4.05.2021 r. 700 km - aktywność na 700 lat Straszyna #1 4.05.2021 r.
Lp Numer Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Wasiński Bartosz Borkowo Start godz. 13:00
2 Nowak Anna Juszkowo Start godz. 17:00
3 Kuźmiński Arkadiusz Rotmanka Start godz. 18:00
4 Nowakowska Ewelina ŻUKCZYN Start godz. 17:00
5 Freda Artur Pruszcz Gdański Start godz. 18:00
6 Talarek Artur Borkowo Start godz. 08:00
7 Różańska Marzena Straszyn Start godz. 15:00
8 Garstka Małgorzata Rusocin Start godz. 07:00
9 Bartosiewicz Marta Juszkowo Start godz. 17:00
10 Witkowska Matylda Witkowska Straszyn Start godz. 08:00
11 Sztormowski Maciej Gdańsk Start godz. 06:00
12 Witkowska Tymon Straszyn Start godz. 08:00
13 Tur-Bonisławska Grażyna Straszyn Start godz. 18:00
14 Charkiewicz Monika Straszyn Start godz. 16:00
15 Danielewicz Michał Gdańsk Start godz. 13:00
16 Janisz Kozikowska Joanna Juszkowo Start godz. 16:00
17 Charkiewicz Wiktoria Straszyn Start godz. 16:00
18 Wiergowska Julia Straszyn Start godz. 12:00
19 Sakowicz Ewelina STRASZYN Start godz. 19:00
20 Greszkiewicz Monika Straszyn Start godz. 12:00
21 Sztormowski Maciej.Sztormowski Gdańsk Start godz. 07:00
22 Pasierbska Ewa Gdańsk Start godz. 10:00
23 Zajączkowski Łukasz Juszkowo Start godz. 09:00
24 Nowak Michał Radunica Start godz. 15:00
25 Neubauer Grzegorz Juszkowo Start godz. 09:00
26 Gołębiowski Piotr Straszyn Start godz. 11:00
27 Chmielewski Andrzej Straszyn Start godz. 06:00
28 Łozińska Karolina Tarnowskie Góry Start godz. 14:00
29 Gembrowicz-Zajączkowska Izabela Juszkowo Start godz. 09:00
30 Galicka Izabela Galicka Borkowo Start godz. 07:00
31 Sepetowska Kinga Gdańsk Start godz. 12:00
32 Charkiewicz Jakub Straszyn Start godz. 15:00
33 Walczak Krzysztof Gdynia Start godz. 12:00
34 Podwysocka Dominika Pruszcz Gdański Start godz. 06:00
35 Diakun Tomasz Diakun Straszyn Start godz. 06:00
36 Lisek-Gazda Joanna Juszkowo Start godz. 10:00
37 Ligenza Zbigniew Pruszcz Gdański Start godz. 14:00 Dream Tri Team/ Pruszcz Biega
38 Baumgart Michał Straszyn Start godz. 19:00 LOTOS Running Team
39 Pieczulis Magdalena Straszyn Start godz. 07:00 Polbruk Run Team
40 Dworak Wojciech Pruszcz Gdański Start godz. 08:00 Pruszcz biega
41 Jan Jaroslaw Pruszcz Gdański Start godz. 16:00 Pruszcz biega
42 Dubiela Małgorzata Juszkowo Start godz. 06:00 Pruszcz Biega
43 Przybyś Agnieszka Łęgowo Start godz. 11:00 Pruszcz biega
44 ZAŃKO MAREK PRUSZCZ GDAŃSKI Start godz. 13:00 PRUSZCZ BIEGA SHOW MUST GO ON
45 Blok2 Marta Pruszcz Gdański Start godz. 10:00 Pruszcz Biega z Kobietą w Biegu
46 Marczak 1 Marek Pruszcz Gdańsk Start godz. 10:00 Pruszcz Biega, Straszyn Biega
47 Marczak2 Marek Pruszcz Gdański Start godz. 14:00 Pruszcz Biega, Straszyn Biega
48 Marczak3 Marek Pruszcz Gdański Start godz. 11:00 Pruszcz Biega, Straszyn Biega
49 Manias Magdalena Pruszcz gdański Start godz. 10:00 Pruszcz Biega, Straszyn Biega
50 Blok Marta Pruszcz Gdański Start godz. 09:00 Pruszcz Biega, Straszyn Biega
51 Koszarowski Jarosław Pruszcz Gdański Start godz. 18:00 Pruszcz Biega, Straszyn Biega
52 Ślusarczyk Andrzej Pruszcz Gdański Start godz. 21:00 SHOW MUST GO ON PRUSZCZ BIEGA
53 Biczkowski Konrad Straszyn Start godz. 13:00 Straszyn Biega
54 Grabowska Magdalena Pruszcz Gdański Start godz. 19:00 Straszyn Biega
55 Grabowska Magdalena Pruszcz Gdański Start godz. 16:00 Straszyn Biega
56 Płotka Małgosia Straszyn Start godz. 14:00 Straszyn Biega
57 Biczkowska Ewelina Straszyn Start godz. 11:00 Straszyn Biega
58 Grządziela Magdalena Straszyn Start godz. 15:00 Straszyn biega i morsuje
59 Grządziela Krzysztof Straszyn Start godz. 15:00 Straszyn biega i morsuje
60 Kuchcińska Monika Juszkowo Start godz. 14:00 Straszyn biega, SUT
61 Muzolf Dorota Pruszcz Gdański Start godz. 18:00 Straszyn biega, SUT
62 Muzolf Dorota Pruszcz Gdański Start godz. 19:00 Straszyn biega, SUT
63 Kuchcinski Bartosz Rotmanka Start godz. 19:00 Straszyn biega, SUT
64 Podwysocki Wojciech Pruszcz Gdański Start godz. 08:00 Straszyn biega, SUT
65 Podwysocki 2 Wojciech Pruszcz Gdański Start godz. 09:00 Straszyn biega, SUT
66 Muzolf Dorota Pruszcz Gdański Start godz. 17:00 Straszyn biega, SUT
67 Kulgajuk Michal Pruszcz Gdanski Start godz. 20:00 Straszyn biega, SUT
68 Grabowska Dagmara Juszkowo Start godz. 19:00 Straszyn Biega, SUT
69 Manias Michał Pruszcz Gdański Start godz. 20:00 SUT - Straszyn Ultra Team
70 Manias1 Michał Pruszcz Gdański Start godz. 21:00 SUT - Straszyn Ultra Team
71 Grube Bartosz Gdynia Start godz. 21:00 SUT - Straszyn Ultra Team
72 Kwiatkowski Kajetan Gdańsk Start godz. 21:00 SUT - Straszyn Ultra Team
73 Płotka Witek Straszyn Start godz. 11:00 SUT - Straszyn Ultra Team
74 Grodecka Agnieszka Pruszcz Gdański Start godz. 20:00 SUT Pruszcz biega
75 Grodecki Jan Pruszcz Gdański Start godz. 20:00 SUT Pruszcz biega
76 Nuż Anna Pruszcz Gdański Start godz. 17:00 SUT Pruszcz biega
77 Nuż Jacek Pruszcz Gdański Start godz. 20:00 SUT Pruszcz biega
78 Grzegorczyk Dorota Kowale Start godz. 07:00 TakaRYBA
79 Michalak Magdalena Gdańsk Start godz. 21:00 Żarta Wataha


Wyświetleń: 7369

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ