Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kucharski Dariusz | Warszawa | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | Spartanie Dzieciom | opłacono on-line |
2 | Domosławska Daria | Płock | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | Oddział Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Płocku | opłacono |
3 | Marchlewski Michał | Warszawa | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |
4 | Kowalczyk Bogdan | Warszawa | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | Warszawa-Bródno | opłacono on-line |
5 | Kuczmarska Marta | Płock | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | TKKF Płock | opłacono on-line |
6 | Limontas Dorota | Olsztyn | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |
7 | Zorii Kinga Zorii | Warszawa | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |
8 | Kaczyński Marcin | Warszawa | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |
9 | Łukowski Rafał Łukowski | Warszawa | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |
10 | Rak Robert Rak | Warszawa | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |
11 | Kociel Paweł | Warszawa | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |
12 | kacprzak paulina | warszawa | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |
13 | Galewicz Ewa | Warszawa | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono | |
14 | Żebrowski Dariusz | Warszawa | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | ||
15 | Wójcik Katarzyna | Warszawa | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |
16 | Parzuchowski Michał | Warszawa | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |
17 | Krysa Patryk | Warszawa | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |
18 | Klimek Bartosz Klimek | Laski | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |
19 | Maj Anna | Kielce | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |
20 | Saramak Rafał | Izabelin | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |
21 | Sulkowski Filip | Nowa Wola | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |
22 | Rybak Mariusz | Piaseczno | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | ||
23 | Rus Mateusz Rus | Warszawa | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |
24 | Ilkiewicz Michał Ilkiewicz | Warszawa | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | Karkonosz Running Team | |
25 | Chyczewski Marcin | Raciąż | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |
26 | Lubaczewski Tomasz | Warszwaa | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono | |
27 | Baranowski Kamil | Warszawa | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono | |
28 | Tomczyk Cezary | Warszwaa | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |
29 | Kondracka Anna | Grodzisk Mazowiecki | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |
30 | Parchiniak Justyna | warszawa | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | Anpharm Run Team | opłacono on-line |
31 | Graczyk Mariusz | Warszawa | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |
32 | Kochman Iwona | Warszawa | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | Vege Runners | opłacono on-line |
33 | Łazowska Alicja Łazowska | Warszawa | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |
34 | Makowska Anna Makowska | Warszawa | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |
35 | Stobińska Kamila | Warszawa | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |
36 | Czupryński Rafał | Warszawa | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |
37 | Kołowiecka-Wilkos Angela | Warszawa | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | Pstrokaty Pareomaraton | opłacono on-line |
38 | Stromska Honorata | Warszawa | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |
39 | Podsiadły Maciej | Warszawa | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | ITP | opłacono on-line |
40 | Majewska Ewa | Warszawa | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |
41 | Liśkiewicz Marzena | Myszczyn | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |
42 | Pazderski Artur | Warszawa | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |
43 | Dobrodziej Łukasz | Warszawa | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |
44 | Jaworska Karolina | Warszawa | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |
45 | Gajewski Michał | Warszawa | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |
46 | WOJTOWICZ PIOTR | WARSZAWA | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |
47 | Trela Magdalena | Smolec | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | Gonię Starego | opłacono |
48 | Waśniewski Jacek | Płaciszewo | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |
49 | Kosowicz Jerzy | Warszawa | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |
50 | Węcławiak joanna | warszawa | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |
51 | Stachowiak Katarzyna Stachowiak | Warszawa | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | Hipko i Przyjaciele | opłacono on-line |
52 | Cybulski Filip | Warszawa | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |
53 | Włodarczyk Mateusz | Wrocław | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |
54 | Karłowicz Anna | Warszawa | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | Partia Wolych Biegaczy | opłacono on-line |
55 | Kowalski Andrzej | Warszawa | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | Naprzód Młociny | opłacono on-line |
56 | Puton Michał | Lipsko | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |
57 | Kosowicz Łukasz | Warszawa | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |
58 | Kowalczyk Piotr Kowalczyk | Pruszków | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | 65 Batalion Lekkiej Piechoty Pomiechówek | opłacono on-line |
59 | Jach Paulina | Kraków | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | BIOFRESA | |
60 | Warzynska Edyta | Warsaw | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |
61 | Zakrzewska Anna | Józefosław | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |
62 | szymczak agnieszka szymczak | celestynow | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | ||
63 | Skorupska Joanna | Jadwisin | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |
64 | Zakrzewski Michał | Legionowo | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |
65 | WALENCIK Marek | Pionki | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |
66 | Maciejczuk Aleksandra | Warszawa | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |
67 | Włodarski Leszek | Warszawa | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |
68 | Krysinski Pawel | Warszawa | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | Mikrus Yolo Kenji Running Team | opłacono on-line |
69 | Pięta Karolina Pięta | Płock | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |
70 | Romanowska Ewa | Łysomice | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | KungFuPanda | |
71 | Wicińska Magdalena | Kutno | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |
72 | Majchrzak Daniel | Warszawa | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |
73 | Pudysz-Bryksa Katarzyna | Warszawa | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |
74 | Seweryniak Dorota | Magdalenka | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |
75 | Długosz Martyna | Warszawa | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | #biegamynaostro | opłacono on-line |
76 | Chojnowska Marta | Sulejówek | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |
77 | SZARKOWSKI JAKUB | WARSZAWA | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | Biegamy na Ostro | opłacono |
78 | Naulewicz Monika | Warszawa | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |
79 | Kozniewski Damian Kozniewski | Natolin | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |
80 | Samorek Izabela | Pruszków | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |
81 | Samorek Paweł | Pruszków | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |
82 | Adamowska Barbara | Warszawa | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono | |
83 | Czarnocka Jolanta | Warszawa | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | MInisterstwo Finansów | opłacono |
84 | Czychewicz Patryk | Warszawa | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | MInisterstwo Finansów | opłacono |
85 | Kubiak Jarosław | Warszawa | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | MInisterstwo Finansów | opłacono |
86 | Łyczykowska Alicja | Warszawa | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | MInisterstwo Finansów | opłacono |
87 | Skoczek Marcin | Warszawa | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | MInisterstwo Finansów | opłacono |
88 | Wójcik Izabela | Warszawa | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | MInisterstwo Finansów | opłacono |
89 | Regulska Patrycja | Błonie | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |
90 | GAŁKA Marcin | Warszawa | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |
91 | Nowak Wiktor | Warszawa | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | spartanie dzieciom | opłacono |
92 | Sykłowski Michał Sykłowski | Warszawa | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | Spartanie Dzieciom | opłacono |
93 | Woliński Paweł | Baranów | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |
94 | Reszke Michał | Warszawa | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | Spartanie Dzieciom | opłacono |
95 | Ładna Paweł | Warszawa | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | Spartanie Dzieciom | |
96 | Różowicz Eliza | Warszawa | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | Spartanie Dzieciom | opłacono |
97 | Serwaczyński Mirosław | Piaseczno | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | Spartanie Dzieciom | opłacono |
98 | Winiarska Agata | Pruszków | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | opłacono on-line |
99 | Kowalska Celina | Wrocław | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |
100 | Ślesicki Michał | Warszawa | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | MInisterstwo Finansów | opłacono |
Wyświetleń: 24553