Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
Aktywni Borowiacy Czersk
1 Grefka Stefan Łąg 10 km Aktywni Borowiacy Czersk opłacono on-line
Aktywni Kociewiacy
2 Reimus Maciej Skórcz 10 km Aktywni Kociewiacy opłacono on-line
3 Majkowski Tomasz Skórcz 10 km Aktywni Kociewiacy opłacono on-line
Aktywni Kociewiacy
4 Sokół Paweł Zduny 10 km Aktywni Kociewiacy opłacono on-line
Apator Metrix
5 Nelke Eliasz Tczew 10 km Apator Metrix opłacono on-line
BGS Iława
6 Jankowski Karol Iława 10 km BGS Iława opłacono on-line
7 Trzebiatowski Michał Iława 10 km BGS Iława opłacono on-line
BIEGAJĄCY TCZEW
8 Dywelski Mirosław Tczew 10 km BIEGAJĄCY TCZEW opłacono on-line
9 ZIÓŁKOWSKA ANNA Tczew 10 km BIEGAJĄCY TCZEW opłacono on-line
BROWAR GDYNIA
10 schutz tomasz Gdynia 10 km BROWAR GDYNIA
Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny
11 Ogonowska Agnieszka Bartoszyce 10 km Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny opłacono on-line
Benefit Systems off-road Runners
12 Gidzińska Larysa Gdańsk 10 km Benefit Systems off-road Runners opłacono on-line
Biegająca Gdynia
13 Orlikowski Tadeusz Gdynia 10 km Biegająca Gdynia opłacono on-line
Biegający Tczew
14 Tocha Andrzej Damaszka 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
15 Ścisłowski Andrzej Tczew 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
16 Czechowska Dorota Subkowy 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
17 Czechowski Dawid Subkowy 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
18 Jagodda Adam Tczew 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
19 Kropidłowski Marek Tczew 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
Biegamyrazem.pl
20 Żabczyński Daniel Rumia 10 km Biegamyrazem.pl
Biegowa Rodzinka
21 Osiński Ryszard Malbork 10 km Biegowa Rodzinka opłacono on-line
Buchalter
22 RYCHTER WIESŁAW ELBLĄG 10 km Buchalter opłacono on-line
CrossElite
23 Wiśniewska Marta Lubiszewo 10 km CrossElite opłacono on-line
D312
24 Heyda Piotr Iława 10 km D312 opłacono on-line
Diabelskie pioruny
25 Węsiora Mariusz Drzycim 10 km Diabelskie pioruny
Eaton Running Team/Biegajacy Tczew
26 Rekowski Kazimierz Tczew 10 km Eaton Running Team/Biegajacy Tczew opłacono on-line
GK STG / POLPHARMA RUN TEAM
27 Slisewski Tomasz Starogard Gdański 10 km GK STG / POLPHARMA RUN TEAM opłacono on-line
Gkstg
28 Gruchała Daniel Starogard Gdański 10 km Gkstg
Gmina Gardeja Biega
29 Bartosiak Ryszard Gardeja 10 km Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
Gmina Gardeja Biega
30 Sobieś Alina Gardeja 10 km Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
Grupa Rewers
31 Ogonowski Daniel Gdańsk 10 km Grupa Rewers opłacono on-line
KS Prefbet-Sonarol
32 Niemczyk Mateusz Starogard Gdański 10 km KS Prefbet-Sonarol opłacono on-line
KS Sokół Zblewo
33 Hoffmann Daniel Zblewo 10 km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
34 Gumiński Piotr Zblewo 10 km KS Sokół Zblewo
35 Loose Bartosz Zblewo 10 km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
36 Skalska Anna Bytonia 10 km KS Sokół Zblewo
37 Żardecki Dawid Starogard Gdański 10 km KS Sokół Zblewo
38 Grzonka Kamila Bytonia 10 km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
39 Kurkowski Marek Starogard Gdański 10 km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
40 Loose Anna Starogard Gdański 10 km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
KUJAWCY RUNNERS/ ALIOR BANK / GOOD-TIME
41 SALEWSKI JAN GDYNIA 10 km KUJAWCY RUNNERS/ ALIOR BANK / GOOD-TIME
Klub Aktywnego Pelpliniaka
42 Waśniewski Edward Pelplin 10 km Klub Aktywnego Pelpliniaka opłacono on-line
Klub Kociewiak Tczew
43 Różycki Ryszard Tczew 10 km Klub Kociewiak Tczew
Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice
44 Szwedowski Łukasz Kulice 10 km Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice opłacono on-line
Kwidzyn Biega
45 OLSZEWSKI ŁUKASZ Kwidzyn 10 km Kwidzyn Biega
LKS Zantyr Sztum
46 Łukomski Andrzej Sztum 10 km LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
47 Cebula Bogdan Sztum 10 km LKS Zantyr Sztum
LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz
48 Lewandowski Michał Mirotki 10 km LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz
49 Szabłowska Iwona Pruszcz Gdański 10 km LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz opłacono on-line
50 Gajdus Leon Skórcz 10 km LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz
La rive Team
51 Łucka Anna Grudziądz 10 km La rive Team opłacono on-line
MaratonyPolskie.PL TEAM
52 Witt Grażyna Sopot 10 km MaratonyPolskie.PL TEAM opłacono on-line
Maratończyk Wielki Klincz
53 Kordecki Robert Wielki Klincz 10 km Maratończyk Wielki Klincz opłacono on-line
Morsy Zblewo
54 Szczypkowska Danuta BORZECHOWO 10 km Morsy Zblewo opłacono on-line
Morsy z Michałowa
55 Szatkowski Józef Grudziądz 10 km Morsy z Michałowa opłacono on-line
Parkrun Gdynia
56 MAJNA Kazimierz Gdynia 10 km Parkrun Gdynia opłacono on-line
Runastyczni Team Bytów
57 Kluczewska Emilia Bytów 10 km Runastyczni Team Bytów
SKL/FILIPPIDES BBL STAROGARD GD
58 Bielińska Barbara Starogard Gdański 10 km SKL/FILIPPIDES BBL STAROGARD GD opłacono on-line
SKL Filippides
59 SPRĘGA aurelia starogard gdański 10 km SKL Filippides opłacono on-line
60 Mikołajczyk Wojciech Starogard Gdański 10 km SKL Filippides opłacono on-line
Sokół Zblewo PKP CARGO GDYNIA
61 Hartuna zenon Piece 10 km Sokół Zblewo PKP CARGO GDYNIA opłacono on-line
62 Mania Roman Bedzmierowice 10 km Sokół Zblewo PKP CARGO GDYNIA opłacono on-line
Starogardzki Klub Lekkoatletyczny Filippides
63 Grobelny Tomasz Starogard Gd. 10 km Starogardzki Klub Lekkoatletyczny Filippides opłacono on-line
Start Team Wąbrzeźno
64 Tryczak Andrzej Wąbrzeźno 10 km Start Team Wąbrzeźno opłacono on-line
65 Gapiński Łukasz Wąbrzeźno 10 km Start Team Wąbrzeźno opłacono on-line
66 Łepek Teresa Grudziądz 10 km Start Team Wąbrzeźno opłacono on-line
67 Szczepański Mateusz Szembruk 10 km Start Team Wąbrzeźno opłacono on-line
68 Łazarski Marian Działowo 10 km Start Team Wąbrzeźno
Start Team Wąbrzeźno
69 Dąbrowski Leszek Pływaczewo 10 km Start Team Wąbrzeźno opłacono on-line
Szarnoś Team
70 Gumienik Monika Szarnoś 10 km Szarnoś Team opłacono on-line
71 Gumienik Dariusz Szarnoś 10 km Szarnoś Team opłacono on-line
Szarnoś team
72 Wiśniewska Dorota Szarnoś 10 km Szarnoś team opłacono on-line
Sztum Biega
73 Chabowski Tomasz sztum 10 km Sztum Biega opłacono on-line
TKKF Kolejarz Bydgoszcz
74 Russ Roman Laskowice 10 km TKKF Kolejarz Bydgoszcz
Team MX Skórcz
75 Nowakowski Jerzy Skórcz 10 km Team MX Skórcz opłacono on-line
76 Legaszewski Roman Skórcz 10 km Team MX Skórcz opłacono on-line
The Runners Świecie
77 Kuźma Anna Świecie 10 km The Runners Świecie
78 Olkowski Jurek Świecie 10 km The Runners Świecie opłacono on-line
Trunsformacja Gniew
79 Połomski Jarosław Gniew 10 km Trunsformacja Gniew opłacono on-line
UMK Toruń
80 Kunz Mieczysław Toruń 10 km UMK Toruń opłacono on-line
Wataha Łączy Nas Bieganie
81 Gąsiorowski Dariusz Gardeja 10 km Wataha Łączy Nas Bieganie opłacono on-line
Wtorkowy Trening
82 Gałuszka Dorota Grudziądz 10 km Wtorkowy Trening opłacono on-line
83 Gałuszka Bartłomiej Grudziądz 10 km Wtorkowy Trening opłacono on-line
_BRAK NAZWY_
84 Łucki Mirosław Grudziądz 10 km opłacono on-line
85 Kwiatkowski Krzysztof Elbląg 10 km opłacono on-line
86 Kwiatkowska Iwona Elbląg 10 km opłacono on-line
87 Wiśniewski Marek Lubiszewo 10 km opłacono on-line
88 Pior Karolina Skórcz 10 km opłacono on-line
89 Szamocki Dominik Śliwice 10 km opłacono on-line
90 Ruchlewicz Urszula Sztum 10 km opłacono on-line
91 Mazerski Jarosław Toruń 10 km opłacono on-line
92 Boschke Magdalena Pelplin 10 km opłacono on-line
93 Pawełek Marcin Tczew 10 km opłacono on-line
94 Dejna Sylwia Tczew 10 km opłacono on-line
95 SZUBERT KATARZYNA SIWIAŁKA 10 km opłacono on-line
96 Osiecki Grzegorz 14-220 Kisielice 10 km
97 Łada Marcin Żukowo 10 km opłacono on-line
98 Patelczyk Sławomir Demlin 10 km opłacono on-line
99 Dering Marcin Demlin 10 km opłacono on-line
100 Mykowski Tadeusz Skorcz 10 km
101 Nadolny Radosław Pelplin 10 km
102 Narloch Michał Lubichowo 10 km opłacono on-line
103 Ruszkiewicz Małgorzata Susz 10 km opłacono on-line
104 Hinc Stanisław Gdańsk 10 km
105 Błaszczuk Grzegorz Mikołajki Pomorskie 10 km opłacono on-line
106 Hinc Aldona Gdańsk 10 km
107 Młyński Zbigniew Kokoszkowy 10 km opłacono on-line
108 Różek Dawid Śliwice 10 km opłacono on-line
109 Chojnacka Jolanta Pelplin 10 km opłacono on-line
110 Lokś GRAŻYNA Janowo 10 km opłacono on-line
111 Homa Henryk Pelplin 10 km opłacono on-line
112 Tybuś Wojciech Starogard Gdański 10 km opłacono on-line
113 Freda Patrycja Starogard Gdański 10 km opłacono on-line
114 milkowski mariusz gdynia 10 km opłacono on-line
115 Maliszewska Marianna Elbląg 10 km opłacono on-line
116 PISKORSKI JERZY PELPLIN 10 km opłacono on-line
117 Ruminska Katarzyna Wałdowo Szlacheckie 10 km opłacono on-line
118 Wenderska Dominika Grudziądz 10 km opłacono on-line
119 Derkowska Ewelina Szarnoś 10 km opłacono on-line
120 Gdaniec Anna Starogard Gdański 10 km
121 Szarmach Anna Lubichowo 10 km
122 Śrutkowski Sylwester Sztum 10 km opłacono on-line
123 Ruchlewicz Natalia Sztum 10 km opłacono on-line
124 Michałowski Piotr Przechlewo 10 km opłacono on-line
125 Biniszkiewicz Marcin Tczew 10 km opłacono on-line
126 Zakrzewski Jakub Starogard Gdański 10 km opłacono on-line
127 Lewandowski Marcin Tuchola 10 km opłacono on-line
128 Łubkowska Graźyna Gdańsk 10 km opłacono on-line
129 Wakuła-Kunz Wanda Toruń 10 km opłacono on-line
130 Prokopiuk Jacek Bolesławowo 10 km
131 Dekowska Monika Wętfie 10 km opłacono on-line
132 Łabuda Agnieszka Iława 10 km opłacono on-line
133 Szyplewski Bartosz Nowe 10 km opłacono on-line
134 Śnieg Aleksandra Gdańsk 10 km opłacono on-line
135 Brzeska-Szulc Monika Iława 10 km opłacono on-line
polkrys team
136 Czerwiński Krzysztof Osno 10 km polkrys team opłacono on-line


Wyświetleń: 7022

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ