Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adamowska Barbara | Warszawa | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono | |
2 | Baprawska-Strachota Ida | Warszawa | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |
3 | Baranowski Kamil | Warszawa | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono | |
4 | Burakowska Aleksandra | Czarny Las | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | Szkoła Fundacji ADYS Piastów | opłacono on-line |
5 | Chojnowska Marta | Sulejówek | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |
6 | Chyczewski Marcin | Raciąż | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |
7 | Cybulski Filip | Warszawa | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |
8 | Czarnocka Jolanta | Warszawa | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | MInisterstwo Finansów | opłacono |
9 | Czupryński Rafał | Warszawa | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |
10 | Czychewicz Patryk | Warszawa | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | MInisterstwo Finansów | opłacono |
11 | Dobrodziej Łukasz | Warszawa | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |
12 | Domosławska Daria | Płock | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | Oddział Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Płocku | opłacono |
13 | Długosz Martyna | Warszawa | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | #biegamynaostro | opłacono on-line |
14 | Gajewski Michał | Warszawa | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |
15 | Galewicz Ewa | Warszawa | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono | |
16 | Galimski Marcin | Ząbki | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |
17 | GAŁKA Marcin | Warszawa | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |
18 | Graczyk Mariusz | Warszawa | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |
19 | Idziorek Adrian | Warszawa | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | UNUM | |
20 | Ilkiewicz Michał Ilkiewicz | Warszawa | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | Karkonosz Running Team | |
21 | Jach Paulina | Kraków | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | BIOFRESA | |
22 | Jaroszewski Maciej | Warszawa | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |
23 | Jaworska Karolina | Warszawa | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |
24 | kacprzak paulina | warszawa | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |
25 | Kaczyński Marcin | Warszawa | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |
26 | Kamiński Kamil | Warszawa | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |
27 | Karłowicz Anna | Warszawa | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | Partia Wolych Biegaczy | opłacono on-line |
28 | Klimek Bartosz Klimek | Laski | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |
29 | Kochman Iwona | Warszawa | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | Vege Runners | opłacono on-line |
30 | Kociel Paweł | Warszawa | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |
31 | Kondracka Anna | Grodzisk Mazowiecki | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |
32 | Kosowicz Jerzy | Warszawa | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |
33 | Kosowicz Łukasz | Warszawa | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |
34 | Kowalczyk Bogdan | Warszawa | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | Warszawa-Bródno | opłacono on-line |
35 | Kowalczyk Piotr Kowalczyk | Pruszków | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | 65 Batalion Lekkiej Piechoty Pomiechówek | opłacono on-line |
36 | Kowalska Celina | Wrocław | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |
37 | Kowalski Andrzej | Warszawa | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | Naprzód Młociny | opłacono on-line |
38 | Kozniewski Damian Kozniewski | Natolin | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |
39 | Kołodziejczyk Michał | Warszawa | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | UNUM | |
40 | Kołowiecka-Wilkos Angela | Warszawa | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | Pstrokaty Pareomaraton | opłacono on-line |
41 | Krysa Patryk | Warszawa | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |
42 | Krysinski Pawel | Warszawa | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | Mikrus Yolo Kenji Running Team | opłacono on-line |
43 | Kubiak Jarosław | Warszawa | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | MInisterstwo Finansów | opłacono |
44 | Kucharski Dariusz | Warszawa | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | Spartanie Dzieciom | opłacono on-line |
45 | Kuczmarska Marta | Płock | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | TKKF Płock | opłacono on-line |
46 | Limontas Dorota | Olsztyn | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |
47 | Liśkiewicz Marzena | Myszczyn | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |
48 | Lubaczewski Tomasz | Warszwaa | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono | |
49 | Maciejczuk Aleksandra | Warszawa | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |
50 | Maj Anna | Kielce | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |
51 | Majchrzak Daniel | Warszawa | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |
52 | Majewska Ewa | Warszawa | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |
53 | Makowska Anna Makowska | Warszawa | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |
54 | Marchlewski Michał | Warszawa | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |
55 | Michalski Robert | Warszawa | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | Zabiegany Wołomin | opłacono on-line |
56 | Naulewicz Monika | Warszawa | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |
57 | Nieścioruk Ewa | Warszawa | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | UNUM | |
58 | Nowacki Patryk | Łomianki | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |
59 | Nowak Wiktor | Warszawa | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | spartanie dzieciom | opłacono |
60 | Padewski Zenon | Grodzisk Mazowiecki | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | ORANGE POLSKA | opłacono on-line |
61 | Parchiniak Justyna | warszawa | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | Anpharm Run Team | opłacono on-line |
62 | Parzuchowski Michał | Warszawa | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |
63 | Pawlik Piotr | Warszawa | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | UNUM | |
64 | Pazderski Artur | Warszawa | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |
65 | Piękoś Magdalena | Warszawa | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |
66 | Piękoś Piotr | Warszawa | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |
67 | Pięta Karolina Pięta | Płock | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |
68 | Piwowar Małgorzata | Warszawa | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |
69 | Podsiadły Maciej | Warszawa | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | ITP | opłacono on-line |
70 | Pudysz-Bryksa Katarzyna | Warszawa | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |
71 | Puton Michał | Lipsko | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |
72 | Rak Robert Rak | Warszawa | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |
73 | Regulska Patrycja | Błonie | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |
74 | Reszke Michał | Warszawa | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | Spartanie Dzieciom | opłacono |
75 | Romanowska Ewa | Łysomice | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | KungFuPanda | |
76 | Rosłon Krzysztof | Radzymin | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |
77 | Różowicz Eliza | Warszawa | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | Spartanie Dzieciom | opłacono |
78 | Rus Mateusz Rus | Warszawa | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |
79 | Rybak Mariusz | Piaseczno | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | ||
80 | Samorek Izabela | Pruszków | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |
81 | Samorek Paweł | Pruszków | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |
82 | Saramak Rafał | Izabelin | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |
83 | Serwaczyński Mirosław | Piaseczno | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | Spartanie Dzieciom | opłacono |
84 | Seweryniak Dorota | Magdalenka | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |
85 | Skoczek Marcin | Warszawa | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | MInisterstwo Finansów | opłacono |
86 | Skorupska Joanna | Jadwisin | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |
87 | Ślesicki Michał | Warszawa | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | MInisterstwo Finansów | opłacono |
88 | Śmietało Dawid Śmietało | Warszawa | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |
89 | Sołtysiak Paweł Sołtysiak | Warszawa | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | KS Polonia Warszawa | |
90 | Stachowiak Katarzyna Stachowiak | Warszawa | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | Hipko i Przyjaciele | opłacono on-line |
91 | Stobińska Kamila | Warszawa | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |
92 | Stromska Honorata | Warszawa | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |
93 | Sulkowski Filip | Nowa Wola | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |
94 | Sykłowski Michał Sykłowski | Warszawa | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | Spartanie Dzieciom | opłacono |
95 | SZARKOWSKI JAKUB | WARSZAWA | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | Biegamy na Ostro | opłacono |
96 | szymczak agnieszka szymczak | celestynow | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | ||
97 | Słoniewicz Jan | Warszawa | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | Creo Place | opłacono on-line |
98 | Tejchma Natalia | Warszawa | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | KS Team ZabieganeDni Warszawa/ ŻmudaRunningTeam | opłacono |
99 | Tomczyk Cezary | Warszwaa | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |
100 | Trela Magdalena | Smolec | Polska | Duży KrwiObieg 10 km | Gonię Starego | opłacono |
Wyświetleń: 24608