Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Szmukier Aleksandra Dąbrowa Górnicza Dorosły - dystans min. 3km opłacono
2 Raab Paweł Dąbrowa Górnicza Dorosły - dystans min. 3km opłacono
3 Palka Mariusz dąbrowa górnicza Dorosły - dystans min. 3km opłacono
4 Glonek Sebastian Jaworzno Dorosły - dystans min. 3km
5 Dziąbor Andrzej Będzin Dorosły - dystans min. 3km #byledomety opłacono
6 Suchmiel Daniel Będzin Dorosły - dystans min. 3km opłacono
7 Iwan Pawel Dąbrowa Górnicza Dorosły - dystans min. 3km Ruszamy Dąbrowę opłacono
8 Iwan Hubert Dąbrowa Górnicza Dziecko - dystans min. 1km Ruszamy Dąbrowę opłacono
9 Pernikoza Michał Czeladź Dorosły - dystans min. 3km #czeladzbiega opłacono
10 Mościńska-Kolanowska Anna Będzin Dorosły - dystans min. 3km opłacono
11 Kędzierska Izabela Dąbrowa Górnicza Dorosły - dystans min. 3km opłacono
12 Żywica Dorota Katowice Dorosły - dystans min. 3km Huragan Ligota opłacono
13 Lewandowska Katarzyna Dąbrowa Górnicza Dorosły - dystans min. 3km Ruszamy Dąbrowę! opłacono
14 Oberska Sylwia Katowice Dorosły - dystans min. 3km Zabiegana ZOŁZA opłacono
15 Ćwikła Michał Sosnowiec Dorosły - dystans min. 3km opłacono
16 Szewczak-Pilny Maja Sosnowiec Dziecko - dystans min. 1km opłacono
17 Szewczak-Pilny Paulina Sosnowiec Dorosły - dystans min. 3km opłacono
18 Mucha Sebastian Dąbrowa Górnicza Dorosły - dystans min. 3km opłacono
19 Rejek Ignacy Dąbrowa Górnicza Dziecko - dystans min. 1km opłacono
20 Rejek Marta Dąbrowa Górnicza Dorosły - dystans min. 3km opłacono
21 Wojsa ZOFIA Dąbrowa Górnicza Dorosły - dystans min. 3km opłacono
22 Szmurlo Andrzej Ząbkowice Dorosły - dystans min. 3km opłacono
23 Solich Przemysław Dąbrowa Górnicza Dorosły - dystans min. 3km Pogoria Morsuje opłacono
24 Cupiał Dariusz Sosnowiec Dorosły - dystans min. 3km W pogoni za duchem opłacono
25 Cupiał Mariola Sosnowiec Dorosły - dystans min. 3km W pogoni za duchem opłacono
26 Dziubek Monika Dąbrowa Górnicza Dorosły - dystans min. 3km W pogoni za duchem opłacono
27 Dziubek Michał Dąbrowa Górnicza Dorosły - dystans min. 3km W pogoni za duchem opłacono
28 Behr Danuta Katowice Dorosły - dystans min. 3km Zabiegana ZOŁZA opłacono
29 Kubś Agata Sosnowiec Dorosły - dystans min. 3km opłacono
30 Ślęzak Joanna Katowice Dorosły - dystans min. 3km Zabiegana ZOŁZA opłacono
31 Bernal Julia Katowice Dorosły - dystans min. 3km Zabiegana ZOŁZA opłacono
32 Kloc Marzena Katowice Dorosły - dystans min. 3km Zabiegana ZOŁZA opłacono
33 Pijarska Bożena Katowice Dorosły - dystans min. 3km Zabiegana ZOŁZA opłacono
34 Koziołek Iwona Katowice Dorosły - dystans min. 3km opłacono
35 Dębiec Krzysztof Dąbrowa Górnicza Dorosły - dystans min. 3km Fundacja „Warto Wierzyć- Szawala Pomaga” opłacono
36 Koziołek Ryszard Katowice Dorosły - dystans min. 3km opłacono
37 Mika Mateusz Myslowice Dziecko - dystans min. 1km opłacono
38 Mika Maksymilian Myslowice Dziecko - dystans min. 1km opłacono
39 Aksamit-Mika Celestyna Myslowice Dorosły - dystans min. 3km opłacono
40 Mika Dawid Mysłowice Dorosły - dystans min. 3km opłacono
41 Wyrwich Angelika Katowice Dorosły - dystans min. 3km Zabiegana ZOŁZA opłacono
42 Skibska-Puchala Małgorzata Katowice Dorosły - dystans min. 3km Zabiegana ZOŁZA opłacono
43 Frydrysiak Sylwia Katowice Dorosły - dystans min. 3km Zabiegana ZOŁZA opłacono
44 Winter Aneta Dąbrowa Górnicza Dorosły - dystans min. 3km opłacono
45 Szarzyńska - Kozioł Danuta Dąbrowa Górnicza Dorosły - dystans min. 3km opłacono
46 Szkamruk Alicja Warszawa Dorosły - dystans min. 3km Ekstremalne OTK na Relaksie opłacono
47 Cebulski Mateusz Dąbrowa Górnicza Dziecko - dystans min. 1km Ruszamy Dąbrowę opłacono
48 Delewska Kaja Dąbrowa Górnicza Dorosły - dystans min. 3km opłacono
49 Białowąs Rafał Sosnowiec Dorosły - dystans min. 3km opłacono
50 Dec Justyna Katowice Dorosły - dystans min. 3km Fundacja Oko w Oko z Rakiem opłacono
51 Skrodzki Marcin Niepołomice Dorosły - dystans min. 3km Miraz Race Team opłacono
52 Nitsch Krzysztof Niepołomice Dorosły - dystans min. 3km Miraz Race Team opłacono
53 Wizner-Nitsch Agnieszka Niepołomice Dorosły - dystans min. 3km Miraz Race Team opłacono
54 Borowiec Katarzyna Niepołomice Dorosły - dystans min. 3km Miraz Race Team opłacono
55 Szreniawa Waldek Niepołomice Dorosły - dystans min. 3km Miraz Race Team opłacono
56 WOJSA GRZEGORZ DĄBROWA GÓRNICZA Dorosły - dystans min. 3km W pogoni za duchem opłacono
57 Wojsa Zdzisława Dągrowa Górnicza Dorosły - dystans min. 3km W pogoni za duchem opłacono
58 Struk Rafał BĘDZIN Dorosły - dystans min. 3km opłacono
59 Wojsa Julia Dągrowa Górnicza Dorosły - dystans min. 3km opłacono
60 ZIELIŃSKA KATARZYNA Sosnowiec Dorosły - dystans min. 3km HURAGAN LIGOTA opłacono
61 Konarski Franciszek Rogoźnik Dziecko - dystans min. 1km opłacono
62 Konarska Patrycja Rogoźnik Dorosły - dystans min. 3km opłacono
63 Stafiej Sylwester Dąrowa Górnicza Dorosły - dystans min. 3km Easy Runner opłacono
64 Olbrich Barbara Świętochłowice Dorosły - dystans min. 3km Miraz Race Team
65 Kułakowska Halina Olkusz Dorosły - dystans min. 3km Drużyna SMA opłacono
66 Lewicki Dominik Sosnowiec Dziecko - dystans min. 1km Miraz Race Team opłacono
67 Lewicka Ewa Sosnowiec Dorosły - dystans min. 3km Miraz Race Team opłacono
68 Kresowski Kamil Warszawa Dorosły - dystans min. 3km opłacono
69 Witkoś Piotr Sosnowiec Dorosły - dystans min. 3km opłacono
70 Krzemienowski Bartlomiej Sosnowiec Dorosły - dystans min. 3km
71 Gogol Lucyna Pszczyna Dorosły - dystans min. 3km opłacono
72 Marukiewicz Marek Jelenia Góra Dorosły - dystans min. 3km Biegamdlazdrowia.pl opłacono
73 Stopinska Monika Sosnowiec Dorosły - dystans min. 3km
74 Koza Robert Koza Świętochłowice Dorosły - dystans min. 3km Carbon Silesia Sport opłacono
75 Sroga Monika Dąbrowa Górnicza Dorosły - dystans min. 3km
76 Matias Justyna Dąbrowa Górnicza Dorosły - dystans min. 3km opłacono
77 Oleszek Magdalena Czeladź Dorosły - dystans min. 3km Biegowa Kuźnia opłacono
78 Wnuk Miłosz Sosnowiec Dziecko - dystans min. 1km Polska 2050 opłacono
79 Wnuk Agnieszka Sosnowiec Dorosły - dystans min. 3km Polska 2050 opłacono
80 Misztal Przemysław Sosnowiec Dorosły - dystans min. 3km
81 Trzeja Zdanowska Dorota Będzin Dorosły - dystans min. 3km Babska Środa opłacono
82 Miszczak Katarzyna Ruda Śląska Dorosły - dystans min. 3km Miraz Race Team opłacono
83 Czerwiński Radosław Dąbrowa Górnicza Dorosły - dystans min. 3km W pogoni za duchem opłacono
84 Cebulska Magdalena Dąbrowa Górnicza Dorosły - dystans min. 3km Ruszamy Dąbrowę opłacono
85 Gąsior Krystian Sosnowiec Dorosły - dystans min. 3km opłacono
86 Krupa Patrycja Dąbrowa Górnicza Dorosły - dystans min. 3km opłacono
87 Włodarczyk Krzysztof Dąbrowa Górnicza Dorosły - dystans min. 3km opłacono
88 Urych Łukasz Katowice Dorosły - dystans min. 3km opłacono
89 Czyż Urszula Będzin Dziecko - dystans min. 1km Kolej na marsz opłacono
90 Czyż Zuzanna Będzin Dziecko - dystans min. 1km Kolej na marsz opłacono
91 Wójcik Bartłomiej Wójcik Dąbrowa Górnicza Dorosły - dystans min. 3km Active Nordic Walking opłacono
92 Kowalski Przemysław Dąbrowa Górnicza Dorosły - dystans min. 3km W pogoni za duchem opłacono
93 Olesińska Martyna Dąbrowa Górnicza Dorosły - dystans min. 3km W pogoni za duchem opłacono
94 Kamińska Monika Dąbrowa Górnicza Dorosły - dystans min. 3km Harpagan Sosnowiec opłacono
95 Banasiak Bogusław Dąbrowa Górnicza Dorosły - dystans min. 3km [BPP] BiegiemPoPiwo opłacono
96 Masłoń Sebastian Rogoźnik Dorosły - dystans min. 3km Strefa Pozytywnych Zmian opłacono
97 Bożkiewicz Karolina Będzin Dorosły - dystans min. 3km opłacono
98 Przedniczek Agnieszka Kozienice Dorosły - dystans min. 3km opłacono
99 Piątek Aneta Sosnowiec Dorosły - dystans min. 3km opłacono
100 Pudlik Paweł Dąbrowa Górnicza Dorosły - dystans min. 3km


Wyświetleń: 4872

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ