Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
101 | OLSZEWSKI ŁUKASZ | Kwidzyn | Polska | 10 km | Kwidzyn Biega | |
102 | Wiśniewski Marek | Lubiszewo | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
103 | Narloch Michał | Lubichowo | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
104 | Nelke Eliasz | Tczew | Polska | 10 km | Apator Metrix | opłacono on-line |
105 | Legaszewski Roman | Skórcz | Polska | 10 km | Team MX Skórcz | opłacono on-line |
106 | Gumiński Piotr | Zblewo | Polska | 10 km | KS Sokół Zblewo | |
107 | Dekowska Monika | Wętfie | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
108 | Cebula Bogdan | Sztum | Polska | 10 km | LKS Zantyr Sztum | |
109 | Nadolny Radosław | Pelplin | Polska | 10 km | ||
110 | Łubkowska Graźyna | Gdańsk | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
111 | PISKORSKI JERZY | PELPLIN | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
112 | Orlikowski Tadeusz | Gdynia | Polska | 10 km | Biegająca Gdynia | opłacono on-line |
113 | Pawełek Marcin | Tczew | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
114 | Derkowska Ewelina | Szarnoś | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
115 | Jagodda Adam | Tczew | Polska | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
116 | Żardecki Dawid | Starogard Gdański | Polska | 10 km | KS Sokół Zblewo | |
117 | Gumienik Monika | Szarnoś | Polska | 10 km | Szarnoś Team | opłacono on-line |
118 | schutz tomasz | Gdynia | Polska | 10 km | BROWAR GDYNIA | |
119 | Hoffmann Daniel | Zblewo | Polska | 10 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
120 | Wiśniewska Dorota | Szarnoś | Polska | 10 km | Szarnoś team | opłacono on-line |
121 | Sokół Paweł | Zduny | Polska | 10 km | Aktywni Kociewiacy | opłacono on-line |
122 | Boschke Magdalena | Pelplin | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
123 | Mania Roman | Bedzmierowice | Polska | 10 km | Sokół Zblewo PKP CARGO GDYNIA | opłacono on-line |
124 | Hartuna zenon | Piece | Polska | 10 km | Sokół Zblewo PKP CARGO GDYNIA | opłacono on-line |
125 | Węsiora Mariusz | Drzycim | Polska | 10 km | Diabelskie pioruny | |
126 | SPRĘGA aurelia | starogard gdański | Polska | 10 km | SKL Filippides | opłacono on-line |
127 | Gapiński Łukasz | Wąbrzeźno | Polska | 10 km | Start Team Wąbrzeźno | opłacono on-line |
128 | Szarmach Anna | Lubichowo | Polska | 10 km | ||
129 | SZUBERT KATARZYNA | SIWIAŁKA | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
130 | Prokopiuk Jacek | Bolesławowo | Polska | 10 km | ||
131 | RYCHTER WIESŁAW | ELBLĄG | Polska | 10 km | Buchalter | opłacono on-line |
132 | Biniszkiewicz Marcin | Tczew | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
133 | ZIÓŁKOWSKA ANNA | Tczew | Polska | 10 km | BIEGAJĄCY TCZEW | opłacono on-line |
134 | Kordecki Robert | Wielki Klincz | Polska | 10 km | Maratończyk Wielki Klincz | opłacono on-line |
135 | Lewandowski Marcin | Tuchola | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
136 | SALEWSKI JAN | GDYNIA | Polska | 10 km | KUJAWCY RUNNERS/ ALIOR BANK / GOOD-TIME |
Wyświetleń: 9965