4.05.2021 r. 700 km - aktywność na 700 lat Straszyna #1 4.05.2021 r.
Lp Numer Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Bartosiewicz Marta Juszkowo Start godz. 17:00
2 Baumgart Michał Straszyn Start godz. 19:00 LOTOS Running Team
3 Biczkowska Ewelina Straszyn Start godz. 11:00 Straszyn Biega
4 Biczkowski Konrad Straszyn Start godz. 13:00 Straszyn Biega
5 Blok Marta Pruszcz Gdański Start godz. 09:00 Pruszcz Biega, Straszyn Biega
6 Blok2 Marta Pruszcz Gdański Start godz. 10:00 Pruszcz Biega z Kobietą w Biegu
7 Charkiewicz Jakub Straszyn Start godz. 15:00
8 Charkiewicz Monika Straszyn Start godz. 16:00
9 Charkiewicz Wiktoria Straszyn Start godz. 16:00
10 Chmielewski Andrzej Straszyn Start godz. 06:00
11 Danielewicz Michał Gdańsk Start godz. 13:00
12 Diakun Tomasz Diakun Straszyn Start godz. 06:00
13 Dubiela Małgorzata Juszkowo Start godz. 06:00 Pruszcz Biega
14 Dworak Wojciech Pruszcz Gdański Start godz. 08:00 Pruszcz biega
15 Freda Artur Pruszcz Gdański Start godz. 18:00
16 Galicka Izabela Galicka Borkowo Start godz. 07:00
17 Garstka Małgorzata Rusocin Start godz. 07:00
18 Gembrowicz-Zajączkowska Izabela Juszkowo Start godz. 09:00
19 Gołębiowski Piotr Straszyn Start godz. 11:00
20 Grabowska Dagmara Juszkowo Start godz. 19:00 Straszyn Biega, SUT
21 Grabowska Magdalena Pruszcz Gdański Start godz. 19:00 Straszyn Biega
22 Grabowska Magdalena Pruszcz Gdański Start godz. 16:00 Straszyn Biega
23 Greszkiewicz Monika Straszyn Start godz. 12:00
24 Grodecka Agnieszka Pruszcz Gdański Start godz. 20:00 SUT Pruszcz biega
25 Grodecki Jan Pruszcz Gdański Start godz. 20:00 SUT Pruszcz biega
26 Grube Bartosz Gdynia Start godz. 21:00 SUT - Straszyn Ultra Team
27 Grządziela Krzysztof Straszyn Start godz. 15:00 Straszyn biega i morsuje
28 Grządziela Magdalena Straszyn Start godz. 15:00 Straszyn biega i morsuje
29 Grzegorczyk Dorota Kowale Start godz. 07:00 TakaRYBA
30 Jan Jaroslaw Pruszcz Gdański Start godz. 16:00 Pruszcz biega
31 Janisz Kozikowska Joanna Juszkowo Start godz. 16:00
32 Koszarowski Jarosław Pruszcz Gdański Start godz. 18:00 Pruszcz Biega, Straszyn Biega
33 Kuchcińska Monika Juszkowo Start godz. 14:00 Straszyn biega, SUT
34 Kuchcinski Bartosz Rotmanka Start godz. 19:00 Straszyn biega, SUT
35 Kulgajuk Michal Pruszcz Gdanski Start godz. 20:00 Straszyn biega, SUT
36 Kuźmiński Arkadiusz Rotmanka Start godz. 18:00
37 Kwiatkowski Kajetan Gdańsk Start godz. 21:00 SUT - Straszyn Ultra Team
38 Ligenza Zbigniew Pruszcz Gdański Start godz. 14:00 Dream Tri Team/ Pruszcz Biega
39 Lisek-Gazda Joanna Juszkowo Start godz. 10:00
40 Manias Magdalena Pruszcz gdański Start godz. 10:00 Pruszcz Biega, Straszyn Biega
41 Manias Michał Pruszcz Gdański Start godz. 20:00 SUT - Straszyn Ultra Team
42 Manias1 Michał Pruszcz Gdański Start godz. 21:00 SUT - Straszyn Ultra Team
43 Marczak 1 Marek Pruszcz Gdańsk Start godz. 10:00 Pruszcz Biega, Straszyn Biega
44 Marczak2 Marek Pruszcz Gdański Start godz. 14:00 Pruszcz Biega, Straszyn Biega
45 Marczak3 Marek Pruszcz Gdański Start godz. 11:00 Pruszcz Biega, Straszyn Biega
46 Michalak Magdalena Gdańsk Start godz. 21:00 Żarta Wataha
47 Muzolf Dorota Pruszcz Gdański Start godz. 18:00 Straszyn biega, SUT
48 Muzolf Dorota Pruszcz Gdański Start godz. 19:00 Straszyn biega, SUT
49 Muzolf Dorota Pruszcz Gdański Start godz. 17:00 Straszyn biega, SUT
50 Neubauer Grzegorz Juszkowo Start godz. 09:00
51 Nowak Anna Juszkowo Start godz. 17:00
52 Nowak Michał Radunica Start godz. 15:00
53 Nowakowska Ewelina ŻUKCZYN Start godz. 17:00
54 Nuż Anna Pruszcz Gdański Start godz. 17:00 SUT Pruszcz biega
55 Nuż Jacek Pruszcz Gdański Start godz. 20:00 SUT Pruszcz biega
56 Pasierbska Ewa Gdańsk Start godz. 10:00
57 Pieczulis Magdalena Straszyn Start godz. 07:00 Polbruk Run Team
58 Podwysocka Dominika Pruszcz Gdański Start godz. 06:00
59 Podwysocki Wojciech Pruszcz Gdański Start godz. 08:00 Straszyn biega, SUT
60 Podwysocki 2 Wojciech Pruszcz Gdański Start godz. 09:00 Straszyn biega, SUT
61 Przybyś Agnieszka Łęgowo Start godz. 11:00 Pruszcz biega
62 Płotka Małgosia Straszyn Start godz. 14:00 Straszyn Biega
63 Płotka Witek Straszyn Start godz. 11:00 SUT - Straszyn Ultra Team
64 Różańska Marzena Straszyn Start godz. 15:00
65 Sakowicz Ewelina STRASZYN Start godz. 19:00
66 Sepetowska Kinga Gdańsk Start godz. 12:00
67 Ślusarczyk Andrzej Pruszcz Gdański Start godz. 21:00 SHOW MUST GO ON PRUSZCZ BIEGA
68 Sztormowski Maciej Gdańsk Start godz. 06:00
69 Sztormowski Maciej.Sztormowski Gdańsk Start godz. 07:00
70 Talarek Artur Borkowo Start godz. 08:00
71 Tur-Bonisławska Grażyna Straszyn Start godz. 18:00
72 Walczak Krzysztof Gdynia Start godz. 12:00
73 Wasiński Bartosz Borkowo Start godz. 13:00
74 Wiergowska Julia Straszyn Start godz. 12:00
75 Witkowska Matylda Witkowska Straszyn Start godz. 08:00
76 Witkowska Tymon Straszyn Start godz. 08:00
77 Zajączkowski Łukasz Juszkowo Start godz. 09:00
78 ZAŃKO MAREK PRUSZCZ GDAŃSKI Start godz. 13:00 PRUSZCZ BIEGA SHOW MUST GO ON
79 Łozińska Karolina Tarnowskie Góry Start godz. 14:00


Wyświetleń: 7372

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ