Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 SALEWSKI JAN GDYNIA 10 km KUJAWCY RUNNERS/ ALIOR BANK / GOOD-TIME
2 Lewandowski Marcin Tuchola 10 km opłacono on-line
3 Kordecki Robert Wielki Klincz 10 km Maratończyk Wielki Klincz opłacono on-line
4 ZIÓŁKOWSKA ANNA Tczew 10 km BIEGAJĄCY TCZEW opłacono on-line
5 Biniszkiewicz Marcin Tczew 10 km opłacono on-line
6 RYCHTER WIESŁAW ELBLĄG 10 km Buchalter opłacono on-line
7 Prokopiuk Jacek Bolesławowo 10 km
8 SZUBERT KATARZYNA SIWIAŁKA 10 km opłacono on-line
9 Szarmach Anna Lubichowo 10 km
10 Gapiński Łukasz Wąbrzeźno 10 km Start Team Wąbrzeźno opłacono on-line
11 SPRĘGA aurelia starogard gdański 10 km SKL Filippides opłacono on-line
12 Węsiora Mariusz Drzycim 10 km Diabelskie pioruny
13 Hartuna zenon Piece 10 km Sokół Zblewo PKP CARGO GDYNIA opłacono on-line
14 Mania Roman Bedzmierowice 10 km Sokół Zblewo PKP CARGO GDYNIA opłacono on-line
15 Boschke Magdalena Pelplin 10 km opłacono on-line
16 Sokół Paweł Zduny 10 km Aktywni Kociewiacy opłacono on-line
17 Wiśniewska Dorota Szarnoś 10 km Szarnoś team opłacono on-line
18 Hoffmann Daniel Zblewo 10 km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
19 schutz tomasz Gdynia 10 km BROWAR GDYNIA
20 Gumienik Monika Szarnoś 10 km Szarnoś Team opłacono on-line
21 Żardecki Dawid Starogard Gdański 10 km KS Sokół Zblewo
22 Jagodda Adam Tczew 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
23 Derkowska Ewelina Szarnoś 10 km opłacono on-line
24 Pawełek Marcin Tczew 10 km opłacono on-line
25 Orlikowski Tadeusz Gdynia 10 km Biegająca Gdynia opłacono on-line
26 PISKORSKI JERZY PELPLIN 10 km opłacono on-line
27 Łubkowska Graźyna Gdańsk 10 km opłacono on-line
28 Nadolny Radosław Pelplin 10 km
29 Cebula Bogdan Sztum 10 km LKS Zantyr Sztum
30 Dekowska Monika Wętfie 10 km opłacono on-line
31 Gumiński Piotr Zblewo 10 km KS Sokół Zblewo
32 Legaszewski Roman Skórcz 10 km Team MX Skórcz opłacono on-line
33 Nelke Eliasz Tczew 10 km Apator Metrix opłacono on-line
34 Narloch Michał Lubichowo 10 km opłacono on-line
35 Wiśniewski Marek Lubiszewo 10 km opłacono on-line
36 OLSZEWSKI ŁUKASZ Kwidzyn 10 km Kwidzyn Biega
37 Lewandowski Michał Mirotki 10 km LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz
38 Grobelny Tomasz Starogard Gd. 10 km Starogardzki Klub Lekkoatletyczny Filippides opłacono on-line
39 Tryczak Andrzej Wąbrzeźno 10 km Start Team Wąbrzeźno opłacono on-line
40 Tybuś Wojciech Starogard Gdański 10 km opłacono on-line
41 Freda Patrycja Starogard Gdański 10 km opłacono on-line
42 Bartosiak Ryszard Gardeja 10 km Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
43 Dejna Sylwia Tczew 10 km opłacono on-line
44 Majkowski Tomasz Skórcz 10 km Aktywni Kociewiacy opłacono on-line
45 Chabowski Tomasz sztum 10 km Sztum Biega opłacono on-line
46 Mykowski Tadeusz Skorcz 10 km
47 Błaszczuk Grzegorz Mikołajki Pomorskie 10 km opłacono on-line
48 Gdaniec Anna Starogard Gdański 10 km
49 Loose Anna Starogard Gdański 10 km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
50 Ogonowska Agnieszka Bartoszyce 10 km Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny opłacono on-line
51 Reimus Maciej Skórcz 10 km Aktywni Kociewiacy opłacono on-line
52 Ogonowski Daniel Gdańsk 10 km Grupa Rewers opłacono on-line
53 Czerwiński Krzysztof Osno 10 km polkrys team opłacono on-line
54 Czechowska Dorota Subkowy 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
55 Czechowski Dawid Subkowy 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
56 Połomski Jarosław Gniew 10 km Trunsformacja Gniew opłacono on-line
57 Gumienik Dariusz Szarnoś 10 km Szarnoś Team opłacono on-line
58 Młyński Zbigniew Kokoszkowy 10 km opłacono on-line
59 Wenderska Dominika Grudziądz 10 km opłacono on-line
60 Wiśniewska Marta Lubiszewo 10 km CrossElite opłacono on-line
61 Heyda Piotr Iława 10 km D312 opłacono on-line
62 Łabuda Agnieszka Iława 10 km opłacono on-line
63 Szyplewski Bartosz Nowe 10 km opłacono on-line
64 Brzeska-Szulc Monika Iława 10 km opłacono on-line
65 Gałuszka Dorota Grudziądz 10 km Wtorkowy Trening opłacono on-line
66 Gałuszka Bartłomiej Grudziądz 10 km Wtorkowy Trening opłacono on-line
67 Szamocki Dominik Śliwice 10 km opłacono on-line
68 Łada Marcin Żukowo 10 km opłacono on-line
69 Nowakowski Jerzy Skórcz 10 km Team MX Skórcz opłacono on-line
70 Łepek Teresa Grudziądz 10 km Start Team Wąbrzeźno opłacono on-line
71 Ruminska Katarzyna Wałdowo Szlacheckie 10 km opłacono on-line
72 Bielińska Barbara Starogard Gdański 10 km SKL/FILIPPIDES BBL STAROGARD GD opłacono on-line
73 Michałowski Piotr Przechlewo 10 km opłacono on-line
74 Zakrzewski Jakub Starogard Gdański 10 km opłacono on-line
75 Trzebiatowski Michał Iława 10 km BGS Iława opłacono on-line
76 Kurkowski Marek Starogard Gdański 10 km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
77 Rekowski Kazimierz Tczew 10 km Eaton Running Team/Biegajacy Tczew opłacono on-line
78 Łucka Anna Grudziądz 10 km La rive Team opłacono on-line
79 Łucki Mirosław Grudziądz 10 km opłacono on-line
80 Jankowski Karol Iława 10 km BGS Iława opłacono on-line
81 Ścisłowski Andrzej Tczew 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
82 Loose Bartosz Zblewo 10 km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
83 Ruszkiewicz Małgorzata Susz 10 km opłacono on-line
84 Mikołajczyk Wojciech Starogard Gdański 10 km SKL Filippides opłacono on-line
85 Różek Dawid Śliwice 10 km opłacono on-line
86 Grzonka Kamila Bytonia 10 km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
87 Ruchlewicz Urszula Sztum 10 km opłacono on-line
88 Osiecki Grzegorz 14-220 Kisielice 10 km
89 Patelczyk Sławomir Demlin 10 km opłacono on-line
90 Dering Marcin Demlin 10 km opłacono on-line
91 Kuźma Anna Świecie 10 km The Runners Świecie
92 Chojnacka Jolanta Pelplin 10 km opłacono on-line
93 Homa Henryk Pelplin 10 km opłacono on-line
94 milkowski mariusz gdynia 10 km opłacono on-line
95 Maliszewska Marianna Elbląg 10 km opłacono on-line
96 Grefka Stefan Łąg 10 km Aktywni Borowiacy Czersk opłacono on-line
97 Szczypkowska Danuta BORZECHOWO 10 km Morsy Zblewo opłacono on-line
98 Pior Karolina Skórcz 10 km opłacono on-line
99 MAJNA Kazimierz Gdynia 10 km Parkrun Gdynia opłacono on-line
100 Szwedowski Łukasz Kulice 10 km Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice opłacono on-line


Wyświetleń: 7026

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ