Lp | Numer | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Walczak Krzysztof | Gdynia | Polska | Start godz. 12:00 | |||
2 | Sepetowska Kinga | Gdańsk | Polska | Start godz. 12:00 | |||
3 | Łozińska Karolina | Tarnowskie Góry | Polska | Start godz. 14:00 | |||
4 | ZAŃKO MAREK | PRUSZCZ GDAŃSKI | Polska | Start godz. 13:00 | PRUSZCZ BIEGA SHOW MUST GO ON | ||
5 | Danielewicz Michał | Gdańsk | Polska | Start godz. 13:00 | |||
6 | Wiergowska Julia | Straszyn | Polska | Start godz. 12:00 | |||
7 | Wasiński Bartosz | Borkowo | Polska | Start godz. 13:00 | |||
8 | Gołębiowski Piotr | Straszyn | Polska | Start godz. 11:00 | |||
9 | Marczak3 Marek | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 11:00 | Pruszcz Biega, Straszyn Biega | ||
10 | Marczak2 Marek | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 14:00 | Pruszcz Biega, Straszyn Biega | ||
11 | Marczak 1 Marek | Pruszcz Gdańsk | Polska | Start godz. 10:00 | Pruszcz Biega, Straszyn Biega | ||
12 | Biczkowski Konrad | Straszyn | Polska | Start godz. 13:00 | Straszyn Biega | ||
13 | Biczkowska Ewelina | Straszyn | Polska | Start godz. 11:00 | Straszyn Biega | ||
14 | Płotka Małgosia | Straszyn | Polska | Start godz. 14:00 | Straszyn Biega | ||
15 | Płotka Witek | Straszyn | Polska | Start godz. 11:00 | SUT - Straszyn Ultra Team | ||
16 | Grządziela Krzysztof | Straszyn | Polska | Start godz. 15:00 | Straszyn biega i morsuje | ||
17 | Grządziela Magdalena | Straszyn | Polska | Start godz. 15:00 | Straszyn biega i morsuje | ||
18 | Pasierbska Ewa | Gdańsk | Polska | Start godz. 10:00 | |||
19 | Nowak Michał | Radunica | Polska | Start godz. 15:00 | |||
20 | Gembrowicz-Zajączkowska Izabela | Juszkowo | Polska | Start godz. 09:00 | |||
21 | Przybyś Agnieszka | Łęgowo | Polska | Start godz. 11:00 | Pruszcz biega | ||
22 | Blok2 Marta | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 10:00 | Pruszcz Biega z Kobietą w Biegu | ||
23 | Blok Marta | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 09:00 | Pruszcz Biega, Straszyn Biega | ||
24 | Neubauer Grzegorz | Juszkowo | Polska | Start godz. 09:00 | |||
25 | Zajączkowski Łukasz | Juszkowo | Polska | Start godz. 09:00 | |||
26 | Greszkiewicz Monika | Straszyn | Polska | Start godz. 12:00 | |||
27 | Różańska Marzena | Straszyn | Polska | Start godz. 15:00 | |||
28 | Grzegorczyk Dorota | Kowale | Polska | Start godz. 07:00 | TakaRYBA | ||
29 | Charkiewicz Jakub | Straszyn | Polska | Start godz. 15:00 | |||
30 | Kwiatkowski Kajetan | Gdańsk | Polska | Start godz. 21:00 | SUT - Straszyn Ultra Team | ||
31 | Grube Bartosz | Gdynia | Polska | Start godz. 21:00 | SUT - Straszyn Ultra Team | ||
32 | Witkowska Tymon | Straszyn | Polska | Start godz. 08:00 | |||
33 | Witkowska Matylda Witkowska | Straszyn | Polska | Start godz. 08:00 | |||
34 | Kuchcinski Bartosz | Rotmanka | Polska | Start godz. 19:00 | Straszyn biega, SUT | ||
35 | Dworak Wojciech | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 08:00 | Pruszcz biega | ||
36 | Ślusarczyk Andrzej | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 21:00 | SHOW MUST GO ON PRUSZCZ BIEGA | ||
37 | Talarek Artur | Borkowo | Polska | Start godz. 08:00 | |||
38 | Kuchcińska Monika | Juszkowo | Polska | Start godz. 14:00 | Straszyn biega, SUT | ||
39 | Lisek-Gazda Joanna | Juszkowo | Polska | Start godz. 10:00 | |||
40 | Galicka Izabela Galicka | Borkowo | Polska | Start godz. 07:00 | |||
41 | Michalak Magdalena | Gdańsk | Polska | Start godz. 21:00 | Żarta Wataha | ||
42 | Pieczulis Magdalena | Straszyn | Polska | Start godz. 07:00 | Polbruk Run Team | ||
43 | Manias Magdalena | Pruszcz gdański | Polska | Start godz. 10:00 | Pruszcz Biega, Straszyn Biega | ||
44 | Manias1 Michał | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 21:00 | SUT - Straszyn Ultra Team | ||
45 | Manias Michał | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 20:00 | SUT - Straszyn Ultra Team | ||
46 | Podwysocki 2 Wojciech | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 09:00 | Straszyn biega, SUT | ||
47 | Sztormowski Maciej.Sztormowski | Gdańsk | Polska | Start godz. 07:00 | |||
48 | Podwysocki Wojciech | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 08:00 | Straszyn biega, SUT | ||
49 | Dubiela Małgorzata | Juszkowo | Polska | Start godz. 06:00 | Pruszcz Biega | ||
50 | Grabowska Magdalena | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 16:00 | Straszyn Biega | ||
51 | Sakowicz Ewelina | STRASZYN | Polska | Start godz. 19:00 | |||
52 | Grodecki Jan | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 20:00 | SUT Pruszcz biega | ||
53 | Jan Jaroslaw | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 16:00 | Pruszcz biega | ||
54 | Charkiewicz Wiktoria | Straszyn | Polska | Start godz. 16:00 | |||
55 | Grodecka Agnieszka | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 20:00 | SUT Pruszcz biega | ||
56 | Janisz Kozikowska Joanna | Juszkowo | Polska | Start godz. 16:00 | |||
57 | Charkiewicz Monika | Straszyn | Polska | Start godz. 16:00 | |||
58 | Grabowska Magdalena | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 19:00 | Straszyn Biega | ||
59 | Tur-Bonisławska Grażyna | Straszyn | Polska | Start godz. 18:00 | |||
60 | Baumgart Michał | Straszyn | Polska | Start godz. 19:00 | LOTOS Running Team | ||
61 | Sztormowski Maciej | Gdańsk | Polska | Start godz. 06:00 | |||
62 | Bartosiewicz Marta | Juszkowo | Polska | Start godz. 17:00 | |||
63 | Garstka Małgorzata | Rusocin | Polska | Start godz. 07:00 | |||
64 | Muzolf Dorota | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 19:00 | Straszyn biega, SUT | ||
65 | Muzolf Dorota | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 18:00 | Straszyn biega, SUT | ||
66 | Freda Artur | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 18:00 | |||
67 | Nowakowska Ewelina | ŻUKCZYN | Polska | Start godz. 17:00 | |||
68 | Kuźmiński Arkadiusz | Rotmanka | Polska | Start godz. 18:00 | |||
69 | Nowak Anna | Juszkowo | Polska | Start godz. 17:00 | |||
70 | Grabowska Dagmara | Juszkowo | Polska | Start godz. 19:00 | Straszyn Biega, SUT | ||
71 | Koszarowski Jarosław | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 18:00 | Pruszcz Biega, Straszyn Biega | ||
72 | Nuż Jacek | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 20:00 | SUT Pruszcz biega | ||
73 | Nuż Anna | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 17:00 | SUT Pruszcz biega | ||
74 | Diakun Tomasz Diakun | Straszyn | Polska | Start godz. 06:00 | |||
75 | Podwysocka Dominika | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 06:00 | |||
76 | Kulgajuk Michal | Pruszcz Gdanski | Polska | Start godz. 20:00 | Straszyn biega, SUT | ||
77 | Ligenza Zbigniew | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 14:00 | Dream Tri Team/ Pruszcz Biega | ||
78 | Muzolf Dorota | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 17:00 | Straszyn biega, SUT | ||
79 | Chmielewski Andrzej | Straszyn | Polska | Start godz. 06:00 |
Wyświetleń: 18662