III Bieg do Pustego Grobu
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Olszewski Marcel sycowa huta 6,5 km WIRTUALNIE opłacono on-line
2 Korda Mikołaj Nowy Barkoczyn 6,5 km STACJONARNIE opłacono on-line
3 Korda Dominik Nowy Barkoczyn 6,5 km STACJONARNIE opłacono on-line
4 Gromowski Waldemar Trzepowo 6,5 km STACJONARNIE OlimpSwim opłacono on-line
5 Żurawski Jakub Poznań 6,5 km WIRTUALNIE opłacono on-line
6 Gawin Rafał kościerzyna 6,5 km WIRTUALNIE opłacono on-line
7 Fąferko Kamil Mały Klincz 6,5 km STACJONARNIE Uks Olimpijczyk Skorzewo opłacono on-line
8 Łazaronek Piotr Stara Sikorska Huta 6,5 km STACJONARNIE OlimpSwim opłacono on-line
9 Miszk Barbara Kościerzyna 6,5 km STACJONARNIE opłacono on-line
10 Bober Dorota Skorzewo 6,5 km STACJONARNIE opłacono on-line
11 Żywicki Janusz Szczecin 6,5 km WIRTUALNIE KB Pionier Szczecin opłacono on-line
12 Breza Michał Skorzewo 6,5 km STACJONARNIE Uks Olimpijczyk Skorzewo opłacono on-line
13 Flisikowski Radosław Nowa Wieś Kościerska 6,5 km STACJONARNIE opłacono on-line
14 Łukowicz Wiktoria Kościerzyna 6,5 km STACJONARNIE opłacono on-line
15 Lubecki Marcin Skorzewo 6,5 km STACJONARNIE opłacono on-line
16 Krzoska Dorota Brusy 6,5 km STACJONARNIE opłacono on-line
17 Czerlińska Genowefa Gdynia 6,5 km WIRTUALNIE opłacono on-line
18 Makurat Wioleta Skorzewo 6,5 km STACJONARNIE opłacono on-line
19 Makurat Marta Skorzewo 6,5 km STACJONARNIE opłacono on-line
20 Kotlicka Kamila Gdańsk 6,5 km WIRTUALNIE opłacono on-line
21 Woźniak Alina Bydgoszcz 6,5 km WIRTUALNIE Biologia Medyczna CM UMK opłacono on-line
22 Kłopotek Piotr Gdynia 6,5 km WIRTUALNIE opłacono on-line
23 Kłopotek Katarzyna Gdynia 6,5 km WIRTUALNIE opłacono on-line
24 Ciżmowska Barbara Kępice 6,5 km WIRTUALNIE MTS HAMER Miastko opłacono on-line
25 NAGÓRSKI RYSZARD CIECHOCINEK 6,5 km WIRTUALNIE opłacono on-line
26 Dydymski Krzysztof RUMIA 6,5 km STACJONARNIE opłacono on-line
27 Dydymska Monika Rumia 6,5 km STACJONARNIE opłacono on-line
28 Lepak Filip SKORZEWO 6,5 km STACJONARNIE Uks Olimpijczyk Skorzewo opłacono on-line
29 Lepak Ryszard SKORZEWO 6,5 km STACJONARNIE opłacono on-line
30 Puzdrowska Weronika Zgorzałe 6,5 km WIRTUALNIE opłacono on-line
31 Bonin Ignacy Skorzewo 6,5 km STACJONARNIE opłacono on-line
32 Wika Agata Skorzewo 6,5 km STACJONARNIE opłacono on-line
33 Edel Kacper Skorzewo 6,5 km STACJONARNIE opłacono on-line
34 Bonin Robert Skorzewo 6,5 km STACJONARNIE opłacono on-line
35 Toczek Sławomir Skorzewo 6,5 km STACJONARNIE Ratka Fitness opłacono on-line
36 Toczek Wiktoria Skorzewo 6,5 km STACJONARNIE Ratka Fitness opłacono on-line
37 Makurat Maksymilian Skorzewo 6,5 km STACJONARNIE Ratka Fitness opłacono on-line
38 Bonin Magdalena Skorzewo 6,5 km STACJONARNIE opłacono on-line
39 Makurat Jakub Skorzewo 6,5 km STACJONARNIE Ratka Fitness opłacono on-line
40 Maderski Jakub Skorzewo 6,5 km STACJONARNIE Ratka Fitness opłacono on-line
41 Makurat Agata Skorzewo 6,5 km STACJONARNIE Ratka Fitness opłacono on-line
42 Makurat Honorata Skorzewo 6,5 km STACJONARNIE Ratka Fitness opłacono on-line
43 Pobłocka Kalina Skorzewo 6,5 km STACJONARNIE UKS OLIMPIJCZYK SKORZEWO opłacono on-line
44 Dułak Konrad Skorzewo 6,5 km STACJONARNIE UKS OLIMPIJCZYK SKORZEWO opłacono on-line
45 DUŁAK MARZENA Skorzewo 6,5 km STACJONARNIE opłacono on-line
46 Dułak Rafał Skorzewo 6,5 km STACJONARNIE UKS OLIMPIJCZYK SKORZEWO opłacono on-line
47 Górny Dawid Skorzewo 6,5 km STACJONARNIE opłacono on-line
48 Górna Alicja Górna Skorzewo 6,5 km STACJONARNIE opłacono on-line
49 Motofa Marcin Wąbrzeźno 6,5 km WIRTUALNIE Start Team Wąbrzeźno opłacono on-line
50 Kulczycki Jan GDAŃSK 6,5 km WIRTUALNIE opłacono on-line
51 Rogalla Paulina Orlik 6,5 km WIRTUALNIE opłacono on-line
52 Breza Natalia Skorzewo 6,5 km STACJONARNIE opłacono on-line
53 Zblewski Paweł Skorzewo 6,5 km STACJONARNIE UKS Olimpijczyk Skorzewo opłacono on-line
54 Dziadowicz Aleksander Skorzewo 6,5 km STACJONARNIE opłacono on-line
55 Gańska Anna Skorzewo 6,5 km STACJONARNIE opłacono on-line
56 Gański Marek Skorzewo 6,5 km STACJONARNIE opłacono on-line
57 Gański Paweł Skorzewo 6,5 km STACJONARNIE opłacono on-line
58 Gańska Marzena Skorzewo 6,5 km STACJONARNIE opłacono on-line
59 Gański Wojciech Skorzewo 6,5 km STACJONARNIE opłacono on-line
60 Grzyb Kamila Kościerzyna 6,5 km STACJONARNIE opłacono on-line
61 Jurczyszyn Joanna Kościerzyna 6,5 km STACJONARNIE opłacono on-line
62 Jurczyszyn Rafał Koscierzyna 6,5 km STACJONARNIE opłacono on-line
63 Lubecka Maksymilian Skorzewo 6,5 km STACJONARNIE Uks Olimpijczyk Skorzewo opłacono on-line
64 Lubecka Ilona Skorzewo 6,5 km STACJONARNIE Uks Olimpijczyk Skorzewo opłacono on-line
65 Makurat Szymon Skorzewo 6,5 km STACJONARNIE Uks Olimpijczyk Skorzewo opłacono on-line
66 Makurat Jan Skorzewo 6,5 km STACJONARNIE Uks Olimpijczyk Skorzewo opłacono on-line
67 Makurat Wiesława Skorzewo 6,5 km STACJONARNIE opłacono on-line
68 Makurat Anna Skorzewo 6,5 km STACJONARNIE opłacono on-line
69 Makurat Karol Skorzewo 6,5 km STACJONARNIE opłacono on-line
70 POBŁOCKA MARIA SKORZEWO 6,5 km WIRTUALNIE AKTYWNI KASZUBI SKORZEWO opłacono on-line
71 Troka Julita Ludwikowo 6,5 km WIRTUALNIE UKS Olimpijczyk Skorzewo opłacono on-line
72 Pobłocka Amelia Skorzewo 6,5 km STACJONARNIE Uks Olimpijczyk Skorzewo opłacono on-line
73 Meyer Irena Skorzewo 6,5 km STACJONARNIE opłacono on-line
74 Meyer Anna Kościerzyna 6,5 km WIRTUALNIE opłacono on-line
75 Marcinek Rafał Wrocław 6,5 km WIRTUALNIE MARCINEK TEAM opłacono on-line
76 Knitter-Klasa Edyta Mściszewice 6,5 km STACJONARNIE Akademia Biegowa Kiełpino opłacono on-line
77 Klasa Michał Mściszewice 6,5 km STACJONARNIE Akademia Biegowa Kiełpino opłacono on-line
78 Kuchta Anna Starogard Gdański 6,5 km STACJONARNIE Maratończyk Wielki Klincz opłacono on-line
79 Stencel Zuzanna Mściszewice 6,5 km STACJONARNIE opłacono on-line
80 Stencel Piotr Mściszewice 6,5 km STACJONARNIE Metrożercy opłacono on-line
81 Stencel Magdalena Mściszewice 6,5 km STACJONARNIE opłacono on-line
82 Żywicka Daria Skorzewo 6,5 km STACJONARNIE opłacono on-line
83 Żywicka Janina Skorzewo 6,5 km STACJONARNIE opłacono on-line
84 Lubecki Janusz Będomin 6,5 km WIRTUALNIE opłacono
85 Lubecki Szymon Będomin 6,5 km WIRTUALNIE opłacono
86 Lubecka Martyna Będomin 6,5 km WIRTUALNIE opłacono
87 Lubecka Paulina Będomin 6,5 km WIRTUALNIE opłacono
88 Lubecka Magdalena BĘDOMIN 6,5 km WIRTUALNIE opłacono
89 Lewańczyk Marcin Stężyca 6,5 km STACJONARNIE Metrożercy opłacono on-line
90 Kordecki Robert Wielki Klincz 6,5 km STACJONARNIE Maratończyk Wielki Klincz opłacono on-line
91 Mikołajewska Amelia Chwaszczyno 6,5 km STACJONARNIE Elektonicznezapisy.pl Team opłacono on-line
92 Kleist Tadeusz Skorzewo 6,5 km WIRTUALNIE opłacono on-line
93 Kleist Iwona Skorzewo 6,5 km WIRTUALNIE opłacono on-line
94 Kleist Nikola Skorzewo 6,5 km WIRTUALNIE opłacono on-line
95 Gollnau Aleksander Kiełpino 6,5 km WIRTUALNIE opłacono on-line
96 Kulas Stanisław Skorzewo 6,5 km STACJONARNIE opłacono on-line
97 Kulas Alina Skorzewo 6,5 km STACJONARNIE opłacono on-line
98 Nowicka Irena Skorzewo 6,5 km STACJONARNIE opłacono on-line
99 Cebula Wiesława Gdynia 6,5 km STACJONARNIE opłacono on-line
100 Góra Beata Gdańsk 6,5 km WIRTUALNIE Step by Step Trójmiasto opłacono on-line


Wyświetleń: 2462

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ