Lp | Numer | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kłos Zuzanna | Barchnowy | Polska | 2,2 km stacjonarnie - BIEG MŁODZIEŻOWY | SKL FILIPPIDES Starogard Gdański | opłacono on-line | |
2 | Segar Kajetan | Lubichowo | Polska | 2,2 km stacjonarnie - BIEG MŁODZIEŻOWY | opłacono on-line | ||
3 | Szczepaniak Katarzyna | Kokoszkowy | Polska | 2,2 km stacjonarnie - BIEG MŁODZIEŻOWY | SKL FILIPPIDES | opłacono on-line | |
4 | Kitowski Jaś | Starogard Gdański | Polska | 2,2 km stacjonarnie - BIEG MŁODZIEŻOWY | SKL FILIPPIDES | limit osiągnięty | |
5 | Jędrzejewska Nadia | Nowa Wieś Rzeczna | Polska | 2,2 km stacjonarnie - BIEG MŁODZIEŻOWY | SKL FILIPPIDES Starogard Gdański | opłacono on-line | |
6 | Patelczyk Karol | Demlin | Polska | 2,2 km stacjonarnie - BIEG MŁODZIEŻOWY | Zespół Szkół Ekonomicznych Starogard Gdański | opłacono on-line | |
7 | Patelczyk Agata | Demlin | Polska | 2,2 km stacjonarnie - BIEG MŁODZIEŻOWY | Zespół Szkół Ekonomicznych Starogard Gdański | opłacono on-line | |
8 | Ryk Marta | Starogard Gdański | Polska | 2,2 km stacjonarnie - BIEG MŁODZIEŻOWY | Zespół Szkół Ekonomicznych Starogard Gdański | opłacono on-line | |
9 | Engler Zuzanna | Kokoszkowy | Polska | 2,2 km stacjonarnie - BIEG MŁODZIEŻOWY | SKL FILIPPIDES Starogard Gdański | opłacono on-line | |
10 | Patok Kacper | Starogard Gd. | Polska | 2,2 km stacjonarnie - BIEG MŁODZIEŻOWY | FC Konstytucja | opłacono on-line | |
11 | Kazimierczuk Nadia | Starogard Gdański | Polska | 2,2 km stacjonarnie - BIEG MŁODZIEŻOWY | opłacono on-line | ||
12 | Wojas Artur | Grudziadz | Polska | 2,2 km stacjonarnie - BIEG MŁODZIEŻOWY | opłacono on-line | ||
13 | Kosiedowska Kornelia | Kolincz | Polska | 2,2 km stacjonarnie - BIEG MŁODZIEŻOWY | Hardwood Team | limit osiągnięty | |
14 | Lokś Paulina | Janowo | Polska | 2,2 km stacjonarnie - BIEG MŁODZIEŻOWY | 1 Lo | opłacono on-line | |
15 | Hulewicz Filip | Tczew | Polska | 2,2 km stacjonarnie - BIEG MŁODZIEŻOWY | Biegający Tczew | opłacono on-line | |
16 | Piaskowski Jakub | Sumin | Polska | 2,2 km stacjonarnie - BIEG MŁODZIEŻOWY | PSP Sumin | opłacono on-line | |
17 | Łada Nikodem | Nowe Polaszki | Polska | 2,2 km stacjonarnie - BIEG MŁODZIEŻOWY | SP 6 Kościerzyna | opłacono on-line | |
18 | Buda Aleksander | Koteże | Polska | 2,2 km stacjonarnie - BIEG MŁODZIEŻOWY | SKL FILIPPIDES | opłacono on-line | |
19 | Mańka Marika | Dzierzgoń | Polska | 2,2 km stacjonarnie - BIEG MŁODZIEŻOWY | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | limit osiągnięty | |
20 | Pontus Maciej | Gdańsk | Polska | 2,2 km stacjonarnie - BIEG MŁODZIEŻOWY | opłacono on-line | ||
21 | Dubiel Oskar | Gniszewo | Polska | 2,2 km stacjonarnie - BIEG MŁODZIEŻOWY | Szkoła Podstawowa w Subkowach | opłacono on-line | |
22 | Henke Aleksander | Gdańsk | Polska | 2,2 km stacjonarnie - BIEG MŁODZIEŻOWY | opłacono on-line | ||
23 | Serocki Paweł | Starogard gdański | Polska | 2,2 km stacjonarnie - BIEG MŁODZIEŻOWY | Drużyna Pierścienia | opłacono on-line | |
24 | Nagórski Mikołaj | Starogard Gdański | Polska | 2,2 km stacjonarnie - BIEG MŁODZIEŻOWY | opłacono on-line | ||
25 | Grobelny Maksymilian | Starogard Gd. | Polska | 2,2 km stacjonarnie - BIEG MŁODZIEŻOWY | FC Konstytucja | opłacono on-line | |
26 | Kowalski Filip | Starogard Gd. | Polska | 2,2 km stacjonarnie - BIEG MŁODZIEŻOWY | FC Konstytucja | opłacono on-line | |
27 | JABŁOŃSKA Laura | Dzierzgoń | Polska | 2,2 km stacjonarnie - BIEG MŁODZIEŻOWY | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | limit osiągnięty | |
28 | Szamański Jakub | Starogard Gdański | Polska | 2,2 km stacjonarnie - BIEG MŁODZIEŻOWY | limit osiągnięty | ||
29 | Stępak Małgosia | Dzierzgoń | Polska | 2,2 km stacjonarnie - BIEG MŁODZIEŻOWY | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | limit osiągnięty | |
30 | Panuś Anna | stanowo | Polska | 2,2 km stacjonarnie - BIEG MŁODZIEŻOWY | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | limit osiągnięty | |
31 | Wożniak Nadia | Dzierzgoń | Polska | 2,2 km stacjonarnie - BIEG MŁODZIEŻOWY | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | limit osiągnięty | |
32 | Weremczuk Martyna | Minięta | Polska | 2,2 km stacjonarnie - BIEG MŁODZIEŻOWY | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | limit osiągnięty | |
33 | Makiła Karol | Starogard Gdański | Polska | 2,2 km stacjonarnie - BIEG MŁODZIEŻOWY | Kociewski klub biegacza | limit osiągnięty | |
34 | Kubach Julita | Starogard Gdański | Polska | 2,2 km stacjonarnie - BIEG MŁODZIEŻOWY | SKL FILIPPIDES | opłacono on-line | |
35 | Derengowska Paulina | Starogard Gdański | Polska | 2,2 km stacjonarnie - BIEG MŁODZIEŻOWY | SKL FILIPPIDES | opłacono on-line |
Wyświetleń: 29168