Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Aktywni Borowiacy Czersk | |||||||||
1 | Grefka Stefan | Łąg | 10 km | Aktywni Borowiacy Czersk | opłacono on-line | ||||
Aktywni Kociewiacy | |||||||||
2 | Reimus Maciej | Skórcz | 10 km | Aktywni Kociewiacy | opłacono on-line | ||||
3 | Majkowski Tomasz | Skórcz | 10 km | Aktywni Kociewiacy | opłacono on-line | ||||
Aktywni Kociewiacy | |||||||||
4 | Sokół Paweł | Zduny | 10 km | Aktywni Kociewiacy | opłacono on-line | ||||
Apator Metrix | |||||||||
5 | Nelke Eliasz | Tczew | 10 km | Apator Metrix | opłacono on-line | ||||
BGS Iława | |||||||||
6 | Jankowski Karol | Iława | 10 km | BGS Iława | opłacono on-line | ||||
7 | Trzebiatowski Michał | Iława | 10 km | BGS Iława | opłacono on-line | ||||
BIEGAJĄCY TCZEW | |||||||||
8 | Dywelski Mirosław | Tczew | 10 km | BIEGAJĄCY TCZEW | opłacono on-line | ||||
9 | ZIÓŁKOWSKA ANNA | Tczew | 10 km | BIEGAJĄCY TCZEW | opłacono on-line | ||||
BROWAR GDYNIA | |||||||||
10 | schutz tomasz | Gdynia | 10 km | BROWAR GDYNIA | |||||
Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny | |||||||||
11 | Ogonowska Agnieszka | Bartoszyce | 10 km | Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny | opłacono on-line | ||||
Benefit Systems off-road Runners | |||||||||
12 | Gidzińska Larysa | Gdańsk | 10 km | Benefit Systems off-road Runners | opłacono on-line | ||||
Biegająca Gdynia | |||||||||
13 | Orlikowski Tadeusz | Gdynia | 10 km | Biegająca Gdynia | opłacono on-line | ||||
Biegający Tczew | |||||||||
14 | Kropidłowski Marek | Tczew | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
15 | Tocha Andrzej | Damaszka | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
16 | Ścisłowski Andrzej | Tczew | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
17 | Czechowski Dawid | Subkowy | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
18 | Czechowska Dorota | Subkowy | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
19 | Jagodda Adam | Tczew | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
Biegamyrazem.pl | |||||||||
20 | Żabczyński Daniel | Rumia | 10 km | Biegamyrazem.pl | |||||
Biegowa Rodzinka | |||||||||
21 | Osiński Ryszard | Malbork | 10 km | Biegowa Rodzinka | opłacono on-line | ||||
Buchalter | |||||||||
22 | RYCHTER WIESŁAW | ELBLĄG | 10 km | Buchalter | opłacono on-line | ||||
CrossElite | |||||||||
23 | Wiśniewska Marta | Lubiszewo | 10 km | CrossElite | opłacono on-line | ||||
D312 | |||||||||
24 | Heyda Piotr | Iława | 10 km | D312 | opłacono on-line | ||||
Diabelskie pioruny | |||||||||
25 | Węsiora Mariusz | Drzycim | 10 km | Diabelskie pioruny | |||||
Eaton Running Team/Biegajacy Tczew | |||||||||
26 | Rekowski Kazimierz | Tczew | 10 km | Eaton Running Team/Biegajacy Tczew | opłacono on-line | ||||
GK STG / POLPHARMA RUN TEAM | |||||||||
27 | Slisewski Tomasz | Starogard Gdański | 10 km | GK STG / POLPHARMA RUN TEAM | opłacono on-line | ||||
Gkstg | |||||||||
28 | Gruchała Daniel | Starogard Gdański | 10 km | Gkstg | |||||
Gmina Gardeja Biega | |||||||||
29 | Bartosiak Ryszard | Gardeja | 10 km | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line | ||||
Gmina Gardeja Biega | |||||||||
30 | Sobieś Alina | Gardeja | 10 km | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line | ||||
Grupa Rewers | |||||||||
31 | Ogonowski Daniel | Gdańsk | 10 km | Grupa Rewers | opłacono on-line | ||||
KS Prefbet-Sonarol | |||||||||
32 | Niemczyk Mateusz | Starogard Gdański | 10 km | KS Prefbet-Sonarol | opłacono on-line | ||||
KS Sokół Zblewo | |||||||||
33 | Skalska Anna | Bytonia | 10 km | KS Sokół Zblewo | |||||
34 | Grzonka Kamila | Bytonia | 10 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line | ||||
35 | Loose Bartosz | Zblewo | 10 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line | ||||
36 | Kurkowski Marek | Starogard Gdański | 10 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line | ||||
37 | Loose Anna | Starogard Gdański | 10 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line | ||||
38 | Gumiński Piotr | Zblewo | 10 km | KS Sokół Zblewo | |||||
39 | Żardecki Dawid | Starogard Gdański | 10 km | KS Sokół Zblewo | |||||
40 | Hoffmann Daniel | Zblewo | 10 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line | ||||
KUJAWCY RUNNERS/ ALIOR BANK / GOOD-TIME | |||||||||
41 | SALEWSKI JAN | GDYNIA | 10 km | KUJAWCY RUNNERS/ ALIOR BANK / GOOD-TIME | |||||
Klub Aktywnego Pelpliniaka | |||||||||
42 | Waśniewski Edward | Pelplin | 10 km | Klub Aktywnego Pelpliniaka | opłacono on-line | ||||
Klub Kociewiak Tczew | |||||||||
43 | Różycki Ryszard | Tczew | 10 km | Klub Kociewiak Tczew | |||||
Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | |||||||||
44 | Szwedowski Łukasz | Kulice | 10 km | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | opłacono on-line | ||||
Kwidzyn Biega | |||||||||
45 | OLSZEWSKI ŁUKASZ | Kwidzyn | 10 km | Kwidzyn Biega | |||||
LKS Zantyr Sztum | |||||||||
46 | Łukomski Andrzej | Sztum | 10 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line | ||||
47 | Cebula Bogdan | Sztum | 10 km | LKS Zantyr Sztum | |||||
LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | |||||||||
48 | Gajdus Leon | Skórcz | 10 km | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | |||||
49 | Szabłowska Iwona | Pruszcz Gdański | 10 km | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | opłacono on-line | ||||
50 | Lewandowski Michał | Mirotki | 10 km | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | |||||
La rive Team | |||||||||
51 | Łucka Anna | Grudziądz | 10 km | La rive Team | opłacono on-line | ||||
MaratonyPolskie.PL TEAM | |||||||||
52 | Witt Grażyna | Sopot | 10 km | MaratonyPolskie.PL TEAM | opłacono on-line | ||||
Maratończyk Wielki Klincz | |||||||||
53 | Kordecki Robert | Wielki Klincz | 10 km | Maratończyk Wielki Klincz | opłacono on-line | ||||
Morsy Zblewo | |||||||||
54 | Szczypkowska Danuta | BORZECHOWO | 10 km | Morsy Zblewo | opłacono on-line | ||||
Morsy z Michałowa | |||||||||
55 | Szatkowski Józef | Grudziądz | 10 km | Morsy z Michałowa | opłacono on-line | ||||
Parkrun Gdynia | |||||||||
56 | MAJNA Kazimierz | Gdynia | 10 km | Parkrun Gdynia | opłacono on-line | ||||
Runastyczni Team Bytów | |||||||||
57 | Kluczewska Emilia | Bytów | 10 km | Runastyczni Team Bytów | |||||
SKL/FILIPPIDES BBL STAROGARD GD | |||||||||
58 | Bielińska Barbara | Starogard Gdański | 10 km | SKL/FILIPPIDES BBL STAROGARD GD | opłacono on-line | ||||
SKL Filippides | |||||||||
59 | Mikołajczyk Wojciech | Starogard Gdański | 10 km | SKL Filippides | opłacono on-line | ||||
60 | SPRĘGA aurelia | starogard gdański | 10 km | SKL Filippides | opłacono on-line | ||||
Sokół Zblewo PKP CARGO GDYNIA | |||||||||
61 | Mania Roman | Bedzmierowice | 10 km | Sokół Zblewo PKP CARGO GDYNIA | opłacono on-line | ||||
62 | Hartuna zenon | Piece | 10 km | Sokół Zblewo PKP CARGO GDYNIA | opłacono on-line | ||||
Starogardzki Klub Lekkoatletyczny Filippides | |||||||||
63 | Grobelny Tomasz | Starogard Gd. | 10 km | Starogardzki Klub Lekkoatletyczny Filippides | opłacono on-line | ||||
Start Team Wąbrzeźno | |||||||||
64 | Łazarski Marian | Działowo | 10 km | Start Team Wąbrzeźno | |||||
65 | Szczepański Mateusz | Szembruk | 10 km | Start Team Wąbrzeźno | opłacono on-line | ||||
66 | Łepek Teresa | Grudziądz | 10 km | Start Team Wąbrzeźno | opłacono on-line | ||||
67 | Tryczak Andrzej | Wąbrzeźno | 10 km | Start Team Wąbrzeźno | opłacono on-line | ||||
68 | Gapiński Łukasz | Wąbrzeźno | 10 km | Start Team Wąbrzeźno | opłacono on-line | ||||
Start Team Wąbrzeźno | |||||||||
69 | Dąbrowski Leszek | Pływaczewo | 10 km | Start Team Wąbrzeźno | opłacono on-line | ||||
Szarnoś Team | |||||||||
70 | Gumienik Dariusz | Szarnoś | 10 km | Szarnoś Team | opłacono on-line | ||||
71 | Gumienik Monika | Szarnoś | 10 km | Szarnoś Team | opłacono on-line | ||||
Szarnoś team | |||||||||
72 | Wiśniewska Dorota | Szarnoś | 10 km | Szarnoś team | opłacono on-line | ||||
Sztum Biega | |||||||||
73 | Chabowski Tomasz | sztum | 10 km | Sztum Biega | opłacono on-line | ||||
TKKF Kolejarz Bydgoszcz | |||||||||
74 | Russ Roman | Laskowice | 10 km | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | |||||
Team MX Skórcz | |||||||||
75 | Nowakowski Jerzy | Skórcz | 10 km | Team MX Skórcz | opłacono on-line | ||||
76 | Legaszewski Roman | Skórcz | 10 km | Team MX Skórcz | opłacono on-line | ||||
The Runners Świecie | |||||||||
77 | Olkowski Jurek | Świecie | 10 km | The Runners Świecie | opłacono on-line | ||||
78 | Kuźma Anna | Świecie | 10 km | The Runners Świecie | |||||
Trunsformacja Gniew | |||||||||
79 | Połomski Jarosław | Gniew | 10 km | Trunsformacja Gniew | opłacono on-line | ||||
UMK Toruń | |||||||||
80 | Kunz Mieczysław | Toruń | 10 km | UMK Toruń | opłacono on-line | ||||
Wataha Łączy Nas Bieganie | |||||||||
81 | Gąsiorowski Dariusz | Gardeja | 10 km | Wataha Łączy Nas Bieganie | opłacono on-line | ||||
Wtorkowy Trening | |||||||||
82 | Gałuszka Bartłomiej | Grudziądz | 10 km | Wtorkowy Trening | opłacono on-line | ||||
83 | Gałuszka Dorota | Grudziądz | 10 km | Wtorkowy Trening | opłacono on-line | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
84 | Lokś GRAŻYNA | Janowo | 10 km | opłacono on-line | |||||
85 | Hinc Aldona | Gdańsk | 10 km | ||||||
86 | Hinc Stanisław | Gdańsk | 10 km | ||||||
87 | Śnieg Aleksandra | Gdańsk | 10 km | opłacono on-line | |||||
88 | Wakuła-Kunz Wanda | Toruń | 10 km | opłacono on-line | |||||
89 | Mazerski Jarosław | Toruń | 10 km | opłacono on-line | |||||
90 | Kwiatkowska Iwona | Elbląg | 10 km | opłacono on-line | |||||
91 | Kwiatkowski Krzysztof | Elbląg | 10 km | opłacono on-line | |||||
92 | Ruchlewicz Natalia | Sztum | 10 km | opłacono on-line | |||||
93 | Śrutkowski Sylwester | Sztum | 10 km | opłacono on-line | |||||
94 | Pior Karolina | Skórcz | 10 km | opłacono on-line | |||||
95 | Maliszewska Marianna | Elbląg | 10 km | opłacono on-line | |||||
96 | milkowski mariusz | gdynia | 10 km | opłacono on-line | |||||
97 | Homa Henryk | Pelplin | 10 km | opłacono on-line | |||||
98 | Chojnacka Jolanta | Pelplin | 10 km | opłacono on-line | |||||
99 | Dering Marcin | Demlin | 10 km | opłacono on-line | |||||
100 | Patelczyk Sławomir | Demlin | 10 km | opłacono on-line | |||||
101 | Osiecki Grzegorz | 14-220 Kisielice | 10 km | ||||||
102 | Ruchlewicz Urszula | Sztum | 10 km | opłacono on-line | |||||
103 | Różek Dawid | Śliwice | 10 km | opłacono on-line | |||||
104 | Ruszkiewicz Małgorzata | Susz | 10 km | opłacono on-line | |||||
105 | Łucki Mirosław | Grudziądz | 10 km | opłacono on-line | |||||
106 | Zakrzewski Jakub | Starogard Gdański | 10 km | opłacono on-line | |||||
107 | Michałowski Piotr | Przechlewo | 10 km | opłacono on-line | |||||
108 | Ruminska Katarzyna | Wałdowo Szlacheckie | 10 km | opłacono on-line | |||||
109 | Łada Marcin | Żukowo | 10 km | opłacono on-line | |||||
110 | Szamocki Dominik | Śliwice | 10 km | opłacono on-line | |||||
111 | Brzeska-Szulc Monika | Iława | 10 km | opłacono on-line | |||||
112 | Szyplewski Bartosz | Nowe | 10 km | opłacono on-line | |||||
113 | Łabuda Agnieszka | Iława | 10 km | opłacono on-line | |||||
114 | Wenderska Dominika | Grudziądz | 10 km | opłacono on-line | |||||
115 | Młyński Zbigniew | Kokoszkowy | 10 km | opłacono on-line | |||||
116 | Gdaniec Anna | Starogard Gdański | 10 km | ||||||
117 | Błaszczuk Grzegorz | Mikołajki Pomorskie | 10 km | opłacono on-line | |||||
118 | Mykowski Tadeusz | Skorcz | 10 km | ||||||
119 | Dejna Sylwia | Tczew | 10 km | opłacono on-line | |||||
120 | Freda Patrycja | Starogard Gdański | 10 km | opłacono on-line | |||||
121 | Tybuś Wojciech | Starogard Gdański | 10 km | opłacono on-line | |||||
122 | Wiśniewski Marek | Lubiszewo | 10 km | opłacono on-line | |||||
123 | Narloch Michał | Lubichowo | 10 km | opłacono on-line | |||||
124 | Dekowska Monika | Wętfie | 10 km | opłacono on-line | |||||
125 | Nadolny Radosław | Pelplin | 10 km | ||||||
126 | Łubkowska Graźyna | Gdańsk | 10 km | opłacono on-line | |||||
127 | PISKORSKI JERZY | PELPLIN | 10 km | opłacono on-line | |||||
128 | Pawełek Marcin | Tczew | 10 km | opłacono on-line | |||||
129 | Derkowska Ewelina | Szarnoś | 10 km | opłacono on-line | |||||
130 | Boschke Magdalena | Pelplin | 10 km | opłacono on-line | |||||
131 | Szarmach Anna | Lubichowo | 10 km | ||||||
132 | SZUBERT KATARZYNA | SIWIAŁKA | 10 km | opłacono on-line | |||||
133 | Prokopiuk Jacek | Bolesławowo | 10 km | ||||||
134 | Biniszkiewicz Marcin | Tczew | 10 km | opłacono on-line | |||||
135 | Lewandowski Marcin | Tuchola | 10 km | opłacono on-line | |||||
polkrys team | |||||||||
136 | Czerwiński Krzysztof | Osno | 10 km | polkrys team | opłacono on-line |
Wyświetleń: 9921