Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
#biegamynaostro | |||||||||
1 | Małgorzata Zakrzewska | Warszawa | Ultramaraton 50 km | #biegamynaostro | opłacono on-line | ||||
2 | Długosz Martyna | Warszawa | Duży KrwiObieg 10 km | #biegamynaostro | opłacono on-line | ||||
7PRO Team | |||||||||
3 | Kunka Janusz | Kałuszyn | Mały KrwiObieg 5 km | 7PRO Team | opłacono on-line | ||||
65 Batalion Lekkiej Piechoty Pomiechówek | |||||||||
4 | Kowalczyk Piotr Kowalczyk | Pruszków | Duży KrwiObieg 10 km | 65 Batalion Lekkiej Piechoty Pomiechówek | opłacono on-line | ||||
65 Batalion Lekkiej Piechoty Pomiechówek | |||||||||
5 | Chodkiewicz Arkadiusz | Warszawa | Mały KrwiObieg 5 km - Honorowi Dawcy Krwi | 65 Batalion Lekkiej Piechoty Pomiechówek | opłacono on-line | ||||
6 | Fojud Tadeusz | Pruszków | Ultramaraton 50 km | 65 Batalion Lekkiej Piechoty Pomiechówek | opłacono on-line | ||||
65 batalion lekkiej piechoty w Pomiechówku | |||||||||
7 | BARAN PAULINA | Warszawa | Mały KrwiObieg 5 km | 65 batalion lekkiej piechoty w Pomiechówku | opłacono | ||||
Adidas Runners Warsaw | |||||||||
8 | Stochmalski Marcin | Chodel | Mały KrwiObieg 5 km - Honorowi Dawcy Krwi | Adidas Runners Warsaw | opłacono on-line | ||||
Anpharm Run Team | |||||||||
9 | Parchiniak Justyna | warszawa | Duży KrwiObieg 10 km | Anpharm Run Team | opłacono on-line | ||||
10 | Siepietowski Tomasz | Warszawa | Duży KrwiObieg 10 km - Honorowi Dawcy Krwi | Anpharm Run Team | opłacono on-line | ||||
BBL | |||||||||
11 | Boryszkowska Iwona | Warszawa | Mały KrwiObieg 5 km | BBL | opłacono on-line | ||||
BIOFRESA | |||||||||
12 | Jach Paulina | Kraków | Duży KrwiObieg 10 km | BIOFRESA | |||||
Bemowo Biega | |||||||||
13 | Gańska-Karamon Monika Gańska-Karamon | Warszawa | Ultramaraton 50 km | Bemowo Biega | opłacono on-line | ||||
Biegam bo mnie ludzkość wkurwia | |||||||||
14 | Balcerzak Monika | Warszawa | Mały KrwiObieg 5 km | Biegam bo mnie ludzkość wkurwia | opłacono on-line | ||||
Biegamy na Ostro | |||||||||
15 | SZARKOWSKI JAKUB | WARSZAWA | Duży KrwiObieg 10 km | Biegamy na Ostro | opłacono | ||||
CSiR Susz/Są Wolniejsi | |||||||||
16 | Cygański Tomasz | Olsztyn | Ultramaraton 50 km | CSiR Susz/Są Wolniejsi | |||||
Centrum Nauki Języków Obcych Wołomin | |||||||||
17 | Wójtowicz Milena | Warszawa | Ultramaraton 50 km | Centrum Nauki Języków Obcych Wołomin | opłacono on-line | ||||
Ciechanowski Klub Bokserski | |||||||||
18 | Stachowicz Sylwia | 09-100 Płońsk | Mały KrwiObieg 5 km - Honorowi Dawcy Krwi | Ciechanowski Klub Bokserski | |||||
Creo Place | |||||||||
19 | Słoniewicz Jan | Warszawa | Duży KrwiObieg 10 km | Creo Place | opłacono on-line | ||||
DARFIK Team | |||||||||
20 | Zbieć Janusz | Siedlce | Mały KrwiObieg 5 kilometrów chodziarze i Nordic Walking - Honorowi Dawcy Krwi | DARFIK Team | opłacono on-line | ||||
21 | Zbieć Bożena | Siedlce | Mały KrwiObieg 5 km chodziarze i Nordic Walking | DARFIK Team | opłacono on-line | ||||
Dar Serca | |||||||||
22 | Prasek ŁUKASZ | Warszawa | Duży KrwiObieg 10 km - Honorowi Dawcy Krwi | Dar Serca | opłacono on-line | ||||
Dead on Arrival | |||||||||
23 | Bugajski Adam | Gdańsk | Mały KrwiObieg 5 km | Dead on Arrival | opłacono on-line | ||||
Decathlon Reduta | |||||||||
24 | Pomaska Magdalena | Warszawa | Mały KrwiObieg 5 km | Decathlon Reduta | |||||
Deloitte Adventure Team | |||||||||
25 | Kawecki Radosław | Warszawa | Mały KrwiObieg 5 km - Honorowi Dawcy Krwi | Deloitte Adventure Team | opłacono on-line | ||||
Dogoń Grodzisk Mazowiecki | |||||||||
26 | Winiarska Agata | Pruszków | Duży KrwiObieg 10 km | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | opłacono on-line | ||||
Dzikie Życie Run Team | |||||||||
27 | Pudzianowski Piotr | Radom | Ultramaraton 50 km | Dzikie Życie Run Team | opłacono on-line | ||||
Dąbrowski Team/ Maro Runner | |||||||||
28 | Krupiński Marek | Ostrołęka | Ultramaraton 50 km | Dąbrowski Team/ Maro Runner | opłacono on-line | ||||
Gang Anielic | |||||||||
29 | Waszkiewicz Ewa | Warszawa | Mały KrwiObieg 5 km - Honorowi Dawcy Krwi | Gang Anielic | |||||
Gonię Starego | |||||||||
30 | Trela Magdalena | Smolec | Duży KrwiObieg 10 km | Gonię Starego | opłacono | ||||
Grupa Nordic Walking Płońsk | |||||||||
31 | Kaniak Zbigniew | Płońsk | Mały KrwiObieg 5 kilometrów chodziarze i Nordic Walking - Honorowi Dawcy Krwi | Grupa Nordic Walking Płońsk | opłacono on-line | ||||
Grupa Ratownictwa PCK w Warszawie | |||||||||
32 | Pudełko Arkadiusz | Warszawa | Mały KrwiObieg 5 km - Honorowi Dawcy Krwi | Grupa Ratownictwa PCK w Warszawie | opłacono | ||||
HDK KSP | |||||||||
33 | Kupczak Ewelina Kupczak | Brwinów | Ultramaraton 50 km - Honorowi Dawcy Krwi | HDK KSP | opłacono on-line | ||||
34 | Zamrzycki Rafał | Jaskrów | Mały KrwiObieg 5 km - Honorowi Dawcy Krwi | HDK KSP | |||||
35 | Dąbrowski Grzegorz | Warszawa | Ultramaraton 50 km - Honorowi Dawcy Krwi | HDK KSP | opłacono on-line | ||||
36 | Cebula Karol | Raszyn | Mały KrwiObieg 5 km - Honorowi Dawcy Krwi | HDK KSP | opłacono on-line | ||||
Hipko i Przyjaciele | |||||||||
37 | Stachowiak Katarzyna Stachowiak | Warszawa | Duży KrwiObieg 10 km | Hipko i Przyjaciele | opłacono on-line | ||||
ITP | |||||||||
38 | Podsiadły Maciej | Warszawa | Duży KrwiObieg 10 km | ITP | opłacono on-line | ||||
KB Lech Rypin | |||||||||
39 | Steckiewicz Iwona | Rypin | Mały KrwiObieg 5 km chodziarze i Nordic Walking | KB Lech Rypin | opłacono on-line | ||||
KS Polonia Warszawa | |||||||||
40 | Sołtysiak Paweł Sołtysiak | Warszawa | Duży KrwiObieg 10 km | KS Polonia Warszawa | |||||
KS Team ZabieganeDni Warszawa/ ŻmudaRunningTeam | |||||||||
41 | Tejchma Natalia | Warszawa | Duży KrwiObieg 10 km | KS Team ZabieganeDni Warszawa/ ŻmudaRunningTeam | opłacono | ||||
Karkonosz Running Team | |||||||||
42 | Ilkiewicz Michał Ilkiewicz | Warszawa | Duży KrwiObieg 10 km | Karkonosz Running Team | |||||
Klub Biegacza Provident | |||||||||
43 | Kacprzak Radosław | Łódź | Mały KrwiObieg 5 km | Klub Biegacza Provident | |||||
Klub HDK PCK KREWKI URSYNÓW | |||||||||
44 | MALANOWSKA ANNA MALANOWSKA | Warszawa | Duży KrwiObieg 10 km - Honorowi Dawcy Krwi | Klub HDK PCK KREWKI URSYNÓW | opłacono on-line | ||||
45 | Malanowska Zuzanna | Warszawa | Duży KrwiObieg 10 km - Honorowi Dawcy Krwi | Klub HDK PCK KREWKI URSYNÓW | opłacono on-line | ||||
46 | Mazur Tomasz | Warszawa | Mały KrwiObieg 5 km - Honorowi Dawcy Krwi | Klub HDK PCK KREWKI URSYNÓW | opłacono on-line | ||||
Klub HDK przy KGSG | |||||||||
47 | Waściński Krzysztof | Pruszków | Mały KrwiObieg 5 km - Honorowi Dawcy Krwi | Klub HDK przy KGSG | opłacono on-line | ||||
Królewski Klub Biegowy | |||||||||
48 | Skory Wojciech | Warszawa | Mały KrwiObieg 5 km | Królewski Klub Biegowy | opłacono on-line | ||||
KungFuPanda | |||||||||
49 | Romanowska Ewa | Łysomice | Duży KrwiObieg 10 km | KungFuPanda | |||||
Liceum im. Sempołowskiej | |||||||||
50 | Gandys Barbara | Warszawa | Mały KrwiObieg 5 km | Liceum im. Sempołowskiej | opłacono on-line | ||||
MInisterstwo Finansów | |||||||||
51 | Ślesicki Michał | Warszawa | Duży KrwiObieg 10 km | MInisterstwo Finansów | opłacono | ||||
52 | Zalewski Dominik | Warszawa | Mały KrwiObieg 5 km | MInisterstwo Finansów | opłacono | ||||
53 | Wójcik Izabela | Warszawa | Duży KrwiObieg 10 km | MInisterstwo Finansów | opłacono | ||||
54 | Szydłowska Dorota | Warszawa | Mały KrwiObieg 5 km | MInisterstwo Finansów | opłacono | ||||
55 | Szpadzik Jarosław | Warszawa | Mały KrwiObieg 5 km | MInisterstwo Finansów | opłacono | ||||
56 | Skoczek Marcin | Warszawa | Duży KrwiObieg 10 km | MInisterstwo Finansów | opłacono | ||||
57 | Rytel-Szpadzik Agnieszka | Warszawa | Mały KrwiObieg 5 km chodziarze i Nordic Walking | MInisterstwo Finansów | opłacono | ||||
58 | Olesiński PIotr | Warszawa | Mały KrwiObieg 5 km | MInisterstwo Finansów | opłacono | ||||
59 | Morawska Kamila | Warszawa | Mały KrwiObieg 5 km chodziarze i Nordic Walking | MInisterstwo Finansów | opłacono | ||||
60 | Łyczykowska Alicja | Warszawa | Duży KrwiObieg 10 km | MInisterstwo Finansów | opłacono | ||||
61 | Lamcha Sara | Warszawa | Mały KrwiObieg 5 km | MInisterstwo Finansów | opłacono | ||||
62 | Kubiak Jarosław | Warszawa | Duży KrwiObieg 10 km | MInisterstwo Finansów | opłacono | ||||
63 | Kanty Krzysztof | Warszawa | Mały KrwiObieg 5 km chodziarze i Nordic Walking | MInisterstwo Finansów | opłacono | ||||
64 | Kamiński Paweł | Warszawa | Mały KrwiObieg 5 km | MInisterstwo Finansów | opłacono | ||||
65 | Czychewicz Patryk | Warszawa | Duży KrwiObieg 10 km | MInisterstwo Finansów | opłacono | ||||
66 | Czarnocka Jolanta | Warszawa | Duży KrwiObieg 10 km | MInisterstwo Finansów | opłacono | ||||
67 | Buła Małgorzata | Warszawa | Mały KrwiObieg 5 km chodziarze i Nordic Walking | MInisterstwo Finansów | opłacono | ||||
68 | Budkiewicz Łukasz | Warszawa | Mały KrwiObieg 5 km | MInisterstwo Finansów | opłacono | ||||
Mikrus Yolo Kenji Running Team | |||||||||
69 | Krysinski Pawel | Warszawa | Duży KrwiObieg 10 km | Mikrus Yolo Kenji Running Team | opłacono on-line | ||||
NRBC | |||||||||
70 | Zadorozny Wojciech | Warszawa | Mały KrwiObieg 5 km | NRBC | opłacono on-line | ||||
Naprzód Młociny | |||||||||
71 | Kowalski Andrzej | Warszawa | Duży KrwiObieg 10 km | Naprzód Młociny | opłacono on-line | ||||
ORANGE POLSKA | |||||||||
72 | Padewski Zenon | Grodzisk Mazowiecki | Duży KrwiObieg 10 km | ORANGE POLSKA | opłacono on-line | ||||
ORT Łomianki | |||||||||
73 | Drzazga Marta | Łomianki | Mały KrwiObieg 5 km | ORT Łomianki | opłacono on-line | ||||
Oddział Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Płocku | |||||||||
74 | Domosławska Daria | Płock | Duży KrwiObieg 10 km | Oddział Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Płocku | opłacono | ||||
PCH_RUN | |||||||||
75 | Sprawka Joanna | Warszawa | Duży KrwiObieg 10 km - Honorowi Dawcy Krwi | PCH_RUN | |||||
Partia Wolych Biegaczy | |||||||||
76 | Karłowicz Anna | Warszawa | Duży KrwiObieg 10 km | Partia Wolych Biegaczy | opłacono on-line | ||||
Power Training | |||||||||
77 | Droś Aleksander | Warszawa | Ultramaraton 50 km - Honorowi Dawcy Krwi | Power Training | opłacono on-line | ||||
Przybysze z Matplanety | |||||||||
78 | Nazimek Mariusz | Warszawa | Ultramaraton 50 km - Honorowi Dawcy Krwi | Przybysze z Matplanety | opłacono on-line | ||||
Pstrokaty Pareomaraton | |||||||||
79 | Kołowiecka-Wilkos Angela | Warszawa | Duży KrwiObieg 10 km | Pstrokaty Pareomaraton | opłacono on-line | ||||
REKOPOL | |||||||||
80 | Stawicka Aneta | Warszawa | Mały KrwiObieg 5 km | REKOPOL | opłacono | ||||
81 | Jędrzejewska Maria | Warszawa | Mały KrwiObieg 5 km | REKOPOL | opłacono | ||||
RMT Team PRO | |||||||||
82 | Stefański Krystian | Warszawa | Ultramaraton 50 km | RMT Team PRO | opłacono on-line | ||||
Rajsport Active | |||||||||
83 | Krebs Marcin | Pabianice | Ultramaraton 50 km | Rajsport Active | opłacono on-line | ||||
RozbiegaMy Nowy Dwór | |||||||||
84 | Lipińska Joanna | Kazuń Polski | Mały KrwiObieg 5 km | RozbiegaMy Nowy Dwór | opłacono | ||||
Rozbiegane Michałowice | |||||||||
85 | Czernich Kamil | Warszawa | Ultramaraton 50 km | Rozbiegane Michałowice | |||||
SHDK RP Klub "Serce Pruszkowa" | |||||||||
86 | Bałut-Lipińska Agata | Skrzelew | Mały KrwiObieg 5 kilometrów chodziarze i Nordic Walking - Honorowi Dawcy Krwi | SHDK RP Klub "Serce Pruszkowa" | opłacono on-line | ||||
87 | Darwicki Adam | Piastów | Mały KrwiObieg 5 km - Honorowi Dawcy Krwi | SHDK RP Klub "Serce Pruszkowa" | opłacono on-line | ||||
88 | Sawicka Kamila | Jaktorów-Kolonia | Mały KrwiObieg 5 kilometrów chodziarze i Nordic Walking - Honorowi Dawcy Krwi | SHDK RP Klub "Serce Pruszkowa" | opłacono on-line | ||||
89 | POLAK KAROLINA POLAK | PRUSZKÓW | Mały KrwiObieg 5 km - Honorowi Dawcy Krwi | SHDK RP Klub "Serce Pruszkowa" | opłacono on-line | ||||
90 | SAWICKI ARTUR SAWICKI | Jaktorów-Kolonia | Mały KrwiObieg 5 km - Honorowi Dawcy Krwi | SHDK RP Klub "Serce Pruszkowa" | opłacono on-line | ||||
Spartanie Dzieciom | |||||||||
91 | Sykłowski Michał Sykłowski | Warszawa | Duży KrwiObieg 10 km | Spartanie Dzieciom | opłacono | ||||
92 | Spalińska Kamila | Warszawa | Mały KrwiObieg 5 km | Spartanie Dzieciom | opłacono | ||||
Spartanie Dzieciom | |||||||||
93 | Serwaczyński Mirosław | Piaseczno | Duży KrwiObieg 10 km | Spartanie Dzieciom | opłacono | ||||
94 | Różowicz Eliza | Warszawa | Duży KrwiObieg 10 km | Spartanie Dzieciom | opłacono | ||||
95 | Ładna Paweł | Warszawa | Duży KrwiObieg 10 km | Spartanie Dzieciom | |||||
96 | Kordelasiński Maciej | Warszawa | Mały KrwiObieg 5 km | Spartanie Dzieciom | opłacono | ||||
97 | Wilczura Marek | Warszawa | Mały KrwiObieg 5 km | Spartanie Dzieciom | opłacono | ||||
98 | Reszke Michał | Warszawa | Duży KrwiObieg 10 km | Spartanie Dzieciom | opłacono | ||||
99 | Spalińska-Pietrulińska Wiktoria | Warszawa | Mały KrwiObieg 5 km | Spartanie Dzieciom | opłacono | ||||
100 | Karpiński Robert Karpiński | Marki | Ultramaraton 50 km - Honorowi Dawcy Krwi | Spartanie Dzieciom | opłacono on-line | ||||
101 | Kucharski Dariusz | Warszawa | Duży KrwiObieg 10 km | Spartanie Dzieciom | opłacono on-line | ||||
Spartaniedziecia | |||||||||
102 | Wojnarowicz Tomasz | Warszawa | Duży KrwiObieg 10 km | Spartaniedziecia | opłacono | ||||
Stołeczny LEGION BASZTA HDK | |||||||||
103 | Mirosław Rafał | Warszawa | Duży KrwiObieg 10 km - Honorowi Dawcy Krwi | Stołeczny LEGION BASZTA HDK | opłacono on-line | ||||
Szkoła Fundacji ADYS Piastów | |||||||||
104 | Burakowska Aleksandra | Czarny Las | Duży KrwiObieg 10 km | Szkoła Fundacji ADYS Piastów | opłacono on-line | ||||
Szkoła Główna Służby Pożarniczej | |||||||||
105 | Olejarski Oskar | Warszawa | Mały KrwiObieg 5 km | Szkoła Główna Służby Pożarniczej | opłacono on-line | ||||
T-EAM | |||||||||
106 | Płatek Emil | Warszawa | Duży KrwiObieg 10 km - Honorowi Dawcy Krwi | T-EAM | opłacono on-line | ||||
TKKF Płock | |||||||||
107 | Kuczmarska Marta | Płock | Duży KrwiObieg 10 km | TKKF Płock | opłacono on-line | ||||
Team ZabieganeDni | |||||||||
108 | Kowalczyk Klaudia | Warszawa | Ultramaraton 50 km - Honorowi Dawcy Krwi | Team ZabieganeDni | opłacono on-line | ||||
UKS TECHNIK RADOM | |||||||||
109 | Żuk Paweł | Warszawa | Ultramaraton 50 km - Honorowi Dawcy Krwi | UKS TECHNIK RADOM | opłacono | ||||
UNUM | |||||||||
110 | Żaczek Joanna | Warszawa | Mały KrwiObieg 5 km chodziarze i Nordic Walking | UNUM | |||||
111 | Gallez-Janssens Katarzyna | Warszawa | Mały KrwiObieg 5 km | UNUM | |||||
112 | Pawlik Piotr | Warszawa | Duży KrwiObieg 10 km | UNUM | |||||
113 | Morańska Małgorzata | Warszawa | Mały KrwiObieg 5 km chodziarze i Nordic Walking | UNUM | |||||
114 | Kukowska Luiza | Warszawa | Mały KrwiObieg 5 km chodziarze i Nordic Walking | UNUM | |||||
115 | Zalewska Agata | Warszawa | Mały KrwiObieg 5 km chodziarze i Nordic Walking | UNUM | |||||
116 | Idziorek Adrian | Warszawa | Duży KrwiObieg 10 km | UNUM | |||||
117 | Nieścioruk Ewa | Warszawa | Duży KrwiObieg 10 km | UNUM | |||||
118 | Dymarek Lilla | Warszawa | Mały KrwiObieg 5 km chodziarze i Nordic Walking | UNUM | |||||
119 | Kołodziejczyk Michał | Warszawa | Duży KrwiObieg 10 km | UNUM | |||||
120 | Leśniak Marlena | Warszawa | Mały KrwiObieg 5 km | UNUM | |||||
121 | Iwaniuk Małgorzata | Warszawa | Mały KrwiObieg 5 km | UNUM | |||||
Vege Runners | |||||||||
122 | Kochman Iwona | Warszawa | Duży KrwiObieg 10 km | Vege Runners | opłacono on-line | ||||
Warszawa-Bródno | |||||||||
123 | Kowalczyk Bogdan | Warszawa | Duży KrwiObieg 10 km | Warszawa-Bródno | opłacono on-line | ||||
Wataha łączy nas bieganie | |||||||||
124 | Sajewska Karolina | Warszawa | Mały KrwiObieg 5 km | Wataha łączy nas bieganie | |||||
Wieliszew Heron Team | |||||||||
125 | Bereznowska Patrycja | Wieliszew | Ultramaraton 50 km | Wieliszew Heron Team | opłacono | ||||
Zabiegany Wołomin | |||||||||
126 | Michalski Robert | Warszawa | Duży KrwiObieg 10 km | Zabiegany Wołomin | opłacono on-line | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
127 | Śmietało Dawid Śmietało | Warszawa | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |||||
128 | Goliński Adam | Sochaczew | Mały KrwiObieg 5 km | opłacono on-line | |||||
129 | Rosłon Krzysztof | Radzymin | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |||||
130 | Zawadzki Jakub Zawadzki | Płock | Mały KrwiObieg 5 km | opłacono on-line | |||||
131 | Szafrański Aleksander | WARSZAWA | Mały KrwiObieg 5 km | opłacono on-line | |||||
132 | Bajtke Rafał | Warszawa | Mały KrwiObieg 5 km | opłacono | |||||
133 | Miesiak Daniel | Orzeszyn | Mały KrwiObieg 5 km | ||||||
134 | Świstak Ilona | Warszawa | Mały KrwiObieg 5 km | opłacono on-line | |||||
135 | Kożdoń Marek | Warszawa | Mały KrwiObieg 5 km | opłacono on-line | |||||
136 | Kot Alena | Warszawa | Mały KrwiObieg 5 km | opłacono on-line | |||||
137 | Charnetskaya Volha | Warszawa | Mały KrwiObieg 5 km | opłacono on-line | |||||
138 | Piwowar Małgorzata | Warszawa | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |||||
139 | Dąbrowski-Zdancewicz Grzegorz Dąbrowski-Zdancewicz | Warszawa | Mały KrwiObieg 5 km | opłacono on-line | |||||
140 | Zdancewicz Anna | Warszawa | Mały KrwiObieg 5 km | opłacono on-line | |||||
141 | Shauchuk Uladzislau | Warszawa | Mały KrwiObieg 5 km | opłacono on-line | |||||
142 | Sentkiewicz Patrycja | Warszawa | Mały KrwiObieg 5 km | opłacono on-line | |||||
143 | Brade Krzysztof | Warszawa | Mały KrwiObieg 5 km | opłacono on-line | |||||
144 | Borowiecka Katarzyna | Warszawa | Ultramaraton 50 km | opłacono on-line | |||||
145 | Winkler Tomasz Winkler | Warszawa | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |||||
146 | Kamiński Kamil | Warszawa | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |||||
147 | Tworek Paweł Tworek | Warszawa | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |||||
148 | Nowacki Patryk | Łomianki | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |||||
149 | Dąbrowski Tomasz | Warszawa | Mały KrwiObieg 5 km | opłacono on-line | |||||
150 | Mitaszka Katarzyna | Warszawa | Mały KrwiObieg 5 km | opłacono on-line | |||||
151 | Latosinska Maja | Warszawa | Mały KrwiObieg 5 km | opłacono on-line | |||||
152 | Kietliński Adam | Ząbki, pow. wołomiński | Mały KrwiObieg 5 km | ||||||
153 | Kietliński Piotr | Ząbki, pow. wołomiński | Mały KrwiObieg 5 km | ||||||
154 | Kietlińska Agnieszka | Ząbki, pow. wołomiński | Mały KrwiObieg 5 km | ||||||
155 | Galimski Marcin | Ząbki | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |||||
156 | Pasieczyńska Justyna | Warszawa | Mały KrwiObieg 5 km | opłacono on-line | |||||
157 | Jaroszewski Maciej | Warszawa | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |||||
158 | Baprawska-Strachota Ida | Warszawa | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |||||
159 | Piękoś Piotr | Warszawa | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |||||
160 | Piękoś Magdalena | Warszawa | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |||||
161 | Głogowska Izabela | Warszawa | Ultramaraton 50 km | opłacono on-line | |||||
162 | Kowalska Celina | Wrocław | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |||||
163 | Niemiec Wojciech | Pruszków | Mały KrwiObieg 5 km | ||||||
164 | Wiktor Maciej | Józefosław | Mały KrwiObieg 5 km chodziarze i Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
165 | Bogucka-Klajner Jolanta | Warszawa | Mały KrwiObieg 5 km chodziarze i Nordic Walking | ||||||
166 | Zakrzewski Marcin | Warszawa | Ultramaraton 50 km - Honorowi Dawcy Krwi | opłacono on-line | |||||
167 | Jakubczak Wlodek | Pruszków | Mały KrwiObieg 5 km | opłacono on-line | |||||
168 | Woźniak Katarzyna | Warszawa | Mały KrwiObieg 5 km | opłacono on-line | |||||
169 | Buźniak Michał Buźniak | Warszawa | Mały KrwiObieg 5 km chodziarze i Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
170 | Buźniak Aleksandra Buźniak | Warszawa | Mały KrwiObieg 5 km chodziarze i Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
171 | Woliński Paweł | Baranów | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |||||
172 | Szyndler Aneta | Warszawa | Mały KrwiObieg 5 km | ||||||
173 | GAŁKA Marcin | Warszawa | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |||||
174 | Regulska Patrycja | Błonie | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |||||
175 | Adamowska Barbara | Warszawa | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono | |||||
176 | Brzozowska Blanka | Warszawa | Mały KrwiObieg 5 km chodziarze i Nordic Walking | opłacono | |||||
177 | Samorek Paweł | Pruszków | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |||||
178 | Samorek Izabela | Pruszków | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |||||
179 | kopczynski kamil | warszawa | Mały KrwiObieg 5 km | opłacono on-line | |||||
180 | Kozniewski Damian Kozniewski | Natolin | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |||||
181 | Naulewicz Monika | Warszawa | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |||||
182 | Trofymov Kyrylo | Warszawa | Mały KrwiObieg 5 km | opłacono on-line | |||||
183 | WĄSOWSKI PIOTR | Pruszków | Mały KrwiObieg 5 km | opłacono | |||||
184 | BARTNICKI BARTEK | Warszawa | Mały KrwiObieg 5 km | ||||||
185 | Chojnowska Marta | Sulejówek | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |||||
186 | Asafat-Tsokh Mariya | Warszawa | Mały KrwiObieg 5 km chodziarze i Nordic Walking | ||||||
187 | Jakoniuk Agnieszka | Warszawa | Mały KrwiObieg 5 km | opłacono | |||||
188 | Biernat Magda | Warszawa | Mały KrwiObieg 5 km | opłacono | |||||
189 | Taczyński Marek | Rypin | Ultramaraton 50 km - Honorowi Dawcy Krwi | opłacono on-line | |||||
190 | Seweryniak Dorota | Magdalenka | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |||||
191 | Pudysz-Bryksa Katarzyna | Warszawa | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |||||
192 | Chrzanowski Michał | Warszawa | Mały KrwiObieg 5 km | opłacono on-line | |||||
193 | Majchrzak Daniel | Warszawa | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |||||
194 | Wicińska Magdalena | Kutno | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |||||
195 | Sęk Tomasz | Piastów | Ultramaraton 50 km - Honorowi Dawcy Krwi | opłacono on-line | |||||
196 | MAREK Roman | Warszawa | Mały KrwiObieg 5 km | opłacono on-line | |||||
197 | Pięta Karolina Pięta | Płock | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |||||
198 | Włodarski Leszek | Warszawa | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |||||
199 | Maciejczuk Aleksandra | Warszawa | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |||||
200 | WALENCIK Marek | Pionki | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |||||
201 | Kałaska Michał | Warszawa | Mały KrwiObieg 5 kilometrów chodziarze i Nordic Walking - Honorowi Dawcy Krwi | ||||||
202 | Zakrzewski Michał | Legionowo | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |||||
203 | Skorupska Joanna | Jadwisin | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |||||
204 | Karpiuk Joanna | Warszawa | Mały KrwiObieg 5 km chodziarze i Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
205 | szymczak agnieszka szymczak | celestynow | Duży KrwiObieg 10 km | ||||||
206 | Zakrzewska Anna | Józefosław | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |||||
207 | Pelczar Edyta | Piaseczno | Mały KrwiObieg 5 km | opłacono on-line | |||||
208 | Zakrzewska Monika | Warszawa | Mały KrwiObieg 5 km chodziarze i Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
209 | Puto Eliza | Warszawa | Mały KrwiObieg 5 km | opłacono on-line | |||||
210 | Kłudkiewicz Tomasz | Warszawa | Ultramaraton 50 km | opłacono on-line | |||||
211 | Sekuła Adam | Warszawa | Mały KrwiObieg 5 km | opłacono on-line | |||||
212 | Stasiak Marlena | Warszawa | Mały KrwiObieg 5 km | opłacono on-line | |||||
213 | Warzynska Edyta | Warsaw | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |||||
214 | Steckiewicz Edmund | Rypin | Ultramaraton 50 km | opłacono on-line | |||||
215 | Mróz Mateusz | Komorów | Mały KrwiObieg 5 km | opłacono on-line | |||||
216 | Mróz Eliza | Komorów | Mały KrwiObieg 5 km | opłacono on-line | |||||
217 | Mróz Sebastian | Komorów | Mały KrwiObieg 5 km | opłacono on-line | |||||
218 | Kosowicz Łukasz | Warszawa | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |||||
219 | Pelczar Jakub | Piaseczno | Mały KrwiObieg 5 km | opłacono on-line | |||||
220 | Puton Michał | Lipsko | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |||||
221 | Żukowska Ewa | Grodzisk Mazowiecki | Mały KrwiObieg 5 km - Honorowi Dawcy Krwi | opłacono on-line | |||||
222 | Pakuła Aleksandra | Warszawa | Mały KrwiObieg 5 km - Honorowi Dawcy Krwi | opłacono on-line | |||||
223 | Sobolewski Oskar | Warszawa | Mały KrwiObieg 5 km - Honorowi Dawcy Krwi | opłacono on-line | |||||
224 | Tomczak Marcin | Ciechanów | Mały KrwiObieg 5 kilometrów chodziarze i Nordic Walking - Honorowi Dawcy Krwi | ||||||
225 | Zbiciak Magdalena Zbiciak | Lublin | Mały KrwiObieg 5 km | opłacono on-line | |||||
226 | Cegliński Arkadiusz | Warszawa | Mały KrwiObieg 5 kilometrów chodziarze i Nordic Walking - Honorowi Dawcy Krwi | opłacono on-line | |||||
227 | Ceglińska Anna | Warszawa | Mały KrwiObieg 5 km - Honorowi Dawcy Krwi | opłacono on-line | |||||
228 | Niewiadomska Anna | Warszawa | Mały KrwiObieg 5 km chodziarze i Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
229 | Włodarczyk Mateusz | Wrocław | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |||||
230 | Cybulski Filip | Warszawa | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |||||
231 | Skrzecz Radosław | Warszawa | Mały KrwiObieg 5 km | opłacono on-line | |||||
232 | CHWALIK Andrzej CHWALIK | WARSZAWA | Mały KrwiObieg 5 km - Honorowi Dawcy Krwi | opłacono on-line | |||||
233 | Węcławiak joanna | warszawa | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |||||
234 | Troniarz Stanisław | Raszyn | Mały KrwiObieg 5 km chodziarze i Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
235 | Kosowicz Jerzy | Warszawa | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |||||
236 | Waśniewski Jacek | Płaciszewo | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |||||
237 | Jaszczuk Jagoda | Warszawa | Mały KrwiObieg 5 km - Honorowi Dawcy Krwi | opłacono on-line | |||||
238 | WOJTOWICZ PIOTR | WARSZAWA | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |||||
239 | Gajewski Michał | Warszawa | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |||||
240 | Kaczor Renata | Warszawa | Mały KrwiObieg 5 km | opłacono on-line | |||||
241 | Jaworska Karolina | Warszawa | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |||||
242 | Xu Yanzi | Warszawa | Mały KrwiObieg 5 km | ||||||
243 | Pasennik Michał | Warszawa | Duży KrwiObieg 10 km - Honorowi Dawcy Krwi | opłacono on-line | |||||
244 | SKAMROT Ireneusz | Warszawa | Duży KrwiObieg 10 km - Honorowi Dawcy Krwi | opłacono on-line | |||||
245 | Dobrodziej Łukasz | Warszawa | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |||||
246 | Pazderski Artur | Warszawa | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |||||
247 | Liśkiewicz Marzena | Myszczyn | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |||||
248 | Kłok Emil | Warszawa | Mały KrwiObieg 5 km | ||||||
249 | Pietyra Iwona | Warszawa | Mały KrwiObieg 5 km | opłacono on-line | |||||
250 | Majewska Ewa | Warszawa | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |||||
251 | Wasilewski Sebastian | Józefów | Duży KrwiObieg 10 km - Honorowi Dawcy Krwi | ||||||
252 | Stromska Honorata | Warszawa | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |||||
253 | Węclewska Kamila | WARSZAWA | Mały KrwiObieg 5 kilometrów chodziarze i Nordic Walking - Honorowi Dawcy Krwi | opłacono on-line | |||||
254 | Idziak Tomasz | Warszawa | Mały KrwiObieg 5 km - Honorowi Dawcy Krwi | opłacono on-line | |||||
255 | Czupryńska Joanna | Warszawa | Duży KrwiObieg 10 km - Honorowi Dawcy Krwi | opłacono on-line | |||||
256 | Augustyńska-Śmietało Iwona | Warszawa | Ultramaraton 50 km - Honorowi Dawcy Krwi | opłacono on-line | |||||
257 | Czupryński Rafał | Warszawa | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |||||
258 | Balcerzak Karolina | Warszawa | Mały KrwiObieg 5 km | opłacono on-line | |||||
259 | Wysocki Wojciech Wysocki | PIASECZNO | Mały KrwiObieg 5 km - Honorowi Dawcy Krwi | opłacono on-line | |||||
260 | Bartnicka-Kierylak Aneta | Warszawa | Duży KrwiObieg 10 km - Honorowi Dawcy Krwi | ||||||
261 | Stobińska Kamila | Warszawa | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |||||
262 | Makowska Anna Makowska | Warszawa | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |||||
263 | Budyta Anna | Warszawa | Mały KrwiObieg 5 km chodziarze i Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
264 | Tomaszewski Paweł Tomaszewski | ŁOMIANKI DOLNE | Duży KrwiObieg 10 km - Honorowi Dawcy Krwi | opłacono on-line | |||||
265 | Czerwiec Waldemar | Warszawa | Duży KrwiObieg 10 km - Honorowi Dawcy Krwi | opłacono on-line | |||||
266 | Grabski Paweł | Piaseczno | Ultramaraton 50 km - Honorowi Dawcy Krwi | ||||||
267 | Łazowska Alicja Łazowska | Warszawa | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |||||
268 | Mróz-Ziembicka Karolina | Kraków | Mały KrwiObieg 5 km | ||||||
269 | Graczyk Mariusz | Warszawa | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |||||
270 | Piskorska Agnieszka | Warszawa | Mały KrwiObieg 5 km | opłacono on-line | |||||
271 | Czyżowski Józef | Józefów | Mały KrwiObieg 5 km - Honorowi Dawcy Krwi | opłacono on-line | |||||
272 | Kondracka Anna | Grodzisk Mazowiecki | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |||||
273 | Maciejewski Bartłomiej Maciejewski | Parzniew | Duży KrwiObieg 10 km - Honorowi Dawcy Krwi | opłacono on-line | |||||
274 | Bruniecki Filip | Warszawa | Duży KrwiObieg 10 km - Honorowi Dawcy Krwi | opłacono on-line | |||||
275 | Jagielski Michał | Warszawa | Duży KrwiObieg 10 km - Honorowi Dawcy Krwi | opłacono on-line | |||||
276 | NOJEK MICHAŁ | Warszawa | Duży KrwiObieg 10 km - Honorowi Dawcy Krwi | opłacono on-line | |||||
277 | Tomczyk Cezary | Warszwaa | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |||||
278 | Baranowski Kamil | Warszawa | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono | |||||
279 | Lubaczewski Tomasz | Warszwaa | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono | |||||
280 | Chyczewski Marcin | Raciąż | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |||||
281 | Rus Mateusz Rus | Warszawa | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |||||
282 | Rybak Mariusz | Piaseczno | Duży KrwiObieg 10 km | ||||||
283 | Ziółkowski Dariusz | Łoziska | Mały KrwiObieg 5 km | opłacono on-line | |||||
284 | Sulkowski Filip | Nowa Wola | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |||||
285 | Saramak Rafał | Izabelin | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |||||
286 | Szelwachowski Dariusz | Warszawa | Mały KrwiObieg 5 km - Honorowi Dawcy Krwi | opłacono on-line | |||||
287 | Maj Anna | Kielce | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |||||
288 | Klimek Bartosz Klimek | Laski | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |||||
289 | Krysa Patryk | Warszawa | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |||||
290 | Parzuchowski Michał | Warszawa | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |||||
291 | Bogucka Anna | Warszawa | Mały KrwiObieg 5 km | opłacono on-line | |||||
292 | Wójcik Katarzyna | Warszawa | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |||||
293 | Skołyszewski Jan | Warszawa | Mały KrwiObieg 5 km - Honorowi Dawcy Krwi | opłacono on-line | |||||
294 | Brodzik Małgorzata Brodzik | Warszawa | Mały KrwiObieg 5 km | opłacono on-line | |||||
295 | Żebrowski Dariusz | Warszawa | Duży KrwiObieg 10 km | ||||||
296 | Galewicz Ewa | Warszawa | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono | |||||
297 | Ochnik Katarzyna | Warszawa | Mały KrwiObieg 5 km | opłacono on-line | |||||
298 | kacprzak paulina | warszawa | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |||||
299 | Rusztecki Rafał | Warszawa | Duży KrwiObieg 10 km - Honorowi Dawcy Krwi | opłacono on-line | |||||
300 | Osowski Michal Osowski | Piaseczno | Mały KrwiObieg 5 km - Honorowi Dawcy Krwi | ||||||
301 | Kaźmierczak Przemysław | Warszawa | Duży KrwiObieg 10 km - Honorowi Dawcy Krwi | opłacono on-line | |||||
302 | Dziąg Natalia Dziąg | Warszawa | Mały KrwiObieg 5 km | ||||||
303 | Kociel Paweł | Warszawa | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |||||
304 | Binger Aneta | Sępólno Krajeńskie | Mały KrwiObieg 5 km chodziarze i Nordic Walking | ||||||
305 | Rutkowska Barbara | Gdańsk | Mały KrwiObieg 5 kilometrów chodziarze i Nordic Walking - Honorowi Dawcy Krwi | opłacono on-line | |||||
306 | Labudda Agnieszka | Gdańsk | Mały KrwiObieg 5 kilometrów chodziarze i Nordic Walking - Honorowi Dawcy Krwi | opłacono on-line | |||||
307 | Muciek Tomasz | Warszawa | Duży KrwiObieg 10 km - Honorowi Dawcy Krwi | opłacono on-line | |||||
308 | Rak Robert Rak | Warszawa | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |||||
309 | Błaszczyk Artur | Ząbki | Ultramaraton 50 km - Honorowi Dawcy Krwi | opłacono on-line | |||||
310 | Łukowski Rafał Łukowski | Warszawa | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |||||
311 | Paź Paweł | Marki | Mały KrwiObieg 5 km | opłacono on-line | |||||
312 | Scipio del Campo Antonina | Warszawa | Mały KrwiObieg 5 km | opłacono on-line | |||||
313 | Kaczyński Marcin | Warszawa | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |||||
314 | Zorii Kinga Zorii | Warszawa | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |||||
315 | Limontas Dorota | Olsztyn | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |||||
316 | Brzezińska Małgorzata | Piaseczno | Mały KrwiObieg 5 km chodziarze i Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
317 | Jasik Renata | Warszawa | Mały KrwiObieg 5 km chodziarze i Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
318 | Smoczyk Mirosława | Warszawa | Mały KrwiObieg 5 km chodziarze i Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
319 | Gruszka Jakub | Warszawa | Mały KrwiObieg 5 km | opłacono on-line | |||||
320 | Bakuła Wiesław | Wach 140A | Ultramaraton 50 km - Honorowi Dawcy Krwi | opłacono on-line | |||||
321 | CICHOCKA Katarzyna | Józefosław | Mały KrwiObieg 5 kilometrów chodziarze i Nordic Walking - Honorowi Dawcy Krwi | opłacono on-line | |||||
322 | Cichocki Andrzej | Józefosław | Mały KrwiObieg 5 kilometrów chodziarze i Nordic Walking - Honorowi Dawcy Krwi | opłacono on-line | |||||
323 | kwidzinska Karolina | Gdynia | Mały KrwiObieg 5 kilometrów chodziarze i Nordic Walking - Honorowi Dawcy Krwi | ||||||
324 | Iwański Adam Mieczysław | Warszawa | Duży KrwiObieg 10 km - Honorowi Dawcy Krwi | opłacono on-line | |||||
325 | Pietruszewski Krzysztof | Warszawa | Duży KrwiObieg 10 km - Honorowi Dawcy Krwi | opłacono on-line | |||||
326 | Jastrzębska Anna | Warszawa | Mały KrwiObieg 5 km | opłacono | |||||
327 | Zabost Tomasz | Warszawa | Duży KrwiObieg 10 km - Honorowi Dawcy Krwi | opłacono | |||||
328 | Różańska Magdalena | Warszawa | Mały KrwiObieg 5 km | ||||||
329 | Pyrzak Paweł | Przemyśl | Ultramaraton 50 km - Honorowi Dawcy Krwi | opłacono | |||||
330 | Marchlewski Michał | Warszawa | Duży KrwiObieg 10 km | opłacono on-line | |||||
331 | Ochab Janusz | Warszawa | Ultramaraton 50 km | opłacono | |||||
332 | Piotrowski Michał | Gdańsk | Ultramaraton 50 km - Honorowi Dawcy Krwi | opłacono on-line | |||||
333 | Puchowska Krystyna | Cegłów | Mały KrwiObieg 5 kilometrów chodziarze i Nordic Walking - Honorowi Dawcy Krwi | opłacono | |||||
334 | Gutkowski Janusz | Warszawa | Duży KrwiObieg 10 km - Honorowi Dawcy Krwi | opłacono on-line | |||||
biegusiem.pl | |||||||||
335 | Osiak Artur | Gołąb | Ultramaraton 50 km - Honorowi Dawcy Krwi | biegusiem.pl | opłacono on-line | ||||
spartanie dzieciom | |||||||||
336 | Nowak Wiktor | Warszawa | Duży KrwiObieg 10 km | spartanie dzieciom | opłacono | ||||
Śmigam po 50-tce | |||||||||
337 | Gnatowska Elżbieta | Grodzisk Mazowiecki | Mały KrwiObieg 5 km | Śmigam po 50-tce | opłacono on-line |
Wyświetleń: 24551