Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZAŃKO MAREK | PRUSZCZ GDAŃSKI | Polska | Start godz. 13:00 | PRUSZCZ BIEGA SHOW MUST GO ON | |
2 | Ludka Zuza | Straszyn | Polska | Start godz. 08:00 | ||
3 | Zawadzki Kazimierz | Błotnia | Polska | Start godz. 14:00 | Straszyn biega Pruszcz biega | |
4 | Wiergowska Julia | Straszyn | Polska | Start godz. 11:00 | ||
5 | Gołębiowski Piotr | Straszyn | Polska | Start godz. 11:00 | ||
6 | Marczak 5 Marek | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 08:00 | SUT Pruszcz Gdański | |
7 | Biczkowski Konrad | Straszyn | Polska | Start godz. 13:00 | Straszyn Biega | |
8 | Biczkowska Ewelina | Straszyn | Polska | Start godz. 11:00 | Straszyn Biega | |
9 | Płotka Małgosia | STRASZYN | Polska | Start godz. 08:00 | Straszyn Biega | |
10 | Płotka Witek | Straszyn | Polska | Start godz. 07:00 | SUT - Straszyn Ultra Team | |
11 | Wiergowska Gabriela | Straszyn | Polska | Start godz. 15:00 | ||
12 | Faliszek Małgosia | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 15:00 | ||
13 | Wiergowski Marek | Straszyn | Polska | Start godz. 06:00 | Straszyn biega, SUT | |
14 | Gembrowicz-Zajączkowska Izabela | Juszkowo | Polska | Start godz. 15:00 | ||
15 | Zajączkowski Łukasz | Juszkowo | Polska | Start godz. 15:00 | ||
16 | Neubauer Grzegorz | Juszkowo | Polska | Start godz. 09:00 | ||
17 | Różańska Marzena | Straszyn | Polska | Start godz. 16:00 | ||
18 | Grzegorczyk Dorota | Kowale | Polska | Start godz. 10:00 | TakaRYBA | |
19 | Radecka Anna | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 19:00 | ||
20 | Charkiewicz Jakub | Straszyn | Polska | Start godz. 16:00 | ||
21 | Pieczulis Magdalena | Straszyn | Polska | Start godz. 07:00 | Polbruk Run Team | |
22 | Grube Bartosz | Gdynia | Polska | Start godz. 21:00 | SUT - Straszyn Ultra Team | |
23 | Kwiatkowski Kajetan | Gdańsk | Polska | Start godz. 21:00 | SUT - Straszyn Ultra Team | |
24 | Walter Sebastian | Straszyn | Polska | Start godz. 19:00 | ||
25 | Manias Michał | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 10:00 | Straszyn Biega, SUT | |
26 | Kuchcinski Bartosz | Rotmanka | Polska | Start godz. 14:00 | ||
27 | Dworak Wojciech | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 07:00 | Pruszcz biega | |
28 | Talarek Artur | Borkowo | Polska | Start godz. 07:00 | ||
29 | Kuchcińska Monika | Juszkowo | Polska | Start godz. 09:00 | Straszyn Biega, SUT | |
30 | Lisek-Gazda Joanna | Juszkowo | Polska | Start godz. 10:00 | ||
31 | Ślusarczyk Andrzej | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 21:00 | SHOW MUST GO ON PRUSZCZ BIEGA | |
32 | Wozbanowicz Jacek | Straszyn | Polska | Start godz. 20:00 | Straszyn Biega | |
33 | Dłużewska Jolanta | Straszyn | Polska | Start godz. 21:00 | ||
34 | Michalak Magdalena | Gdańsk | Polska | Start godz. 20:00 | ||
35 | Manias Magdalena | Pruszcz gdański | Polska | Start godz. 10:00 | Straszyn Biega | |
36 | Freda2 Artur | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 19:00 | Pruszcz biega | |
37 | Dubiela Małgorzata | Juszkowo | Polska | Start godz. 06:00 | Pruszcz Biega | |
38 | Jan Jaroslaw | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 19:00 | Pruszcz biega | |
39 | Sakowicz Ewelina | STRASZYN | Polska | Start godz. 18:00 | ||
40 | Sztormowski Maciej | Gdańsk | Polska | Start godz. 16:00 | ||
41 | Charkiewicz Monika | Straszyn | Polska | Start godz. 16:00 | ||
42 | Grodecki Jan | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 20:00 | SUT Pruszcz Gdański | |
43 | Grodecka Agnieszka | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 20:00 | SUT Pruszcz Gdański | |
44 | Charkiewicz Wiktoria | Straszyn | Polska | Start godz. 16:00 | ||
45 | Grabowska Magdalena | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 17:00 | Straszyn Biega | |
46 | Janisz Kozikowska Joanna | Juszkowo | Polska | Start godz. 17:00 | ||
47 | Przybyłowicz Magdalena Przybyłowicz | Juszkowo | Polska | Start godz. 18:00 | ||
48 | Adamczyk-Kos Agnieszka | Straszyn | Polska | Start godz. 18:00 | ||
49 | Bartosiewicz Marta | Juszkowo | Polska | Start godz. 17:00 | ||
50 | Nuż Jacek | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 20:00 | SUT Pruszcz Gdański | |
51 | Nuż Anna | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 17:00 | SUT Pruszcz Gdański | |
52 | Nowak Anna | Juszkowo | Polska | Start godz. 10:00 | ||
53 | Freda Artur | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 18:00 | Pruszcz biega | |
54 | Garstka Małgorzata | Rusocin | Polska | Start godz. 15:00 | ||
55 | Kuźmiński Arkadiusz | Rotmanka | Polska | Start godz. 12:00 | ||
56 | Nowakowska Ewelina | ŻUKCZYN | Polska | Start godz. 17:00 | ||
57 | Grabowska Dagmara | Juszkowo | Polska | Start godz. 19:00 | Straszyn Biega, SUT | |
58 | Diakun Tomasz Diakun | Straszyn | Polska | Start godz. 12:00 | ||
59 | Podwysocka Dominika | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 06:00 | ||
60 | Chmielewski Andrzej | Straszyn | Polska | Start godz. 06:00 |
Wyświetleń: 17341