Lp | Numer | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
DCT Gdansk | |||||||||
1 | Mirek Emilia | Gdansk | Start godz. 21:00 | DCT Gdansk | |||||
Dream Tri Team/ Pruszcz Biega | |||||||||
2 | Ligenza Zbigniew | Pruszcz Gdański | Start godz. 14:00 | Dream Tri Team/ Pruszcz Biega | |||||
Iron Team | |||||||||
3 | Nałęcz Adam | Straszyn | Start godz. 19:00 | Iron Team | |||||
4 | Małczak Magdalena | Pruszcz Gdański | Start godz. 06:00 | Iron Team | |||||
5 | Łęgowski MichaŁ | Pruszcz Gdański | Start godz. 06:00 | Iron Team | |||||
PRUSZCZ BIEGA SHOW MUST GO ON | |||||||||
6 | ZAŃKO MAREK | PRUSZCZ GADŃSKI | Start godz. 10:00 | PRUSZCZ BIEGA SHOW MUST GO ON | |||||
Polbruk Run Team | |||||||||
7 | Pieczulis Magdalena | Straszyn | Start godz. 07:00 | Polbruk Run Team | |||||
Pruszcz Biega | |||||||||
8 | Dubiela Małgorzata | Juszkowo | Start godz. 06:00 | Pruszcz Biega | |||||
Pruszcz Biega, Straszyn Biega | |||||||||
9 | Blok Marta | Pruszcz Gdański | Start godz. 11:00 | Pruszcz Biega, Straszyn Biega | |||||
Pruszcz biega | |||||||||
10 | Chrząszcz Bartek 1 | Pruszcz Gdański | Start godz. 13:00 | Pruszcz biega | |||||
11 | Chrząszcz Bartek | Pruszcz Gdański | Start godz. 15:00 | Pruszcz biega | |||||
12 | Dworak Wojciech | Pruszcz Gdański | Start godz. 07:00 | Pruszcz biega | |||||
13 | Freda2 Artur | Pruszcz Gdański | Start godz. 19:00 | Pruszcz biega | |||||
14 | Jan Jaroslaw | Pruszcz Gdański | Start godz. 17:00 | Pruszcz biega | |||||
SUT - Straszyn Ultra Team | |||||||||
15 | Płotka Witek | Straszyn | Start godz. 08:00 | SUT - Straszyn Ultra Team | |||||
16 | Manias1 Michał | Pruszcz Gdański | Start godz. 21:00 | SUT - Straszyn Ultra Team | |||||
17 | Manias Michał | Pruszcz Gdański | Start godz. 20:00 | SUT - Straszyn Ultra Team | |||||
SUT Pruszcz Gdański | |||||||||
18 | Grodecki Jan | Pruszcz Gdański | Start godz. 20:00 | SUT Pruszcz Gdański | |||||
19 | Nuż Anna | Pruszcz Gdański | Start godz. 17:00 | SUT Pruszcz Gdański | |||||
20 | Nuż Jacek | Pruszcz Gdański | Start godz. 20:00 | SUT Pruszcz Gdański | |||||
Straszyn Biega | |||||||||
21 | Biczkowski Konrad | Straszyn | Start godz. 13:00 | Straszyn Biega | |||||
22 | Biczkowska Ewelina | Straszyn | Start godz. 11:00 | Straszyn Biega | |||||
Straszyn Biega | |||||||||
23 | Płotka Małgosia | STRASZYN | Start godz. 11:00 | Straszyn Biega | |||||
24 | Manias Magdalena | Pruszcz gdański | Start godz. 10:00 | Straszyn Biega | |||||
25 | Grabowska Magdalena | Pruszcz Gdański | Start godz. 19:00 | Straszyn Biega | |||||
Straszyn Biega, SUT | |||||||||
26 | Kuchcinski Bartosz | Rotmanka | Start godz. 14:00 | Straszyn Biega, SUT | |||||
27 | Dłużewska Jolanta | Straszyn | Start godz. 21:00 | Straszyn Biega, SUT | |||||
28 | Podwysocki 2 Wojciech | Pruszcz Gdański | Start godz. 20:00 | Straszyn Biega, SUT | |||||
29 | Podwysocki Wojciech | Pruszcz Gdański | Start godz. 21:00 | Straszyn Biega, SUT | |||||
30 | Grabowska Dagmara | Juszkowo | Start godz. 19:00 | Straszyn Biega, SUT | |||||
Straszyn Ultra Team | |||||||||
31 | Zalewska Kamila | Pszczółki | Start godz. 16:00 | Straszyn Ultra Team | |||||
Straszyn biega, SUT | |||||||||
32 | Kuchcińska Monika | Juszkowo | Start godz. 16:00 | Straszyn biega, SUT | |||||
Straszyn biega/SUT | |||||||||
33 | Muzolf Dorota | Pruszcz Gdański | Start godz. 17:00 | Straszyn biega/SUT | |||||
TakaRYBA | |||||||||
34 | Grzegorczyk Dorota | Kowale | Start godz. 08:00 | TakaRYBA | |||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
35 | Tarasiewicz Ryszard | Braniewo | Start godz. 11:00 | ||||||
36 | Ludka Zuza | Straszyn | Start godz. 08:00 | ||||||
37 | Wiergowska Julia | Straszyn | Start godz. 07:00 | ||||||
38 | Gołębiowski Piotr | Straszyn | Start godz. 11:00 | ||||||
39 | Wiergowska Gabriela | Straszyn | Start godz. 13:00 | ||||||
40 | Faliszek Małgosia | Pruszcz Gdański | Start godz. 13:00 | ||||||
41 | Chrząszcz Ania 1 | Pruszcz Gdański | Start godz. 13:00 | ||||||
42 | Niechoćko Agata | Gdańsk | Start godz. 14:00 | ||||||
43 | Cienkus Olga | Straszyn | Start godz. 08:00 | ||||||
44 | Gembrowicz-Zajączkowska Izabela | Juszkowo | Start godz. 14:00 | ||||||
45 | Zajączkowski Łukasz | Juszkowo | Start godz. 14:00 | ||||||
46 | Neubauer Grzegorz | Juszkowo | Start godz. 09:00 | ||||||
47 | Charkiewicz Jakub | Straszyn | Start godz. 15:00 | ||||||
48 | Witkowska Pawel | Straszyn | Start godz. 16:00 | ||||||
49 | Witkowska Matylda Witkowska | Straszyn | Start godz. 16:00 | ||||||
50 | Chrząszcz Ania | Pruszcz Gdański | Start godz. 15:00 | ||||||
51 | Talarek Artur | Borkowo | Start godz. 07:00 | ||||||
52 | Lisek-Gazda Joanna | Juszkowo | Start godz. 08:00 | ||||||
53 | Michalak Magdalena | Gdańsk | Start godz. 21:00 | ||||||
54 | Sakowicz Ewelina | STRASZYN | Start godz. 19:00 | ||||||
55 | Grodecka Agnieszka | Pruszcz Gdański | Start godz. 20:00 | ||||||
56 | Charkiewicz Wiktoria | Straszyn | Start godz. 16:00 | ||||||
57 | Janisz Kozikowska Joanna | Juszkowo | Start godz. 19:00 | ||||||
58 | Przybyłowicz Magdalena Przybyłowicz | Juszkowo | Start godz. 18:00 | ||||||
59 | Charkiewicz Monika | Straszyn | Start godz. 16:00 | ||||||
60 | Adamczyk-Kos Agnieszka | Straszyn | Start godz. 18:00 | ||||||
61 | Radecka Ilona | Gdańsk | Start godz. 18:00 | ||||||
62 | Sztormowski Maciej | Gdańsk | Start godz. 18:00 | ||||||
63 | Bartosiewicz Marta | Juszkowo | Start godz. 17:00 | ||||||
64 | Garstka Małgorzata | Rusocin | Start godz. 12:00 | ||||||
65 | Nowakowska Ewelina | ŻUKCZYN | Start godz. 17:00 | ||||||
66 | Freda Artur | Pruszcz Gdański | Start godz. 18:00 | ||||||
67 | Kuźmiński Arkadiusz | Rotmanka | Start godz. 15:00 | ||||||
68 | Nowak Anna | Juszkowo | Start godz. 10:00 | ||||||
69 | Diakun Tomasz Diakun | Straszyn | Start godz. 06:00 | ||||||
70 | Podwysocka Dominika | Pruszcz Gdański | Start godz. 06:00 |
Wyświetleń: 17054