"Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych" w Gliwicach 2021
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Wandzel Piotr Wandzel Gliwice 11 km - dorośli opłacono BM
2 Stanek Natalia Gliwice 11 km - dorośli opłacono BM
3 Cwiek Lukasz Gliwice 11 km - dorośli opłacono BM
4 Dyńska Katarzyna Gliwice 1963 m - dorośli opłacono BM
5 Niemiec Rafał Zabrze 11 km - dorośli Intergrafik.pl opłacono BM
6 Niemiec Sławek Gliwice 11 km - dorośli Intergrafik.pl opłacono BM
7 Sobota Nicole Gliwice 1963 m - młodzież (14 - 17 lat) opłacono
8 Siekierka Anna Gliwice 1963 m - młodzież (14 - 17 lat) opłacono BM
9 Sozański Artur Ruda Śląska 1963 m - dorośli opłacono BM
10 Kwiatkowska Elżbieta Zabrze 1963 m - dorośli opłacono BM
11 Beżański Szymon Gliwice 1963 m - młodzież (14 - 17 lat) Sp 18 opłacono BM
12 Dyński Henryk Gliwice 1963 m - dorośli opłacono BM
13 Gross Dawid Katowice 1963 m - dorośli opłacono BM
14 Kulpińska Anna Gliwice 11 km - dorośli opłacono BM
15 Pawlik Michal Gliwice 1963 m - dorośli opłacono BM
16 Zabłocki Daniel Tychy 1 km - dzieci (do 13 lat) Viking Training Center opłacono BM
17 Smolarczyk Marta Gliwice 11 km - dorośli opłacono
18 Stypiński Ewa Katowice 11 km - dorośli opłacono BM
19 Kania Marcin Gliwice 11 km - dorośli opłacono
20 Drabik Joachim Gliwice 1963 m - młodzież (14 - 17 lat) opłacono
21 Dąbrowski Łukasz Gliwice 11 km - dorośli opłacono BM
22 Lidke Zuzanna Ruda Śląska 11 km - dorośli Slow Jogging Gliwice opłacono BM
23 Grochowski Grzegorz Piekary Śląskie 11 km - dorośli opłacono BM
24 Lewicka Elżbieta. Knurów 11 km - dorośli opłacono BM
25 Seręga Tomasz Seręga Bolęcin bieg wirtualny opłacono BM
26 Antczak Antoni Zabrze 11 km - osoby z kijkami opłacono BM
27 Śmielak Oliwier Gliwice 1963 m - młodzież (14 - 17 lat) Zespół szkół ekonomiczno-technicznych im. Cichociemnych w Gliwicach opłacono BM
28 Czerwińska Nikola Lena Orzesze 11 km - osoby z kijkami Zespół Szkół Plastycznych Katowice opłacono BM
29 Czerwiński Witold Orzesze 1963 m - dorośli Rodzinka Czerwińskich opłacono BM
30 Hajduga Halina Zabrze 1963 m - dorośli Rodzinka Czerwińskich opłacono BM
31 Czerwińska Nikola Orzesze 1963 m - młodzież (14 - 17 lat) Rodzinka Czerwińskich opłacono BM
32 Czerwińska Bożena Orzesze 1963 m - dorośli Rodzinka Czerwińskich opłacono BM
33 Karpiński Dariusz Karpiński Gliwice 11 km - dorośli 13ŚBOT opłacono
34 WOJAKOWSKI KRZYSZTOF Zabrze 11 km - dorośli K&K RUN opłacono BM
35 WOJAKOWSKA KATARZYNA Zabrze 11 km - dorośli K K Run opłacono BM
36 Gajewska Izabela Gliwice 11 km - dorośli opłacono BM
37 Gajewski Jacek Gliwice 11 km - dorośli opłacono BM
38 Mierzwiński Tomasz Gliwice 11 km - dorośli opłacono BM
39 CHIHAB Ilyas GLIWICE 1963 m - młodzież (14 - 17 lat) Młodzi Gliwiccy Patrioci opłacono BM
40 CHIHAB Yasmine GLIWICE 1 km - dzieci (do 13 lat) Młodzi Gliwiccy Patrioci opłacono BM
41 Scherer Johanna Kopytowka 1 km - dzieci (do 13 lat) opłacono
42 Gabor Aleksandra Chorzów 11 km - dorośli opłacono BM
43 Gabor Aleksandra Chorzów 11 km - dorośli opłacono BM
44 Pawleta Maksymilian Gliwice 1 km - dzieci (do 13 lat) opłacono BM
45 Pawleta Michał Pawleta Gliwice 11 km - dorośli opłacono BM
46 Pieniążek Krzysztof Gliwice 1963 m - dorośli opłacono BM
47 Armata Tomasz GLIWICE 1963 m - dorośli opłacono
48 Armata Aneta Gliwice 1963 m - dorośli Zespół Szkół Specjalnych w Knurowie opłacono
49 Armata Konstanty Gliwice 1 km - dzieci (do 13 lat) ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 2 Szkoła Podstawowa nr 38 W GLIWICACH opłacono
50 Macura Hanna Czerwionka-Leszczyny 1 km - dzieci (do 13 lat) opłacono BM
51 Macura Tomasz Czerwionka-Leszczyny 1 km - dzieci (do 13 lat) opłacono BM
52 Szromek Łukasz Żory 11 km - dorośli opłacono BM
53 Greszta Franciszek Gliwice 1 km - dzieci (do 13 lat) opłacono BM
54 Pąk Marcin Katowice 1963 m - dorośli opłacono BM
55 Pąk Adam Katowice 1963 m - młodzież (14 - 17 lat) SP 13 Katowice opłacono BM
56 Roj Agnieszka Mikołów 11 km - dorośli opłacono BM
57 Stecków Danuta Gliwice 1963 m - dorośli opłacono
58 Stecków Agata Gliwice 1963 m - dorośli opłacono
59 Sendobry Henryk Łaziska Górne 11 km - dorośli ADOPCJANAODLEGLOSC.PL opłacono
60 suchon krzysztof pyskowice 11 km - dorośli opłacono BM
61 Skutnik Andrzej Gliwice 11 km - dorośli opłacono BM
62 Włodarczyk-Piszcz Agata Czerwionka-Leszczyny 1963 m - dorośli opłacono BM
63 Nowak Tadeusz Katowice 11 km - dorośli opłacono BM
64 Zielińska-Kołacz Ewelina Kraków 11 km - dorośli opłacono BM
65 Ostrowski Przemysław Bałoszyce 1963 m - dorośli Biegam dla mojej pięknej Monisi opłacono
66 Bujoczek Milena Bytom 1 km - dzieci (do 13 lat) opłacono
67 Bujoczek Piotr Bytom 1963 m - dorośli opłacono
68 Bujoczek Ewa Bujoczek Bytom 1963 m - dorośli opłacono
69 Frania Oliwia Gliwice 1963 m - młodzież (14 - 17 lat) Zespół szkół zawodowo specjalnych im Janusza Korczaka w Gliwicach opłacono BM
70 Sadkowski Robert Zabrze 11 km - dorośli opłacono BM
71 Twardzik Konrad Gliwice 11 km - dorośli opłacono BM
72 Morski Ferdynand Gliwice 1963 m - dorośli Klub Gazety Polskiej w Gliwicach opłacono BM
73 Serkies Grzegorz Świętochłowice 11 km - dorośli opłacono BM
74 Wolinski Jozef Gliwice 11 km - dorośli opłacono BM
75 Pakosz Max Radzionków 1963 m - młodzież (14 - 17 lat) opłacono
76 Korzan Robert Zabrze 11 km - dorośli opłacono BM
77 Szeja Janusz Tarnowskie Góry 1963 m - dorośli 13ŚBOT opłacono BM
78 Kasprzak Barbara Gliwice 11 km - dorośli opłacono BM
79 Kołodziej Anna Knurów 1963 m - dorośli opłacono BM
80 Trojanowska Zofia Gliwice 1963 m - młodzież (14 - 17 lat) II L.O. gliwice opłacono
81 Maniura Adam Bytom 11 km - dorośli opłacono
82 Czajka Paweł Siemianowice Śląskie 11 km - dorośli opłacono BM
83 Jeszke Arkadiusz Strzelce Opolskie 11 km - dorośli opłacono BM
84 Dragon Mirosław Tarnowskie Góry 1963 m - dorośli opłacono BM
85 Adolf Weronika Gliwice 11 km - dorośli opłacono
86 Sobczyk Dawid Brynek 11 km - dorośli Davids CamStudio opłacono BM
87 Napieraj Łukasz Radzionków 11 km - dorośli opłacono BM
88 Palasz Bernadeta Knurów 11 km - dorośli opłacono BM
89 Palasz Ami Knurów 1 km - dzieci (do 13 lat) opłacono BM
90 Wilczek Tomasz Gliwice 11 km - dorośli opłacono BM
91 Wrońska Beata Chorzów 11 km - dorośli Nasza Szkoła Zabrze opłacono
92 Kuczak Agnieszka Knurów 1963 m - dorośli opłacono BM
93 Orzech Michał Knurów 1963 m - dorośli opłacono BM
94 Majgier Dariusz Zabrze 11 km - osoby z kijkami opłacono BM
95 Nowak Piotr Pyskowice 11 km - osoby z kijkami opłacono BM
96 Woźniak Mateusz Gliwice 1963 m - młodzież (14 - 17 lat) opłacono BM
97 Woźniak Dominik Gliwice 1963 m - dorośli opłacono BM
98 Sztuka Łukasz Katowice 1963 m - dorośli niezrzeszony opłacono BM
99 Rapa Maria Wrocław 1 km - dzieci (do 13 lat) Sp 77 Wrocław opłacono BM
100 Śliż Adam Ustroń 1963 m - dorośli KRS Triathlon Dąbrowa Górnicza opłacono BM


Wyświetleń: 9859

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ