Lp | Numer | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kowalewska Małgorzata Kowalewska | Banino | Polska | 10 km stacjonarnie | opłacono on-line | ||
2 | Włoch Krzysztof | Bialachowo | Polska | 10 km stacjonarnie | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line | |
3 | Mazurowski Bartosz | Bobowo | Polska | 10 km stacjonarnie | POLPHARMA RUN | opłacono | |
4 | Połom Maciej | Bobowo | Polska | 10 km stacjonarnie | POLPHARMA RUN | opłacono | |
5 | Mielewczyk Marcin | Bobowo | Polska | 10 km stacjonarnie | Hardersi | opłacono on-line | |
6 | Skocka Ania | Bojano | Polska | 10 km stacjonarnie | limit osiągnięty | ||
7 | Prokopiuk Jacek | Bolesławowo | Polska | 10 km stacjonarnie | opłacono on-line | ||
8 | Dusowski Piotr | Borkowo | Polska | 10 km stacjonarnie | Flex Runners | opłacono on-line | |
9 | Czarnecki Artur | Borkowo | Polska | 10 km stacjonarnie | opłacono | ||
10 | Galeńska Dorota | Borucino | Polska | 10 km stacjonarnie | opłacono on-line | ||
11 | Szczypkowska Danuta | BORZECHOWO | Polska | 10 km stacjonarnie | Morsy Zblewo Run Team | opłacono on-line | |
12 | Sroka Jerzy | Borzechowo | Polska | 10 km stacjonarnie | Tri Starogard | opłacono on-line | |
13 | Sroka Marietta | Borzechowo | Polska | 10 km stacjonarnie | Morsy Zblewo | opłacono on-line | |
14 | Lewandowska Karolina | Brodnica | Polska | 10 km stacjonarnie | opłacono on-line | ||
15 | Grzonka Emilia | Bydgoszcz | Polska | 10 km stacjonarnie | limit osiągnięty | ||
16 | Pawlak Wojciech | Bydgoszcz | Polska | 10 km stacjonarnie | limit osiągnięty | ||
17 | Grzonka Kamila | Bytonia | Polska | 10 km stacjonarnie | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line | |
18 | MUSZAK ŁUKASZ | BYTÓW | Polska | 10 km stacjonarnie | LKB IM.Braci Petk Lębork | opłacono on-line | |
19 | Jankowski Grzegorz | BYTÓW | Polska | 10 km stacjonarnie | Pozytywnie nakręcony | opłacono on-line | |
20 | GUZOWSKI DARIUSZ | Cetyń | Polska | 10 km stacjonarnie | Talex Borzytuchom | opłacono on-line | |
21 | Stargecki Michał | Chojnice | Polska | 10 km stacjonarnie | limit osiągnięty | ||
22 | Stsrgecki Michał | Chojnice | Polska | 10 km stacjonarnie | opłacono on-line | ||
23 | Kusmider Andrzej Kusmider | Czaplinek | Polska | 10 km stacjonarnie | Wmlks Pomorze Stargard | opłacono on-line | |
24 | Grabowska-Ufnowska Justyna | Czersk | Polska | 10 km stacjonarnie | Aktywni Borowiacy Czersk | opłacono on-line | |
25 | Ufnowski Sebastian | Czersk | Polska | 10 km stacjonarnie | Aktywni Borowiacy Czersk | opłacono on-line | |
26 | Nieżurawska Ewa | Czersk | Polska | 10 km stacjonarnie | Aktywni Borowiacy Czersk | opłacono on-line | |
27 | Pyżewska Beata | Czersk | Polska | 10 km stacjonarnie | opłacono on-line | ||
28 | Bloch Przemysław | Czersk | Polska | 10 km stacjonarnie | Biegające Śliwice | opłacono on-line | |
29 | Tocha Andrzej | Damaszka | Polska | 10 km stacjonarnie | Biegający Tczew | opłacono on-line | |
30 | Wika Mateusz | Dąbrówka | Polska | 10 km stacjonarnie | opłacono on-line | ||
31 | Patelczyk Sławomir | Demlin | Polska | 10 km stacjonarnie | opłacono on-line | ||
32 | Dering Marcin | Demlin | Polska | 10 km stacjonarnie | opłacono on-line | ||
33 | Mańka Sandra | Dzierzgoń | Polska | 10 km stacjonarnie | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono on-line | |
34 | Mańka Eryk | Dzierzgoń | Polska | 10 km stacjonarnie | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono on-line | |
35 | Kacperski Bartosz | Dzierzgoń | Polska | 10 km stacjonarnie | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono on-line | |
36 | Kacperski Mateusz | Dzierzgoń | Polska | 10 km stacjonarnie | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono on-line | |
37 | Matlewska Marzena | Elblag | Polska | 10 km stacjonarnie | El-Aktywni | opłacono on-line | |
38 | Serocki Adam | Elblag | Polska | 10 km stacjonarnie | Drużyna Pierścienia/#SławomirKaminski fizjoterapeuta running team | opłacono on-line | |
39 | Znarowska Bożena | Elblag | Polska | 10 km stacjonarnie | Drużyna Pierścienia/#SławomirKaminski fizjoterapeuta running team | opłacono on-line | |
40 | Janowski Ryszard | Elblag | Polska | 10 km stacjonarnie | Team Karaś - Elbląg | opłacono on-line | |
41 | Sowa Renata | Elbląg | Polska | 10 km stacjonarnie | opłacono on-line | ||
42 | SOWA Sylwester | Elbląg | Polska | 10 km stacjonarnie | Drużyna Pierścienia | opłacono on-line | |
43 | Mikowski Mariusz | Elbląg | Polska | 10 km stacjonarnie | "TeamKaraś" | opłacono on-line | |
44 | Bartnicki Wojciech | Elbląg | Polska | 10 km stacjonarnie | Team Karaś - Elbląg | opłacono on-line | |
45 | Bartnicka Anetta | Elbląg | Polska | 10 km stacjonarnie | Team Karaś - Elbląg | opłacono on-line | |
46 | Papiernik Magdalena | Elbląg | Polska | 10 km stacjonarnie | Team Karaś - Elbląg | opłacono on-line | |
47 | Brzozowski Jacek | Elbląg | Polska | 10 km stacjonarnie | Team Karaś - Elbląg | opłacono on-line | |
48 | Ślęzak Adam | Elbląg | Polska | 10 km stacjonarnie | OSP POGRODZIE | opłacono on-line | |
49 | SZYMAŃSKA JOANNA | Elbląg | Polska | 10 km stacjonarnie | #nessitimeElblag | limit osiągnięty | |
50 | Jurewicz Adam | Elbląg | Polska | 10 km stacjonarnie | Drużyna Pierścienia/#SławomirKaminski fizjoterapeuta running team | opłacono on-line | |
51 | Dordzik Małgorzata | Elbląg | Polska | 10 km stacjonarnie | opłacono on-line | ||
52 | Leśniewski Jan | Elbląg | Polska | 10 km stacjonarnie | El-Aktywni | opłacono on-line | |
53 | Kraśnieński Krzysztof | elbląg | Polska | 10 km stacjonarnie | Team Karaś - Elbląg | opłacono on-line | |
54 | Jankowski Tomasz | Elbląg | Polska | 10 km stacjonarnie | Team Karaś - Elbląg | opłacono on-line | |
55 | Maltsev Artem | Elbląg | Polska | 10 km stacjonarnie | KlugeTeam | opłacono on-line | |
56 | Czepurnych Marta | Elbląg | Polska | 10 km stacjonarnie | opłacono on-line | ||
57 | MAZUR JAROSŁAW | Elbląg | Polska | 10 km stacjonarnie | Team Karaś - Elbląg | opłacono on-line | |
58 | Maliszewska Marianna | Elbląg | Polska | 10 km stacjonarnie | opłacono on-line | ||
59 | Marek Kamil | Elbląg | Polska | 10 km stacjonarnie | opłacono on-line | ||
60 | Kwiatkowska Agata | Elbląg | Polska | 10 km stacjonarnie | KlugeTeam | opłacono on-line | |
61 | Waśniewska Martyna | Elbląg | Polska | 10 km stacjonarnie | KlugeTeam | opłacono on-line | |
62 | Płatkowski Marcin | Elbląg | Polska | 10 km stacjonarnie | Team Karaś - Elbląg | opłacono on-line | |
63 | STOPA ANNA | ELBLĄG | Polska | 10 km stacjonarnie | opłacono on-line | ||
64 | Kwiatkowska Agnieszka | Elbląg | Polska | 10 km stacjonarnie | opłacono on-line | ||
65 | Trzos Łukasz | Elbląg | Polska | 10 km stacjonarnie | opłacono on-line | ||
66 | Kwiatkowski Krzysztof | Elbląg | Polska | 10 km stacjonarnie | opłacono on-line | ||
67 | Kwiatkowska Iwona | Elbląg | Polska | 10 km stacjonarnie | opłacono on-line | ||
68 | Kowalski Jacek | Elbląg | Polska | 10 km stacjonarnie | JACKO | opłacono on-line | |
69 | Sołowiej Daniel | Elbląg | Polska | 10 km stacjonarnie | Team Karaś-Elbląg | opłacono on-line | |
70 | Wasilewski Bogdan | Gdansk | Polska | 10 km stacjonarnie | opłacono on-line | ||
71 | Ukleja Kamila | Gdansk | Polska | 10 km stacjonarnie | opłacono on-line | ||
72 | Maksymiuk Piotr | Gdańsk | Polska | 10 km stacjonarnie | Flex Runners | opłacono | |
73 | Spisak Katarzyna | Gdańsk | Polska | 10 km stacjonarnie | opłacono on-line | ||
74 | Broda Michał | Gdańsk | Polska | 10 km stacjonarnie | opłacono on-line | ||
75 | Witczak Marysia | Gdańsk | Polska | 10 km stacjonarnie | opłacono on-line | ||
76 | Kowalski Robert Sebastian | Gdańsk | Polska | 10 km stacjonarnie | Nie Marnuj Tlenu GAiT | opłacono on-line | |
77 | Krzyżanowski Grzegorz | Gdańsk | Polska | 10 km stacjonarnie | opłacono on-line | ||
78 | Kowalczyk Grzegorz | Gdańsk | Polska | 10 km stacjonarnie | Flex Runners | opłacono | |
79 | Cybulski Krzysztof | Gdańsk | Polska | 10 km stacjonarnie | Nie Marnuj Tlenu GAiT | opłacono on-line | |
80 | Kik Andrzej | Gdańsk | Polska | 10 km stacjonarnie | Nie Marnuj Tlenu GAiT | opłacono on-line | |
81 | Sadowski Tomasz | Gdańsk | Polska | 10 km stacjonarnie | opłacono on-line | ||
82 | Lewandowski Adam | Gdańsk | Polska | 10 km stacjonarnie | opłacono on-line | ||
83 | Szylin Szymon | Gdańsk | Polska | 10 km stacjonarnie | Kancelaria Toboła | opłacono on-line | |
84 | Toboła Lucyna | Gdańsk | Polska | 10 km stacjonarnie | Kancelaria Toboła | opłacono on-line | |
85 | Pekrul Wojciech | Gdańsk | Polska | 10 km stacjonarnie | Między Treningami / DawajKalach Team | opłacono on-line | |
86 | Krazińska Samanta | Gdańsk | Polska | 10 km stacjonarnie | ENERGA | opłacono | |
87 | Lewandowski Tomasz | Gdańsk | Polska | 10 km stacjonarnie | Dekpol | opłacono | |
88 | Czarnecki Piotr | Gdańsk | Polska | 10 km stacjonarnie | opłacono on-line | ||
89 | Tuwalska Elżbieta | Gdańsk | Polska | 10 km stacjonarnie | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line | |
90 | Wiśniewska Kornelia | Gdańsk | Polska | 10 km stacjonarnie | ZABIEGANE DWIE | opłacono on-line | |
91 | Mierzwa Krzysztof | Gdańsk | Polska | 10 km stacjonarnie | Kujawscy Runners | opłacono on-line | |
92 | Koprowski Andrzej | Gdańsk | Polska | 10 km stacjonarnie | opłacono on-line | ||
93 | Bartel Anita | Gdańsk | Polska | 10 km stacjonarnie | Nie Marnuj Tlenu GAiT | opłacono on-line | |
94 | Drzycimska Małgorzata | Gdańsk | Polska | 10 km stacjonarnie | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line | |
95 | Flis Michał | gdańsk | Polska | 10 km stacjonarnie | opłacono on-line | ||
96 | Szyca Katarzyna | Gdańsk | Polska | 10 km stacjonarnie | Flex Runners | opłacono | |
97 | Romanowski Paweł | Gdańsk | Polska | 10 km stacjonarnie | ST RUNNERS | limit osiągnięty | |
98 | Jaworska Beata | Gdańsk | Polska | 10 km stacjonarnie | Flex Runners | opłacono | |
99 | Drzazgowski Bartosz | Gdańsk | Polska | 10 km stacjonarnie | opłacono on-line | ||
100 | Dalke Jowita | Gdańsk | Polska | 10 km stacjonarnie | ZABIEGANE DWIE | opłacono on-line |
Wyświetleń: 29553