Lp | Numer | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZAŃKO MAREK | PRUSZCZ GADŃSKI | Polska | Start godz. 10:00 | PRUSZCZ BIEGA SHOW MUST GO ON | ||
2 | Tarasiewicz Ryszard | Braniewo | Polska | Start godz. 11:00 | |||
3 | Ludka Zuza | Straszyn | Polska | Start godz. 08:00 | |||
4 | Wiergowska Julia | Straszyn | Polska | Start godz. 07:00 | |||
5 | Gołębiowski Piotr | Straszyn | Polska | Start godz. 11:00 | |||
6 | Biczkowski Konrad | Straszyn | Polska | Start godz. 13:00 | Straszyn Biega | ||
7 | Biczkowska Ewelina | Straszyn | Polska | Start godz. 11:00 | Straszyn Biega | ||
8 | Płotka Małgosia | STRASZYN | Polska | Start godz. 11:00 | Straszyn Biega | ||
9 | Wiergowska Gabriela | Straszyn | Polska | Start godz. 13:00 | |||
10 | Płotka Witek | Straszyn | Polska | Start godz. 08:00 | SUT - Straszyn Ultra Team | ||
11 | Faliszek Małgosia | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 13:00 | |||
12 | Chrząszcz Bartek 1 | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 13:00 | Pruszcz biega | ||
13 | Chrząszcz Ania 1 | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 13:00 | |||
14 | Niechoćko Agata | Gdańsk | Polska | Start godz. 14:00 | |||
15 | Cienkus Olga | Straszyn | Polska | Start godz. 08:00 | |||
16 | Gembrowicz-Zajączkowska Izabela | Juszkowo | Polska | Start godz. 14:00 | |||
17 | Zajączkowski Łukasz | Juszkowo | Polska | Start godz. 14:00 | |||
18 | Blok Marta | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 11:00 | Pruszcz Biega, Straszyn Biega | ||
19 | Neubauer Grzegorz | Juszkowo | Polska | Start godz. 09:00 | |||
20 | Grzegorczyk Dorota | Kowale | Polska | Start godz. 08:00 | TakaRYBA | ||
21 | Nałęcz Adam | Straszyn | Polska | Start godz. 19:00 | Iron Team | ||
22 | Charkiewicz Jakub | Straszyn | Polska | Start godz. 15:00 | |||
23 | Pieczulis Magdalena | Straszyn | Polska | Start godz. 07:00 | Polbruk Run Team | ||
24 | Małczak Magdalena | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 06:00 | Iron Team | ||
25 | Łęgowski MichaŁ | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 06:00 | Iron Team | ||
26 | Witkowska Pawel | Straszyn | Polska | Start godz. 16:00 | |||
27 | Witkowska Matylda Witkowska | Straszyn | Polska | Start godz. 16:00 | |||
28 | Kuchcinski Bartosz | Rotmanka | Polska | Start godz. 14:00 | Straszyn Biega, SUT | ||
29 | Chrząszcz Bartek | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 15:00 | Pruszcz biega | ||
30 | Chrząszcz Ania | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 15:00 | |||
31 | Dworak Wojciech | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 07:00 | Pruszcz biega | ||
32 | Talarek Artur | Borkowo | Polska | Start godz. 07:00 | |||
33 | Kuchcińska Monika | Juszkowo | Polska | Start godz. 16:00 | Straszyn biega, SUT | ||
34 | Lisek-Gazda Joanna | Juszkowo | Polska | Start godz. 08:00 | |||
35 | Dłużewska Jolanta | Straszyn | Polska | Start godz. 21:00 | Straszyn Biega, SUT | ||
36 | Mirek Emilia | Gdansk | Polska | Start godz. 21:00 | DCT Gdansk | ||
37 | Michalak Magdalena | Gdańsk | Polska | Start godz. 21:00 | |||
38 | Manias Magdalena | Pruszcz gdański | Polska | Start godz. 10:00 | Straszyn Biega | ||
39 | Zalewska Kamila | Pszczółki | Polska | Start godz. 16:00 | Straszyn Ultra Team | ||
40 | Manias1 Michał | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 21:00 | SUT - Straszyn Ultra Team | ||
41 | Manias Michał | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 20:00 | SUT - Straszyn Ultra Team | ||
42 | Podwysocki 2 Wojciech | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 20:00 | Straszyn Biega, SUT | ||
43 | Freda2 Artur | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 19:00 | Pruszcz biega | ||
44 | Podwysocki Wojciech | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 21:00 | Straszyn Biega, SUT | ||
45 | Dubiela Małgorzata | Juszkowo | Polska | Start godz. 06:00 | Pruszcz Biega | ||
46 | Jan Jaroslaw | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 17:00 | Pruszcz biega | ||
47 | Sakowicz Ewelina | STRASZYN | Polska | Start godz. 19:00 | |||
48 | Grodecki Jan | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 20:00 | SUT Pruszcz Gdański | ||
49 | Grodecka Agnieszka | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 20:00 | |||
50 | Charkiewicz Wiktoria | Straszyn | Polska | Start godz. 16:00 | |||
51 | Janisz Kozikowska Joanna | Juszkowo | Polska | Start godz. 19:00 | |||
52 | Przybyłowicz Magdalena Przybyłowicz | Juszkowo | Polska | Start godz. 18:00 | |||
53 | Grabowska Magdalena | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 19:00 | Straszyn Biega | ||
54 | Charkiewicz Monika | Straszyn | Polska | Start godz. 16:00 | |||
55 | Adamczyk-Kos Agnieszka | Straszyn | Polska | Start godz. 18:00 | |||
56 | Radecka Ilona | Gdańsk | Polska | Start godz. 18:00 | |||
57 | Sztormowski Maciej | Gdańsk | Polska | Start godz. 18:00 | |||
58 | Bartosiewicz Marta | Juszkowo | Polska | Start godz. 17:00 | |||
59 | Garstka Małgorzata | Rusocin | Polska | Start godz. 12:00 | |||
60 | Nuż Anna | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 17:00 | SUT Pruszcz Gdański | ||
61 | Nuż Jacek | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 20:00 | SUT Pruszcz Gdański | ||
62 | Nowakowska Ewelina | ŻUKCZYN | Polska | Start godz. 17:00 | |||
63 | Freda Artur | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 18:00 | |||
64 | Kuźmiński Arkadiusz | Rotmanka | Polska | Start godz. 15:00 | |||
65 | Nowak Anna | Juszkowo | Polska | Start godz. 10:00 | |||
66 | Grabowska Dagmara | Juszkowo | Polska | Start godz. 19:00 | Straszyn Biega, SUT | ||
67 | Diakun Tomasz Diakun | Straszyn | Polska | Start godz. 06:00 | |||
68 | Podwysocka Dominika | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 06:00 | |||
69 | Ligenza Zbigniew | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 14:00 | Dream Tri Team/ Pruszcz Biega | ||
70 | Muzolf Dorota | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 17:00 | Straszyn biega/SUT |
Wyświetleń: 17053