XIII Bieg Piaśnicki
Koszulki dla uczestników, dodatkowe kategorie: Gmina Wejherowo, Gmian Puck, Kategoria Służby Leśnej.
Oto krórki filmik jak uzupełnić dane przy zapisanej imprezie:
 
Dojaz do Piaśnicy
 
Opis jak będzie wyglądała formuła trening:
 
Aktualizacja 14.04.2021. ​
W dniu dzisiejszym została podana informacja o przedłużeniu panujących obostrzeń do 25 kwietnia 2021 roku. Dlatego informujemy, że formuła ​bieg z rywalizacją nie będzie się mógł odbyć. Przechodzimy do planu B, czyli imprezy wirtualnej. Osoby, które dokonają rejestracji i dokonają opłaty do dnia 21 kwietnia otrzymają pakiet startowy za pośrednictwem kuriera Inpost (paczkomat). 24 kwietnia w godzinach 10:00-16:00 zostanie udostępniona trasa do Waszego indywidualnego treningu (taka sama, jaką miał zostać przeprowadzony bieg) w Piaśnicy. Wyniki zostaną opublikowane 24 kwietnia po godzinie 16:00. W wydarzeniu można również wziąć udział startując innym miejscu, ale nie bierze się wtedy udziału w zestawieniu czasów treningowych.
 
obostrzenia
 
Na stronie: https://www.gov.pl możemy przeczytać:
TRENINGI NA OTWARTEJ PRZESTRZENI I WSPÓŁZAWODNICTWO SPORTOWE ZASADY OBOWIĄZUJĄCE W CAŁYM KRAJU:
Osoby uprawiające sport w ramach współzawodnictwa sportowego są zwolnione z obowiązku zakrywania ust i nosa.
Z tego obowiązku nie są zwolnione osoby, które uprawiają sport rekreacyjnie, chyba, że np. biegają na terenie lasów, parku, zieleńca, ogrodu botanicznego, ogrodu zabytkowego, rodzinnego ogródka działkowego i plaży.  

 

Bieg Piaśnicki
 

Zdjęcia z trasy:

Bieg Piaśnicki 2020

Trasa:

Wyświetleń: 4667

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ