XIII Bieg Piaśnicki
Lp Numer Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 226 Albiniak Przemysław Wejherowo Bieg 10 km opłacono on-line
2 224 Dabrowski Remigiusz Reda Bieg 10 km opłacono on-line
3 228 Karpińska Katarzyna Gdynia Nordic Walking 10 km opłacono on-line
4 220 Kwiatkowski Michał wejherowo Bieg 10 km opłacono on-line
5 229 KONOPKA PAWEŁ GDYNIA Bieg 10 km Daleko jeszcze opłacono
6 221 Jarczewska Renata Goleniów Nordic Walking 10 km opłacono on-line
7 223 Bellwon Rafał Rumia Bieg 10 km BiegaMy opłacono on-line
8 218 Tuszyńska Barbara Sopot Bieg 10 km BiegaMy opłacono on-line
9 219 Toporek Joanna Gdynia Bieg 10 km Królowa Majtek opłacono on-line
10 260 Stefaniak Zbigniew Wejherowo Bieg 10 km ElektroniczneZapisy.pl Team opłacono
11 222 SOKOŁOWSKA AGNIESZKA GDYNIA Bieg 10 km opłacono
12 213 Kroll Tomasz Kobysewo Bieg 10 km Przodkowskie Morsy opłacono on-line
13 210 Adrianowicz Bożena Bolszewo Bieg 10 km BKR Cyklista opłacono on-line
14 212 Halman Mirosława Luzino Bieg 10 km opłacono on-line
15 350 Walczak Krzysztof Gdynia Nordic Walking 10 km opłacono
16 215 Roman KRZYSZTOF Bolszewo Bieg 10 km Sfora BMK opłacono on-line
17 214 LANG PAWEŁ GDAŃSK Bieg 10 km Kujawscy Runners opłacono on-line
18 22 Kepka Grzegorz Kepka Wejherowo Bieg 10 km Maja Team opłacono on-line
19 201 Borzyszkowska Jolanta Puck Start Wirtualny BEZ KIJA NIE PODCHODŹ opłacono on-line
20 23 Kiełbasa Przemysław Gdynia Bieg 10 km BiegaMy opłacono on-line
21 217 Felon Michal Gdynia Bieg 10 km BiegaMy opłacono on-line
22 1 Bluj Roman Gdynia Bieg 10 km opłacono on-line
23 52 Pionk Rafał Miszewo Bieg 10 km Kujawscy Runners opłacono on-line
24 6 Bury Paweł Gdynia Bieg 10 km biegamyrazem.pl opłacono on-line
25 123 Wawrzyniak Anna Gdynia Nordic Walking 10 km POLIPACK TEAM GWE opłacono
26 106 Drewa Marian GoScicino Nordic Walking 10 km POLIPACK TEAM GWE opłacono
27 117 Ponka Barbara Wejherowo Nordic Walking 10 km POLIPACK TEAM GWE opłacono
28 39 Mazerski Jarosław Toruń Bieg 10 km opłacono on-line
29 Lubiński Kamil Gdynia Bieg 10 km
30 206 Więckowski Jakub Tomaszów Mazowiecki Start Wirtualny opłacono on-line
31 109 Krauza Jerzy Bolszewo Nordic Walking 10 km opłacono on-line
32 10 Dąbrowska Aleksandra Bolszewo Bieg 10 km Run Babys opłacono on-line
33 Halmann Mirek Wejherowo Bieg 10 km PGB sportowa paczka
34 Dżugaj Marcin Radziądz Start Wirtualny
35 202 Kulczycki Jan GDAŃSK Start Wirtualny opłacono on-line
36 61 Sośnicki Krzysztof Hel Bieg 10 km helski zefirek opłacono
37 120 Ślęzak Adam Elbląg Nordic Walking 10 km OSP POGRODZIE opłacono on-line
38 26 Kruszyńska Katarzyna Elbląg Bieg 10 km opłacono on-line
39 8 Cichowska Joanna Ostróda Bieg 10 km opłacono on-line
40 66 Szarko Maciej Elbląg Bieg 10 km opłacono on-line
41 227 Kankowski Paweł Luzino Bieg 10 km opłacono
42 19 Kankowska Justyna Luzino Bieg 10 km opłacono
43 38 Marzeion Grzegorz Wejherowo Bieg 10 km opłacono on-line
44 51 Pilecki Robert Rumia Bieg 10 km Runeda opłacono on-line
45 Romańska Nikola Wejherowo Bieg 10 km
46 Lesner Dariusz Puck Bieg 10 km
47 113 Miłkowska Jolanta Gdynia Nordic Walking 10 km Team Deaf opłacono on-line
48 101 Bronowicka Justyna Rumia Nordic Walking 10 km opłacono on-line
49 57 Roszman Henryk Orle Bieg 10 km opłacono on-line
50 55 RACZYŃSKA EWA GDYNIA Bieg 10 km biegamyrazem.pl opłacono on-line
51 78 Zieliński Jacek Reda Bieg 10 km SKLA opłacono on-line
52 75 Wojciechowski Maciej 84-200 Kąpino Bieg 10 km opłacono on-line
53 45 Neugebauer Aleksander Wejherowo Bieg 10 km Grupa Biegowa NDI opłacono on-line
54 104 Chustak Janina Łebno Nordic Walking 10 km opłacono
55 35 Lubowiecka Alicja Wejherowo Bieg 10 km Młode Dziki opłacono on-line
56 24 Kowalski Tomasz Wejherowo Bieg 10 km MTB-Małe Trójmiasto Biega opłacono
57 Walczak Waldemar Gdynia Bieg 10 km ElektroniczneZapisy.pl Team
58 50 Pieper Daniel Wejherowo Bieg 10 km opłacono on-line
59 204 Pepliński Marek Elbląg Start Wirtualny Biegacze Wolności opłacono on-line
60 72 Weber Magdalena Elbląg Bieg 10 km Klub Terrego opłacono on-line
61 63 Sowa Sylwester Elbląg Bieg 10 km Drużyna Pierścienia opłacono on-line
62 62 Sowa Renata Elbląg Bieg 10 km opłacono on-line
63 67 SZYMAŃSKA JOANNA Elbląg Bieg 10 km #nessitimeElblag opłacono on-line
64 49 Pajek-Sielicka Agnieszka Elbląg Bieg 10 km #BKKSE opłacono on-line
65 108 Konkol Andrzej Lębork Nordic Walking 10 km opłacono on-line
66 2 Błażejewska Małgorzata ELBLĄG Bieg 10 km opłacono on-line
67 48 orzoł katarzyna elbląg Bieg 10 km opłacono on-line
68 69 Świtońska Aleksandra Gdynia Bieg 10 km opłacono on-line
69 216 Sieja Grzegorz Gdańsk Start Wirtualny STEP BY STEP TRÓJMIASTO opłacono
70 205 Polis Marzena Gdańsk Start Wirtualny STEP BY STEP TRÓJMIASTO opłacono
71 29 Labun Zenon Mrzezino Bieg 10 km opłacono on-line
72 36 Łaga Michal Wejherowo Bieg 10 km opłacono on-line
73 77 Wysocki Mieczysław Gdansk Bieg 10 km opłacono on-line
74 76 Wysocka Dorota Gdańsk Bieg 10 km opłacono on-line
75 7 Chojnacka Natalia Lisewo Bieg 10 km Krokowa biega opłacono on-line
76 43 Mroczek Robert rumia Bieg 10 km opłacono
77 44 Mroczek Sylwia Rumia Bieg 10 km opłacono
78 15 Imielska Justyna Rumia Bieg 10 km Kontener Formy opłacono on-line
79 53 Pociask Krzysztof Rumia Bieg 10 km Kontener Formy opłacono on-line
80 28 Labuhn Leszek Rumia Bieg 10 km opłacono
81 14 Freitag Adam WEJHEROWO Bieg 10 km opłacono on-line
82 118 Przybylska Aleksandra Gdynia Nordic Walking 10 km Elite Team opłacono on-line
83 17 Jedynak Bartosz Wejherowo Bieg 10 km Szaleni biegacze opłacono on-line
84 64 Stromidło Jan Swarzewo Bieg 10 km Nordowe Morsy opłacono on-line
85 34 Lassmann Magdalena Wejherowo Bieg 10 km Szaleni biegacze opłacono on-line
86 3 Bronowicki Marcin Rumia Bieg 10 km opłacono on-line
87 4 bronowicki sławomir rumia Bieg 10 km opłacono on-line
88 203 Marcinek Rafał Wrocław Start Wirtualny MARCINEK TEAM opłacono on-line
89 Szymański Stefan Bolesław Kieźliny Nordic Walking 10 km XV Koło PZERiI Dywity
90 211 Głombiowska Zuzanna Gdynia Bieg 10 km Runpassion.pl TEAM opłacono on-line
91 68 Szymański Krzysztof Domatówko Bieg 10 km opłacono on-line
92 40 Mickiewicz Ilona Wejherowo Bieg 10 km opłacono on-line
93 102 Budzisz Joanna Budzisz KUŹNICA Nordic Walking 10 km BEZ KIJA NIE PODCHODŹ opłacono on-line
94 121 Toporek Rafał Przodkowo Nordic Walking 10 km Team Deaf opłacono on-line
95 122 Towarnicka Izabela Gdynia Nordic Walking 10 km Team Deaf opłacono on-line
96 112 Mielewczyk Justyna Reda Nordic Walking 10 km Zmotywowani opłacono on-line
97 37 Macijewska Bożena Gniewowo Bieg 10 km Runeda opłacono
98 124 Wójcik Piotr Gdynia Nordic Walking 10 km morsik weteran opłacono on-line
99 105 Czajka Urszula Rumia Nordic Walking 10 km opłacono on-line
100 114 Pankiewicz Bartosz Gowino Nordic Walking 10 km opłacono on-line


Wyświetleń: 6066

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ