"Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych" w Gliwicach 2021
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Zdanowicz Piotr Gliwice 1963 m - dorośli ZiombelKru opłacono BM
2 Frania Oliwia Gliwice 1963 m - młodzież (14 - 17 lat) Zespół szkół zawodowo specjalnych im Janusza Korczaka w Gliwicach opłacono BM
3 Armata Aneta Gliwice 1963 m - dorośli Zespół Szkół Specjalnych w Knurowie opłacono
4 Czerwińska Nikola Lena Orzesze 11 km - osoby z kijkami Zespół Szkół Plastycznych Katowice opłacono BM
5 Armata Konstanty Gliwice 1 km - dzieci (do 13 lat) ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 2 Szkoła Podstawowa nr 38 W GLIWICACH opłacono
6 Śmielak Oliwier Gliwice 1963 m - młodzież (14 - 17 lat) Zespół szkół ekonomiczno-technicznych im. Cichociemnych w Gliwicach opłacono BM
7 Papiewska-Żak Natalia Gliwice 11 km - dorośli Zachar Training Group opłacono BM
8 Kurpet Boguslawa JASTRZĘBIE-ZDRÓJ 1963 m - dorośli WOLNY STRZELEC
9 KURPET Jan GLIWICE 1 km - dzieci (do 13 lat) WOLNY STRZELEC
10 Kurpet Zygmunt Jastrzębie-Zdrój 1963 m - dorośli wolny strelec
11 Zabłocki Daniel Tychy 1 km - dzieci (do 13 lat) Viking Training Center opłacono BM
12 Rapa Maria Wrocław 1 km - dzieci (do 13 lat) Sp 77 Wrocław opłacono BM
13 Beżański Szymon Gliwice 1963 m - młodzież (14 - 17 lat) Sp 18 opłacono BM
14 Pąk Adam Katowice 1963 m - młodzież (14 - 17 lat) SP 13 Katowice opłacono BM
15 Strzelecki Rafał Gliwice 11 km - dorośli Socios Silesia opłacono
16 Strzelecki Paweł Gliwice 1 km - dzieci (do 13 lat) Socios Silesia
17 Nosal Leon Zabrze 1 km - dzieci (do 13 lat) SMS Zabrze
18 Lidke Zuzanna Ruda Śląska 11 km - dorośli Slow Jogging Gliwice opłacono BM
19 Czerwińska Bożena Orzesze 1963 m - dorośli Rodzinka Czerwińskich opłacono BM
20 Czerwińska Nikola Orzesze 1963 m - młodzież (14 - 17 lat) Rodzinka Czerwińskich opłacono BM
21 Hajduga Halina Zabrze 1963 m - dorośli Rodzinka Czerwińskich opłacono BM
22 Czerwiński Witold Orzesze 1963 m - dorośli Rodzinka Czerwińskich opłacono BM
23 Górecki Janusz Gliwice 11 km - dorośli Pozdrowienia dla Tomka :) opłacono BM
24 Baszun Michał Gliwice 11 km - dorośli Personas opłacono BM
25 Ozdarski Krzysztof Ruda Śląska 11 km - dorośli Opel Active Team opłacono BM
26 Sztuka Łukasz Katowice 1963 m - dorośli niezrzeszony opłacono BM
27 Wrońska Beata Chorzów 11 km - dorośli Nasza Szkoła Zabrze opłacono
28 CHIHAB Yasmine GLIWICE 1 km - dzieci (do 13 lat) Młodzi Gliwiccy Patrioci opłacono BM
29 CHIHAB Ilyas GLIWICE 1963 m - młodzież (14 - 17 lat) Młodzi Gliwiccy Patrioci opłacono BM
30 Szyguła Anna Katowice 11 km - dorośli MK team
31 Szyguła Barbara Katowice 1 km - dzieci (do 13 lat) MK team
32 Witczak Adam Pyskowice 11 km - dorośli M.A.J Correre opłacono BM
33 Mach Marcin Gliwice 11 km - dorośli Lygota Tigers opłacono
34 Czempiel Mateusz Piekary Śląskie 1963 m - dorośli Lecymy Durś
35 Żydak Kamil Gliwice 11 km - dorośli Kutouaki opłacono BM
36 Jezior Bartosz Gliwice 11 km - dorośli Kutouaki opłacono BM
37 Kowalski Włodzimierz Gliwice 11 km - dorośli KS Judo Team Masters Gliwice opłacono BM
38 Śliż Adam Ustroń 1963 m - dorośli KRS Triathlon Dąbrowa Górnicza opłacono BM
39 Morski Ferdynand Gliwice 1963 m - dorośli Klub Gazety Polskiej w Gliwicach opłacono BM
40 WOJAKOWSKI KRZYSZTOF Zabrze 11 km - dorośli K&K RUN opłacono BM
41 WOJAKOWSKA KATARZYNA Zabrze 11 km - dorośli K K Run opłacono BM
42 Niemiec Sławek Gliwice 11 km - dorośli Intergrafik.pl opłacono BM
43 Niemiec Rafał Zabrze 11 km - dorośli Intergrafik.pl opłacono BM
44 Trojanowska Zofia Gliwice 1963 m - młodzież (14 - 17 lat) II L.O. gliwice opłacono
45 Wrzesień Dariusz Gliwice 1963 m - dorośli FUTURE PROCESSING RUNNING TEAM opłacono BM
46 Wrzesień Paweł Gliwice 1 km - dzieci (do 13 lat) FUTURE PROCESSING RUNNING TEAM opłacono BM
47 Sobczyk Dawid Brynek 11 km - dorośli Davids CamStudio opłacono BM
48 Szadkowski Paweł Gliwice 11 km - dorośli BPRT opłacono BM
49 Ostrowski Przemysław Bałoszyce 1963 m - dorośli Biegam dla mojej pięknej Monisi opłacono
50 ROSADA ZDZISŁAW Gliwice 11 km - dorośli Biegaj z KS Sośnica opłacono
51 Ogórek Adam Chorzów 11 km - osoby z kijkami Batory Loto
52 Miler Zbigniew Miler Rydułtowy 11 km - dorośli AKTYWNI RYDUŁTOWY opłacono BM
53 Bielińska Anna Rybnik 11 km - dorośli Aktywni Rydułtowy opłacono BM
54 Zabielski Jacek Rydułtowy 11 km - dorośli Aktywni Rydułtowy opłacono BM
55 Bielińska Anna Rybnik 11 km - dorośli Aktywni Rydułtowy
56 Kopeć Julia Rydułtowy 11 km - dorośli Aktywni Rydułtowy opłacono BM
57 Smołka Bartosz Skrzyszów 11 km - dorośli Aktywni Rydułtowy opłacono BM
58 Malgrab Łukasz Rydułtowy 11 km - dorośli Aktywni Rydułtowy opłacono BM
59 Spionkowski Samuel Czernica 11 km - dorośli Aktywni Rydułtowy opłacono BM
60 Sendobry Henryk Łaziska Górne 11 km - dorośli ADOPCJANAODLEGLOSC.PL opłacono
61 Karpiński Dariusz Karpiński Gliwice 11 km - dorośli 13ŚBOT opłacono
62 Szeja Janusz Tarnowskie Góry 1963 m - dorośli 13ŚBOT opłacono BM
63 Rzeszowski Grzegorz Chorzów 1963 m - dorośli 13ŚBOT opłacono BM
64 Cwiek Lukasz Gliwice 11 km - dorośli opłacono BM
65 Skubiś Konrad Ruda śląska bieg wirtualny
66 Napieraj Łukasz Radzionków 11 km - dorośli opłacono BM
67 Korzan Robert Zabrze 11 km - dorośli opłacono BM
68 Brodacki Paweł Brodacki Gliwice 11 km - dorośli opłacono BM
69 Smolarczyk Marta Gliwice 11 km - dorośli opłacono
70 Ziółkowski Grzegorz Gliwice 11 km - dorośli opłacono BM
71 Wilczek Tomasz Gliwice 11 km - dorośli opłacono BM
72 Dyński Henryk Gliwice 1963 m - dorośli opłacono BM
73 Dąbrowski Łukasz Gliwice 11 km - dorośli opłacono BM
74 Gonciarz Adam Bytom 1963 m - młodzież (14 - 17 lat)
75 Kulpińska Anna Gliwice 11 km - dorośli opłacono BM
76 Twardzik Konrad Gliwice 11 km - dorośli opłacono BM
77 Stanek Natalia Gliwice 11 km - dorośli opłacono BM
78 Antczak Antoni Zabrze 11 km - osoby z kijkami opłacono BM
79 Palasz Ami Knurów 1 km - dzieci (do 13 lat) opłacono BM
80 Bujoczek Ewa Bujoczek Bytom 1963 m - dorośli opłacono
81 Bujoczek Piotr Bytom 1963 m - dorośli opłacono
82 Wandzel Piotr Wandzel Gliwice 11 km - dorośli opłacono BM
83 Bujoczek Milena Bytom 1 km - dzieci (do 13 lat) opłacono
84 Nowak Tadeusz Katowice 11 km - dorośli opłacono BM
85 Palasz Bernadeta Knurów 11 km - dorośli opłacono BM
86 Lewicka Elżbieta Knurów 1963 m - dorośli opłacono BM
87 Seręga Tomasz Seręga Bolęcin bieg wirtualny opłacono BM
88 Pąk Marcin Katowice 1963 m - dorośli opłacono BM
89 Wojdanowska Małgorzata Tarnowskie Góry 11 km - osoby z kijkami
90 Szymborska-Krężel Agnieszka Szymborska-Krężel Chorzów 11 km - dorośli opłacono BM
91 Pawleta Michał Pawleta Gliwice 11 km - dorośli opłacono BM
92 Krężel Tomasz Chorzów 11 km - dorośli opłacono BM
93 Włodarczyk-Piszcz Agata Czerwionka-Leszczyny 1963 m - dorośli opłacono BM
94 Gross Dawid Katowice 1963 m - dorośli opłacono BM
95 Scherer Johanna Kopytowka 1 km - dzieci (do 13 lat) opłacono
96 Sikora Krzysztof Paniówki 1963 m - dorośli opłacono BM
97 Sikora Krystyna Paniówki 1963 m - dorośli opłacono BM
98 Sikora Jacek Żory 1963 m - dorośli opłacono BM
99 Dudziec Wojciech SZYMISZÓW 11 km - dorośli opłacono BM
100 Armata Tomasz GLIWICE 1963 m - dorośli opłacono


Wyświetleń: 9889

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ