4.05.2021 r. 700 km - aktywność na 700 lat Straszyna #1 4.05.2021 r.
Lp Numer Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Wasiński Bartosz Borkowo Start godz. 13:00
2 Talarek Artur Borkowo Start godz. 08:00
3 Galicka Izabela Galicka Borkowo Start godz. 07:00
4 Sztormowski Maciej Gdańsk Start godz. 06:00
5 Danielewicz Michał Gdańsk Start godz. 13:00
6 Sztormowski Maciej.Sztormowski Gdańsk Start godz. 07:00
7 Pasierbska Ewa Gdańsk Start godz. 10:00
8 Kwiatkowski Kajetan Gdańsk Start godz. 21:00 SUT - Straszyn Ultra Team
9 Michalak Magdalena Gdańsk Start godz. 21:00 Żarta Wataha
10 Sepetowska Kinga Gdańsk Start godz. 12:00
11 Grube Bartosz Gdynia Start godz. 21:00 SUT - Straszyn Ultra Team
12 Walczak Krzysztof Gdynia Start godz. 12:00
13 Nowak Anna Juszkowo Start godz. 17:00
14 Kuchcińska Monika Juszkowo Start godz. 14:00 Straszyn biega, SUT
15 Bartosiewicz Marta Juszkowo Start godz. 17:00
16 Janisz Kozikowska Joanna Juszkowo Start godz. 16:00
17 Dubiela Małgorzata Juszkowo Start godz. 06:00 Pruszcz Biega
18 Zajączkowski Łukasz Juszkowo Start godz. 09:00
19 Neubauer Grzegorz Juszkowo Start godz. 09:00
20 Gembrowicz-Zajączkowska Izabela Juszkowo Start godz. 09:00
21 Grabowska Dagmara Juszkowo Start godz. 19:00 Straszyn Biega, SUT
22 Lisek-Gazda Joanna Juszkowo Start godz. 10:00
23 Grzegorczyk Dorota Kowale Start godz. 07:00 TakaRYBA
24 Przybyś Agnieszka Łęgowo Start godz. 11:00 Pruszcz biega
25 Kulgajuk Michal Pruszcz Gdanski Start godz. 20:00 Straszyn biega, SUT
26 Marczak 1 Marek Pruszcz Gdańsk Start godz. 10:00 Pruszcz Biega, Straszyn Biega
27 Freda Artur Pruszcz Gdański Start godz. 18:00
28 Ślusarczyk Andrzej Pruszcz Gdański Start godz. 21:00 SHOW MUST GO ON PRUSZCZ BIEGA
29 Muzolf Dorota Pruszcz Gdański Start godz. 18:00 Straszyn biega, SUT
30 Dworak Wojciech Pruszcz Gdański Start godz. 08:00 Pruszcz biega
31 Muzolf Dorota Pruszcz Gdański Start godz. 19:00 Straszyn biega, SUT
32 Grabowska Magdalena Pruszcz Gdański Start godz. 19:00 Straszyn Biega
33 Grodecka Agnieszka Pruszcz Gdański Start godz. 20:00 SUT Pruszcz biega
34 Jan Jaroslaw Pruszcz Gdański Start godz. 16:00 Pruszcz biega
35 Grodecki Jan Pruszcz Gdański Start godz. 20:00 SUT Pruszcz biega
36 Grabowska Magdalena Pruszcz Gdański Start godz. 16:00 Straszyn Biega
37 Podwysocki Wojciech Pruszcz Gdański Start godz. 08:00 Straszyn biega, SUT
38 Podwysocki 2 Wojciech Pruszcz Gdański Start godz. 09:00 Straszyn biega, SUT
39 Manias Michał Pruszcz Gdański Start godz. 20:00 SUT - Straszyn Ultra Team
40 Marczak2 Marek Pruszcz Gdański Start godz. 14:00 Pruszcz Biega, Straszyn Biega
41 Manias1 Michał Pruszcz Gdański Start godz. 21:00 SUT - Straszyn Ultra Team
42 Marczak3 Marek Pruszcz Gdański Start godz. 11:00 Pruszcz Biega, Straszyn Biega
43 Manias Magdalena Pruszcz gdański Start godz. 10:00 Pruszcz Biega, Straszyn Biega
44 ZAŃKO MAREK PRUSZCZ GDAŃSKI Start godz. 13:00 PRUSZCZ BIEGA SHOW MUST GO ON
45 Blok Marta Pruszcz Gdański Start godz. 09:00 Pruszcz Biega, Straszyn Biega
46 Blok2 Marta Pruszcz Gdański Start godz. 10:00 Pruszcz Biega z Kobietą w Biegu
47 Muzolf Dorota Pruszcz Gdański Start godz. 17:00 Straszyn biega, SUT
48 Ligenza Zbigniew Pruszcz Gdański Start godz. 14:00 Dream Tri Team/ Pruszcz Biega
49 Podwysocka Dominika Pruszcz Gdański Start godz. 06:00
50 Nuż Anna Pruszcz Gdański Start godz. 17:00 SUT Pruszcz biega
51 Nuż Jacek Pruszcz Gdański Start godz. 20:00 SUT Pruszcz biega
52 Koszarowski Jarosław Pruszcz Gdański Start godz. 18:00 Pruszcz Biega, Straszyn Biega
53 Nowak Michał Radunica Start godz. 15:00
54 Kuźmiński Arkadiusz Rotmanka Start godz. 18:00
55 Kuchcinski Bartosz Rotmanka Start godz. 19:00 Straszyn biega, SUT
56 Garstka Małgorzata Rusocin Start godz. 07:00
57 Biczkowski Konrad Straszyn Start godz. 13:00 Straszyn Biega
58 Różańska Marzena Straszyn Start godz. 15:00
59 Witkowska Matylda Witkowska Straszyn Start godz. 08:00
60 Baumgart Michał Straszyn Start godz. 19:00 LOTOS Running Team
61 Witkowska Tymon Straszyn Start godz. 08:00
62 Tur-Bonisławska Grażyna Straszyn Start godz. 18:00
63 Charkiewicz Monika Straszyn Start godz. 16:00
64 Charkiewicz Wiktoria Straszyn Start godz. 16:00
65 Wiergowska Julia Straszyn Start godz. 12:00
66 Sakowicz Ewelina STRASZYN Start godz. 19:00
67 Greszkiewicz Monika Straszyn Start godz. 12:00
68 Pieczulis Magdalena Straszyn Start godz. 07:00 Polbruk Run Team
69 Grządziela Magdalena Straszyn Start godz. 15:00 Straszyn biega i morsuje
70 Grządziela Krzysztof Straszyn Start godz. 15:00 Straszyn biega i morsuje
71 Gołębiowski Piotr Straszyn Start godz. 11:00
72 Chmielewski Andrzej Straszyn Start godz. 06:00
73 Płotka Witek Straszyn Start godz. 11:00 SUT - Straszyn Ultra Team
74 Płotka Małgosia Straszyn Start godz. 14:00 Straszyn Biega
75 Charkiewicz Jakub Straszyn Start godz. 15:00
76 Diakun Tomasz Diakun Straszyn Start godz. 06:00
77 Biczkowska Ewelina Straszyn Start godz. 11:00 Straszyn Biega
78 Łozińska Karolina Tarnowskie Góry Start godz. 14:00
79 Nowakowska Ewelina ŻUKCZYN Start godz. 17:00


Wyświetleń: 7365

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ