XIII Bieg Piaśnicki
Lp Numer Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 28 Labuhn Leszek Rumia Bieg 10 km opłacono
2 75 Wojciechowski Maciej 84-200 Kąpino Bieg 10 km opłacono on-line
3 5 Brzezicki Maciej Bolszewo Bieg 10 km TREC TEAM opłacono on-line
4 10 Dąbrowska Aleksandra Bolszewo Bieg 10 km Run Babys opłacono on-line
5 109 Krauza Jerzy Bolszewo Nordic Walking 10 km opłacono on-line
6 25 Krauza Grażyna Bolszewo Bieg 10 km Run Babys opłacono on-line
7 210 Adrianowicz Bożena Bolszewo Bieg 10 km BKR Cyklista opłacono on-line
8 32 Lademann Gabriela Bolszewo Bieg 10 km Run Babys opłacono on-line
9 31 Lademann Artur BOLSZEWO Bieg 10 km Run Babys opłacono on-line
10 215 Roman KRZYSZTOF Bolszewo Bieg 10 km Sfora BMK opłacono on-line
11 33 Lademann Maciej Darzlubie Bieg 10 km opłacono
12 30 Lademann Alicja Darzlubie Bieg 10 km opłacono
13 68 Szymański Krzysztof Domatówko Bieg 10 km opłacono on-line
14 73 Willner Waldemar Domatówko Bieg 10 km opłacono on-line
15 47 Okrój Gabriela DOMATÓWKO Bieg 10 km Kicaj Domatówko opłacono on-line
16 48 orzoł katarzyna elbląg Bieg 10 km opłacono on-line
17 120 Ślęzak Adam Elbląg Nordic Walking 10 km OSP POGRODZIE opłacono on-line
18 2 Błażejewska Małgorzata ELBLĄG Bieg 10 km opłacono on-line
19 66 Szarko Maciej Elbląg Bieg 10 km opłacono on-line
20 49 Pajek-Sielicka Agnieszka Elbląg Bieg 10 km #BKKSE opłacono on-line
21 67 SZYMAŃSKA JOANNA Elbląg Bieg 10 km #nessitimeElblag opłacono on-line
22 62 Sowa Renata Elbląg Bieg 10 km opłacono on-line
23 63 Sowa Sylwester Elbląg Bieg 10 km Drużyna Pierścienia opłacono on-line
24 204 Pepliński Marek Elbląg Start Wirtualny Biegacze Wolności opłacono on-line
25 26 Kruszyńska Katarzyna Elbląg Bieg 10 km opłacono on-line
26 72 Weber Magdalena Elbląg Bieg 10 km Klub Terrego opłacono on-line
27 77 Wysocki Mieczysław Gdansk Bieg 10 km opłacono on-line
28 205 Polis Marzena Gdańsk Start Wirtualny STEP BY STEP TRÓJMIASTO opłacono
29 216 Sieja Grzegorz Gdańsk Start Wirtualny STEP BY STEP TRÓJMIASTO opłacono
30 110 KUSIAK Włodzimierz GDAŃSK Nordic Walking 10 km STEP BY STEP TRÓJMIASTO opłacono on-line
31 9 Dąbkowska Aleksandra Gdańsk Bieg 10 km Taka RYBA opłacono on-line
32 214 LANG PAWEŁ GDAŃSK Bieg 10 km Kujawscy Runners opłacono on-line
33 202 Kulczycki Jan GDAŃSK Start Wirtualny opłacono on-line
34 76 Wysocka Dorota Gdańsk Bieg 10 km opłacono on-line
35 69 Świtońska Aleksandra Gdynia Bieg 10 km opłacono on-line
36 211 Głombiowska Zuzanna Gdynia Bieg 10 km Runpassion.pl TEAM opłacono on-line
37 222 SOKOŁOWSKA AGNIESZKA GDYNIA Bieg 10 km opłacono
38 58 Socha Dorota Gdynia Bieg 10 km opłacono on-line
39 59 Sokolowska Anna Gdynia Bieg 10 km opłacono on-line
40 12 DOBRZYŃSKA JOANNA GDYNIA Bieg 10 km opłacono on-line
41 6 Bury Paweł Gdynia Bieg 10 km biegamyrazem.pl opłacono on-line
42 219 Toporek Joanna Gdynia Bieg 10 km Królowa Majtek opłacono on-line
43 1 Bluj Roman Gdynia Bieg 10 km opłacono on-line
44 124 Wójcik Piotr Gdynia Nordic Walking 10 km morsik weteran opłacono on-line
45 113 Miłkowska Jolanta Gdynia Nordic Walking 10 km Team Deaf opłacono on-line
46 350 Walczak Krzysztof Gdynia Nordic Walking 10 km opłacono
47 229 KONOPKA PAWEŁ GDYNIA Bieg 10 km Daleko jeszcze opłacono
48 74 Wiśniewska Małgorzata Gdynia Bieg 10 km opłacono on-line
49 118 Przybylska Aleksandra Gdynia Nordic Walking 10 km Elite Team opłacono on-line
50 123 Wawrzyniak Anna Gdynia Nordic Walking 10 km POLIPACK TEAM GWE opłacono
51 55 RACZYŃSKA EWA GDYNIA Bieg 10 km biegamyrazem.pl opłacono on-line
52 111 ŁĘCKI JAN GDYNIA Nordic Walking 10 km ELITE TEAM opłacono on-line
53 122 Towarnicka Izabela Gdynia Nordic Walking 10 km Team Deaf opłacono on-line
54 228 Karpińska Katarzyna Gdynia Nordic Walking 10 km opłacono on-line
55 217 Felon Michal Gdynia Bieg 10 km BiegaMy opłacono on-line
56 23 Kiełbasa Przemysław Gdynia Bieg 10 km BiegaMy opłacono on-line
57 37 Macijewska Bożena Gniewowo Bieg 10 km Runeda opłacono
58 11 DETTLAFF IRENEUSZ GNIEŻDŻEWO Bieg 10 km LZS GNIEŻDŻEWO opłacono on-line
59 221 Jarczewska Renata Goleniów Nordic Walking 10 km opłacono on-line
60 106 Drewa Marian GoScicino Nordic Walking 10 km POLIPACK TEAM GWE opłacono
61 115 Pankiewicz-Dmowska Cecylia Gowino Nordic Walking 10 km opłacono on-line
62 114 Pankiewicz Bartosz Gowino Nordic Walking 10 km opłacono on-line
63 54 Pytel Przemysław HEL Bieg 10 km opłacono on-line
64 21 Karczewski Grzegorz Hel Bieg 10 km LKS Błękitni Żeglce opłacono on-line
65 61 Sośnicki Krzysztof Hel Bieg 10 km helski zefirek opłacono
66 13 Frankowska Justyna Kartuzy Bieg 10 km Psychofanki opłacono
67 16 JAKUSZ PRZEMYSŁAW Kąpino Bieg 10 km opłacono on-line
68 213 Kroll Tomasz Kobysewo Bieg 10 km Przodkowskie Morsy opłacono on-line
69 102 Budzisz Joanna Budzisz KUŹNICA Nordic Walking 10 km BEZ KIJA NIE PODCHODŹ opłacono on-line
70 108 Konkol Andrzej Lębork Nordic Walking 10 km opłacono on-line
71 7 Chojnacka Natalia Lisewo Bieg 10 km Krokowa biega opłacono on-line
72 56 ROJEWSKI WOJCIECH LUZINO Bieg 10 km Moje Biegowe Himalaje opłacono
73 19 Kankowska Justyna Luzino Bieg 10 km opłacono
74 227 Kankowski Paweł Luzino Bieg 10 km opłacono
75 212 Halman Mirosława Luzino Bieg 10 km opłacono on-line
76 107 GAJEWSKA DANUTA Łeba Nordic Walking 10 km opłacono on-line
77 60 Sosnowski Grzegorz Łeba Bieg 10 km Republika FC Łeba opłacono
78 65 Szachniuk Marzena Łeba Bieg 10 km Jak Zawsze opłacono
79 104 Chustak Janina Łebno Nordic Walking 10 km opłacono
80 70 Treder Daniel Mechelinki Bieg 10 km FOX opłacono on-line
81 52 Pionk Rafał Miszewo Bieg 10 km Kujawscy Runners opłacono on-line
82 29 Labun Zenon Mrzezino Bieg 10 km opłacono on-line
83 57 Roszman Henryk Orle Bieg 10 km opłacono on-line
84 41 Mislisz Piotr Osłonino Bieg 10 km opłacono on-line
85 8 Cichowska Joanna Ostróda Bieg 10 km opłacono on-line
86 119 Schwarz Izabela POGÓRZE Nordic Walking 10 km opłacono on-line
87 121 Toporek Rafał Przodkowo Nordic Walking 10 km Team Deaf opłacono on-line
88 201 Borzyszkowska Jolanta Puck Start Wirtualny BEZ KIJA NIE PODCHODŹ opłacono on-line
89 71 Tymiński Jarosław Reda Bieg 10 km FOX opłacono on-line
90 103 Bury Liliana Reda Nordic Walking 10 km Zmotywowani opłacono on-line
91 78 Zieliński Jacek Reda Bieg 10 km SKLA opłacono on-line
92 112 Mielewczyk Justyna Reda Nordic Walking 10 km Zmotywowani opłacono on-line
93 224 Dabrowski Remigiusz Reda Bieg 10 km opłacono on-line
94 51 Pilecki Robert Rumia Bieg 10 km Runeda opłacono on-line
95 101 Bronowicka Justyna Rumia Nordic Walking 10 km opłacono on-line
96 105 Czajka Urszula Rumia Nordic Walking 10 km opłacono on-line
97 53 Pociask Krzysztof Rumia Bieg 10 km Kontener Formy opłacono on-line
98 15 Imielska Justyna Rumia Bieg 10 km Kontener Formy opłacono on-line
99 44 Mroczek Sylwia Rumia Bieg 10 km opłacono
100 43 Mroczek Robert rumia Bieg 10 km opłacono


Wyświetleń: 7733

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ