Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Osiecki Grzegorz 14-220 Kisielice 10 km
2 Ogonowska Agnieszka Bartoszyce 10 km Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny opłacono on-line
3 Mania Roman Bedzmierowice 10 km Sokół Zblewo PKP CARGO GDYNIA opłacono on-line
4 Prokopiuk Jacek Bolesławowo 10 km
5 Szczypkowska Danuta BORZECHOWO 10 km Morsy Zblewo opłacono on-line
6 Skalska Anna Bytonia 10 km KS Sokół Zblewo
7 Grzonka Kamila Bytonia 10 km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
8 Kluczewska Emilia Bytów 10 km Runastyczni Team Bytów
9 Tocha Andrzej Damaszka 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
10 Patelczyk Sławomir Demlin 10 km opłacono on-line
11 Dering Marcin Demlin 10 km opłacono on-line
12 Węsiora Mariusz Drzycim 10 km Diabelskie pioruny
13 Łazarski Marian Działowo 10 km Start Team Wąbrzeźno
14 Kwiatkowski Krzysztof Elbląg 10 km opłacono on-line
15 Kwiatkowska Iwona Elbląg 10 km opłacono on-line
16 Maliszewska Marianna Elbląg 10 km opłacono on-line
17 RYCHTER WIESŁAW ELBLĄG 10 km Buchalter opłacono on-line
18 Sobieś Alina Gardeja 10 km Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
19 Gąsiorowski Dariusz Gardeja 10 km Wataha Łączy Nas Bieganie opłacono on-line
20 Bartosiak Ryszard Gardeja 10 km Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
21 Ogonowski Daniel Gdańsk 10 km Grupa Rewers opłacono on-line
22 Gidzińska Larysa Gdańsk 10 km Benefit Systems off-road Runners opłacono on-line
23 Hinc Stanisław Gdańsk 10 km
24 Hinc Aldona Gdańsk 10 km
25 Łubkowska Graźyna Gdańsk 10 km opłacono on-line
26 Śnieg Aleksandra Gdańsk 10 km opłacono on-line
27 MAJNA Kazimierz Gdynia 10 km Parkrun Gdynia opłacono on-line
28 schutz tomasz Gdynia 10 km BROWAR GDYNIA
29 milkowski mariusz gdynia 10 km opłacono on-line
30 Orlikowski Tadeusz Gdynia 10 km Biegająca Gdynia opłacono on-line
31 SALEWSKI JAN GDYNIA 10 km KUJAWCY RUNNERS/ ALIOR BANK / GOOD-TIME
32 Połomski Jarosław Gniew 10 km Trunsformacja Gniew opłacono on-line
33 Łucka Anna Grudziądz 10 km La rive Team opłacono on-line
34 Łucki Mirosław Grudziądz 10 km opłacono on-line
35 Gałuszka Dorota Grudziądz 10 km Wtorkowy Trening opłacono on-line
36 Gałuszka Bartłomiej Grudziądz 10 km Wtorkowy Trening opłacono on-line
37 Szatkowski Józef Grudziądz 10 km Morsy z Michałowa opłacono on-line
38 Łepek Teresa Grudziądz 10 km Start Team Wąbrzeźno opłacono on-line
39 Wenderska Dominika Grudziądz 10 km opłacono on-line
40 Jankowski Karol Iława 10 km BGS Iława opłacono on-line
41 Trzebiatowski Michał Iława 10 km BGS Iława opłacono on-line
42 Heyda Piotr Iława 10 km D312 opłacono on-line
43 Łabuda Agnieszka Iława 10 km opłacono on-line
44 Brzeska-Szulc Monika Iława 10 km opłacono on-line
45 Lokś GRAŻYNA Janowo 10 km opłacono on-line
46 Młyński Zbigniew Kokoszkowy 10 km opłacono on-line
47 Szwedowski Łukasz Kulice 10 km Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice opłacono on-line
48 OLSZEWSKI ŁUKASZ Kwidzyn 10 km Kwidzyn Biega
49 Russ Roman Laskowice 10 km TKKF Kolejarz Bydgoszcz
50 Narloch Michał Lubichowo 10 km opłacono on-line
51 Szarmach Anna Lubichowo 10 km
52 Wiśniewski Marek Lubiszewo 10 km opłacono on-line
53 Wiśniewska Marta Lubiszewo 10 km CrossElite opłacono on-line
54 Grefka Stefan Łąg 10 km Aktywni Borowiacy Czersk opłacono on-line
55 Osiński Ryszard Malbork 10 km Biegowa Rodzinka opłacono on-line
56 Błaszczuk Grzegorz Mikołajki Pomorskie 10 km opłacono on-line
57 Lewandowski Michał Mirotki 10 km LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz
58 Szyplewski Bartosz Nowe 10 km opłacono on-line
59 Czerwiński Krzysztof Osno 10 km polkrys team opłacono on-line
60 Waśniewski Edward Pelplin 10 km Klub Aktywnego Pelpliniaka opłacono on-line
61 Boschke Magdalena Pelplin 10 km opłacono on-line
62 Nadolny Radosław Pelplin 10 km
63 Chojnacka Jolanta Pelplin 10 km opłacono on-line
64 Homa Henryk Pelplin 10 km opłacono on-line
65 PISKORSKI JERZY PELPLIN 10 km opłacono on-line
66 Hartuna zenon Piece 10 km Sokół Zblewo PKP CARGO GDYNIA opłacono on-line
67 Dąbrowski Leszek Pływaczewo 10 km Start Team Wąbrzeźno opłacono on-line
68 Szabłowska Iwona Pruszcz Gdański 10 km LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz opłacono on-line
69 Michałowski Piotr Przechlewo 10 km opłacono on-line
70 Żabczyński Daniel Rumia 10 km Biegamyrazem.pl
71 SZUBERT KATARZYNA SIWIAŁKA 10 km opłacono on-line
72 Mykowski Tadeusz Skorcz 10 km
73 Reimus Maciej Skórcz 10 km Aktywni Kociewiacy opłacono on-line
74 Pior Karolina Skórcz 10 km opłacono on-line
75 Gajdus Leon Skórcz 10 km LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz
76 Nowakowski Jerzy Skórcz 10 km Team MX Skórcz opłacono on-line
77 Majkowski Tomasz Skórcz 10 km Aktywni Kociewiacy opłacono on-line
78 Legaszewski Roman Skórcz 10 km Team MX Skórcz opłacono on-line
79 Witt Grażyna Sopot 10 km MaratonyPolskie.PL TEAM opłacono on-line
80 Kurkowski Marek Starogard Gdański 10 km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
81 Grobelny Tomasz Starogard Gd. 10 km Starogardzki Klub Lekkoatletyczny Filippides opłacono on-line
82 SPRĘGA aurelia starogard gdański 10 km SKL Filippides opłacono on-line
83 Niemczyk Mateusz Starogard Gdański 10 km KS Prefbet-Sonarol opłacono on-line
84 Gruchała Daniel Starogard Gdański 10 km Gkstg
85 Mikołajczyk Wojciech Starogard Gdański 10 km SKL Filippides opłacono on-line
86 Żardecki Dawid Starogard Gdański 10 km KS Sokół Zblewo
87 Tybuś Wojciech Starogard Gdański 10 km opłacono on-line
88 Freda Patrycja Starogard Gdański 10 km opłacono on-line
89 Gdaniec Anna Starogard Gdański 10 km
90 Bielińska Barbara Starogard Gdański 10 km SKL/FILIPPIDES BBL STAROGARD GD opłacono on-line
91 Zakrzewski Jakub Starogard Gdański 10 km opłacono on-line
92 Slisewski Tomasz Starogard Gdański 10 km GK STG / POLPHARMA RUN TEAM opłacono on-line
93 Loose Anna Starogard Gdański 10 km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
94 Czechowska Dorota Subkowy 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
95 Czechowski Dawid Subkowy 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
96 Ruszkiewicz Małgorzata Susz 10 km opłacono on-line
97 Gumienik Monika Szarnoś 10 km Szarnoś Team opłacono on-line
98 Gumienik Dariusz Szarnoś 10 km Szarnoś Team opłacono on-line
99 Wiśniewska Dorota Szarnoś 10 km Szarnoś team opłacono on-line
100 Derkowska Ewelina Szarnoś 10 km opłacono on-line


Wyświetleń: 6887

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ