4.05.2021 r. 700 km - aktywność na 700 lat Straszyna #1 4.05.2021 r.
Lp Numer Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Walczak Krzysztof Gdynia Start godz. 12:00
2 Sepetowska Kinga Gdańsk Start godz. 12:00
3 Łozińska Karolina Tarnowskie Góry Start godz. 14:00
4 ZAŃKO MAREK PRUSZCZ GDAŃSKI Start godz. 13:00 PRUSZCZ BIEGA SHOW MUST GO ON
5 Danielewicz Michał Gdańsk Start godz. 13:00
6 Wiergowska Julia Straszyn Start godz. 12:00
7 Wasiński Bartosz Borkowo Start godz. 13:00
8 Gołębiowski Piotr Straszyn Start godz. 11:00
9 Marczak3 Marek Pruszcz Gdański Start godz. 11:00 Pruszcz Biega, Straszyn Biega
10 Marczak2 Marek Pruszcz Gdański Start godz. 14:00 Pruszcz Biega, Straszyn Biega
11 Marczak 1 Marek Pruszcz Gdańsk Start godz. 10:00 Pruszcz Biega, Straszyn Biega
12 Biczkowski Konrad Straszyn Start godz. 13:00 Straszyn Biega
13 Biczkowska Ewelina Straszyn Start godz. 11:00 Straszyn Biega
14 Płotka Małgosia Straszyn Start godz. 14:00 Straszyn Biega
15 Płotka Witek Straszyn Start godz. 11:00 SUT - Straszyn Ultra Team
16 Grządziela Krzysztof Straszyn Start godz. 15:00 Straszyn biega i morsuje
17 Grządziela Magdalena Straszyn Start godz. 15:00 Straszyn biega i morsuje
18 Pasierbska Ewa Gdańsk Start godz. 10:00
19 Nowak Michał Radunica Start godz. 15:00
20 Gembrowicz-Zajączkowska Izabela Juszkowo Start godz. 09:00
21 Przybyś Agnieszka Łęgowo Start godz. 11:00 Pruszcz biega
22 Blok2 Marta Pruszcz Gdański Start godz. 10:00 Pruszcz Biega z Kobietą w Biegu
23 Blok Marta Pruszcz Gdański Start godz. 09:00 Pruszcz Biega, Straszyn Biega
24 Neubauer Grzegorz Juszkowo Start godz. 09:00
25 Zajączkowski Łukasz Juszkowo Start godz. 09:00
26 Greszkiewicz Monika Straszyn Start godz. 12:00
27 Różańska Marzena Straszyn Start godz. 15:00
28 Grzegorczyk Dorota Kowale Start godz. 07:00 TakaRYBA
29 Charkiewicz Jakub Straszyn Start godz. 15:00
30 Kwiatkowski Kajetan Gdańsk Start godz. 21:00 SUT - Straszyn Ultra Team
31 Grube Bartosz Gdynia Start godz. 21:00 SUT - Straszyn Ultra Team
32 Witkowska Tymon Straszyn Start godz. 08:00
33 Witkowska Matylda Witkowska Straszyn Start godz. 08:00
34 Kuchcinski Bartosz Rotmanka Start godz. 19:00 Straszyn biega, SUT
35 Dworak Wojciech Pruszcz Gdański Start godz. 08:00 Pruszcz biega
36 Ślusarczyk Andrzej Pruszcz Gdański Start godz. 21:00 SHOW MUST GO ON PRUSZCZ BIEGA
37 Talarek Artur Borkowo Start godz. 08:00
38 Kuchcińska Monika Juszkowo Start godz. 14:00 Straszyn biega, SUT
39 Lisek-Gazda Joanna Juszkowo Start godz. 10:00
40 Galicka Izabela Galicka Borkowo Start godz. 07:00
41 Michalak Magdalena Gdańsk Start godz. 21:00 Żarta Wataha
42 Pieczulis Magdalena Straszyn Start godz. 07:00 Polbruk Run Team
43 Manias Magdalena Pruszcz gdański Start godz. 10:00 Pruszcz Biega, Straszyn Biega
44 Manias1 Michał Pruszcz Gdański Start godz. 21:00 SUT - Straszyn Ultra Team
45 Manias Michał Pruszcz Gdański Start godz. 20:00 SUT - Straszyn Ultra Team
46 Podwysocki 2 Wojciech Pruszcz Gdański Start godz. 09:00 Straszyn biega, SUT
47 Sztormowski Maciej.Sztormowski Gdańsk Start godz. 07:00
48 Podwysocki Wojciech Pruszcz Gdański Start godz. 08:00 Straszyn biega, SUT
49 Dubiela Małgorzata Juszkowo Start godz. 06:00 Pruszcz Biega
50 Grabowska Magdalena Pruszcz Gdański Start godz. 16:00 Straszyn Biega
51 Sakowicz Ewelina STRASZYN Start godz. 19:00
52 Grodecki Jan Pruszcz Gdański Start godz. 20:00 SUT Pruszcz biega
53 Jan Jaroslaw Pruszcz Gdański Start godz. 16:00 Pruszcz biega
54 Charkiewicz Wiktoria Straszyn Start godz. 16:00
55 Grodecka Agnieszka Pruszcz Gdański Start godz. 20:00 SUT Pruszcz biega
56 Janisz Kozikowska Joanna Juszkowo Start godz. 16:00
57 Charkiewicz Monika Straszyn Start godz. 16:00
58 Grabowska Magdalena Pruszcz Gdański Start godz. 19:00 Straszyn Biega
59 Tur-Bonisławska Grażyna Straszyn Start godz. 18:00
60 Baumgart Michał Straszyn Start godz. 19:00 LOTOS Running Team
61 Sztormowski Maciej Gdańsk Start godz. 06:00
62 Bartosiewicz Marta Juszkowo Start godz. 17:00
63 Garstka Małgorzata Rusocin Start godz. 07:00
64 Muzolf Dorota Pruszcz Gdański Start godz. 19:00 Straszyn biega, SUT
65 Muzolf Dorota Pruszcz Gdański Start godz. 18:00 Straszyn biega, SUT
66 Freda Artur Pruszcz Gdański Start godz. 18:00
67 Nowakowska Ewelina ŻUKCZYN Start godz. 17:00
68 Kuźmiński Arkadiusz Rotmanka Start godz. 18:00
69 Nowak Anna Juszkowo Start godz. 17:00
70 Grabowska Dagmara Juszkowo Start godz. 19:00 Straszyn Biega, SUT
71 Koszarowski Jarosław Pruszcz Gdański Start godz. 18:00 Pruszcz Biega, Straszyn Biega
72 Nuż Jacek Pruszcz Gdański Start godz. 20:00 SUT Pruszcz biega
73 Nuż Anna Pruszcz Gdański Start godz. 17:00 SUT Pruszcz biega
74 Diakun Tomasz Diakun Straszyn Start godz. 06:00
75 Podwysocka Dominika Pruszcz Gdański Start godz. 06:00
76 Kulgajuk Michal Pruszcz Gdanski Start godz. 20:00 Straszyn biega, SUT
77 Ligenza Zbigniew Pruszcz Gdański Start godz. 14:00 Dream Tri Team/ Pruszcz Biega
78 Muzolf Dorota Pruszcz Gdański Start godz. 17:00 Straszyn biega, SUT
79 Chmielewski Andrzej Straszyn Start godz. 06:00


Wyświetleń: 6034

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ