Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | SALEWSKI JAN | GDYNIA | Polska | 10 km | KUJAWCY RUNNERS/ ALIOR BANK / GOOD-TIME | |
2 | Lewandowski Marcin | Tuchola | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
3 | Kordecki Robert | Wielki Klincz | Polska | 10 km | Maratończyk Wielki Klincz | opłacono on-line |
4 | ZIÓŁKOWSKA ANNA | Tczew | Polska | 10 km | BIEGAJĄCY TCZEW | opłacono on-line |
5 | Biniszkiewicz Marcin | Tczew | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
6 | RYCHTER WIESŁAW | ELBLĄG | Polska | 10 km | Buchalter | opłacono on-line |
7 | Prokopiuk Jacek | Bolesławowo | Polska | 10 km | ||
8 | SZUBERT KATARZYNA | SIWIAŁKA | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
9 | Szarmach Anna | Lubichowo | Polska | 10 km | ||
10 | Gapiński Łukasz | Wąbrzeźno | Polska | 10 km | Start Team Wąbrzeźno | opłacono on-line |
11 | SPRĘGA aurelia | starogard gdański | Polska | 10 km | SKL Filippides | opłacono on-line |
12 | Węsiora Mariusz | Drzycim | Polska | 10 km | Diabelskie pioruny | |
13 | Hartuna zenon | Piece | Polska | 10 km | Sokół Zblewo PKP CARGO GDYNIA | opłacono on-line |
14 | Mania Roman | Bedzmierowice | Polska | 10 km | Sokół Zblewo PKP CARGO GDYNIA | opłacono on-line |
15 | Boschke Magdalena | Pelplin | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
16 | Sokół Paweł | Zduny | Polska | 10 km | Aktywni Kociewiacy | opłacono on-line |
17 | Wiśniewska Dorota | Szarnoś | Polska | 10 km | Szarnoś team | opłacono on-line |
18 | Hoffmann Daniel | Zblewo | Polska | 10 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
19 | schutz tomasz | Gdynia | Polska | 10 km | BROWAR GDYNIA | |
20 | Gumienik Monika | Szarnoś | Polska | 10 km | Szarnoś Team | opłacono on-line |
21 | Żardecki Dawid | Starogard Gdański | Polska | 10 km | KS Sokół Zblewo | |
22 | Jagodda Adam | Tczew | Polska | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
23 | Derkowska Ewelina | Szarnoś | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
24 | Pawełek Marcin | Tczew | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
25 | Orlikowski Tadeusz | Gdynia | Polska | 10 km | Biegająca Gdynia | opłacono on-line |
26 | PISKORSKI JERZY | PELPLIN | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
27 | Łubkowska Graźyna | Gdańsk | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
28 | Nadolny Radosław | Pelplin | Polska | 10 km | ||
29 | Cebula Bogdan | Sztum | Polska | 10 km | LKS Zantyr Sztum | |
30 | Dekowska Monika | Wętfie | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
31 | Gumiński Piotr | Zblewo | Polska | 10 km | KS Sokół Zblewo | |
32 | Legaszewski Roman | Skórcz | Polska | 10 km | Team MX Skórcz | opłacono on-line |
33 | Nelke Eliasz | Tczew | Polska | 10 km | Apator Metrix | opłacono on-line |
34 | Narloch Michał | Lubichowo | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
35 | Wiśniewski Marek | Lubiszewo | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
36 | OLSZEWSKI ŁUKASZ | Kwidzyn | Polska | 10 km | Kwidzyn Biega | |
37 | Lewandowski Michał | Mirotki | Polska | 10 km | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | |
38 | Grobelny Tomasz | Starogard Gd. | Polska | 10 km | Starogardzki Klub Lekkoatletyczny Filippides | opłacono on-line |
39 | Tryczak Andrzej | Wąbrzeźno | Polska | 10 km | Start Team Wąbrzeźno | opłacono on-line |
40 | Tybuś Wojciech | Starogard Gdański | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
41 | Freda Patrycja | Starogard Gdański | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
42 | Bartosiak Ryszard | Gardeja | Polska | 10 km | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line |
43 | Dejna Sylwia | Tczew | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
44 | Majkowski Tomasz | Skórcz | Polska | 10 km | Aktywni Kociewiacy | opłacono on-line |
45 | Chabowski Tomasz | sztum | Polska | 10 km | Sztum Biega | opłacono on-line |
46 | Mykowski Tadeusz | Skorcz | Polska | 10 km | ||
47 | Błaszczuk Grzegorz | Mikołajki Pomorskie | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
48 | Gdaniec Anna | Starogard Gdański | Polska | 10 km | ||
49 | Loose Anna | Starogard Gdański | Polska | 10 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
50 | Ogonowska Agnieszka | Bartoszyce | Polska | 10 km | Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny | opłacono on-line |
51 | Reimus Maciej | Skórcz | Polska | 10 km | Aktywni Kociewiacy | opłacono on-line |
52 | Ogonowski Daniel | Gdańsk | Polska | 10 km | Grupa Rewers | opłacono on-line |
53 | Czerwiński Krzysztof | Osno | Polska | 10 km | polkrys team | opłacono on-line |
54 | Czechowska Dorota | Subkowy | Polska | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
55 | Czechowski Dawid | Subkowy | Polska | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
56 | Połomski Jarosław | Gniew | Polska | 10 km | Trunsformacja Gniew | opłacono on-line |
57 | Gumienik Dariusz | Szarnoś | Polska | 10 km | Szarnoś Team | opłacono on-line |
58 | Młyński Zbigniew | Kokoszkowy | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
59 | Wenderska Dominika | Grudziądz | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
60 | Wiśniewska Marta | Lubiszewo | Polska | 10 km | CrossElite | opłacono on-line |
61 | Heyda Piotr | Iława | Polska | 10 km | D312 | opłacono on-line |
62 | Łabuda Agnieszka | Iława | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
63 | Szyplewski Bartosz | Nowe | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
64 | Brzeska-Szulc Monika | Iława | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
65 | Gałuszka Dorota | Grudziądz | Polska | 10 km | Wtorkowy Trening | opłacono on-line |
66 | Gałuszka Bartłomiej | Grudziądz | Polska | 10 km | Wtorkowy Trening | opłacono on-line |
67 | Szamocki Dominik | Śliwice | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
68 | Łada Marcin | Żukowo | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
69 | Nowakowski Jerzy | Skórcz | Polska | 10 km | Team MX Skórcz | opłacono on-line |
70 | Łepek Teresa | Grudziądz | Polska | 10 km | Start Team Wąbrzeźno | opłacono on-line |
71 | Ruminska Katarzyna | Wałdowo Szlacheckie | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
72 | Bielińska Barbara | Starogard Gdański | Polska | 10 km | SKL/FILIPPIDES BBL STAROGARD GD | opłacono on-line |
73 | Michałowski Piotr | Przechlewo | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
74 | Zakrzewski Jakub | Starogard Gdański | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
75 | Trzebiatowski Michał | Iława | Polska | 10 km | BGS Iława | opłacono on-line |
76 | Kurkowski Marek | Starogard Gdański | Polska | 10 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
77 | Rekowski Kazimierz | Tczew | Polska | 10 km | Eaton Running Team/Biegajacy Tczew | opłacono on-line |
78 | Łucka Anna | Grudziądz | Polska | 10 km | La rive Team | opłacono on-line |
79 | Łucki Mirosław | Grudziądz | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
80 | Jankowski Karol | Iława | Polska | 10 km | BGS Iława | opłacono on-line |
81 | Ścisłowski Andrzej | Tczew | Polska | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
82 | Loose Bartosz | Zblewo | Polska | 10 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
83 | Ruszkiewicz Małgorzata | Susz | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
84 | Mikołajczyk Wojciech | Starogard Gdański | Polska | 10 km | SKL Filippides | opłacono on-line |
85 | Różek Dawid | Śliwice | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
86 | Grzonka Kamila | Bytonia | Polska | 10 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
87 | Ruchlewicz Urszula | Sztum | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
88 | Osiecki Grzegorz | 14-220 Kisielice | Polska | 10 km | ||
89 | Patelczyk Sławomir | Demlin | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
90 | Dering Marcin | Demlin | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
91 | Kuźma Anna | Świecie | Polska | 10 km | The Runners Świecie | |
92 | Chojnacka Jolanta | Pelplin | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
93 | Homa Henryk | Pelplin | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
94 | milkowski mariusz | gdynia | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
95 | Maliszewska Marianna | Elbląg | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
96 | Grefka Stefan | Łąg | Polska | 10 km | Aktywni Borowiacy Czersk | opłacono on-line |
97 | Szczypkowska Danuta | BORZECHOWO | Polska | 10 km | Morsy Zblewo | opłacono on-line |
98 | Pior Karolina | Skórcz | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
99 | MAJNA Kazimierz | Gdynia | Polska | 10 km | Parkrun Gdynia | opłacono on-line |
100 | Szwedowski Łukasz | Kulice | Polska | 10 km | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | opłacono on-line |
Wyświetleń: 9943