10 km stacjonarnie | opłacono on-line | ||
62 | Adamczyk Wojciech | Gdynia | Polska | 10 km stacjonarnie | opłacono on-line | ||
63 | Trzciński Krzysztof | Tczew | Polska | 10 km stacjonarnie | Flex Runners | opłacono | |
64 | Janeczek Korneliusz | Skarszewy | Polska | 10 km stacjonarnie | OSP Skarszewy | opłacono on-line | |
65 | Żołądek Paweł | Starogard Gdański | Polska | 10 km stacjonarnie | opłacono on-line | ||
66 | Domke Patrycja | Starogard Gdański | Polska | 10 km stacjonarnie | opłacono on-line | ||
67 | Kłos Klaudiusz | Skórcz | Polska | 10 km stacjonarnie | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | opłacono on-line | |
68 | Ambroziak Adam | Kowale | Polska | 10 km stacjonarnie | TakaRYBA | opłacono on-line | |
69 | Ambroziak Sylwia | Kowale | Polska | 10 km stacjonarnie | TakaRYBA | opłacono on-line | |
70 | Wesołowski Paweł | Pruszcz Gdański | Polska | 10 km stacjonarnie | STRunners | opłacono on-line | |
71 | Jaworska Beata | Gdańsk | Polska | 10 km stacjonarnie | Flex Runners | opłacono | |
72 | Wódkowski Krzysztof | Szpęgawsk | Polska | 10 km stacjonarnie | GOIA | opłacono on-line | |
73 | Gornowicz Kacper | Szlachta | Polska | 10 km stacjonarnie | opłacono on-line | ||
74 | Zblewski Krystian | Szlachta | Polska | 10 km stacjonarnie | opłacono on-line | ||
75 | Drzazgowski Bartosz | Gdańsk | Polska | 10 km stacjonarnie | opłacono on-line | ||
76 | Orzechowska-Górska Karolina Orzechowska-Górska | Tczew | Polska | 10 km stacjonarnie | Flex Runners | opłacono | |
77 | Grzonka Karol Grzonka | Redzikowo | Polska | 10 km stacjonarnie | opłacono on-line | ||
78 | Włoch Krzysztof | Bialachowo | Polska | 10 km stacjonarnie | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line | |
79 | Stępiński Paweł | Starogard Gdański | Polska | 10 km stacjonarnie | POLPHARMA RUN | opłacono | |
80 | Mroczkowski Tomasz | Malbork | Polska | 10 km stacjonarnie | Flex Runners | opłacono | |
81 | Bisek Tomasz | Lublin | Polska | 10 km stacjonarnie | opłacono on-line | ||
82 | Siekierzyński Rafał | Skarszewy | Polska | 10 km stacjonarnie | PZU Sport Team | opłacono on-line | |
83 | Siekierzyńska Dorota | Skarszewy | Polska | 10 km stacjonarnie | SKL Filippides | opłacono on-line | |
84 | Szadkowska Anna | Inowrocław | Polska | 10 km stacjonarnie | BBL Inowrocław | limit osiągnięty | |
85 | SPRĘGA aurelia | starogard gdański | Polska | 10 km stacjonarnie | SKL Filippides | opłacono on-line | |
86 | Dalke Jowita | Gdańsk | Polska | 10 km stacjonarnie | ZABIEGANE DWIE | opłacono on-line | |
87 | Kurkowski Marek | Starogard Gdański | Polska | 10 km stacjonarnie | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line | |
88 | Wojciechowski Sebastian | Szlachta | Polska | 10 km stacjonarnie | Drzewiarz Szlachta | opłacono on-line | |
89 | Łepek Małgorzata | Starogard Gdański | Polska | 10 km stacjonarnie | opłacono on-line | ||
90 | Mateja Józef | Janowo | Polska | 10 km stacjonarnie | opłacono on-line | ||
91 | Gapiński Łukasz | Wąbrzeźno | Polska | 10 km stacjonarnie | Start Team Wąbrzeźno | opłacono on-line | |
92 | MUSZAK ŁUKASZ | BYTÓW | Polska | 10 km stacjonarnie | LKB IM.Braci Petk Lębork | opłacono on-line | |
93 | Slisewski Tomasz | Starogard Gdański | Polska | 10 km stacjonarnie | POLPHARMA RUN | opłacono | |
94 | Szepiński Emil | Starogard Gdański | Polska | 10 km stacjonarnie | POLPHARMA RUN | opłacono | |
95 | Podwysocka Dominika | Pruszcz Gdański | Polska | 10 km stacjonarnie | Polpharma Run | opłacono | |
96 | Braun Honorata | Wolny Dwór | Polska | 10 km stacjonarnie | opłacono on-line | ||
97 | Kamiński Arkadiusz | Gdańsk | Polska | 10 km stacjonarnie | UBEZPIECZENIA-GDA.PL | opłacono on-line | |
98 | Olszewski Krzysztof | Starogard Gdański | Polska | 10 km stacjonarnie | POLPHARMA RUN | opłacono | |
99 | Mazurowski Bartosz | Bobowo | Polska | 10 km stacjonarnie | POLPHARMA RUN | opłacono | |
100 | Połom Maciej | Bobowo | Polska | 10 km stacjonarnie | POLPHARMA RUN | opłacono |
Wyświetleń: 29520