Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Waleszczyk Hanna | Ruda Śląska | Polska | Dystans dowolny | opłacono | |
2 | Witkowicz Mariola | Mikolów | Polska | Dystans dowolny | opłacono | |
3 | Wodarska Dominika | Ruda Śląska | Polska | Dystans dowolny | opłacono | |
4 | Koszut-Szyduczyńska Agnieszka | RUDA ŚLĄSKA | Polska | Dystans dowolny | ||
5 | Zakrzewska Karolina Zakrzewska | Ruda Śląska | Polska | Dystans dowolny | opłacono | |
6 | Laudowicz-Kurzeja Joanna | Mikołów | Polska | Dystans dowolny | opłacono | |
7 | Szymczyk Szymon | Zabrze | Polska | Dystans dowolny | opłacono | |
8 | Szymczyk Marcin | Zabrze | Polska | Dystans dowolny | opłacono | |
9 | Stygienko Małgorzata | Ruda Śląska | Polska | Dystans dowolny | opłacono | |
10 | Rożek Joanna | Mikołów | Polska | Dystans dowolny | ||
11 | Siedlaczek-Mikoda Mirella | Zabrze | Polska | Dystans dowolny | ||
12 | Gratsch Sebastian | Ruda Śląska | Polska | Dystans dowolny | opłacono | |
13 | Tompalski Mirosław Tompalski | Ruda Śląska | Polska | Dystans dowolny | opłacono | |
14 | Kurzeja Marek | Mikołów | Polska | Dystans dowolny | opłacono | |
15 | Brysz Joanna | Ruda Śląska | Polska | Dystans dowolny | ||
16 | Pomykala Zofia | Ruda Śląska | Polska | Dystans dowolny | ||
17 | Czech-Pszowska Lucyna | Ruda Śląska | Polska | Dystans dowolny | ||
18 | Wodarski Wojciech | Ruda Śląska | Polska | Dystans dowolny | ||
19 | Pełkowska Anna | Piekary Śląskie | Polska | Dystans dowolny | ||
20 | Pajonk Sabina | Ruda Śląska | Polska | Dystans dowolny | ||
21 | Pajonk Damian | Ruda Śląska | Polska | Dystans dowolny | ||
22 | Ryszard Wylecioł | Ruda Śląska | Polska | Dystans dowolny | ||
23 | Sladkowska Kaja | Ruda Śląska | Polska | Dystans dowolny | ||
24 | Pszowski Dariusz | Ruda Śląska | Polska | Dystans dowolny | ||
25 | Hewlik Aneta | Ruda Śląska | Polska | Dystans dowolny | ||
26 | Ligęza Kamila | Ruda Śląska | Polska | Dystans dowolny | opłacono | |
27 | Wodarska Bożena Wodarska | Tarnowskie Góry | Polska | Dystans dowolny | ||
28 | Krupski Jacek | Katowice | Polska | Dystans dowolny | opłacono | |
29 | Wodarska Michalina | Ruda Slasks | Polska | Dystans dowolny | opłacono | |
30 | Wodarska Joanna | Ruda Slaska | Polska | Dystans dowolny | opłacono | |
31 | Kowalczyk Barbara | Ruda Śląska | Polska | Dystans dowolny | opłacono | |
32 | Zakrzewski Miłosz | Ruda Śląska | Polska | Dystans dowolny | opłacono | |
33 | Kowalczyk Anna Kowalczyk | Bytom | Polska | Dystans dowolny | opłacono | |
34 | Grębowicz Janina | Ruda Śląska | Polska | Dystans dowolny | opłacono | |
35 | Gierek-Podolska Magdalena | Ruda Śląska | Polska | Dystans dowolny | opłacono | |
36 | Stawicka Oliwia | Ruda Śląska | Polska | Dystans dowolny | opłacono | |
37 | SURDYK Marzena | Ruda Śląska | Polska | Dystans dowolny | opłacono | |
38 | Surdyk Marcel | Ruda Śląska | Polska | Dystans dowolny | opłacono | |
39 | Surdyk Maksymilin | Ruda Śląska | Dystans dowolny | opłacono | ||
40 | Zakrzewski Łukasz | Ruda Śląska | Polska | Dystans dowolny | opłacono | |
41 | Czeleń Małgorzata | Ruda Śląska | Polska | Dystans dowolny | opłacono | |
42 | Ciupa Mirosław | Ruda Śląska | Polska | Dystans dowolny | opłacono | |
43 | GRYSKA KAMIL | RUDA ŚLĄSKA | Polska | Dystans dowolny | opłacono | |
44 | Ciupa Danuta | Ruda Śląska | Polska | Dystans dowolny | opłacono | |
45 | Hajduga Barbara | Ruda Śląska | Polska | Dystans dowolny | Fundacja Edukacja Marzeń | opłacono |
46 | Szindler Izabela | Ruda Śląska | Polska | Dystans dowolny | Fundacja Edukacja Marzeń | |
47 | Gąsior Ilona Gąsior | Mikołów | Polska | Dystans dowolny | Fundacja Edukacja Marzeń | opłacono |
48 | Lewandowska Marzena | Ornontowice | Polska | Dystans dowolny | Fundacja Edukacja Marzeń | opłacono |
49 | Wodarska Martyna | Ruda Śląska | Polska | Dystans dowolny | Fundacja Edukacja Marzeń | opłacono |
50 | Kuś Agnieszka | Ruda Śląska | Polska | Dystans dowolny | Fundacja Edukacja Marzeń | |
51 | Hudomięt Anna | Orzesze | Polska | Dystans dowolny | Fundacja edukacja marzeń | opłacono |
52 | Draus Wojciech | Tarnowskie Góry | Polska | Dystans dowolny | Górnik Zabrze/Salezjanie/ Tarnowskie Góry | |
53 | Stawicka Joanna | Ruda Śląska | Polska | Dystans dowolny | Grupa Rybki Miejskie Przedszkole nr 37 im. Pracowitych Pszczółek | opłacono |
54 | Wodarska Danuta | Ruda Śląska | Polska | Dystans dowolny | KPKS Halemba | opłacono |
55 | Dąbrowska- Kuśnierz Ewelina | Ruda Śląska | Polska | Dystans dowolny | MIRAZ RACE TEAM | opłacono |
56 | Loewe Patrycja | Ruda Śląska | Polska | Dystans dowolny | Morcinek 1d | opłacono |
57 | Sladkowski Wojciech | Ruda Śląska | Polska | Dystans dowolny | Szkoła Podstawowa nr 13 | |
58 | Nowok Ewa | Ruda Śląska | Polska | Dystans dowolny | Szkoła Podstawowa nr 13 | opłacono |
59 | Sladkowska Sabina | Ruda Śląska | Polska | Dystans dowolny | Szkoła podstawowa nr 13 | opłacono |
60 | Woźny Anna | Ruda Śląska | Polska | Dystans dowolny | Szkoła podstawowa nr 13 | opłacono |
61 | Nowakowska Anna | Świętochłowice | Polska | Dystans dowolny | Szkoła Podstawowa nr 13 | opłacono |
62 | Pietrzyk Paweł | Chorzów | Polska | Dystans dowolny | Wataha łączy nas bieganie | opłacono |
63 | Talaga Kewin | Wrocław | Polska | Dystans dowolny | XXIV LO we Wrocławiu | opłacono |
Wyświetleń: 3056