Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Fundacja Edukacja Marzeń | |||||||||
1 | Szindler Izabela | Ruda Śląska | Dystans dowolny | Fundacja Edukacja Marzeń | |||||
2 | Hajduga Barbara | Ruda Śląska | Dystans dowolny | Fundacja Edukacja Marzeń | opłacono | ||||
3 | Gąsior Ilona Gąsior | Mikołów | Dystans dowolny | Fundacja Edukacja Marzeń | opłacono | ||||
4 | Lewandowska Marzena | Ornontowice | Dystans dowolny | Fundacja Edukacja Marzeń | opłacono | ||||
5 | Wodarska Martyna | Ruda Śląska | Dystans dowolny | Fundacja Edukacja Marzeń | opłacono | ||||
6 | Kuś Agnieszka | Ruda Śląska | Dystans dowolny | Fundacja Edukacja Marzeń | |||||
Fundacja edukacja marzeń | |||||||||
7 | Hudomięt Anna | Orzesze | Dystans dowolny | Fundacja edukacja marzeń | opłacono | ||||
Grupa Rybki Miejskie Przedszkole nr 37 im. Pracowitych Pszczółek | |||||||||
8 | Stawicka Joanna | Ruda Śląska | Dystans dowolny | Grupa Rybki Miejskie Przedszkole nr 37 im. Pracowitych Pszczółek | opłacono | ||||
Górnik Zabrze/Salezjanie/ Tarnowskie Góry | |||||||||
9 | Draus Wojciech | Tarnowskie Góry | Dystans dowolny | Górnik Zabrze/Salezjanie/ Tarnowskie Góry | |||||
KPKS Halemba | |||||||||
10 | Wodarska Danuta | Ruda Śląska | Dystans dowolny | KPKS Halemba | opłacono | ||||
MIRAZ RACE TEAM | |||||||||
11 | Dąbrowska- Kuśnierz Ewelina | Ruda Śląska | Dystans dowolny | MIRAZ RACE TEAM | opłacono | ||||
Morcinek 1d | |||||||||
12 | Loewe Patrycja | Ruda Śląska | Dystans dowolny | Morcinek 1d | opłacono | ||||
Szkoła Podstawowa nr 13 | |||||||||
13 | Sladkowski Wojciech | Ruda Śląska | Dystans dowolny | Szkoła Podstawowa nr 13 | |||||
14 | Nowok Ewa | Ruda Śląska | Dystans dowolny | Szkoła Podstawowa nr 13 | opłacono | ||||
15 | Nowakowska Anna | Świętochłowice | Dystans dowolny | Szkoła Podstawowa nr 13 | opłacono | ||||
Szkoła podstawowa nr 13 | |||||||||
16 | Sladkowska Sabina | Ruda Śląska | Dystans dowolny | Szkoła podstawowa nr 13 | opłacono | ||||
17 | Woźny Anna | Ruda Śląska | Dystans dowolny | Szkoła podstawowa nr 13 | opłacono | ||||
Wataha łączy nas bieganie | |||||||||
18 | Pietrzyk Paweł | Chorzów | Dystans dowolny | Wataha łączy nas bieganie | opłacono | ||||
XXIV LO we Wrocławiu | |||||||||
19 | Talaga Kewin | Wrocław | Dystans dowolny | XXIV LO we Wrocławiu | opłacono | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
20 | Hewlik Aneta | Ruda Śląska | Dystans dowolny | ||||||
21 | Pszowski Dariusz | Ruda Śląska | Dystans dowolny | ||||||
22 | Sladkowska Kaja | Ruda Śląska | Dystans dowolny | ||||||
23 | Ryszard Wylecioł | Ruda Śląska | Dystans dowolny | ||||||
24 | Pajonk Damian | Ruda Śląska | Dystans dowolny | ||||||
25 | Pajonk Sabina | Ruda Śląska | Dystans dowolny | ||||||
26 | Pełkowska Anna | Piekary Śląskie | Dystans dowolny | ||||||
27 | Wodarski Wojciech | Ruda Śląska | Dystans dowolny | ||||||
28 | Czech-Pszowska Lucyna | Ruda Śląska | Dystans dowolny | ||||||
29 | Pomykala Zofia | Ruda Śląska | Dystans dowolny | ||||||
30 | Brysz Joanna | Ruda Śląska | Dystans dowolny | ||||||
31 | Waleszczyk Hanna | Ruda Śląska | Dystans dowolny | opłacono | |||||
32 | Tompalski Mirosław Tompalski | Ruda Śląska | Dystans dowolny | opłacono | |||||
33 | Gratsch Sebastian | Ruda Śląska | Dystans dowolny | opłacono | |||||
34 | Siedlaczek-Mikoda Mirella | Zabrze | Dystans dowolny | ||||||
35 | Rożek Joanna | Mikołów | Dystans dowolny | ||||||
36 | Stygienko Małgorzata | Ruda Śląska | Dystans dowolny | opłacono | |||||
37 | Szymczyk Marcin | Zabrze | Dystans dowolny | opłacono | |||||
38 | Szymczyk Szymon | Zabrze | Dystans dowolny | opłacono | |||||
39 | Laudowicz-Kurzeja Joanna | Mikołów | Dystans dowolny | opłacono | |||||
40 | Kurzeja Marek | Mikołów | Dystans dowolny | opłacono | |||||
41 | Koszut-Szyduczyńska Agnieszka | RUDA ŚLĄSKA | Dystans dowolny | ||||||
42 | Wodarska Dominika | Ruda Śląska | Dystans dowolny | opłacono | |||||
43 | Witkowicz Mariola | Mikolów | Dystans dowolny | opłacono | |||||
44 | Krupski Jacek | Katowice | Dystans dowolny | opłacono | |||||
45 | GRYSKA KAMIL | RUDA ŚLĄSKA | Dystans dowolny | opłacono | |||||
46 | Surdyk Maksymilin | Ruda Śląska | Dystans dowolny | opłacono | |||||
47 | Surdyk Marcel | Ruda Śląska | Dystans dowolny | opłacono | |||||
48 | SURDYK Marzena | Ruda Śląska | Dystans dowolny | opłacono | |||||
49 | Gierek-Podolska Magdalena | Ruda Śląska | Dystans dowolny | opłacono | |||||
50 | Kowalczyk Barbara | Ruda Śląska | Dystans dowolny | opłacono | |||||
51 | Wodarska Bożena Wodarska | Tarnowskie Góry | Dystans dowolny | ||||||
52 | Wodarska Michalina | Ruda Slasks | Dystans dowolny | opłacono | |||||
53 | Wodarska Joanna | Ruda Slaska | Dystans dowolny | opłacono | |||||
54 | Zakrzewski Miłosz | Ruda Śląska | Dystans dowolny | opłacono | |||||
55 | Kowalczyk Anna Kowalczyk | Bytom | Dystans dowolny | opłacono | |||||
56 | Grębowicz Janina | Ruda Śląska | Dystans dowolny | opłacono | |||||
57 | Ligęza Kamila | Ruda Śląska | Dystans dowolny | opłacono | |||||
58 | Stawicka Oliwia | Ruda Śląska | Dystans dowolny | opłacono | |||||
59 | Zakrzewski Łukasz | Ruda Śląska | Dystans dowolny | opłacono | |||||
60 | Czeleń Małgorzata | Ruda Śląska | Dystans dowolny | opłacono | |||||
61 | Ciupa Mirosław | Ruda Śląska | Dystans dowolny | opłacono | |||||
62 | Ciupa Danuta | Ruda Śląska | Dystans dowolny | opłacono | |||||
63 | Zakrzewska Karolina Zakrzewska | Ruda Śląska | Dystans dowolny | opłacono |
Wyświetleń: 3057