Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lokś GRAŻYNA | Janowo | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
2 | Śnieg Aleksandra | Gdańsk | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
3 | Wakuła-Kunz Wanda | Toruń | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
4 | Kunz Mieczysław | Toruń | Polska | 10 km | UMK Toruń | opłacono on-line |
5 | Olkowski Jurek | Świecie | Polska | 10 km | The Runners Świecie | opłacono on-line |
6 | Waśniewski Edward | Pelplin | Polska | 10 km | Klub Aktywnego Pelpliniaka | opłacono on-line |
7 | Mazerski Jarosław | Toruń | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
8 | Witt Grażyna | Sopot | Polska | 10 km | MaratonyPolskie.PL TEAM | opłacono on-line |
9 | Kropidłowski Marek | Tczew | Polska | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
10 | Łukomski Andrzej | Sztum | Polska | 10 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
11 | Gidzińska Larysa | Gdańsk | Polska | 10 km | Benefit Systems off-road Runners | opłacono on-line |
12 | Niemczyk Mateusz | Starogard Gdański | Polska | 10 km | KS Prefbet-Sonarol | opłacono on-line |
13 | Dywelski Mirosław | Tczew | Polska | 10 km | BIEGAJĄCY TCZEW | opłacono on-line |
14 | Slisewski Tomasz | Starogard Gdański | Polska | 10 km | GK STG / POLPHARMA RUN TEAM | opłacono on-line |
15 | Szatkowski Józef | Grudziądz | Polska | 10 km | Morsy z Michałowa | opłacono on-line |
16 | Kwiatkowska Iwona | Elbląg | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
17 | Kwiatkowski Krzysztof | Elbląg | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
18 | Osiński Ryszard | Malbork | Polska | 10 km | Biegowa Rodzinka | opłacono on-line |
19 | Ruchlewicz Natalia | Sztum | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
20 | Śrutkowski Sylwester | Sztum | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
21 | Tocha Andrzej | Damaszka | Polska | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
22 | Szabłowska Iwona | Pruszcz Gdański | Polska | 10 km | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | opłacono on-line |
23 | Dąbrowski Leszek | Pływaczewo | Polska | 10 km | Start Team Wąbrzeźno | opłacono on-line |
24 | Gąsiorowski Dariusz | Gardeja | Polska | 10 km | Wataha Łączy Nas Bieganie | opłacono on-line |
25 | Sobieś Alina | Gardeja | Polska | 10 km | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line |
26 | Szczepański Mateusz | Szembruk | Polska | 10 km | Start Team Wąbrzeźno | opłacono on-line |
27 | Szwedowski Łukasz | Kulice | Polska | 10 km | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | opłacono on-line |
28 | MAJNA Kazimierz | Gdynia | Polska | 10 km | Parkrun Gdynia | opłacono on-line |
29 | Pior Karolina | Skórcz | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
30 | Szczypkowska Danuta | BORZECHOWO | Polska | 10 km | Morsy Zblewo | opłacono on-line |
31 | Grefka Stefan | Łąg | Polska | 10 km | Aktywni Borowiacy Czersk | opłacono on-line |
32 | Maliszewska Marianna | Elbląg | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
33 | milkowski mariusz | gdynia | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
34 | Homa Henryk | Pelplin | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
35 | Chojnacka Jolanta | Pelplin | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
36 | Dering Marcin | Demlin | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
37 | Patelczyk Sławomir | Demlin | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
38 | Ruchlewicz Urszula | Sztum | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
39 | Grzonka Kamila | Bytonia | Polska | 10 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
40 | Różek Dawid | Śliwice | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
41 | Mikołajczyk Wojciech | Starogard Gdański | Polska | 10 km | SKL Filippides | opłacono on-line |
42 | Ruszkiewicz Małgorzata | Susz | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
43 | Loose Bartosz | Zblewo | Polska | 10 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
44 | Ścisłowski Andrzej | Tczew | Polska | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
45 | Jankowski Karol | Iława | Polska | 10 km | BGS Iława | opłacono on-line |
46 | Łucki Mirosław | Grudziądz | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
47 | Łucka Anna | Grudziądz | Polska | 10 km | La rive Team | opłacono on-line |
48 | Rekowski Kazimierz | Tczew | Polska | 10 km | Eaton Running Team/Biegajacy Tczew | opłacono on-line |
49 | Kurkowski Marek | Starogard Gdański | Polska | 10 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
50 | Trzebiatowski Michał | Iława | Polska | 10 km | BGS Iława | opłacono on-line |
51 | Zakrzewski Jakub | Starogard Gdański | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
52 | Michałowski Piotr | Przechlewo | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
53 | Bielińska Barbara | Starogard Gdański | Polska | 10 km | SKL/FILIPPIDES BBL STAROGARD GD | opłacono on-line |
54 | Ruminska Katarzyna | Wałdowo Szlacheckie | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
55 | Łepek Teresa | Grudziądz | Polska | 10 km | Start Team Wąbrzeźno | opłacono on-line |
56 | Nowakowski Jerzy | Skórcz | Polska | 10 km | Team MX Skórcz | opłacono on-line |
57 | Łada Marcin | Żukowo | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
58 | Szamocki Dominik | Śliwice | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
59 | Gałuszka Bartłomiej | Grudziądz | Polska | 10 km | Wtorkowy Trening | opłacono on-line |
60 | Gałuszka Dorota | Grudziądz | Polska | 10 km | Wtorkowy Trening | opłacono on-line |
61 | Brzeska-Szulc Monika | Iława | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
62 | Szyplewski Bartosz | Nowe | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
63 | Łabuda Agnieszka | Iława | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
64 | Heyda Piotr | Iława | Polska | 10 km | D312 | opłacono on-line |
65 | Wiśniewska Marta | Lubiszewo | Polska | 10 km | CrossElite | opłacono on-line |
66 | Wenderska Dominika | Grudziądz | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
67 | Młyński Zbigniew | Kokoszkowy | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
68 | Gumienik Dariusz | Szarnoś | Polska | 10 km | Szarnoś Team | opłacono on-line |
69 | Połomski Jarosław | Gniew | Polska | 10 km | Trunsformacja Gniew | opłacono on-line |
70 | Czechowski Dawid | Subkowy | Polska | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
71 | Czechowska Dorota | Subkowy | Polska | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
72 | Czerwiński Krzysztof | Osno | Polska | 10 km | polkrys team | opłacono on-line |
73 | Ogonowski Daniel | Gdańsk | Polska | 10 km | Grupa Rewers | opłacono on-line |
74 | Reimus Maciej | Skórcz | Polska | 10 km | Aktywni Kociewiacy | opłacono on-line |
75 | Ogonowska Agnieszka | Bartoszyce | Polska | 10 km | Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny | opłacono on-line |
76 | Loose Anna | Starogard Gdański | Polska | 10 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
77 | Błaszczuk Grzegorz | Mikołajki Pomorskie | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
78 | Chabowski Tomasz | sztum | Polska | 10 km | Sztum Biega | opłacono on-line |
79 | Majkowski Tomasz | Skórcz | Polska | 10 km | Aktywni Kociewiacy | opłacono on-line |
80 | Dejna Sylwia | Tczew | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
81 | Bartosiak Ryszard | Gardeja | Polska | 10 km | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line |
82 | Freda Patrycja | Starogard Gdański | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
83 | Tybuś Wojciech | Starogard Gdański | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
84 | Tryczak Andrzej | Wąbrzeźno | Polska | 10 km | Start Team Wąbrzeźno | opłacono on-line |
85 | Grobelny Tomasz | Starogard Gd. | Polska | 10 km | Starogardzki Klub Lekkoatletyczny Filippides | opłacono on-line |
86 | Wiśniewski Marek | Lubiszewo | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
87 | Narloch Michał | Lubichowo | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
88 | Nelke Eliasz | Tczew | Polska | 10 km | Apator Metrix | opłacono on-line |
89 | Legaszewski Roman | Skórcz | Polska | 10 km | Team MX Skórcz | opłacono on-line |
90 | Dekowska Monika | Wętfie | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
91 | Łubkowska Graźyna | Gdańsk | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
92 | PISKORSKI JERZY | PELPLIN | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
93 | Orlikowski Tadeusz | Gdynia | Polska | 10 km | Biegająca Gdynia | opłacono on-line |
94 | Pawełek Marcin | Tczew | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
95 | Derkowska Ewelina | Szarnoś | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
96 | Jagodda Adam | Tczew | Polska | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
97 | Gumienik Monika | Szarnoś | Polska | 10 km | Szarnoś Team | opłacono on-line |
98 | Hoffmann Daniel | Zblewo | Polska | 10 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
99 | Wiśniewska Dorota | Szarnoś | Polska | 10 km | Szarnoś team | opłacono on-line |
100 | Sokół Paweł | Zduny | Polska | 10 km | Aktywni Kociewiacy | opłacono on-line |
Wyświetleń: 9926