XIII Bieg Piaśnicki
Lp Numer Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 210 Adrianowicz Bożena Bolszewo Bieg 10 km BKR Cyklista opłacono on-line
2 226 Albiniak Przemysław Wejherowo Bieg 10 km opłacono on-line
3 223 Bellwon Rafał Rumia Bieg 10 km BiegaMy opłacono on-line
4 1 Bluj Roman Gdynia Bieg 10 km opłacono on-line
5 201 Borzyszkowska Jolanta Puck Start Wirtualny BEZ KIJA NIE PODCHODŹ opłacono on-line
6 101 Bronowicka Justyna Rumia Nordic Walking 10 km opłacono on-line
7 3 Bronowicki Marcin Rumia Bieg 10 km opłacono on-line
8 4 bronowicki sławomir rumia Bieg 10 km opłacono on-line
9 5 Brzezicki Maciej Bolszewo Bieg 10 km TREC TEAM opłacono on-line
10 102 Budzisz Joanna Budzisz KUŹNICA Nordic Walking 10 km BEZ KIJA NIE PODCHODŹ opłacono on-line
11 103 Bury Liliana Reda Nordic Walking 10 km Zmotywowani opłacono on-line
12 6 Bury Paweł Gdynia Bieg 10 km biegamyrazem.pl opłacono on-line
13 2 Błażejewska Małgorzata ELBLĄG Bieg 10 km opłacono on-line
14 7 Chojnacka Natalia Lisewo Bieg 10 km Krokowa biega opłacono on-line
15 104 Chustak Janina Łebno Nordic Walking 10 km opłacono
16 8 Cichowska Joanna Ostróda Bieg 10 km opłacono on-line
17 105 Czajka Urszula Rumia Nordic Walking 10 km opłacono on-line
18 9 Dąbkowska Aleksandra Gdańsk Bieg 10 km Taka RYBA opłacono on-line
19 10 Dąbrowska Aleksandra Bolszewo Bieg 10 km Run Babys opłacono on-line
20 224 Dabrowski Remigiusz Reda Bieg 10 km opłacono on-line
21 11 DETTLAFF IRENEUSZ GNIEŻDŻEWO Bieg 10 km LZS GNIEŻDŻEWO opłacono on-line
22 12 DOBRZYŃSKA JOANNA GDYNIA Bieg 10 km opłacono on-line
23 106 Drewa Marian GoScicino Nordic Walking 10 km POLIPACK TEAM GWE opłacono
24 217 Felon Michal Gdynia Bieg 10 km BiegaMy opłacono on-line
25 13 Frankowska Justyna Kartuzy Bieg 10 km Psychofanki opłacono
26 14 Freitag Adam WEJHEROWO Bieg 10 km opłacono on-line
27 107 GAJEWSKA DANUTA Łeba Nordic Walking 10 km opłacono on-line
28 211 Głombiowska Zuzanna Gdynia Bieg 10 km Runpassion.pl TEAM opłacono on-line
29 212 Halman Mirosława Luzino Bieg 10 km opłacono on-line
30 15 Imielska Justyna Rumia Bieg 10 km Kontener Formy opłacono on-line
31 16 JAKUSZ PRZEMYSŁAW Kąpino Bieg 10 km opłacono on-line
32 221 Jarczewska Renata Goleniów Nordic Walking 10 km opłacono on-line
33 17 Jedynak Bartosz Wejherowo Bieg 10 km Szaleni biegacze opłacono on-line
34 18 Jedynak Paweł Wejherowo Bieg 10 km opłacono on-line
35 19 Kankowska Justyna Luzino Bieg 10 km opłacono
36 227 Kankowski Paweł Luzino Bieg 10 km opłacono
37 21 Karczewski Grzegorz Hel Bieg 10 km LKS Błękitni Żeglce opłacono on-line
38 228 Karpińska Katarzyna Gdynia Nordic Walking 10 km opłacono on-line
39 22 Kepka Grzegorz Kepka Wejherowo Bieg 10 km Maja Team opłacono on-line
40 23 Kiełbasa Przemysław Gdynia Bieg 10 km BiegaMy opłacono on-line
41 108 Konkol Andrzej Lębork Nordic Walking 10 km opłacono on-line
42 229 KONOPKA PAWEŁ GDYNIA Bieg 10 km Daleko jeszcze opłacono
43 24 Kowalski Tomasz Wejherowo Bieg 10 km MTB-Małe Trójmiasto Biega opłacono
44 25 Krauza Grażyna Bolszewo Bieg 10 km Run Babys opłacono on-line
45 109 Krauza Jerzy Bolszewo Nordic Walking 10 km opłacono on-line
46 213 Kroll Tomasz Kobysewo Bieg 10 km Przodkowskie Morsy opłacono on-line
47 26 Kruszyńska Katarzyna Elbląg Bieg 10 km opłacono on-line
48 202 Kulczycki Jan GDAŃSK Start Wirtualny opłacono on-line
49 110 KUSIAK Włodzimierz GDAŃSK Nordic Walking 10 km STEP BY STEP TRÓJMIASTO opłacono on-line
50 220 Kwiatkowski Michał wejherowo Bieg 10 km opłacono on-line
51 27 Kwidziński Marek Wejherowo Bieg 10 km Marco run :-) opłacono on-line
52 28 Labuhn Leszek Rumia Bieg 10 km opłacono
53 29 Labun Zenon Mrzezino Bieg 10 km opłacono on-line
54 30 Lademann Alicja Darzlubie Bieg 10 km opłacono
55 31 Lademann Artur BOLSZEWO Bieg 10 km Run Babys opłacono on-line
56 32 Lademann Gabriela Bolszewo Bieg 10 km Run Babys opłacono on-line
57 33 Lademann Maciej Darzlubie Bieg 10 km opłacono
58 214 LANG PAWEŁ GDAŃSK Bieg 10 km Kujawscy Runners opłacono on-line
59 34 Lassmann Magdalena Wejherowo Bieg 10 km Szaleni biegacze opłacono on-line
60 35 Lubowiecka Alicja Wejherowo Bieg 10 km Młode Dziki opłacono on-line
61 37 Macijewska Bożena Gniewowo Bieg 10 km Runeda opłacono
62 203 Marcinek Rafał Wrocław Start Wirtualny MARCINEK TEAM opłacono on-line
63 38 Marzeion Grzegorz Wejherowo Bieg 10 km opłacono on-line
64 39 Mazerski Jarosław Toruń Bieg 10 km opłacono on-line
65 40 Mickiewicz Ilona Wejherowo Bieg 10 km opłacono on-line
66 112 Mielewczyk Justyna Reda Nordic Walking 10 km Zmotywowani opłacono on-line
67 41 Mislisz Piotr Osłonino Bieg 10 km opłacono on-line
68 113 Miłkowska Jolanta Gdynia Nordic Walking 10 km Team Deaf opłacono on-line
69 42 Moska Dawid Wejherowo Bieg 10 km Uniqe hair team opłacono on-line
70 43 Mroczek Robert rumia Bieg 10 km opłacono
71 44 Mroczek Sylwia Rumia Bieg 10 km opłacono
72 45 Neugebauer Aleksander Wejherowo Bieg 10 km Grupa Biegowa NDI opłacono on-line
73 46 Niedbała Ireneusz Wejherowo Bieg 10 km opłacono on-line
74 47 Okrój Gabriela DOMATÓWKO Bieg 10 km Kicaj Domatówko opłacono on-line
75 48 orzoł katarzyna elbląg Bieg 10 km opłacono on-line
76 49 Pajek-Sielicka Agnieszka Elbląg Bieg 10 km #BKKSE opłacono on-line
77 114 Pankiewicz Bartosz Gowino Nordic Walking 10 km opłacono on-line
78 115 Pankiewicz-Dmowska Cecylia Gowino Nordic Walking 10 km opłacono on-line
79 204 Pepliński Marek Elbląg Start Wirtualny Biegacze Wolności opłacono on-line
80 116 Piaskowska Małgorzata Suchy Dwór Nordic Walking 10 km opłacono on-line
81 50 Pieper Daniel Wejherowo Bieg 10 km opłacono on-line
82 51 Pilecki Robert Rumia Bieg 10 km Runeda opłacono on-line
83 52 Pionk Rafał Miszewo Bieg 10 km Kujawscy Runners opłacono on-line
84 53 Pociask Krzysztof Rumia Bieg 10 km Kontener Formy opłacono on-line
85 205 Polis Marzena Gdańsk Start Wirtualny STEP BY STEP TRÓJMIASTO opłacono
86 117 Ponka Barbara Wejherowo Nordic Walking 10 km POLIPACK TEAM GWE opłacono
87 118 Przybylska Aleksandra Gdynia Nordic Walking 10 km Elite Team opłacono on-line
88 54 Pytel Przemysław HEL Bieg 10 km opłacono on-line
89 55 RACZYŃSKA EWA GDYNIA Bieg 10 km biegamyrazem.pl opłacono on-line
90 56 ROJEWSKI WOJCIECH LUZINO Bieg 10 km Moje Biegowe Himalaje opłacono
91 215 Roman KRZYSZTOF Bolszewo Bieg 10 km Sfora BMK opłacono on-line
92 57 Roszman Henryk Orle Bieg 10 km opłacono on-line
93 119 Schwarz Izabela POGÓRZE Nordic Walking 10 km opłacono on-line
94 216 Sieja Grzegorz Gdańsk Start Wirtualny STEP BY STEP TRÓJMIASTO opłacono
95 120 Ślęzak Adam Elbląg Nordic Walking 10 km OSP POGRODZIE opłacono on-line
96 58 Socha Dorota Gdynia Bieg 10 km opłacono on-line
97 59 Sokolowska Anna Gdynia Bieg 10 km opłacono on-line
98 222 SOKOŁOWSKA AGNIESZKA GDYNIA Bieg 10 km opłacono
99 61 Sośnicki Krzysztof Hel Bieg 10 km helski zefirek opłacono
100 60 Sosnowski Grzegorz Łeba Bieg 10 km Republika FC Łeba opłacono


Wyświetleń: 8274

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ