Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Braun Aneta | Włocławek | Polska | Nordic Walking 5 km | BTL LOGISTIK | opłacono |
2 | Braun Zbigniew | Włocławek | Polska | Bieg Główny 10 km | WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK | opłacono |
3 | Bujalski Jan | Włocławek | Polska | Bieg Główny 10 km | WKB Maratończyk Włocławek | opłacono |
4 | Czajkowski Krzysztof | Janowo | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
5 | gajewski maciej | Włocławek | Polska | Bieg Główny 10 km | Urząd Miasta Włocławek | opłacono |
6 | Gronkowski andrzej | wloclawek | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
7 | Grudziński Maciej | Dobierzyn | Polska | Bieg Główny 10 km | WKB MARATOŃCZYK | opłacono |
8 | Imianowski Jerzy | Gdynia | Polska | Bieg Główny 10 km | Biegamyrazem.pl | opłacono |
9 | Jabłoński Piotr | Kłodawa | Polska | Bieg Główny 10 km | Wataha - Łączy nas bieganie | opłacono |
10 | Jarzęcki Sławomir Jarzęcki | Brześć Kujawski | Polska | Bieg Główny 10 km | WKB Maratończyk Włocławek | opłacono |
11 | Jóźwicki Janusz | Boniewo | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
12 | Kamiński Filip | Ożarów Mazowiecki | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
13 | Klimek Magdalena | Włocławek | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
14 | Kunecki Dariusz | Włocławek | Polska | Bieg Główny 10 km | WKB Maratończyk Włocławek | opłacono |
15 | Kurdubski Daniel | Włocławek | Polska | Nordic Walking 5 km | WKB Maratończyk Włocławek | opłacono |
16 | MAREK Roman | Warszawa | Polska | Bieg Główny 10 km | IPN | opłacono |
17 | mikina artur | warszawa | Polska | Bieg Główny 10 km | Pwpw sa | opłacono |
18 | Nowakowski Rafał | Janowo gm.Boniewo | Polska | Bieg Główny 10 km | EmmaTeam | opłacono |
19 | Nowicka Elżbieta | Wólka Paruszewska | Polska | Nordic Walking 5 km | opłacono | |
20 | Nowicka Grażyna | Kutno | Polska | Nordic Walking 5 km | opłacono | |
21 | OLEJNIK MARIUSZ | WŁOCŁAWEK | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
22 | Olender Krzysztof | Braniewo | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
23 | Pasieka Tomasz | Drzewianowo | Polska | Bieg Główny 10 km | Muzeum Ziemi Krajeńskiej w Nakle nad Notecią | opłacono |
24 | Pawłowska Monika | Olganowo | Polska | Nordic Walking 5 km | opłacono | |
25 | Podorski Bogusław | Chodecz | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
26 | Pszczółkowski Łukasz | Włocławek | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
27 | Pyszkowski Piotr | Nasiegniewo | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
28 | Radziwonka Mariusz | Lubraniec | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
29 | Rybowska Izabela | Boniewo | Polska | Nordic Walking 5 km | opłacono | |
30 | Ryniecki Mikołaj | Kowal | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
31 | Safandowska Małgorzata | Kowal | Polska | Nordic Walking 5 km | WKB MARATOŃCZYK | opłacono |
32 | Sierzputowska Ewa | Warszawa | Polska | Bieg Główny 10 km | Sie_Biega | opłacono |
33 | Sołtysiński Marcin | Włocławek | Polska | Bieg Główny 10 km | Pulp Fiction | opłacono |
34 | Strzelecki Konrad | Kruszyn | Polska | Bieg Główny 10 km | WKB Maratończyk Włocławek | opłacono |
35 | Szpetkowska Renata | Boniewo | Polska | Nordic Walking 5 km | opłacono | |
36 | Szymański Marcin | Bobrowniki | Polska | Bieg Główny 10 km | WKB Maratończyk Włocławek | opłacono |
37 | Torzewski Janusz | Warszawa | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
38 | Torzewski Roman | Boniewo | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
39 | Trzciński Mariusz | Włocławek | Polska | Nordic Walking 5 km | WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK | opłacono |
40 | Urlich Łukasz | Włocławek | Polska | Bieg Główny 10 km | WKB Maratończyk Włocławek | opłacono |
41 | WITCZAK OLA | Włocławek | Polska | Nordic Walking 5 km | opłacono | |
42 | Wojciechowski Arkadiusz Wojciechowski | Lubraniec | Polska | Nordic Walking 5 km | opłacono | |
43 | Wróblewski Marcin | Włocławek | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
44 | Wrześniak Barbara | Kowal | Polska | Nordic Walking 5 km | Parakulos Kowal | opłacono |
45 | Żabiński Radosław | Włocławek | Polska | Bieg Główny 10 km | WKB Maratończyk Włocławek | opłacono |
46 | Zielińska Violetta Zielińska | Boniewo | Polska | Nordic Walking 5 km | opłacono | |
47 | Zufla Grzegorz | Poznań | Polska | Bieg Główny 10 km | TEAM LUBRANIEC | opłacono |
48 | Łączkowska-Glonek Karolina | Boniewo | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono | |
49 | Łuczak Krystian | Włocławek | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono |
Wyświetleń: 8053