"Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych" w Gliwicach 2021
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
13ŚBOT
1 Karpiński Dariusz Karpiński Gliwice 11 km - dorośli 13ŚBOT opłacono
2 Szeja Janusz Tarnowskie Góry 1963 m - dorośli 13ŚBOT opłacono BM
3 Rzeszowski Grzegorz Chorzów 1963 m - dorośli 13ŚBOT opłacono BM
ADOPCJANAODLEGLOSC.PL
4 Sendobry Henryk Łaziska Górne 11 km - dorośli ADOPCJANAODLEGLOSC.PL opłacono
AKTYWNI RYDUŁTOWY
5 Miler Zbigniew Miler Rydułtowy 11 km - dorośli AKTYWNI RYDUŁTOWY opłacono BM
Aktywni Rydułtowy
6 Smołka Bartosz Skrzyszów 11 km - dorośli Aktywni Rydułtowy opłacono BM
7 Kopeć Julia Rydułtowy 11 km - dorośli Aktywni Rydułtowy opłacono BM
8 Spionkowski Samuel Czernica 11 km - dorośli Aktywni Rydułtowy opłacono BM
9 Malgrab Łukasz Rydułtowy 11 km - dorośli Aktywni Rydułtowy opłacono BM
10 Bielińska Anna Rybnik 11 km - dorośli Aktywni Rydułtowy
11 Zabielski Jacek Rydułtowy 11 km - dorośli Aktywni Rydułtowy opłacono BM
Aktywni Rydułtowy
12 Bielińska Anna Rybnik 11 km - dorośli Aktywni Rydułtowy opłacono BM
BPRT
13 Szadkowski Paweł Gliwice 11 km - dorośli BPRT opłacono BM
Batory Loto
14 Ogórek Adam Chorzów 11 km - osoby z kijkami Batory Loto
Biegaj z KS Sośnica
15 ROSADA ZDZISŁAW Gliwice 11 km - dorośli Biegaj z KS Sośnica opłacono
Biegam dla mojej pięknej Monisi
16 Ostrowski Przemysław Bałoszyce 1963 m - dorośli Biegam dla mojej pięknej Monisi opłacono
Davids CamStudio
17 Sobczyk Dawid Brynek 11 km - dorośli Davids CamStudio opłacono BM
FUTURE PROCESSING RUNNING TEAM
18 Wrzesień Paweł Gliwice 1 km - dzieci (do 13 lat) FUTURE PROCESSING RUNNING TEAM opłacono BM
19 Wrzesień Dariusz Gliwice 1963 m - dorośli FUTURE PROCESSING RUNNING TEAM opłacono BM
II L.O. gliwice
20 Trojanowska Zofia Gliwice 1963 m - młodzież (14 - 17 lat) II L.O. gliwice opłacono
Intergrafik.pl
21 Niemiec Rafał Zabrze 11 km - dorośli Intergrafik.pl opłacono BM
22 Niemiec Sławek Gliwice 11 km - dorośli Intergrafik.pl opłacono BM
K&K RUN
23 WOJAKOWSKI KRZYSZTOF Zabrze 11 km - dorośli K&K RUN opłacono BM
K K Run
24 WOJAKOWSKA KATARZYNA Zabrze 11 km - dorośli K K Run opłacono BM
KRS Triathlon Dąbrowa Górnicza
25 Śliż Adam Ustroń 1963 m - dorośli KRS Triathlon Dąbrowa Górnicza opłacono BM
KS Judo Team Masters Gliwice
26 Kowalski Włodzimierz Gliwice 11 km - dorośli KS Judo Team Masters Gliwice opłacono BM
Klub Gazety Polskiej w Gliwicach
27 Morski Ferdynand Gliwice 1963 m - dorośli Klub Gazety Polskiej w Gliwicach opłacono BM
Kutouaki
28 Jezior Bartosz Gliwice 11 km - dorośli Kutouaki opłacono BM
Kutouaki
29 Żydak Kamil Gliwice 11 km - dorośli Kutouaki opłacono BM
Lecymy Durś
30 Czempiel Mateusz Piekary Śląskie 1963 m - dorośli Lecymy Durś
Lygota Tigers
31 Mach Marcin Gliwice 11 km - dorośli Lygota Tigers opłacono
M.A.J Correre
32 Witczak Adam Pyskowice 11 km - dorośli M.A.J Correre opłacono BM
MK team
33 Szyguła Barbara Katowice 1 km - dzieci (do 13 lat) MK team
34 Szyguła Anna Katowice 11 km - dorośli MK team
Młodzi Gliwiccy Patrioci
35 CHIHAB Ilyas GLIWICE 1963 m - młodzież (14 - 17 lat) Młodzi Gliwiccy Patrioci opłacono BM
36 CHIHAB Yasmine GLIWICE 1 km - dzieci (do 13 lat) Młodzi Gliwiccy Patrioci opłacono BM
Nasza Szkoła Zabrze
37 Wrońska Beata Chorzów 11 km - dorośli Nasza Szkoła Zabrze opłacono
Opel Active Team
38 Ozdarski Krzysztof Ruda Śląska 11 km - dorośli Opel Active Team opłacono BM
Personas
39 Baszun Michał Gliwice 11 km - dorośli Personas opłacono BM
Pozdrowienia dla Tomka :)
40 Górecki Janusz Gliwice 11 km - dorośli Pozdrowienia dla Tomka :) opłacono BM
Rodzinka Czerwińskich
41 Czerwiński Witold Orzesze 1963 m - dorośli Rodzinka Czerwińskich opłacono BM
42 Hajduga Halina Zabrze 1963 m - dorośli Rodzinka Czerwińskich opłacono BM
43 Czerwińska Nikola Orzesze 1963 m - młodzież (14 - 17 lat) Rodzinka Czerwińskich opłacono BM
44 Czerwińska Bożena Orzesze 1963 m - dorośli Rodzinka Czerwińskich opłacono BM
SMS Zabrze
45 Nosal Leon Zabrze 1 km - dzieci (do 13 lat) SMS Zabrze
SP 13 Katowice
46 Pąk Adam Katowice 1963 m - młodzież (14 - 17 lat) SP 13 Katowice opłacono BM
Slow Jogging Gliwice
47 Lidke Zuzanna Ruda Śląska 11 km - dorośli Slow Jogging Gliwice opłacono BM
Socios Silesia
48 Strzelecki Paweł Gliwice 1 km - dzieci (do 13 lat) Socios Silesia
49 Strzelecki Rafał Gliwice 11 km - dorośli Socios Silesia opłacono
Sp 18
50 Beżański Szymon Gliwice 1963 m - młodzież (14 - 17 lat) Sp 18 opłacono BM
Sp 77 Wrocław
51 Rapa Maria Wrocław 1 km - dzieci (do 13 lat) Sp 77 Wrocław opłacono BM
Viking Training Center
52 Zabłocki Daniel Tychy 1 km - dzieci (do 13 lat) Viking Training Center opłacono BM
WOLNY STRZELEC
53 Kurpet Boguslawa JASTRZĘBIE-ZDRÓJ 1963 m - dorośli WOLNY STRZELEC
54 KURPET Jan GLIWICE 1 km - dzieci (do 13 lat) WOLNY STRZELEC
ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 2 Szkoła Podstawowa nr 38 W GLIWICACH
55 Armata Konstanty Gliwice 1 km - dzieci (do 13 lat) ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 2 Szkoła Podstawowa nr 38 W GLIWICACH opłacono
Zachar Training Group
56 Papiewska-Żak Natalia Gliwice 11 km - dorośli Zachar Training Group opłacono BM
Zespół Szkół Plastycznych Katowice
57 Czerwińska Nikola Lena Orzesze 11 km - osoby z kijkami Zespół Szkół Plastycznych Katowice opłacono BM
Zespół Szkół Specjalnych w Knurowie
58 Armata Aneta Gliwice 1963 m - dorośli Zespół Szkół Specjalnych w Knurowie opłacono
Zespół szkół ekonomiczno-technicznych im. Cichociemnych w Gliwicach
59 Śmielak Oliwier Gliwice 1963 m - młodzież (14 - 17 lat) Zespół szkół ekonomiczno-technicznych im. Cichociemnych w Gliwicach opłacono BM
Zespół szkół zawodowo specjalnych im Janusza Korczaka w Gliwicach
60 Frania Oliwia Gliwice 1963 m - młodzież (14 - 17 lat) Zespół szkół zawodowo specjalnych im Janusza Korczaka w Gliwicach opłacono BM
ZiombelKru
61 Zdanowicz Piotr Gliwice 1963 m - dorośli ZiombelKru opłacono BM
_BRAK NAZWY_
62 Wandzel Piotr Wandzel Gliwice 11 km - dorośli opłacono BM
63 Stanek Natalia Gliwice 11 km - dorośli opłacono BM
64 Skubiś Konrad Ruda śląska bieg wirtualny
65 Cwiek Lukasz Gliwice 11 km - dorośli opłacono BM
66 Dyńska Katarzyna Gliwice 1963 m - dorośli opłacono BM
67 Sobota Nicole Gliwice 1963 m - młodzież (14 - 17 lat) opłacono
68 Siekierka Anna Gliwice 1963 m - młodzież (14 - 17 lat) opłacono BM
69 Sozański Artur Ruda Śląska 1963 m - dorośli opłacono BM
70 Kwiatkowska Elżbieta Zabrze 1963 m - dorośli opłacono BM
71 Dyński Henryk Gliwice 1963 m - dorośli opłacono BM
72 Gross Dawid Katowice 1963 m - dorośli opłacono BM
73 Kulpińska Anna Gliwice 11 km - dorośli opłacono BM
74 Pawlik Michal Gliwice 1963 m - dorośli opłacono BM
75 Smolarczyk Marta Gliwice 11 km - dorośli opłacono
76 Stypiński Ewa Katowice 11 km - dorośli opłacono BM
77 Kania Marcin Gliwice 11 km - dorośli opłacono
78 Drabik Joachim Gliwice 1963 m - młodzież (14 - 17 lat) opłacono
79 Dąbrowski Łukasz Gliwice 11 km - dorośli opłacono BM
80 Grochowski Grzegorz Piekary Śląskie 11 km - dorośli opłacono BM
81 Lewicka Elżbieta. Knurów 11 km - dorośli opłacono BM
82 Seręga Tomasz Seręga Bolęcin bieg wirtualny opłacono BM
83 Antczak Antoni Zabrze 11 km - osoby z kijkami opłacono BM
84 Gajewska Izabela Gliwice 11 km - dorośli opłacono BM
85 Gajewski Jacek Gliwice 11 km - dorośli opłacono BM
86 Mierzwiński Tomasz Gliwice 11 km - dorośli opłacono BM
87 Scherer Johanna Kopytowka 1 km - dzieci (do 13 lat) opłacono
88 Gabor Aleksandra Chorzów 11 km - dorośli opłacono BM
89 Gabor Aleksandra Chorzów 11 km - dorośli opłacono BM
90 Pawleta Maksymilian Gliwice 1 km - dzieci (do 13 lat) opłacono BM
91 Pawleta Michał Pawleta Gliwice 11 km - dorośli opłacono BM
92 Pieniążek Krzysztof Gliwice 1963 m - dorośli opłacono BM
93 Armata Tomasz GLIWICE 1963 m - dorośli opłacono
94 Macura Hanna Czerwionka-Leszczyny 1 km - dzieci (do 13 lat) opłacono BM
95 Macura Tomasz Czerwionka-Leszczyny 1 km - dzieci (do 13 lat) opłacono BM
96 Szromek Łukasz Żory 11 km - dorośli opłacono BM
97 Greszta Franciszek Gliwice 1 km - dzieci (do 13 lat) opłacono BM
98 Pąk Marcin Katowice 1963 m - dorośli opłacono BM
99 Roj Agnieszka Mikołów 11 km - dorośli opłacono BM
100 Stecków Danuta Gliwice 1963 m - dorośli opłacono
101 Stecków Agata Gliwice 1963 m - dorośli opłacono
102 suchon krzysztof pyskowice 11 km - dorośli opłacono BM
103 Skutnik Andrzej Gliwice 11 km - dorośli opłacono BM
104 Włodarczyk-Piszcz Agata Czerwionka-Leszczyny 1963 m - dorośli opłacono BM
105 Nowak Tadeusz Katowice 11 km - dorośli opłacono BM
106 Zielińska-Kołacz Ewelina Kraków 11 km - dorośli opłacono BM
107 Surowiec Michał Wojkowice 1963 m - dorośli
108 Bujoczek Milena Bytom 1 km - dzieci (do 13 lat) opłacono
109 Bujoczek Piotr Bytom 1963 m - dorośli opłacono
110 Bujoczek Ewa Bujoczek Bytom 1963 m - dorośli opłacono
111 Sadkowski Robert Zabrze 11 km - dorośli opłacono BM
112 Twardzik Konrad Gliwice 11 km - dorośli opłacono BM
113 Deberny Dawid Gliwice 11 km - dorośli
114 Serkies Grzegorz Świętochłowice 11 km - dorośli opłacono BM
115 Wolinski Jozef Gliwice 11 km - dorośli opłacono BM
116 Pakosz Max Radzionków 1963 m - młodzież (14 - 17 lat) opłacono
117 Korzan Robert Zabrze 11 km - dorośli opłacono BM
118 Kasprzak Barbara Gliwice 11 km - dorośli opłacono BM
119 Kołodziej Anna Knurów 1963 m - dorośli opłacono BM
120 Maniura Adam Bytom 11 km - dorośli opłacono
121 Czajka Paweł Siemianowice Śląskie 11 km - dorośli opłacono BM
122 Jeszke Arkadiusz Strzelce Opolskie 11 km - dorośli opłacono BM
123 Dragon Mirosław Tarnowskie Góry 1963 m - dorośli opłacono BM
124 Adolf Weronika Gliwice 11 km - dorośli opłacono
125 Wojdanowska Małgorzata Tarnowskie Góry 11 km - osoby z kijkami
126 Napieraj Łukasz Radzionków 11 km - dorośli opłacono BM
127 krupa ireneusz gliwice 11 km - dorośli
128 Palasz Bernadeta Knurów 11 km - dorośli opłacono BM
129 Palasz Ami Knurów 1 km - dzieci (do 13 lat) opłacono BM
130 Woźniak Olga Dąbrowa Górnicza 1963 m - dorośli
131 Wilczek Tomasz Gliwice 11 km - dorośli opłacono BM
132 Kuczak Agnieszka Knurów 1963 m - dorośli opłacono BM
133 Orzech Michał Knurów 1963 m - dorośli opłacono BM
134 Majgier Dariusz Zabrze 11 km - osoby z kijkami opłacono BM
135 Nowak Piotr Pyskowice 11 km - osoby z kijkami opłacono BM
136 Woźniak Mateusz Gliwice 1963 m - młodzież (14 - 17 lat) opłacono BM
137 Woźniak Dominik Gliwice 1963 m - dorośli opłacono BM
138 Gal Łukasz Gliwice 11 km - dorośli opłacono BM
139 Augustynowicz Alicja Knurów 1963 m - dorośli opłacono BM
140 Kapczyński Piotr Piekary śląskie 1963 m - dorośli opłacono BM
141 Ziółkowski Grzegorz Gliwice 11 km - dorośli opłacono BM
142 Labisch Janusz Gliwice 11 km - dorośli opłacono BM
143 Ryś Kamil Gliwice 11 km - dorośli opłacono BM
144 Grzegorzyca Marcin Grzegorzyca Gierałtowice 1963 m - dorośli
145 Lewicka Elżbieta Knurów 1963 m - dorośli opłacono BM
146 Góra Marek Tarnowskie Góry 11 km - dorośli opłacono BM
147 Gonciarz Adam Bytom 1963 m - młodzież (14 - 17 lat)
148 Krężel Tomasz Chorzów 11 km - dorośli opłacono BM
149 Szymborska-Krężel Agnieszka Szymborska-Krężel Chorzów 11 km - dorośli opłacono BM
150 SZCZERBA KRZYSZTOF KATOWICE 11 km - dorośli opłacono BM
151 SZCZERBA Anna ŚWIĘTOCHŁOWICE 11 km - dorośli opłacono BM
152 Brodacki Paweł Brodacki Gliwice 11 km - dorośli opłacono BM
153 Bogusz Damian Zabrze bieg wirtualny opłacono BM
154 Małka Irena Gliwice 11 km - osoby z kijkami
155 Małka Marian Gliwice 11 km - osoby z kijkami
156 Beżański Jakub Gliwice 1 km - dzieci (do 13 lat) opłacono
157 Beżański Marcin Gliwice 1963 m - dorośli opłacono
158 Kaczorowski Grzegorz Gliwice 1963 m - dorośli opłacono BM
159 Mehl Krzysztof gliwice 1963 m - dorośli opłacono BM
160 Ciemieniowski Bogdan gliwice 1963 m - dorośli opłacono BM
161 Kałużna Anna Gliwice 1963 m - dorośli opłacono BM
162 Przybyszewska Inga Gliwice 1963 m - młodzież (14 - 17 lat) opłacono BM
163 Przybyszewski Rafał Przybyszewski Gliwice 1963 m - dorośli opłacono BM
164 Nowocin Patrycja Gliwice 1963 m - dorośli opłacono BM
165 Ostroszczyk Rafał Gliwice 11 km - dorośli
166 Tokaj Dominik Gliwice 11 km - dorośli opłacono BM
167 Nieradzik Daria Ornontowice 1963 m - dorośli opłacono BM
168 Dudziec Wojciech SZYMISZÓW 11 km - dorośli opłacono BM
169 Sikora Jacek Żory 1963 m - dorośli opłacono BM
170 Sikora Krystyna Paniówki 1963 m - dorośli opłacono BM
171 Sikora Krzysztof Paniówki 1963 m - dorośli opłacono BM
niezrzeszony
172 Sztuka Łukasz Katowice 1963 m - dorośli niezrzeszony opłacono BM
wolny strelec
173 Kurpet Zygmunt Jastrzębie-Zdrój 1963 m - dorośli wolny strelec


Wyświetleń: 9731

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ