V Edycja Biegu Pamięci oraz imprez towarzyszących dla uczczenia Żołnierzy „Armii Pomorze" walczących pod Szczytnem
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Brygada Logistyczna
1 Białek Dawid Nakło Bieg Główny 10 km 1 Brygada Logistyczna
BTL LOGISTIK
2 Braun Aneta Włocławek Nordic Walking 5 km BTL LOGISTIK opłacono
Biegamyrazem.pl
3 Imianowski Jerzy Gdynia Bieg Główny 10 km Biegamyrazem.pl opłacono
EmmaTeam
4 Nowakowski Rafał Janowo gm.Boniewo Bieg Główny 10 km EmmaTeam opłacono
IPN
5 MAREK Roman Warszawa Bieg Główny 10 km IPN opłacono
LUBRANIEC X
6 Zufla Piotr Lubraniec Bieg Główny 10 km LUBRANIEC X
Muzeum Ziemi Krajeńskiej w Nakle nad Notecią
7 Pasieka Tomasz Drzewianowo Bieg Główny 10 km Muzeum Ziemi Krajeńskiej w Nakle nad Notecią opłacono
OSP POGRODZIE
8 Ślęzak Adam Elbląg Nordic Walking 5 km OSP POGRODZIE
Parakulos Kowal
9 Wrześniak Barbara Kowal Nordic Walking 5 km Parakulos Kowal opłacono
Pulp Fiction
10 Sołtysiński Marcin Włocławek Bieg Główny 10 km Pulp Fiction opłacono
Pwpw sa
11 mikina artur warszawa Bieg Główny 10 km Pwpw sa opłacono
Sie_Biega
12 Sierzputowska Ewa Warszawa Bieg Główny 10 km Sie_Biega opłacono
TEAM LUBRANIEC
13 Zufla Grzegorz Poznań Bieg Główny 10 km TEAM LUBRANIEC opłacono
Urząd Miasta Włocławek
14 gajewski maciej Włocławek Bieg Główny 10 km Urząd Miasta Włocławek opłacono
WKB MARATOŃCZYK
15 Grudziński Maciej Dobierzyn Bieg Główny 10 km WKB MARATOŃCZYK opłacono
16 Safandowska Małgorzata Kowal Nordic Walking 5 km WKB MARATOŃCZYK opłacono
WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK
17 Braun Zbigniew Włocławek Bieg Główny 10 km WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK opłacono
WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK
18 Trzciński Mariusz Włocławek Nordic Walking 5 km WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK opłacono
WKB Maratończyk Włocławek
19 Urlich Łukasz Włocławek Bieg Główny 10 km WKB Maratończyk Włocławek opłacono
20 Żabiński Radosław Włocławek Bieg Główny 10 km WKB Maratończyk Włocławek opłacono
21 Bujalski Jan Włocławek Bieg Główny 10 km WKB Maratończyk Włocławek opłacono
22 Kurdubski Daniel Włocławek Nordic Walking 5 km WKB Maratończyk Włocławek opłacono
23 Jarzęcki Sławomir Jarzęcki Brześć Kujawski Bieg Główny 10 km WKB Maratończyk Włocławek opłacono
24 Strzelecki Konrad Kruszyn Bieg Główny 10 km WKB Maratończyk Włocławek opłacono
25 Kunecki Dariusz Włocławek Bieg Główny 10 km WKB Maratończyk Włocławek opłacono
26 Szymański Marcin Bobrowniki Bieg Główny 10 km WKB Maratończyk Włocławek opłacono
27 Jasiński Sylwester Lipno Bieg Główny 10 km WKB Maratończyk Włocławek
Wataha - Łączy nas bieganie
28 Jabłoński Piotr Kłodawa Bieg Główny 10 km Wataha - Łączy nas bieganie opłacono
_BRAK NAZWY_
29 Gronkowski andrzej wloclawek Bieg Główny 10 km opłacono
30 Kamiński Filip Ożarów Mazowiecki Bieg Główny 10 km opłacono
31 Jóźwicki Janusz Boniewo Bieg Główny 10 km opłacono
32 WITCZAK OLA Włocławek Nordic Walking 5 km opłacono
33 Klimek Magdalena Włocławek Bieg Główny 10 km opłacono
34 Ryniecki Mikołaj Kowal Bieg Główny 10 km opłacono
35 Grochowina Mateusz Boniewo Bieg Główny 10 km
36 Olender Krzysztof Braniewo Bieg Główny 10 km opłacono
37 Podorski Bogusław Chodecz Bieg Główny 10 km opłacono
38 Nowicka Grażyna Kutno Nordic Walking 5 km opłacono
39 Pawłowska Monika Olganowo Nordic Walking 5 km opłacono
40 Nowicka Elżbieta Wólka Paruszewska Nordic Walking 5 km opłacono
41 Binger Aneta Sępólno Krajeńskie Nordic Walking 5 km
42 OLEJNIK MARIUSZ WŁOCŁAWEK Bieg Główny 10 km opłacono
43 Szpetkowska Renata Boniewo Nordic Walking 5 km opłacono
44 Rybowska Izabela Boniewo Nordic Walking 5 km opłacono
45 Pyszkowski Piotr Nasiegniewo Bieg Główny 10 km opłacono
46 Zielińska Violetta Zielińska Boniewo Nordic Walking 5 km opłacono
47 Wiśniewski Jacek Lubień Kujawski Bieg Główny 10 km
48 Łączkowska-Glonek Karolina Boniewo Bieg Główny 10 km opłacono
49 Łuczak Krystian Włocławek Bieg Główny 10 km opłacono
50 Czajkowski Krzysztof Janowo Bieg Główny 10 km opłacono
51 Wojciechowski Arkadiusz Wojciechowski Lubraniec Nordic Walking 5 km opłacono
52 Staniszewski Marcin Włocławek Bieg Główny 10 km
53 Sadowski Sebastian Włocławek Bieg Główny 10 km
54 Pszczółkowski Łukasz Włocławek Bieg Główny 10 km opłacono
55 Ciesielski Michał Boniewo Bieg Główny 10 km
56 Radziwonka Mariusz Lubraniec Bieg Główny 10 km opłacono
57 Wróblewski Marcin Włocławek Bieg Główny 10 km opłacono
58 Torzewski Janusz Warszawa Bieg Główny 10 km opłacono
59 Torzewski Roman Boniewo Bieg Główny 10 km opłacono


Wyświetleń: 5633

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ