Lp | Numer | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wasiński Bartosz | Borkowo | Polska | Start godz. 13:00 | |||
2 | Talarek Artur | Borkowo | Polska | Start godz. 08:00 | |||
3 | Galicka Izabela Galicka | Borkowo | Polska | Start godz. 07:00 | |||
4 | Sepetowska Kinga | Gdańsk | Polska | Start godz. 12:00 | |||
5 | Danielewicz Michał | Gdańsk | Polska | Start godz. 13:00 | |||
6 | Pasierbska Ewa | Gdańsk | Polska | Start godz. 10:00 | |||
7 | Kwiatkowski Kajetan | Gdańsk | Polska | Start godz. 21:00 | SUT - Straszyn Ultra Team | ||
8 | Michalak Magdalena | Gdańsk | Polska | Start godz. 21:00 | Żarta Wataha | ||
9 | Sztormowski Maciej.Sztormowski | Gdańsk | Polska | Start godz. 07:00 | |||
10 | Sztormowski Maciej | Gdańsk | Polska | Start godz. 06:00 | |||
11 | Walczak Krzysztof | Gdynia | Polska | Start godz. 12:00 | |||
12 | Grube Bartosz | Gdynia | Polska | Start godz. 21:00 | SUT - Straszyn Ultra Team | ||
13 | Zajączkowski Łukasz | Juszkowo | Polska | Start godz. 09:00 | |||
14 | Lisek-Gazda Joanna | Juszkowo | Polska | Start godz. 10:00 | |||
15 | Kuchcińska Monika | Juszkowo | Polska | Start godz. 14:00 | Straszyn biega, SUT | ||
16 | Dubiela Małgorzata | Juszkowo | Polska | Start godz. 06:00 | Pruszcz Biega | ||
17 | Nowak Anna | Juszkowo | Polska | Start godz. 17:00 | |||
18 | Janisz Kozikowska Joanna | Juszkowo | Polska | Start godz. 16:00 | |||
19 | Gembrowicz-Zajączkowska Izabela | Juszkowo | Polska | Start godz. 09:00 | |||
20 | Grabowska Dagmara | Juszkowo | Polska | Start godz. 19:00 | Straszyn Biega, SUT | ||
21 | Bartosiewicz Marta | Juszkowo | Polska | Start godz. 17:00 | |||
22 | Neubauer Grzegorz | Juszkowo | Polska | Start godz. 09:00 | |||
23 | Grzegorczyk Dorota | Kowale | Polska | Start godz. 07:00 | TakaRYBA | ||
24 | Przybyś Agnieszka | Łęgowo | Polska | Start godz. 11:00 | Pruszcz biega | ||
25 | Kulgajuk Michal | Pruszcz Gdanski | Polska | Start godz. 20:00 | Straszyn biega, SUT | ||
26 | Marczak 1 Marek | Pruszcz Gdańsk | Polska | Start godz. 10:00 | Pruszcz Biega, Straszyn Biega | ||
27 | Podwysocka Dominika | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 06:00 | |||
28 | Podwysocki 2 Wojciech | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 09:00 | Straszyn biega, SUT | ||
29 | Koszarowski Jarosław | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 18:00 | Pruszcz Biega, Straszyn Biega | ||
30 | Manias Magdalena | Pruszcz gdański | Polska | Start godz. 10:00 | Pruszcz Biega, Straszyn Biega | ||
31 | Nuż Jacek | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 20:00 | SUT Pruszcz biega | ||
32 | Ślusarczyk Andrzej | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 21:00 | SHOW MUST GO ON PRUSZCZ BIEGA | ||
33 | Dworak Wojciech | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 08:00 | Pruszcz biega | ||
34 | Nuż Anna | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 17:00 | SUT Pruszcz biega | ||
35 | Blok2 Marta | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 10:00 | Pruszcz Biega z Kobietą w Biegu | ||
36 | Blok Marta | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 09:00 | Pruszcz Biega, Straszyn Biega | ||
37 | Manias Michał | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 20:00 | SUT - Straszyn Ultra Team | ||
38 | Freda Artur | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 18:00 | |||
39 | Muzolf Dorota | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 18:00 | Straszyn biega, SUT | ||
40 | Muzolf Dorota | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 19:00 | Straszyn biega, SUT | ||
41 | Muzolf Dorota | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 17:00 | Straszyn biega, SUT | ||
42 | ZAŃKO MAREK | PRUSZCZ GDAŃSKI | Polska | Start godz. 13:00 | PRUSZCZ BIEGA SHOW MUST GO ON | ||
43 | Ligenza Zbigniew | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 14:00 | Dream Tri Team/ Pruszcz Biega | ||
44 | Grabowska Magdalena | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 19:00 | Straszyn Biega | ||
45 | Marczak3 Marek | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 11:00 | Pruszcz Biega, Straszyn Biega | ||
46 | Grodecka Agnieszka | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 20:00 | SUT Pruszcz biega | ||
47 | Marczak2 Marek | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 14:00 | Pruszcz Biega, Straszyn Biega | ||
48 | Jan Jaroslaw | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 16:00 | Pruszcz biega | ||
49 | Grodecki Jan | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 20:00 | SUT Pruszcz biega | ||
50 | Grabowska Magdalena | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 16:00 | Straszyn Biega | ||
51 | Podwysocki Wojciech | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 08:00 | Straszyn biega, SUT | ||
52 | Manias1 Michał | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 21:00 | SUT - Straszyn Ultra Team | ||
53 | Nowak Michał | Radunica | Polska | Start godz. 15:00 | |||
54 | Kuchcinski Bartosz | Rotmanka | Polska | Start godz. 19:00 | Straszyn biega, SUT | ||
55 | Kuźmiński Arkadiusz | Rotmanka | Polska | Start godz. 18:00 | |||
56 | Garstka Małgorzata | Rusocin | Polska | Start godz. 07:00 | |||
57 | Biczkowska Ewelina | Straszyn | Polska | Start godz. 11:00 | Straszyn Biega | ||
58 | Chmielewski Andrzej | Straszyn | Polska | Start godz. 06:00 | |||
59 | Baumgart Michał | Straszyn | Polska | Start godz. 19:00 | LOTOS Running Team | ||
60 | Wiergowska Julia | Straszyn | Polska | Start godz. 12:00 | |||
61 | Tur-Bonisławska Grażyna | Straszyn | Polska | Start godz. 18:00 | |||
62 | Gołębiowski Piotr | Straszyn | Polska | Start godz. 11:00 | |||
63 | Charkiewicz Monika | Straszyn | Polska | Start godz. 16:00 | |||
64 | Charkiewicz Wiktoria | Straszyn | Polska | Start godz. 16:00 | |||
65 | Sakowicz Ewelina | STRASZYN | Polska | Start godz. 19:00 | |||
66 | Biczkowski Konrad | Straszyn | Polska | Start godz. 13:00 | Straszyn Biega | ||
67 | Greszkiewicz Monika | Straszyn | Polska | Start godz. 12:00 | |||
68 | Płotka Małgosia | Straszyn | Polska | Start godz. 14:00 | Straszyn Biega | ||
69 | Płotka Witek | Straszyn | Polska | Start godz. 11:00 | SUT - Straszyn Ultra Team | ||
70 | Grządziela Krzysztof | Straszyn | Polska | Start godz. 15:00 | Straszyn biega i morsuje | ||
71 | Grządziela Magdalena | Straszyn | Polska | Start godz. 15:00 | Straszyn biega i morsuje | ||
72 | Pieczulis Magdalena | Straszyn | Polska | Start godz. 07:00 | Polbruk Run Team | ||
73 | Witkowska Matylda Witkowska | Straszyn | Polska | Start godz. 08:00 | |||
74 | Witkowska Tymon | Straszyn | Polska | Start godz. 08:00 | |||
75 | Diakun Tomasz Diakun | Straszyn | Polska | Start godz. 06:00 | |||
76 | Charkiewicz Jakub | Straszyn | Polska | Start godz. 15:00 | |||
77 | Różańska Marzena | Straszyn | Polska | Start godz. 15:00 | |||
78 | Łozińska Karolina | Tarnowskie Góry | Polska | Start godz. 14:00 | |||
79 | Nowakowska Ewelina | ŻUKCZYN | Polska | Start godz. 17:00 |
Wyświetleń: 18677