6.05.2021 r. 700 km - aktywność na 700 lat Straszyna #3 6.05.2021 r.
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Michalkiewicz- Jan Straszyn Start godz. 09:00
2 Michalkiewicz-Goszczyńska Grażyna Straszyn Start godz. 09:00
3 ZAŃKO MAREK PRUSZCZ GDAŃSKI Start godz. 10:00 PRUSZCZ BIEGA SHOW MUST GO ON
4 TARASIEWICZ RYSZARD BRANIEWO Start godz. 11:00
5 Danielewicz Michał Gdańsk Start godz. 13:00
6 Ludka Zuza Straszyn Start godz. 08:00
7 Stasiński Adam Gdańsk Start godz. 08:00
8 Zawadzki Kazimierz Błotnia Start godz. 13:00 Straszyn biega Pruszcz biega
9 Wiergowska Julia Straszyn Start godz. 08:00
10 Gołębiowski Piotr Straszyn Start godz. 11:00
11 Marczak4 Marek Pruszcz Gdański Start godz. 09:00 Pruszcz Biega, Straszyn Biega
12 Biczkowski Konrad Straszyn Start godz. 13:00 Straszyn Biega
13 Biczkowska Ewelina Straszyn Start godz. 11:00 Straszyn Biega
14 Płotka Małgosia STRASZYN Start godz. 10:00 Straszyn Biega
15 Płotka Witek Straszyn Start godz. 08:00 SUT - Straszyn Ultra Team
16 Wiergowska Gabriela Straszyn Start godz. 14:00
17 Faliszek Małgosia Pruszcz Gdański Start godz. 14:00
18 Wiergowski Marek Straszyn Start godz. 07:00 Straszyn biega, SUT
19 Bork Łukasz Żuława Start godz. 15:00 Grupa Druha Borucha
20 Blok Marta Pruszcz Gdański Start godz. 11:00 Pruszcz Biega, Straszyn Biega
21 Neubauer Grzegorz Juszkowo Start godz. 09:00
22 Różańska Marzena Straszyn Start godz. 15:00
23 Grzegorczyk Dorota Kowale Start godz. 09:00 Taka RYBA
24 Charkiewicz Jakub Straszyn Start godz. 15:00
25 Nałęcz Adam Straszyn Start godz. 18:00 Iron Team
26 Pieczulis Magdalena Straszyn Start godz. 07:00 Polbruk Run Team
27 Walter Sebastian Straszyn Start godz. 06:00
28 Małczak Magdalena Pruszcz Gdański Start godz. 21:00 Iron Team
29 Łęgowski Michał Pruszcz Gdański Start godz. 21:00 Iron Team
30 Witkowska Tymon Straszyn Start godz. 16:00
31 Witkowska Matylda Witkowska Straszyn Start godz. 16:00
32 Chrząszcz Bartek Pruszcz Gdański Start godz. 15:00 Pruszcz biega
33 Chrząszcz Ania Pruszcz Gdański Start godz. 15:00
34 Kuchcinski Bartosz Rotmanka Start godz. 14:00 Straszyn Biega, SUT
35 Skwiot Stanisław Gdańsk Start godz. 08:00 Taka RYBA / TUMBOteam
36 Talarek Artur Borkowo Start godz. 07:00
37 Dworak Wojciech Pruszcz Gdański Start godz. 07:00 Pruszcz biega
38 Ślusarczyk Andrzej Pruszcz Gdański Start godz. 21:00 SHOW MUST GO ON PRUSZCZ BIEGA
39 Kuchcińska Monika Juszkowo Start godz. 14:00 Straszyn biega, SUT
40 Lisek-Gazda Joanna Juszkowo Start godz. 10:00
41 Wozbanowicz Jacek Straszyn Start godz. 19:00 Straszyn biega, SUT
42 Dłużewska Jolanta Straszyn Start godz. 21:00 Straszyn biega, SUT
43 Michalak Magdalena Gdańsk Start godz. 21:00 Żarta Wataha
44 Manias Magdalena Pruszcz gdański Start godz. 10:00 Pruszcz Biega, Straszyn Biega
45 Zalewska Kamila Pszczółki Start godz. 19:00 Straszyn Ultra Team
46 Manias Michał Pruszcz Gdański Start godz. 20:00
47 Dubiela Małgorzata Juszkowo Start godz. 06:00 Pruszcz Biega
48 Jan Jaroslaw Pruszcz Gdański Start godz. 16:00 Pruszcz biega
49 Sakowicz Ewelina STRASZYN Start godz. 19:00
50 Grodecki Jan Pruszcz Gdański Start godz. 20:00 SUT Pruszcz Gdański
51 Grodecka Agnieszka Pruszcz Gdański Start godz. 20:00 SUT Pruszcz Gdański
52 Charkiewicz Wiktoria Straszyn Start godz. 16:00
53 Janisz Kozikowska Joanna Juszkowo Start godz. 19:00
54 Grabowska Magdalena Pruszcz Gdański Start godz. 18:00 Straszyn Biega
55 Przybyłowicz Magdalena Przybyłowicz Juszkowo Start godz. 18:00
56 Charkiewicz Monika Straszyn Start godz. 16:00
57 Adamczyk-Kos Agnieszka Straszyn Start godz. 18:00
58 Tur-Bonisławska Grażyna Straszyn Start godz. 17:00
59 Sztormowski Maciej Gdańsk Start godz. 18:00
60 Bartosiewicz Marta Juszkowo Start godz. 17:00
61 Nuż Jacek Pruszcz Gdański Start godz. 20:00 SUT Pruszcz Gdański
62 Nuż Anna Pruszcz Gdański Start godz. 17:00 SUT Pruszcz Gdański
63 Garstka Małgorzata Rusocin Start godz. 07:00
64 Nowak Anna Juszkowo Start godz. 10:00
65 Kuźmiński Arkadiusz Rotmanka Start godz. 13:00
66 Nowakowska Ewelina ŻUKCZYN Start godz. 17:00
67 Grabowska Dagmara Juszkowo Start godz. 19:00 Straszyn Biega, SUT
68 Koszarowski Jarosław Koszarowski Pruszcz Gdański Start godz. 18:00 Pruszcz Biega, Straszyn Biega
69 Podwysocka Dominika Pruszcz Gdański Start godz. 06:00
70 Kulgajuk Michal Pruszcz Gdanski Start godz. 20:00 Straszyn biega, SUT
71 Ligenza Zbigniew Pruszcz Gdański Start godz. 14:00 Dream Tri Team/ Pruszcz Biega
72 Muzolf Dorota Pruszcz Gdański Start godz. 17:00
73 Chmielewski Andrzej Straszyn Start godz. 06:00


Wyświetleń: 4918

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ